Seizoen:     Live-Ticker …
 
Jack Wolter Beker
Datum Thuis Gast Sets Uitslag
1. Ronde
Ma., 14.09.2020 20:00 Apollo-E G.O. Candlelight-A 10:14 10:14
Ma., 14.09.2020 20:00 `t Volkshoes Gelaen-A D`r Toeëre-A 14:10 14:10
Di., 15.09.2020 00:00 Apollo-F De Sjoester-A 18:6 18:6
Di., 15.09.2020 20:00 de Gebroken Keu-D Mofert-A 13:11 13:11
Di., 15.09.2020 20:00 de Varenbeuk-C The Royal Pub-C 4:20 4:20
Di., 15.09.2020 20:00 D`r Toeëre-B Carboon-A 14:10 14:10
Di., 15.09.2020 20:00 In de Vrie-D Lucky One-A 18:6 18:6
Di., 15.09.2020 20:00 Rolduc-A Rolduc-B 10:14 10:14
Wo., 16.09.2020 20:00 De Sport-E Het Kroegje Heerlen-E 5:7 10:14
Wo., 16.09.2020 20:00 D`r Belg-C `t Eikske-D 14:10 14:10
Wo., 16.09.2020 20:00 Fratelli-B Oud Genhei-A 16:8 16:8
Wo., 16.09.2020 20:00 In de Vrie-E Het Kroegje Heerlen-F 8:16 8:16
Wo., 16.09.2020 20:00 Paddock-A Oud Spaans-E 14:10 14:10
Wo., 16.09.2020 20:00 Wilhelmina-A Wetzels-D 8:16 8:16
Wo., 16.09.2020 20:00 `t Brandwapen-C de Reunie-D 14:10 14:10
Wo., 16.09.2020 20:00 `t Steenenkruis-D De Sport-F 18:6 18:6
Do., 17.09.2020 20:00 Berg en Dal-D Brunssum Noord-B 16:8 16:8
Do., 17.09.2020 20:00 Brunssum Noord-A `t Eikske-F 14:10 14:10
Do., 17.09.2020 20:00 de Reunie-C `t Eikske-C 20:4 20:4
Do., 17.09.2020 20:00 Dierks-B G.O. Candlelight-B 13:12 12:12
Do., 17.09.2020 20:00 d`r Sjutt-C `t Kroegje-B 64:56 12:12
Do., 17.09.2020 20:00 Oud Molenberg-E In de Vrie-C 8:16 8:16
Do., 17.09.2020 20:00 Oud Molenberg-F d`r Sjutt-B 2:22 2:22
Do., 17.09.2020 20:00 Oud Spaans-D `t Raodhoes-A 16:8 16:8
Do., 17.09.2020 20:00 `t Eikske-E de Varenbeuk-B 6:18 6:18
Do., 17.09.2020 20:00 `t Steenenkruis-E D`r Belg-D 6:18 6:18
Vr., 18.09.2020 20:00 de Heikaatsje-B De Sport-D 10:14 10:14
Vr., 18.09.2020 20:00 de Reunie-B Hofland-B 6:18 6:18
Vr., 18.09.2020 20:00 Het Kroegje Heerlen-C Edelweiss-A 13:12 12:12
Vr., 18.09.2020 20:00 Oud Molenberg-D Schaesbergerveld-B 14:10 14:10
Vr., 18.09.2020 20:00 Oud Spaans-F De Oude Mert-A 14:10 14:10
Vr., 18.09.2020 20:00 Rumpener Beemden-B de Residentie-A 14:10 14:10
Vr., 18.09.2020 20:00 The Royal Pub-E `t Lauradorp-B 8:16 8:16
Vr., 18.09.2020 20:00 Wetzels-C Schaesbergerveld-C 6:18 6:18
Vr., 18.09.2020 20:00 `t Volkshoes Gelaen-B Paddock-B 12:13 12:12
2. Ronde
Ma., 19.10.2020 20:00 Dierks-A `t Steenenkruis-B _:_ _:_
Ma., 19.10.2020 20:00 D`r Sjpringbron-A de Sjloes-C _:_ _:_
Ma., 19.10.2020 20:00 d`r Sjutt-B De Burcht-A _:_ _:_
Ma., 19.10.2020 20:00 Mio-C Rolduc-B _:_ _:_
Ma., 19.10.2020 20:00 Oud Spaans-B Slek-A _:_ _:_
Ma., 19.10.2020 20:00 Poolcafe Valkenburg-A Paddock-B _:_ _:_
Ma., 19.10.2020 20:00 Vrijlot de Gebroken Keu-C _:_ _:_
Ma., 19.10.2020 20:00 `t Pumpje-B `t Eikske-B _:_ _:_
Ma., 19.10.2020 20:00 `t Volkshoes Gelaen-A Hofland-A _:_ _:_
Di., 20.10.2020 20:00 Brunssum Noord-A The Royal Pub-B _:_ _:_
Di., 20.10.2020 20:00 de Gebroken Keu-D `t Brandwapen-A _:_ _:_
Di., 20.10.2020 20:00 de Kroeg-A Het Kroegje Heerlen-B _:_ _:_
Di., 20.10.2020 20:00 G.O. Candlelight-A Mio-B _:_ _:_
Di., 20.10.2020 20:00 In de Vrie-C Fratelli-B _:_ _:_
Di., 20.10.2020 20:00 In de Vrie-D Oud Molenberg-C _:_ _:_
Di., 20.10.2020 20:00 Oud Spaans-A d`r Sjutt-A _:_ _:_
Di., 20.10.2020 20:00 `t Lauradorp-B `t Pumpje-C _:_ _:_
Wo., 21.10.2020 20:00 De Sport-D Apollo-F _:_ _:_
Wo., 21.10.2020 20:00 de Varenbeuk-A `t Eikske-A _:_ _:_
Wo., 21.10.2020 20:00 D`r Belg-C Hofland-B _:_ _:_
Wo., 21.10.2020 20:00 Fratelli-A Oud Spaans-F _:_ _:_
Wo., 21.10.2020 20:00 Oud Spaans-C D`r Belg-D _:_ _:_
Wo., 21.10.2020 20:00 Paddock-A de Kroeg-B _:_ _:_
Wo., 21.10.2020 20:00 `t Brandwapen-C The Royal Pub-C _:_ _:_
Wo., 21.10.2020 20:00 `t Steenenkruis-D The Royal Pub-D _:_ _:_
Do., 22.10.2020 20:00 Apollo-D D`r Toeëre-B _:_ _:_
Do., 22.10.2020 20:00 Bie Lowieke-A Het Kroegje Heerlen-E _:_ _:_
Do., 22.10.2020 20:00 de Reunie-A Bie Alois-B _:_ _:_
Do., 22.10.2020 20:00 Dierks-B Wetzels-A _:_ _:_
Do., 22.10.2020 20:00 D`r Belg-A de Reunie-C _:_ _:_
Do., 22.10.2020 20:00 d`r Sjutt-C Berg en Dal-D _:_ _:_
Do., 22.10.2020 20:00 Het Kroegje Heerlen-F Oud Spaans-D _:_ _:_
Do., 22.10.2020 20:00 `t Kroegje-A Oud Molenberg-A _:_ _:_
Vr., 23.10.2020 20:00 de Varenbeuk-B Het Kroegje Heerlen-C _:_ _:_
Vr., 23.10.2020 20:00 D`n Aezel-B Schaesbergerveld-C _:_ _:_
Vr., 23.10.2020 20:00 D`r Belg-B Wetzels-B _:_ _:_
Vr., 23.10.2020 20:00 Mio-D Oud Molenberg-B _:_ _:_
Vr., 23.10.2020 20:00 Oud Molenberg-D In de Vrie-B _:_ _:_
Vr., 23.10.2020 20:00 Wetzels-D Het Kroegje Heerlen-D _:_ _:_
Vr., 23.10.2020 20:00 `t Brandwapen-B Rumpener Beemden-B _:_ _:_
 
