Team-PIN:     Live-Ticker …
   
Wedstrijden van de laatste 7 dagen
Datum Thuis Gast Uitslag
Ma., 16.12.2019 20:00
Perfect Brandpreventie SL (4. Speeldag)
`t Lauradorp-A de Gebroken Keu-A 9:15
Vr., 13.12.2019 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL B (11. Speeldag)
de Heikaatsje-A de Koempels-A
Verantwoordelijk sinds 11.12.2019
12:12
onbevestigd
Wo., 11.12.2019 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL B (11. Speeldag)
Apollo-E `t Pumpje-A 12:12
Wo., 11.12.2019 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL B (11. Speeldag)
Bie Lowieke-A `t Steenenkruis-C
Verantwoordelijk sinds 12.12.2019
15:9
onbevestigd
Wo., 11.12.2019 20:00
2e League H (11. Speeldag)
de Gebroken Keu-C de Reunie-C
Verantwoordelijk sinds 11.12.2019
8:16
onbevestigd
Wo., 11.12.2019 20:00
1e League B (11. Speeldag)
de Leeuwenhoek-A Oud Spaans-C 12:12
Wo., 11.12.2019 20:00
2e League F (11. Speeldag)
de Ouwe Mert-A `t Volkshuis-C
Verantwoordelijk sinds 11.12.2019
14:10
onbevestigd
Wo., 11.12.2019 20:00
1e League A (11. Speeldag)
de Sjloes-D `t Pumpje-C
Verantwoordelijk sinds 12.12.2019
12:12
onbevestigd
Wo., 11.12.2019 20:00
2e League G (11. Speeldag)
de Sjloes-E de Lounge-A 2:22
Wo., 11.12.2019 20:00
2e League C (11. Speeldag)
Dierks-B Fratelli Billiardairs-B
Verantwoordelijk sinds 11.12.2019
14:10
onbevestigd
Wo., 11.12.2019 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL B (11. Speeldag)
D`n Aezel-A de Bar-B
Verantwoordelijk sinds 11.12.2019
15:9
onbevestigd
Wo., 11.12.2019 20:00
2e League C (11. Speeldag)
D`r Belg-D Gypsies-A
Verantwoordelijk sinds 12.12.2019
14:10
onbevestigd
Wo., 11.12.2019 20:00
2e League C (11. Speeldag)
d`r Sjutt-A Oud Molenberg-D
Verantwoordelijk sinds 11.12.2019
16:8
onbevestigd
Wo., 11.12.2019 20:00
2e League F (11. Speeldag)
D`r Toeëre-A Brunssum Noord-A
Verantwoordelijk sinds 11.12.2019
10:14
onbevestigd
Wo., 11.12.2019 20:00
1e League B (11. Speeldag)
Fratelli Billiardairs-A In de Vrie-B
Verantwoordelijk sinds 11.12.2019
10:14
onbevestigd
Wo., 11.12.2019 20:00
2e League C (11. Speeldag)
Het Kroegje Heerlen-E Candlelight-A
Verantwoordelijk sinds 11.12.2019
10:14
onbevestigd
Wo., 11.12.2019 20:00
2e League C (11. Speeldag)
Hofland-B Guusje-C
Verantwoordelijk sinds 11.12.2019
10:14
onbevestigd
Wo., 11.12.2019 20:00
2e League D (11. Speeldag)
Paddock-A Goldfinger-A 8:16
Wo., 11.12.2019 20:00
2e League F (11. Speeldag)
Schaesbergerveld-C D`r Belg-C
Verantwoordelijk sinds 12.12.2019
20:4
onbevestigd
Wo., 11.12.2019 20:00
1e League D (11. Speeldag)
The Royal Pub-B Oud Spaans-B 12:12
Wo., 11.12.2019 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL B (11. Speeldag)
Trefpunt-A Gorissen-A 3:21
Wo., 11.12.2019 20:00
1e League D (11. Speeldag)
Wetzels-A Oud Molenberg-A
Verantwoordelijk sinds 11.12.2019
16:8
onbevestigd
Wo., 11.12.2019 20:00
1e League B (11. Speeldag)
`t Brandwapen-A The Royal Pub-D
Verantwoordelijk sinds 11.12.2019
2:6
onbevestigd
Wo., 11.12.2019 20:00
1e League B (11. Speeldag)
`t Eikske-A Het Kroegje Heerlen-B
Verantwoordelijk sinds 11.12.2019
16:8
onbevestigd
Di., 10.12.2019 20:00
2e League E (11. Speeldag)
Berg en Dal-B Paddock-B 18:6
Di., 10.12.2019 20:00
2e League D (11. Speeldag)
Brunssum Noord-B de Kroeg-B 6:18
Di., 10.12.2019 20:00
2e League D (11. Speeldag)
de Leeuwenhoek-C Oud Molenberg-E 8:16
Di., 10.12.2019 20:00
