Skip to main content
Menu
Home
MVP
Uitslag doorgeven
Agenda
Officiële mededelingen
Reglementen
Wedstrijden
Competitie
Beker
MVP
Verenigingen
Adressen
Toernooien
Nieuws
Ranking
Q-tour
NK's
ALV
Home
Agenda
Algemeen
Officiële mededelingen
Reglementen
Formulieren
ALV
AVG Informatie
Organisatie
Bereikbaarheid NPB
Bondsbestuur
Tuchtcommissie
Keurmeesters NPB
Toernooicommissie
Wedstrijden
Competitie
Beker
MVP
verenigingen
Uitslag doorgeven
BEKERINFO
Adressen
Inschrijvingen 24-25
Toernooien
Nieuws
Ranking
Q-tour
NK's
NBBR
Archief
Competitie en beker
Nieuwsbrieven
Onderscheidingen
Toernooien
Nederlandse Kampioenschappen
Rankings
Overige
Koppels
Helpdesk
Algemeen
Spelregels
Tafelkeuring
Toernooien
Wedstrijden
Seizoen:
2023-2024
2022-2023
2019-2020
Live-Ticker …
Beker `t Patronaat
Datum
Thuis
Gast
Sets
Uitslag
1. Ronde
Ma., 18.09.2023 20:00
Vrijlot
Joe`s Place-A (2e)
0:96
0:24
Ma., 18.09.2023 20:00
Wilhelmina-D (2e)
Utopia-B (2e)
10:14
10:14
Di., 19.09.2023 20:00
Brunssum Noord-A (2e)
de Reunie-E (2e)
96:55
24:0
Di., 19.09.2023 20:00
de Gebroken Keu-C (2e)
d`r Sjutt-B (2e)
24:0
24:0
Di., 19.09.2023 20:00
De Koetsch-A
`t Heukske-A (2e)
62:91
4:20
Di., 19.09.2023 20:00
de Kroeg-B (2e)
Heksenberg-B (2e)
74:89
8:16
Di., 19.09.2023 20:00
De Sport-F (2e)
`t Pumpje-D (2e)
83:69
14:10
Di., 19.09.2023 20:00
Dingus-A (2e)
D`r Sjtee Uul-C (2e)
20:4
20:4
Di., 19.09.2023 20:00
Galouppe-B (2e)
Apollo-E
48:63
10:14
Di., 19.09.2023 20:00
Heksenberg-C (2e)
Oud Spaans-G (2e)
24:0
24:0
Di., 19.09.2023 20:00
`t Lauradorp-B (2e)
De Oude Mert-A (2e)
81:38
20:4
Di., 19.09.2023 20:00
`t Pumpje-E (2e)
Auwt Einekoeze-B (2e)
89:74
16:8
Wo., 20.09.2023 20:00
de Reunie-D (2e)
Het Centrum-A
79:82
10:14
Wo., 20.09.2023 20:00
de Sjloes-F (2e)
`t Lauradorp-C
85:79
12:12
Wo., 20.09.2023 20:00
De Sjoester-B (2e)
Berg en Dal-B (2e)
92:65
16:8
Wo., 20.09.2023 20:00
De Sport-D (2e)
Apollo-G
86:51
20:4
Wo., 20.09.2023 20:00
de Varenbeuk-A (2e)
`t Steenenkruis-D (2e)
78:33
18:6
Wo., 20.09.2023 20:00
Heksenberg-D (2e)
Oud Molenberg-D (2e)
14:10
14:10
Wo., 20.09.2023 20:00
Oud Molenberg-C (2e)
de Varenbeuk-C (2e)
86:79
12:12
Wo., 20.09.2023 20:00
Spech-A (2e)
de Reunie-B (2e)
42:76
8:16
Wo., 20.09.2023 20:00
Wilhelmina-B (2e)
Fratelli-A (2e)
79:81
12:12
Do., 21.09.2023 20:00
Apollo-F
de Residentie-A (2e)
66:82
10:14
Do., 21.09.2023 20:00
Carboon-A (2e)
de Kroeg-A (2e)
10:14
10:14
Do., 21.09.2023 20:00
de Reunie-C (2e)
`t Brandwapen-B (2e)
72:80
8:16
Do., 21.09.2023 20:00
De Sjoester-A (2e)