Jack Wolter Beker 2e league
Datum Thuis Gast Sets Uitslag
1. Ronde
Ma., 19.10.2020 20:00 Vrijlot `t Eikske-C _:_ _:_
Di., 20.10.2020 20:00 Rolduc-A Oud Spaans-E _:_ _:_
Wo., 21.10.2020 20:00 De Sport-E `t Kroegje-B _:_ _:_
Wo., 21.10.2020 20:00 D`r Toeëre-A Lucky One-A _:_ _:_
Wo., 21.10.2020 20:00 In de Vrie-E Edelweiss-A _:_ _:_
Wo., 21.10.2020 20:00 Schaesbergerveld-B De Oude Mert-A _:_ _:_
Wo., 21.10.2020 20:00 Wilhelmina-A Carboon-A _:_ _:_
Wo., 21.10.2020 20:00 `t Raodhoes-A `t Eikske-F _:_ _:_
Do., 22.10.2020 20:00 de Residentie-A De Sport-F _:_ _:_
Do., 22.10.2020 20:00 De Sjoester-A de Varenbeuk-C _:_ _:_
Do., 22.10.2020 20:00 Oud Genhei-A Wetzels-C _:_ _:_
Do., 22.10.2020 20:00 Oud Molenberg-E Mofert-A _:_ _:_
Do., 22.10.2020 20:00 `t Eikske-E `t Eikske-D _:_ _:_
Do., 22.10.2020 20:00 `t Steenenkruis-E `t Volkshoes Gelaen-B _:_ _:_
Vr., 23.10.2020 20:00 de Heikaatsje-B Apollo-E _:_ _:_
Vr., 23.10.2020 20:00 de Reunie-B Oud Molenberg-F _:_ _:_
Vr., 23.10.2020 20:00 G.O. Candlelight-B Brunssum Noord-B _:_ _:_
Vr., 23.10.2020 20:00 The Royal Pub-E de Reunie-D _:_ _:_
 

Volg ons op social media

Aangesloten bij:

Bezoekadres NPB:

Schinvelderstraat 3
6441 TE Brunssum

openingstijden:
zaterdag van 12.00 tot 14.00 uur

KvK: 40188015
NL 16 ABNA 051 90 02 555
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Aanmelden voor de Nieuwsbrief