Perfect Brandpreventie SL (11. Speeldag)
De Sport-A Mio-A 15:9
Di., 10.12.2019 20:00
1e League D (11. Speeldag)
D`n Aezel-C de Sjloes-C 4:20
Di., 10.12.2019 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL A (11. Speeldag)
In de Vrie-A D`n Aezel-B 12:12
Di., 10.12.2019 20:00
1e League C (11. Speeldag)
Oud Spaans-A Wetzels-B 18:6
Di., 10.12.2019 20:00
2e League E (11. Speeldag)
Rolduc-B `t Eikske-C 16:8
Di., 10.12.2019 20:00
Perfect Brandpreventie SL (11. Speeldag)
`t Lauradorp-A de Bar-A 21:3
Di., 10.12.2019 20:00
2e League D (11. Speeldag)
`t Lauradorp-B Candlelight-B 12:12
Ma., 09.12.2019 20:00
2e League F (11. Speeldag)
Apollo-F `t Eikske-E 8:16
Ma., 09.12.2019 20:00
2e League H (11. Speeldag)
de Reunie-E de Heikaatsje-B 14:10
Ma., 09.12.2019 20:00
2e League E (11. Speeldag)
De Sport-D Lucky One-B 10:14
Ma., 09.12.2019 20:00
2e League E (11. Speeldag)
d`r Sjutt-B Het Kroegje Heerlen-F 10:14
Ma., 09.12.2019 20:00
1e League D (11. Speeldag)
Mio-C de Gebroken Keu-B 10:14
Ma., 09.12.2019 20:00
1e League C (11. Speeldag)
Poolcafe Valkenburg-A `t Pumpje-B 12:12
Ma., 09.12.2019 20:00
2e League D (11. Speeldag)
`t Eikske-D Rolduc-A 6:18
Ma., 09.12.2019 20:00
2e League G (11. Speeldag)
`t Volkshoes-A In de Vrie-D 14:10
Za., 07.12.2019 20:00
2e League H (8. Speeldag)
de Heikaatsje-B de Sjloes-F 12:12
Vr., 06.12.2019 20:00
2e League D (10. Speeldag)
Candlelight-B de Leeuwenhoek-C 12:12
Vr., 06.12.2019 20:00
2e League H (10. Speeldag)
de Heikaatsje-B Oud Spaans-E 16:8
Vr., 06.12.2019 20:00
2e League G (10. Speeldag)
de Reunie-D de Sjloes-E 14:10
Vr., 06.12.2019 20:00
1e League D (10. Speeldag)
de Sjloes-C Slek-A 14:10
Vr., 06.12.2019 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL A (10. Speeldag)
D`n Aezel-B Apollo-B 12:12
Vr., 06.12.2019 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL A (10. Speeldag)
Gorissen-B de Bar-C 15:9
Vr., 06.12.2019 20:00
2e League A (10. Speeldag)
Het Kroegje Heerlen-C `t Volkshoes-B 16:8
Vr., 06.12.2019 20:00
1e League D (10. Speeldag)
Oud Molenberg-A The Royal Pub-B 16:8
Vr., 06.12.2019 20:00
2e League D (10. Speeldag)
Oud Molenberg-E `t Eikske-D 8:16
Vr., 06.12.2019 20:00
2e League G (10. Speeldag)
Oud Spaans-G t Centrum-A 2:22
Vr., 06.12.2019 20:00
2e League A (10. Speeldag)
Rumpener Beemden-B Oud Spaans-F 22:2
Vr., 06.12.2019 20:00
2e League H (10. Speeldag)
Wetzels-C de Sjloes-F 14:10
Vr., 06.12.2019 20:00
2e League A (10. Speeldag)
`t Steenenkruis-D Oud Molenberg-F 12:12
Vr., 06.12.2019 20:00
1e League C (10. Speeldag)
`t Volkshuis-B Oud Molenberg-B 16:8
Do., 05.12.2019 20:00
1e League A (10. Speeldag)
Apollo-C D`n Aezel-D 18:6
Do., 05.12.2019 20:00
2e League B (10. Speeldag)
Berg en Dal-C de Koempels-B 8:16
Do., 05.12.2019 20:00
1e League A (10. Speeldag)
Bie Lowieke-B de Reunie-A 10:14
Do., 05.12.2019 20:00
Perfect Brandpreventie SL (10. Speeldag)
de Bar-A de Sjloes-A 9:15
Do., 05.12.2019 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL B (10. Speeldag)
de Koempels-A Apollo-E 12:12
Do., 05.12.2019 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL A (10. Speeldag)
de Kroeg-A In de Vrie-A 9:15
Do., 05.12.2019 20:00
2e League G (10. Speeldag)
de Lounge-A Kroegje-B 10:14
Do., 05.12.2019 20:00
2e League B (10. Speeldag)
de Residentie-A Het Kroegje Heerlen-D 6:18
Do., 05.12.2019 20:00
2e League H (10. Speeldag)
de Reunie-C de Reunie-E 14:10