Wilhelmina-C (2e)
86:73
14:10
Do., 21.09.2023 20:00
Dingus-B (2e)
de Varenbeuk-B (2e)
88:70
16:8
Do., 21.09.2023 20:00
D`r Sjtee Uul-B (2e)
`t Brandwapen-C (2e)
90:83
16:8
Do., 21.09.2023 20:00
d`r Sjutt-C (2e)
de Kroeg-C (2e)
72:87
8:16
Do., 21.09.2023 20:00
Het Kroegje Heerlen-D (2e)
Brunssum Noord-B (2e)
16:16
10:14
Do., 21.09.2023 20:00
Oud Genhei-A (2e)
`t Volkshoes Gelaen-A (2e)
18:6
18:6
Do., 21.09.2023 20:00
Poelkloep Parksjtad-A (2e)
De Sport-E (2e)
14:10
14:10
Do., 21.09.2023 20:00
Witste Waal-A (2e)
Galouppe-A (2e)
50:60
10:14
Vr., 22.09.2023 20:00
Dormans-A (2e)
D`r Sjtee Uul-D (2e)
12:20
12:12
Vr., 22.09.2023 20:00
Het Kroegje Heerlen-C (2e)
Oud Molenberg-B (2e)
82:80
12:12
Vr., 22.09.2023 20:00
Mofert-A (2e)
Oud Spaans-F (2e)
20:4
20:4
Vr., 22.09.2023 20:00
Oud Molenberg-A (2e)
D`n Aezel-B (2e)
65:96
4:20
Vr., 22.09.2023 20:00
Schaesbergerveld-C (2e)
D`r Toeëre-C (2e)
10:14
10:14
2. Ronde
Wo., 11.10.2023 20:00
De Sport-D (2e)
Brunssum Noord-A (2e)
78:73
12:12
Ma., 16.10.2023 20:00
de Bar-C (1e)
`t Heukske-A (2e)
89:60
18:6
Ma., 16.10.2023 20:00
de Residentie-A (2e)
Brunssum Noord-B (2e)
65:41
16:8
Ma., 16.10.2023 20:00
D`r Sjpringbron-A (1e)
De Sport-C (1e)
83:82
12:12
Di., 17.10.2023 20:00
Amicitia-A (1e)
D`n Aezel-B (2e)
16:8
16:8
Di., 17.10.2023 20:00
Berg en Dal-A
Poelkloep Parksjtad-A (2e)
20:80
4:20
Di., 17.10.2023 20:00
Bie Alois-B (1e)
Rumpenerhof-D (1e)
88:76
14:10
Di., 17.10.2023 20:00
de Gebroken Keu-C (2e)
Heksenberg-D (2e)
78:82
12:12
Di., 17.10.2023 20:00
de Kroeg-C (2e)
Oud Genhei-A (2e)
76:71
14:10
Di., 17.10.2023 20:00
de Reunie-B (2e)
`t Pumpje-B
93:75
20:4
Di., 17.10.2023 20:00
Dingus-A (2e)
Rumpener Beemden-C (1e)
8:16
8:16
Di., 17.10.2023 20:00
In de Vrie-A (1e)
Mio-B (1e)
78:60
18:6
Di., 17.10.2023 20:00
Oud Spaans-D (1e)
Mofert-A (2e)
14:10
14:10
Di., 17.10.2023 20:00
Slek-A (1e)
Oud Spaans-C (1e)
68:88
8:16
Di., 17.10.2023 20:00
Wilhelmina-A (1e)
Rumpenerhof-C (1e)
81:79
16:8
Di., 17.10.2023 20:00
`t Lauradorp-B (2e)
Galouppe-A (2e)
87:84
12:12
Di., 17.10.2023 20:00
`t Steenenkruis-C (1e)
De Sport-F (2e)
79:49
20:4
Wo., 18.10.2023 20:00
Apollo-E
Auwt Einekoeze-A (1e)
44:72
8:16
Wo., 18.10.2023 20:00
de Sjloes-D (1e)
de Sjloes-F (2e)
12:14
12:12
Wo., 18.10.2023 20:00
de Sjloes-E (1e)
Heksenberg-B (2e)
24:0
24:0
Wo., 18.10.2023 20:00
De Sjoester-B (2e)
`t Pumpje-C
14:12
12:12
Wo., 18.10.2023 20:00
D`r Sjtee Uul-A (1e)
D`r Toeëre-C (2e)
18:6
18:6
Wo., 18.10.2023 20:00
Heksenberg-A (1e)
de Reunie-A (1e)
85:76
