Na de berkerfinales van afgelopen vrijdag, stond zaterdag het NK op het programma!
Hieronder blikken we graag met jullie terugπ€©
We begonnen met 53 deelnemers aan het Nederlands kampioenschap in een algemene ronde.
Spelers uit de Promotie/1ste league, 2de league en de dames konden bij verlies in de hoofdronde terugvallen naar hun eigen league.
In de eerste ronde waren er geen echte verrassende uitslagen. In de 3de ronde was het o.a. Mattie Hermans die het Patrick Eijpe lastig maakte, maar Patrick ging uiteindelijk toch met een 5-4 winst door naar de volgende ronde.
Bij de laatste 16 waren het Patrick Wroniewicz, Roy Gerards, Patrick Eijpe, Alexander Janssen, Markus Burtscheid en Michel Moerkerk die hun wedstrijden gemakkelijk wonnen. Kevin Wesselo en Markus Burtscheid hadden meer weerstand maar beide bereikten de volgende ronde met een 5-4 winst.
In de kwartfinale stond direct een duel der giganten in het schema...Patrick Wroniewicz tegen Roy Gerards.
Maar Roy liet hier geen gras over groeien en won de wedstrijd met 7-3.
Patrick Eijpe en Kevin Wesselo maakten er meer een strijd van, maar het was Patrick die uiteindelijk met 7-6 de winst pakte.
Henk Eijkenboom won met 7-5 van Alexander Janssen en Markus Burtscheid met 7-1 van Michel Moerkerk.
In de halve finale waren het Roy Gerards en Markus Burtscheid die hun wedstrijden wonnen van Patrick Eijpe en Henk Eijkenboom.
In de finale mocht Markus Burtscheid strijden tegen Roy Gerards. Ook hier liet Roy zien dat hij dit jaar op vele fronten de beste speler was en sloot de wedstrijd met een 9-3 winst af! πͺπ»
Uiteindelijke uitslag van de algemene rondeππ»
π₯ Roy Gerards
π₯ Markus Burtscheid
π₯ Patrick Eijpe
NK Promotie/1ste league
Er waren uiteindelijk 21 spelers die mochten deelnemen aan het NK in deze League.
Doordat er spelers pas later uit de algemene ronde terug mochten vallen naar deze league waren er helaas spelers bij die langer moesten wachten voordat zij aan hun wedstrijden mochten beginnen.
Volgend jaar zullen wij kijken of we dit anders kunnen oplossen door (onder voorbehoud) ook voor de 1ste league een apart NK te organiseren.
Bij de laatste 16 waren het Bjorn Salden, Angelo Vluggen en Rob Van Rossum die hun partijen met 4-0 wonnen. Michel Thans en Erik Knoben deden dit met een 4-1 winst. Bryan Loos won met 4-2 en bij Barry Verbruggen en Arno Kockelkorn was het spannender, maar zij wonnen met 4-3.
In de halve finale waren Bryan Loos en Erik Knoben te sterk voor Angelo Vluggen en Rob van Rossum, waardoor beide heren de finale mochten spelen
Erik was hierin te sterk voor Bryan en won uiteindelijk met 5-1.
Uitslag Promotie/1ste leagueππ»
π₯ Erik Knoben
π₯ Bryan Loos
π₯ Angelo Vluggen
Nk 2de league
In deze league waren het 8 deelnemers die met elkaar de strijd aangingen.
Hier waren het Thijs Pol (jeugdspeler), Patricia Kipp, Arnold Koops en Ton Schots die hun partijen wonnen.
In de volgende ronde was Thijs met 4-0 te sterk tegen Patricia en Arnold met 4-2 tegen Ton.
In de finale was Thijs uiteindelijk te sterk met 5-2 tegen Arnold.
Uitslag 2de leagueππ»
π₯ Thijs Pol
π₯ Arnold Koops
π₯ Patricia Kipp
NK dames
In deze league gingen uiteindelijk 6 dames de strijd met elkaar aan.
In de eerste ronde waren het Leonie Rulkens en Petra Wroniewicz die te sterk waren voor Shirley de Vries en Angelique Maschino.
Vervolgens mocht Leonie de strijd aangaan tegen Darinka Schillings en Petra tegen Jessica Eulink.
Darinka en Petra wonnen hun wedstrijden met 4-1 en 4-0. Hierdoor mochten beide dames de strijd in de finale aangaan.
In deze spannende finale die een 9de game nodig had, was het Petra die er uiteindelijk met een 5-4 winst vandoor ging.
Uitslag NK Damesππ»
π₯ Petra Wroniewicz
π₯ Darinka Schillings
π₯ Leonie Rulkens
Alle winnaars gefeliciteerd met het behaalde resultaat π±ππͺπ»
Sportieve groet,
Team NPB