Do., 05.12.2019 20:00
2e League B (10. Speeldag)
D`r Belg-E Guusje-D 16:8
Do., 05.12.2019 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL B (10. Speeldag)
Gorissen-A `t Volkshuis-A 18:6
Do., 05.12.2019 20:00
2e League E (10. Speeldag)
Guusje-B The Royal Pub-E 18:6
Do., 05.12.2019 20:00
2e League E (10. Speeldag)
Het Kroegje Heerlen-F De Sport-D 18:6
Do., 05.12.2019 20:00
2e League H (10. Speeldag)
Kroegje-A de Gebroken Keu-C 16:8
Do., 05.12.2019 20:00
2e League E (10. Speeldag)
Lucky One-B In de Vrie-C 6:18
Do., 05.12.2019 20:00
2e League C (10. Speeldag)
Oud Molenberg-D Hofland-B 16:8
Do., 05.12.2019 20:00
2e League G (10. Speeldag)
Oud Spaans-D `t Volkshoes-A 18:6
Do., 05.12.2019 20:00
1e League A (10. Speeldag)
The Hustler-A Hofland-A 18:6
Do., 05.12.2019 20:00
2e League B (10. Speeldag)
The Royal Pub-C `t Steenenkruis-E 14:10
Do., 05.12.2019 20:00
2e League B (10. Speeldag)
Trefpunt-B Oud Genhei-A 18:6
Do., 05.12.2019 20:00
1e League A (10. Speeldag)
`t Eikske-B de Sjloes-D 16:8
Do., 05.12.2019 20:00
1e League A (10. Speeldag)
`t Pumpje-C Mio-D 18:6
Do., 05.12.2019 20:00
2e League F (10. Speeldag)
`t Steenenkruis-F Apollo-F 18:6
 
Wedstrijden van de komende 14 dagen
Datum Thuis Gast Uitslag
Wo., 11.12.2019 20:00
2e League C (11. Speeldag)
Edelweiss-A `t Brandwapen-C _:_
Wo., 11.12.2019 20:00
1e League B (11. Speeldag)
Guusje-A Berg en Dal-A _:_
Wo., 11.12.2019 20:00
1e League B (11. Speeldag)
Oud Molenberg-C `t Steenenkruis-B _:_
Wo., 11.12.2019 20:00
2e League G (11. Speeldag)
t Centrum-A Oud Spaans-D _:_
Do., 12.12.2019 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL A (11. Speeldag)
Apollo-B Gorissen-B _:_
Do., 12.12.2019 20:00
2e League H (11. Speeldag)
Brand taveerne-A Wetzels-C _:_
Do., 12.12.2019 20:00
1e League A (11. Speeldag)
de Bar-D `t Eikske-B _:_
Do., 12.12.2019 20:00
2e League B (11. Speeldag)
de Koempels-B The Royal Pub-C _:_
Do., 12.12.2019 20:00
2e League H (11. Speeldag)
de Sjloes-F `t Raodhoes-A _:_
Do., 12.12.2019 20:00
1e League A (11. Speeldag)
D`n Aezel-D The Hustler-A _:_
Do., 12.12.2019 20:00
1e League D (11. Speeldag)
D`r Belg-B Apollo-D _:_
Do., 12.12.2019 20:00
2e League B (11. Speeldag)
Het Kroegje Heerlen-D Berg en Dal-C _:_
Do., 12.12.2019 20:00
1e League A (11. Speeldag)
Hofland-A Bie Lowieke-B _:_
Do., 12.12.2019 20:00
2e League E (11. Speeldag)
In de Vrie-C Guusje-B _:_
Do., 12.12.2019 20:00
2e League B (11. Speeldag)
Lucky One-A de Residentie-A _:_
Do., 12.12.2019 20:00
1e League C (11. Speeldag)
Mio-B Bie Alois-B _:_
Do., 12.12.2019 20:00
2e League B (11. Speeldag)
Oud Genhei-A D`r Belg-E _:_
Do., 12.12.2019 20:00
2e League H (11. Speeldag)
Oud Spaans-E `t Volkshoes-C _:_
Do., 12.12.2019 20:00
2e League H (11. Speeldag)
t Centrum-B Kroegje-A _:_
Do., 12.12.2019 20:00
Perfect Brandpreventie SL (11. Speeldag)
The Royal Pub-A de Gebroken Keu-A _:_
Do., 12.12.2019 20:00
2e League B (11. Speeldag)
`t Steenenkruis-E Trefpunt-B _:_
Vr., 13.12.2019 20:00
2e League A (11. Speeldag)
de Leeuwenhoek-B Schaesbergerveld-B _:_
Vr., 13.12.2019 20:00
Perfect Brandpreventie SL (11. Speeldag)
de Sjloes-A Apollo-A _:_
Vr., 13.12.2019 20:00
1e League C (11. Speeldag)
D`r Belg-A d`r Springbron-A _:_
Vr., 13.12.2019 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL A (11. Speeldag)
Het Kroegje Heerlen-A Bie Alois-A _:_
Vr., 13.12.2019 20:00