14:10
Wo., 18.10.2023 20:00
Oud Molenberg-C (2e)
Het Kroegje Heerlen-C (2e)
93:72
18:6
Wo., 18.10.2023 20:00
Oud Spaans-E (1e)
Dierks-A (1e)
85:77
12:12
Wo., 18.10.2023 20:00
Utopia-A (1e)
Ummer d`r neaver-A (1e)
80:84
14:10
Wo., 18.10.2023 20:00
`t Brandwapen-A (1e)
D`n Aezel-A (1e)
41:71
8:16
Wo., 18.10.2023 20:00
`t Steenenkruis-B (1e)
Vrijlot
117:96
24:0
Do., 19.10.2023 20:00
Apollo-D
`t Brandwapen-B (2e)
81:83
8:16
Do., 19.10.2023 20:00
Bie Lowieke-A (1e)
Rumpener Beemden-A (1e)
72:79
10:14
Do., 19.10.2023 20:00
de Koempels-A (1e)
de Kroeg-A (2e)
82:82
11:13
Do., 19.10.2023 20:00
De Sjoester-A (2e)
Heksenberg-C (2e)
91:66
16:8
Do., 19.10.2023 20:00
Dingus-B (2e)
Apollo-C
88:92
8:16
Do., 19.10.2023 20:00
d`r Sjutt-A (1e)
de Varenbeuk-A (2e)
89:67
18:6
Do., 19.10.2023 20:00
Het Centrum-A
Fratelli-A (2e)
82:82
8:16
Do., 19.10.2023 20:00
Joe`s Place-A (2e)
In de Vrie-B (1e)
10:14
10:14
Do., 19.10.2023 20:00
Utopia-B (2e)
`t Pumpje-E (2e)
83:83
18:6
Vr., 20.10.2023 20:00
Het Kroegje Heerlen-B (1e)
D`r Sjtee Uul-D (2e)
16:8
16:8
Vr., 20.10.2023 20:00
Rumpener Beemden-B (1e)
D`r Sjtee Uul-B (2e)
18:6
18:6
3. Ronde
Ma., 13.11.2023 20:00
de Bar-C (1e)
Auwt Einekoeze-A (1e)
87:76
14:10
Ma., 13.11.2023 20:00
de Kroeg-A (2e)
Apollo-B
4:20
4:20
Ma., 13.11.2023 20:00
D`r Sjpringbron-A (1e)
Oud Spaans-B (PL)
72:82
10:14
Ma., 13.11.2023 20:00
D`r Toeëre-B (PL)
de Bar-B (PL)
87:77
18:6
Ma., 13.11.2023 20:00
Vrijlot
Heksenberg-A (1e)
24:96
0:24
Ma., 13.11.2023 20:00
`t Brandwapen-B (2e)
de Gebroken keu-B (PL)
4:20
4:20
Di., 14.11.2023 20:00
Bie Alois-B (1e)
De Sjoester-B (2e)
81:82
12:12
Di., 14.11.2023 20:00
de Kroeg-C (2e)
Amicitia-A (1e)
79:84
12:12
Di., 14.11.2023 20:00
d`r Sjutt-A (1e)
D`r Sjtee Uul-A (1e)
83:71
14:10
Di., 14.11.2023 20:00
Wilhelmina-A (1e)
Oud Spaans-C (1e)
80:90
8:16
Di., 14.11.2023 20:00
`t Lauradorp-B (2e)
Oud Spaans-A (PL)
46:81
4:20
Wo., 15.11.2023 20:00
de Caumerbron-A (PL)
De Burcht-B
67:82
10:14
Wo., 15.11.2023 20:00
de Sjloes-E (1e)
Het Kroegje Heerlen-A (PL)
16:8
16:8
Wo., 15.11.2023 20:00
De Sport-B (PL)
Apollo-C
22:2
22:2
Wo., 15.11.2023 20:00
De Sport-D (2e)
`t Brandwapen-D (PL)
85:72
16:8
Wo., 15.11.2023 20:00
Fratelli-A (2e)
D`n Aezel-A (1e)
13:12
12:12
Wo., 15.11.2023 20:00
Heksenberg-D (2e)
Rumpenerhof-B (PL)
78:89
8:16
Wo., 15.11.2023 20:00
Oud Molenberg-C (2e)
`t Lauradorp-A (PL)
32:64
8:16
Wo., 15.11.2023 20:00
Oud Spaans-E (1e)
Schaesbergerveld-B (PL)
81:80
10:14
Wo., 15.11.2023 20:00
Utopia-A (1e)
Oud Spaans-D (1e)
80:83
12:12
Wo., 15.11.2023 20:00
`t Steenenkruis-B (1e)
de Sjloes-F (2e)
85:74
18:6
Do., 16.11.2023 20:00
de Residentie-A (2e)
In de Vrie-A (1e)
59:56
12:12
Do., 16.11.2023 20:00
De Sjoester-A (2e)
Rumpener Beemden-B (1e)
54:93
4:20
Do., 16.11.2023 20:00
Gorissen-A (PL)
Rumpener Beemden-A (1e)
20:4
20:4
Do., 16.11.2023 20:00
In de Vrie-B (1e)
de Reunie-B (2e)
20:10
14:10
Do., 16.11.2023 20:00
Poelkloep Parksjtad-A (2e)
Rumpenerhof-A (PL)
50:71
8:16
Do., 16.11.2023 20:00
Rumpener Beemden-C (1e)
Bie Alois-A (PL)
14:10
14:10
Vr., 17.11.2023 20:00
de Sjloes-C (PL)
`t Steenenkruis-C (1e)
96:0
24:0
Vr., 17.11.2023 20:00
Het Kroegje Heerlen-B (1e)
Utopia-B (2e)
12:13
12:12
Vr., 17.11.2023 20:00
`t Steenenkruis-A (PL)
de Burcht-A
76:70
12:12
4. Ronde
Ma., 11.12.2023 20:00
de Bar-C (1e)
D`r Toeëre-A (SL)
8:16
8:16
Ma., 11.12.2023 20:00
d`r Sjutt-A (1e)
De Sport-A (SL)
85:137
8:16
Ma., 11.12.2023 20:00
D`r Toeëre-B (PL)
de Sjloes-E (1e)
128:64
16:8
Ma., 11.12.2023 20:00
Mio-A (SL)
de Sjloes-A (SL)
73:89
8:16
Di., 12.12.2023 20:00
de Gebroken keu-B (PL)
Oud Spaans-D (1e)
151:65
18:6
Di., 12.12.2023 20:00
de Kroeg-C (2e)
Rumpenerhof-A (PL)
8:16
8:16
Di., 12.12.2023 20:00
Oud Spaans-C (1e)
In de Vrie-B (1e)
72:130
8:16
Di., 12.12.2023 20:00
`t Lauradorp-A (PL)
De Burcht-B
84:146
8:16
Wo., 13.12.2023 20:00
de Gebroken Keu-A (SL)
de Sjloes-B (SL)
106:105
12:12
Wo., 13.12.2023 20:00
De Sjoester-B (2e)
Apollo-B
66:94
2:22
Wo., 13.12.2023 20:00
De Sport-B (PL)
`t Steenenkruis-A (PL)
163:51
20:4
Wo., 13.12.2023 20:00
De Sport-D (2e)
Fratelli-A (2e)
146:70
18:6
Wo., 13.12.2023 20:00
Heksenberg-A (1e)
de Sjloes-C (PL)
43:161
4:20
Wo., 13.12.2023 20:00
Schaesbergerveld-B (PL)
Rumpener Beemden-B (1e)
91:84
18:6
Do., 14.12.2023 20:00
de Bar-A (SL)
Rumpener Beemden-C (1e)
65:85
8:16
Do., 14.12.2023 20:00
Gorissen-A (PL)
de Residentie-A (2e)
20:4
20:4
Do., 14.12.2023 20:00
Oud Spaans-B (PL)
`t Pumpje-A (SL)
64:128
8:16
Do., 14.12.2023 20:00
Utopia-B (2e)
Oud Spaans-A (PL)
126:117
14:10
Vr., 15.12.2023 20:00
Rumpenerhof-B (PL)
Schaesbergerveld-A (SL)
96:161
6:18
Wo., 20.12.2023 20:00
`t Steenenkruis-B (1e)
Apollo-A (SL)
56:183
2:22
5. Ronde
Ma., 08.01.2024 20:00
de Sjloes-A (SL)
Vrijlot
16:0
2:0
Ma., 08.01.2024 20:00
de Sjloes-C (PL)
Vrijlot
16:0
2:0
Ma., 08.01.2024 20:00
De Sport-A (SL)
Vrijlot
16:0
2:0
Ma., 08.01.2024 20:00
De Sport-B (PL)
Vrijlot
16:0
2:0
Ma., 08.01.2024 20:00
De Sport-D (2e)
Vrijlot
16:0
2:0
Ma., 08.01.2024 20:00
D`r Toeëre-A (SL)
Vrijlot