2e League G (11. Speeldag)
Kroegje-B Slek-B _:_
Vr., 13.12.2019 20:00
1e League A (11. Speeldag)
Mio-D Apollo-C _:_
Vr., 13.12.2019 20:00
2e League G (11. Speeldag)
Mofert-A de Reunie-D _:_
Vr., 13.12.2019 20:00
2e League A (11. Speeldag)
Oud Molenberg-F Het Kroegje Heerlen-C _:_
Vr., 13.12.2019 20:00
2e League A (11. Speeldag)
Oud Spaans-F `t Steenenkruis-D _:_
Vr., 13.12.2019 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL A (11. Speeldag)
Rumpener Beemden-A de Kroeg-A _:_
Vr., 13.12.2019 20:00
Perfect Brandpreventie SL (11. Speeldag)
Schaesbergerveld-A De Sport-B _:_
Vr., 13.12.2019 20:00
2e League E (11. Speeldag)
The Royal Pub-E Oud Genhei-B _:_
Vr., 13.12.2019 20:00
2e League F (11. Speeldag)
Wilhelmina-A `t Steenenkruis-F _:_
Vr., 13.12.2019 20:00
1e League C (11. Speeldag)
`t Brandwapen-B `t Volkshuis-B _:_
Vr., 13.12.2019 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL A (11. Speeldag)
`t Steenenkruis-A De Sport-C _:_
Vr., 13.12.2019 20:00
2e League A (11. Speeldag)
`t Volkshoes-B Carboon-A _:_
Ma., 16.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker (3. Ronde)
Bie Alois-B (1e-C) D`n Aezel-B (PL-A) _:_
Ma., 16.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker (3. Ronde)
de Bar-B (PL-B) Kroegje-A (2e-H) _:_
Ma., 16.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker 2e league (3. Ronde)
de Reunie-E (2e-H) `t Steenenkruis-D (2e-A) _:_
Ma., 16.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker (3. Ronde)
Mio-A (SL) Hofland-A (1e-A) _:_
Ma., 16.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker (3. Ronde)
Oud Spaans-B (1e-D) Kroegje-B (2e-G) _:_
Ma., 16.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker 1e league (3. Ronde)
Wetzels-B (1e-C) `t Pumpje-C (1e-A) _:_
Ma., 16.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker (3. Ronde)
`t Pumpje-B (1e-C) `t Pumpje-A (PL-B) _:_
Ma., 16.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker 2e league (3. Ronde)
`t Volkshoes-A (2e-G) `t Lauradorp-B (2e-D) _:_
Di., 17.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker (3. Ronde)
Brunssum Noord-A (2e-F) de Koempels-A (PL-B) _:_
Di., 17.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker (3. Ronde)
de Gebroken Keu-B (1e-D) `t Steenenkruis-C (PL-B) _:_
Di., 17.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker 2e league (3. Ronde)
de Kroeg-B (2e-D) Lucky One-B (2e-E) _:_
Di., 17.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker 2e league (3. Ronde)
Goldfinger-A (2e-D) De Sport-D (2e-E) _:_
Di., 17.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker (3. Ronde)
In de Vrie-B (1e-B) Bie Alois-A (PL-A) _:_
Di., 17.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker 1e league (3. Ronde)
Oud Spaans-A (1e-C) Apollo-C (1e-A) _:_
Di., 17.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker (3. Ronde)
Rolduc-B (2e-E) Oud Spaans-C (1e-B) _:_
Di., 17.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker 2e league (3. Ronde)
Slek-B (2e-G) de Leeuwenhoek-C (2e-D) _:_
Di., 17.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker 1e league (3. Ronde)
The Royal Pub-D (1e-B) Mio-C (1e-D) _:_
Di., 17.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker (3. Ronde)
`t Lauradorp-A (SL) Rolduc-A (2e-D) _:_
Wo., 18.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker (3. Ronde)
Apollo-E (PL-B) Guusje-C (2e-C) _:_
Wo., 18.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker (3. Ronde)
Bie Lowieke-A (PL-B) D`r Belg-E (2e-B) _:_
Wo., 18.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker (3. Ronde)
de Gebroken Keu-A (SL) Poolcafe Valkenburg-A (1e-C) _:_
Wo., 18.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker (3. Ronde)
de Leeuwenhoek-A (1e-B) The Royal Pub-A (SL) _:_
Wo., 18.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker 2e league (3. Ronde)
De Ouwe Mert-A (2e-F) Vrij _:_
Wo., 18.12.2019 20:00
2e League G (11. Speeldag)
de Reunie-B Oud Spaans-G _:_
Wo., 18.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker (3. Ronde)
de Sjloes-B (SL) De Koempels-B (2e-B) _:_
Wo., 18.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker (3. Ronde)
De Sport-B (SL) Het Kroegje Heerlen-F (2e-E) _:_
Wo., 18.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker (3. Ronde)
Dierks-B (2e-C) Candlelight-A (2e-C) _:_
Wo., 18.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker (3. Ronde)
D`n Aezel-A (PL-B) Trefpunt-B (2e-B) _:_
Wo., 18.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker (3. Ronde)
D`r Sjutt-A (2e-C) Fratelli Billiardairs-A (1e-B) _:_
Wo., 18.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker 2e league (3. Ronde)
Fratelli Billiardairs-B (2e-C) De Sport-E (2e-D) _:_
Wo., 18.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker 1e league (3. Ronde)
Guusje-A (1e-B) D`r Belg-A (1e-C) _:_
Wo., 18.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker 1e league (3. Ronde)
Het Kroegje Heerlen-B (1e-B) Apollo-D (1e-D) _:_
Wo., 18.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker 2e league (3. Ronde)
Hofland-B (2e-C) The Royal Pub-C (2e-B) _:_
Wo., 18.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker 2e league (3. Ronde)
Paddock-A (2e-D) Mofert-A (2e-G) _:_
Wo., 18.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker 1e league (3. Ronde)
The Royal Pub-B (1e-D) `t Steenenkruis-B (1e-B) _:_
Wo., 18.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker (3. Ronde)
Trefpunt-A (PL-B) De Sport-C (PL-A) _:_
Wo., 18.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker (3. Ronde)
Wetzels-A (1e-D) In de Vrie-C (2e-E) _:_
Wo., 18.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker (3. Ronde)
`t Brandwapen-A (1e-B) Gorissen-B (PL-A) _:_
Wo., 18.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker 1e league (3. Ronde)
`t Eikske-A (1e-B) Mio-D (1e-A) _:_
Wo., 18.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker 2e league (3. Ronde)
`t Raodhoes-A (2e-H) Wilhelmina-A (2e-F) _:_
Wo., 18.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker 2e league (3. Ronde)
`t Volkshoes-C (2e-H) (*) Oud Spaans-G (2e-G) _:_
Do., 19.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker (3. Ronde)
Apollo-B (PL-A) Slek-A (1e-D) _:_
Do., 19.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker (3. Ronde)
de Bar-A (SL) `t Volkshuis-A (PL-B) _:_
Do., 19.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker (3. Ronde)
de Kroeg-A (PL-A) De Sport-A (SL) _:_
Do., 19.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker 2e league (3. Ronde)
de Lounge-A (2e-G) D`r Sjutt-B (2e-E) _:_
Do., 19.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker (3. Ronde)
de Residentie-A (2e-B) Het Kroegje Heerlen-C (2e-A) _:_