16:0
2:0
Ma., 08.01.2024 20:00
D`r Toeëre-B (PL)
Gorissen-A (PL)
144:48
18:6
Ma., 08.01.2024 20:00
In de Vrie-B (1e)
Vrijlot
16:0
2:0
Ma., 08.01.2024 20:00
Rumpener Beemden-C (1e)
Vrijlot
16:0
2:0
Ma., 08.01.2024 20:00
Rumpenerhof-A (PL)
Vrijlot
16:0
2:0
Ma., 08.01.2024 20:00
Schaesbergerveld-A (SL)
Vrijlot
16:0
2:0
Ma., 08.01.2024 20:00
Schaesbergerveld-B (PL)
Vrijlot
16:0
2:0
Ma., 08.01.2024 20:00
Utopia-B (2e)
Vrijlot
16:0
2:0
Di., 09.01.2024 20:00
De Burcht-B
de Gebroken Keu-A (SL)
112:137
10:14
Di., 09.01.2024 20:00
de Gebroken keu-B (PL)
`t Pumpje-A (SL)
125:113
14:10
Wo., 10.01.2024 20:00
Apollo-A (SL)
Apollo-B
156:94
18:6
6. Ronde
Ma., 19.02.2024 20:00
D`r Toeëre-B (PL)
D`r Toeëre-A (SL)
10:14
10:14
Wo., 21.02.2024 20:00
Apollo-A (SL)
Schaesbergerveld-B (PL)
163:84
18:6
Wo., 21.02.2024 20:00
De Sport-D (2e)
de Gebroken keu-B (PL)
103:146
8:16
Do., 22.02.2024 20:00
In de Vrie-B (1e)
Schaesbergerveld-A (SL)
87:164
6:18
Do., 22.02.2024 20:00
Rumpenerhof-A (PL)
De Sport-A (SL)
109:136
10:14
Do., 22.02.2024 20:00
Utopia-B (2e)
de Sjloes-C (PL)
78:172
4:20
Vr., 23.02.2024 20:00
de Sjloes-A (SL)
Rumpener Beemden-C (1e)
173:77
20:4
Wo., 28.02.2024 20:00
de Gebroken Keu-A (SL)
De Sport-B (PL)
116:117
12:12
7. Ronde
Ma., 25.03.2024 20:00
D`r Toeëre-A (SL)
De Sport-A (SL)
16:8
16:8
Vr., 29.03.2024 20:00
Schaesbergerveld-A (SL)
de Sjloes-C (PL)
80:112
10:14
Wo., 03.04.2024 20:00
Apollo-A (SL)
de Gebroken keu-B (PL)
128:64
16:8
Do., 04.04.2024 20:00
De Sport-B (PL)
de Sjloes-A (SL)
96:96
12:12
Halve finale
Wo., 08.05.2024 20:00
Apollo-A (SL)
de Sjloes-C (PL)
160:32
20:4
Wo., 08.05.2024 20:00
De Sport-B (PL)
D`r Toeëre-A (SL)
8:16
8:16
Beker `t Patronaat PL
Datum
Thuis
Gast
Sets
Uitslag
1. Ronde
Ma., 11.12.2023 20:00
`t Brandwapen-D
de Bar-B
122:123
12:12
Wo., 13.12.2023 20:00
de Burcht-A
de Caumerbron-A
125:99
14:10
Wo., 13.12.2023 20:00
Het Kroegje Heerlen-A
Bie Alois-A
163:49
20:4
2. Ronde
Ma., 08.01.2024 20:00
de Bar-B
Oud Spaans-A
96:146
8:16
Wo., 10.01.2024 20:00
de Burcht-A
`t Lauradorp-A
123:145
10:14
Wo., 10.01.2024 20:00
Het Kroegje Heerlen-A
Rumpenerhof-B
52:167
4:20
Do., 11.01.2024 20:00
Oud Spaans-B
`t Steenenkruis-A
152:99
16:8
3. Ronde
Ma., 19.02.2024 20:00
Oud Spaans-A
Apollo-B
14:10
14:10
Di., 20.02.2024 20:00
De Burcht-B
`t Lauradorp-A
149:99
16:8
Do., 22.02.2024 20:00
Gorissen-A
Vrijlot
2:0
2:0
Vr., 23.02.2024 20:00
Rumpenerhof-B
Oud Spaans-B
133:112
14:10
4. Ronde
Wo., 27.03.2024 20:00
Schaesbergerveld-B
Rumpenerhof-A
131:129
12:12
Vr., 29.03.2024 20:00
Oud Spaans-A
Vrijlot
2:0
2:0
Vr., 29.03.2024 20:00
Rumpenerhof-B
D`r Toeëre-B
107:144
10:14
Do., 04.04.2024 20:00
Gorissen-A
De Burcht-B
120:134
12:12
Halve finale
Ma., 06.05.2024 20:00
D`r Toeëre-B
Oud Spaans-A
10:14
10:14
Wo., 08.05.2024 20:00
Schaesbergerveld-B
De Burcht-B
101:152
8:16
Beker `t Patronaat 1e league
Datum
Thuis
Gast
Sets
Uitslag
1. Ronde
Wo., 15.11.2023 20:00
Berg en Dal-A
de Sjloes-D
0:24
0:24
Wo., 15.11.2023 20:00
de Reunie-A
Rumpenerhof-D
87:80
14:10
Wo., 15.11.2023 20:00
Ummer d`r neaver-A
Bie Lowieke-A
71:86
8:16
Wo., 15.11.2023 20:00
`t Brandwapen-A
de Koempels-A
81:73
16:8
Do., 16.11.2023 20:00
Apollo-D
Dierks-A
98:66
16:8
Do., 16.11.2023 20:00
De Sport-C
`t Pumpje-C
85:78
14:10
Do., 16.11.2023 20:00
Rumpenerhof-C
Mio-B
87:66
18:6
Do., 16.11.2023 20:00
`t Pumpje-B
Slek-A
73:80
10:14
2. Ronde
Di., 12.12.2023 20:00
Amicitia-A
de Reunie-A
134:80
16:8
Di., 12.12.2023 20:00
Bie Alois-B
Oud Spaans-E
96:24
24:0
Di., 12.12.2023 20:00
Slek-A
Rumpenerhof-C
79:134
8:16
Di., 12.12.2023 20:00
Wilhelmina-A
Apollo-D
2:22
2:22
Di., 12.12.2023 20:00
`t Steenenkruis-C
Apollo-C
167:59
20:4
Wo., 13.12.2023 20:00
de Sjloes-D
D`r Sjpringbron-A
10:14
10:14
Wo., 13.12.2023 20:00
Utopia-A
In de Vrie-A
92:114
10:14
Wo., 13.12.2023 20:00
`t Brandwapen-A
D`r Sjtee Uul-A
152:59
18:6
Do., 14.12.2023 20:00
Auwt Einekoeze-A
D`n Aezel-A
124:103
14:10
Do., 14.12.2023 20:00
De Sport-C
Het Kroegje Heerlen-B
75:132
8:16
Vr., 15.12.2023 20:00
Rumpener Beemden-A
Bie Lowieke-A
130:129
12:12
3. Ronde
Di., 09.01.2024 20:00
Amicitia-A
`t Steenenkruis-B
122:136
10:14
Di., 09.01.2024 20:00
Bie Alois-B
Vrijlot
2:0
2:0
Di., 09.01.2024 20:00
d`r Sjutt-A
Rumpener Beemden-A
99:150
8:16
Di., 09.01.2024 20:00
Oud Spaans-C
In de Vrie-A
103:149
8:16
Di., 09.01.2024 20:00
Oud Spaans-D
Auwt Einekoeze-A
129:122
12:12
Di., 09.01.2024 20:00
`t Steenenkruis-C
de Bar-C
104:148
8:16
Wo., 10.01.2024 20:00
Apollo-D
D`r Sjpringbron-A
103:112
12:12
Wo., 10.01.2024 20:00
de Sjloes-E
Het Kroegje Heerlen-B
160:84
18:6
Wo., 10.01.2024 20:00
`t Brandwapen-A
Heksenberg-A
132:133
12:12
Do., 11.01.2024 20:00
Rumpenerhof-C
Rumpener Beemden-B
140:115
16:8
4. Ronde
Ma., 19.02.2024 20:00
de Bar-C
Oud Spaans-D
138:104
14:10
Di., 20.02.2024 20:00
Bie Alois-B
`t Steenenkruis-B
89:165
6:18
Di., 20.02.2024 20:00
In de Vrie-A
Rumpenerhof-C
143:118
14:10
Wo., 21.02.2024 20:00
Apollo-D
de Sjloes-E
179:66
22:2
Wo., 21.02.2024 20:00
Heksenberg-A
Rumpener Beemden-A
94:122
10:14