Do., 19.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker 1e league (3. Ronde)
de Reunie-A (1e-A) `t Volkshuis-B (1e-C) _:_
Do., 19.12.2019 20:00
1e League A (8. Speeldag)
de Sjloes-D D`n Aezel-D _:_
Do., 19.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker 1e league (3. Ronde)
D`n Aezel-D (1e-A) d`r Springbron-A (1e-C) _:_
Do., 19.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker (3. Ronde)
D`r Belg-B (1e-D) de Bar-C (PL-A) _:_
Do., 19.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker (3. Ronde)
Gorissen-A (PL-B) t Centrum-A (2e-G) _:_
Do., 19.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker 2e league (3. Ronde)
Guusje-B (2e-E) de Heikaatsje-B (2e-H) _:_
Do., 19.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker (3. Ronde)
Het Kroegje Heerlen-D (2e-B) Schaesbergerveld-C (2e-F) _:_
Do., 19.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker (3. Ronde)
Mio-B (1e-C) Apollo-A (SL) _:_
Do., 19.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker 2e league (3. Ronde)
Oud Spaans-D (2e-G) Edelweiss-A (2e-C) _:_
Do., 19.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker 2e league (3. Ronde)
t Centrum-B (2e-H) Brunssum Noord-B (2e-D) _:_
Do., 19.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker 1e league (3. Ronde)
`t Eikske-B (1e-A) Oud Molenberg-C (1e-B) _:_
Do., 19.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker 2e league (3. Ronde)
`t Steenenkruis-E (2e-B) Paddock-B (2e-E) _:_
Vr., 20.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker (3. Ronde)
de Heikaatsje-A (PL-B) In de Vrie-A (PL-A) _:_
Vr., 20.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker 2e league (3. Ronde)
de Leeuwenhoek-B (2e-A) D`r Toeëre-A (2e-F) _:_
Vr., 20.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker (3. Ronde)
de Sjloes-A (SL) `t Steenenkruis-F (2e-F) _:_
Vr., 20.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker (3. Ronde)
Het Kroegje Heerlen-A (PL-A) de Reunie-C (2e-H) _:_
Vr., 20.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker 1e league (3. Ronde)
Oud Molenberg-B (1e-C) Vrij _:_
Vr., 20.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker 2e league (3. Ronde)
Oud Molenberg-E (2e-D) `t Volkshuis-C (2e-F) _:_
Vr., 20.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker 2e league (3. Ronde)
Oud Spaans-F (2e-A) The Royal Pub-E (2e-E) _:_
Vr., 20.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker (3. Ronde)
Rumpener Beemden-A (PL-A) Vrij _:_
Vr., 20.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker (3. Ronde)
Schaesbergerveld-A (SL) de Reunie-B (2e-G) _:_
Vr., 20.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker 2e league (3. Ronde)
Wetzels-C (2e-H) Oud Molenberg-D (2e-C) _:_
Vr., 20.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker (3. Ronde)
`t Brandwapen-B (1e-C) Oud Molenberg-A (1e-D) _:_
Vr., 20.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker (3. Ronde)
`t Steenenkruis-A (PL-A) The Hustler-A (1e-A) _:_
Vr., 20.12.2019 20:00
Jack Wolter Beker 2e league (3. Ronde)
`t Volkshoes-B (2e-A) Het Kroegje Heerlen-E (2e-C) _:_
 

Volg ons op social media

Aangesloten bij:

Bezoekadres NPB:

Schinvelderstraat 3
6441 TE Brunssum

openingstijden:
zaterdag van 12.00 tot 14.00 uur

KvK: 40188015
NL 16 ABNA 051 90 02 555
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Aanmelden voor de Nieuwsbrief