5. Ronde
Ma., 25.03.2024 20:00
de Bar-C
Vrijlot
2:0
2:0
Wo., 27.03.2024 20:00
Apollo-D
`t Steenenkruis-B
147:105
16:8
Do., 28.03.2024 20:00
In de Vrie-B (1e)
Rumpener Beemden-C
73:168
4:20
Vr., 29.03.2024 20:00
Rumpener Beemden-A
In de Vrie-A
98:150
8:16
Halve finale
Ma., 06.05.2024 20:00
de Bar-C
In de Vrie-A
144:111
14:10
Do., 16.05.2024 20:00
Rumpener Beemden-C
Apollo-D
18:6
18:6
Beker `t Patronaat 2e league
Datum
Thuis
Gast
Sets
Uitslag
1. Ronde
Ma., 16.10.2023 20:00
d`r Sjutt-B
Auwt Einekoeze-B
8:16
8:16
Ma., 16.10.2023 20:00
Wilhelmina-D
Oud Spaans-G
24:0
24:0
Di., 17.10.2023 20:00
De Koetsch-A
De Oude Mert-A
61:85
4:20
Di., 17.10.2023 20:00
de Varenbeuk-C
Apollo-F
69:93
4:20
Di., 17.10.2023 20:00
Galouppe-B
Berg en Dal-B
69:44
16:8
Wo., 18.10.2023 20:00
de Reunie-D
de Varenbeuk-B
93:62
18:6
Wo., 18.10.2023 20:00
Wilhelmina-B
de Reunie-E
24:0
24:0
Wo., 18.10.2023 20:00
`t Steenenkruis-D
`t Pumpje-D
94:67
22:2
Do., 19.10.2023 20:00
Carboon-A
de Reunie-C
4:20
4:20
Do., 19.10.2023 20:00
D`r Sjtee Uul-C
Dormans-A
91:73
18:6
Do., 19.10.2023 20:00
d`r Sjutt-C
`t Brandwapen-C
82:77
14:10
Do., 19.10.2023 20:00
Het Kroegje Heerlen-D
Spech-A
80:65
16:8
Do., 19.10.2023 20:00
Oud Spaans-F
Wilhelmina-C
20:4
20:4
Do., 19.10.2023 20:00
Witste Waal-A
Oud Molenberg-D
10:14
10:14
Do., 19.10.2023 20:00
`t Lauradorp-C
Oud Molenberg-B
71:73
12:12
Vr., 20.10.2023 20:00
Oud Molenberg-A
`t Volkshoes Gelaen-A
93:66
20:4
Vr., 20.10.2023 20:00
Schaesbergerveld-C
de Kroeg-B
8:16
8:16
Za., 28.10.2023 20:00
De Sport-E
Apollo-G
91:41
22:2
2. Ronde
Di., 14.11.2023 20:00
Brunssum Noord-A
`t Heukske-A
96:48
24:0
Di., 14.11.2023 20:00
Galouppe-B
de Gebroken Keu-C
81:29
20:4
Di., 14.11.2023 20:00
Heksenberg-B
`t Steenenkruis-D
74:88
8:16
Wo., 15.11.2023 20:00
De Oude Mert-A
Dingus-A
73:81
8:16
Wo., 15.11.2023 20:00
de Reunie-D
Oud Molenberg-D
93:53
20:4
Wo., 15.11.2023 20:00
De Sport-E
de Kroeg-B
89:77
14:10
Wo., 15.11.2023 20:00
D`n Aezel-B
De Sport-F
107:0
24:0
Wo., 15.11.2023 20:00
D`r Sjtee Uul-D
de Varenbeuk-A
2:22
2:22
Wo., 15.11.2023 20:00
D`r Toeëre-C
Wilhelmina-D
10:14
10:14
Do., 16.11.2023 20:00
Apollo-F
Heksenberg-C
86:73
16:8
Do., 16.11.2023 20:00
de Reunie-C
Wilhelmina-B
81:82
12:12
Do., 16.11.2023 20:00
Dingus-B
Apollo-E
80:75
14:10
Do., 16.11.2023 20:00
d`r Sjutt-C
Het Kroegje Heerlen-D
86:80
14:10
Do., 16.11.2023 20:00
Het Centrum-A
Mofert-A
84:82
14:10
Do., 16.11.2023 20:00
Joe`s Place-A
Galouppe-A
43:66
10:14
Do., 16.11.2023 20:00
Oud Genhei-A
`t Pumpje-E
16:8
16:8
Do., 16.11.2023 20:00
Oud Molenberg-B
D`r Sjtee Uul-B
89:80
14:10
Do., 16.11.2023 20:00
Oud Spaans-F
Het Kroegje Heerlen-C
24:0
24:0
Vr., 17.11.2023 20:00
Auwt Einekoeze-B
Brunssum Noord-B
62:91
6:18
Vr., 17.11.2023 20:00
Oud Molenberg-A
D`r Sjtee Uul-C
94:75
20:4
3. Ronde
Ma., 11.12.2023 20:00
de Kroeg-A
`t Brandwapen-B
10:14
10:14
Ma., 11.12.2023 20:00
Wilhelmina-D
Het Centrum-A
14:10
14:10
Di., 12.12.2023 20:00
Brunssum Noord-B
de Sjloes-F
91:163
10:14
Di., 12.12.2023 20:00
Dingus-A
Oud Genhei-A
22:2
22:2
Di., 12.12.2023 20:00
Galouppe-A
de Reunie-B
111:125
12:12
Di., 12.12.2023 20:00
Vrijlot
Oud Molenberg-A
0:16
0:2
Wo., 13.12.2023 20:00
de Reunie-D
de Varenbeuk-A
42:163
4:20
Wo., 13.12.2023 20:00
D`n Aezel-B
Galouppe-B
133:90
16:8
Wo., 13.12.2023 20:00
Oud Molenberg-C
d`r Sjutt-C
16:8
16:8
Wo., 13.12.2023 20:00
Wilhelmina-B
Brunssum Noord-A
8:16
8:16
Wo., 13.12.2023 20:00
`t Steenenkruis-D
De Sjoester-A
128:92
16:8
Do., 14.12.2023 20:00
Apollo-F
`t Lauradorp-B
90:85
14:10
Do., 14.12.2023 20:00
Dingus-B
Oud Spaans-F
24:0
24:0
Do., 14.12.2023 20:00
Oud Molenberg-B
Heksenberg-D
16:8
16:8
Do., 14.12.2023 20:00
Poelkloep Parksjtad-A
De Sport-E
70:136
8:16
4. Ronde
Ma., 08.01.2024 20:00
Wilhelmina-D
Vrijlot
2:0
2:0
Di., 09.01.2024 20:00
de Kroeg-C
de Reunie-B
99:99
12:12
Di., 09.01.2024 20:00
Dingus-A
de Varenbeuk-A
14:10
14:10
Wo., 10.01.2024 20:00
de Sjloes-F
de Residentie-A
162:46
20:4
Wo., 10.01.2024 20:00
Fratelli-A
D`n Aezel-B
80:136
8:16
Wo., 10.01.2024 20:00
Oud Molenberg-C
Brunssum Noord-A
129:133
12:12
Do., 11.01.2024 20:00
Apollo-F
`t Steenenkruis-D
114:148
8:16
Do., 11.01.2024 20:00
Dingus-B
De Sport-E
92:68
20:4
Do., 11.01.2024 20:00
Oud Molenberg-B
De Sjoester-B
114:133
12:12
Vr., 12.01.2024 20:00
Oud Molenberg-A
`t Brandwapen-B
118:130
10:14
5. Ronde
Ma., 19.02.2024 20:00
`t Brandwapen-B
Brunssum Noord-A
90:165
4:20
Di., 20.02.2024 20:00
Dingus-A
Wilhelmina-D
16:8
16:8
Wo., 21.02.2024 20:00
de Sjloes-F
De Sjoester-B
105:129
10:14
Wo., 21.02.2024 20:00
`t Steenenkruis-D
de Kroeg-C
99:162
6:18
Do., 22.02.2024 20:00
Dingus-B
D`n Aezel-B
14:10
14:10
6. Ronde
Di., 26.03.2024 20:00
Brunssum Noord-A
Dingus-B
141:109
14:10
Di., 26.03.2024 20:00
de Kroeg-C
Dingus-A
172:82
20:4
Wo., 27.03.2024 20:00
De Sport-D
Vrijlot
2:0
2:0
Do., 28.03.2024 20:00
Utopia-B (2e)
De Sjoester-B
136:110
14:10
Halve finale
Di., 07.05.2024 20:00
de Kroeg-C
Brunssum Noord-A
102:150
8:16
Do., 09.05.2024 20:00
Utopia-B (2e)
De Sport-D
131:116
14:10