Team-PIN:     Live-Ticker …
 
Wedstrijden die bezig zijn
Datum Thuis Gast Uitslag
Do., 13.02.2020 20:00
2e League D (13. Speeldag)
Rolduc-A Oud Molenberg-E 0:0
live
Di., 28.01.2020 20:00
2e League E (14. Speeldag)
Berg en Dal-B Rolduc-B _:_
live
 
Wedstrijden van de laatste 7 dagen
Datum Thuis Gast Uitslag
Vr., 24.01.2020 20:00
1e League C (13. Speeldag)
Oud Molenberg-B Oud Spaans-A
Verantwoordelijk sinds 22.01.2020
12:12
onbevestigd
Do., 23.01.2020 20:00
1e League A (13. Speeldag)
Apollo-C `t Pumpje-C 12:12
Do., 23.01.2020 20:00
1e League A (13. Speeldag)
de Bar-D Hofland-A
Verantwoordelijk sinds 23.01.2020
12:12
onbevestigd
Do., 23.01.2020 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL B (13. Speeldag)
de Koempels-A Trefpunt-A
Verantwoordelijk sinds 23.01.2020
15:9
onbevestigd
Do., 23.01.2020 20:00
2e League G (13. Speeldag)
de Lounge-A Mofert-A
Verantwoordelijk sinds 23.01.2020
12:12
onbevestigd
Do., 23.01.2020 20:00
2e League B (13. Speeldag)
de Residentie-A Guusje-D
Verantwoordelijk sinds 23.01.2020
16:8
onbevestigd
Do., 23.01.2020 20:00
2e League H (13. Speeldag)
de Reunie-C Kroegje-A
Verantwoordelijk sinds 23.01.2020
16:8
onbevestigd
Do., 23.01.2020 20:00
2e League B (13. Speeldag)
D`r Belg-E de Koempels-B
Verantwoordelijk sinds 23.01.2020
10:14
onbevestigd
Do., 23.01.2020 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL B (13. Speeldag)
Gorissen-A de Bar-B
Verantwoordelijk sinds 23.01.2020
9:15
onbevestigd
Do., 23.01.2020 20:00
2e League E (13. Speeldag)
Guusje-B Lucky One-B
Verantwoordelijk sinds 23.01.2020
20:4
onbevestigd
Do., 23.01.2020 20:00
2e League E (13. Speeldag)
Het Kroegje Heerlen-F
Verantwoordelijk sinds 24.01.2020
Rolduc-B 8:16
onbevestigd
Do., 23.01.2020 20:00
2e League B (13. Speeldag)
Lucky One-A Oud Genhei-A
Verantwoordelijk sinds 23.01.2020
8:16
onbevestigd
Do., 23.01.2020 20:00
1e League A (13. Speeldag)
The Hustler-A de Sjloes-D
Verantwoordelijk sinds 23.01.2020
18:6
onbevestigd
Do., 23.01.2020 20:00
2e League B (13. Speeldag)
The Royal Pub-C Berg en Dal-C
Verantwoordelijk sinds 23.01.2020
14:10
onbevestigd
Do., 23.01.2020 20:00
2e League F (13. Speeldag)
`t Steenenkruis-F D`r Toeëre-A 12:12
Wo., 22.01.2020 20:00
Perfect Brandpreventie SL (13. Speeldag)
Apollo-A de Bar-A 18:6
Wo., 22.01.2020 20:00
1e League B (13. Speeldag)
Berg en Dal-A de Leeuwenhoek-A
Verantwoordelijk sinds 22.01.2020
12:12
onbevestigd
Wo., 22.01.2020 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL B (13. Speeldag)
Bie Lowieke-A de Heikaatsje-A
Verantwoordelijk sinds 23.01.2020
18:6
onbevestigd
Wo., 22.01.2020 20:00
2e League C (13. Speeldag)
Candlelight-A D`r Belg-D
Verantwoordelijk sinds 22.01.2020
20:4
onbevestigd
Wo., 22.01.2020 20:00
Perfect Brandpreventie SL (13. Speeldag)
de Gebroken Keu-A De Sport-A
Verantwoordelijk sinds 22.01.2020
12:12
onbevestigd
Wo., 22.01.2020 20:00
Perfect Brandpreventie SL (13. Speeldag)
de Sjloes-B The Royal Pub-A
Verantwoordelijk sinds 23.01.2020
15:9
onbevestigd
Wo., 22.01.2020 20:00
2e League G (13. Speeldag)
de Sjloes-E `t Volkshoes-A
Verantwoordelijk sinds 22.01.2020
12:12
onbevestigd
Wo., 22.01.2020 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL A (13. Speeldag)
De Sport-C Bie Alois-A
Verantwoordelijk sinds 23.01.2020
21:3
onbevestigd
Wo., 22.01.2020 20:00
2e League C (13. Speeldag)
Fratelli Billiardairs-B d`r Sjutt-A 10:14
Wo., 22.01.2020 20:00
2e League C (13. Speeldag)
Guusje-C Edelweiss-A
Verantwoordelijk sinds 22.01.2020
10:14
onbevestigd
Wo., 22.01.2020 20:00
2e League C (13. Speeldag)
Gypsies-A Hofland-B
Verantwoordelijk sinds 22.01.2020
14:10
onbevestigd
Wo., 22.01.2020 20:00
2e League C (13. Speeldag)
Het Kroegje Heerlen-E Dierks-B
Verantwoordelijk sinds 22.01.2020
10:14
onbevestigd
Wo., 22.01.2020 20:00
2e League G (13. Speeldag)
In de Vrie-D de Reunie-B
Verantwoordelijk sinds 22.01.2020
12:12
onbevestigd
Wo., 22.01.2020 20:00
2e League E (13. Speeldag)
Oud Genhei-B De Sport-D 20:4
Wo., 22.01.2020 20:00
1e League B (13. Speeldag)
Oud Spaans-C Het Kroegje Heerlen-B
Verantwoordelijk sinds 22.01.2020
12:12
onbevestigd
Wo., 22.01.2020 20:00
2e League E (13. Speeldag)
Paddock-B In de Vrie-C 16:8
Wo., 22.01.2020 20:00
1e League D (12. Speeldag)
The Royal Pub-B Apollo-D 10:14
Wo., 22.01.2020 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL B (13. Speeldag)
`t Pumpje-A `t Volkshuis-A
Verantwoordelijk sinds 22.01.2020
15:9
onbevestigd
Wo., 22.01.2020 20:00
2e League H (13. Speeldag)
`t Raodhoes-A Brand taveerne-A
Verantwoordelijk sinds 22.01.2020
14:10
onbevestigd
Wo., 22.01.2020 20:00
1e League B (13. Speeldag)
`t Steenenkruis-B Fratelli Billiardairs-A 20:4
Wo., 22.01.2020 20:00
2e League H (13. Speeldag)
`t Volkshoes-C de Gebroken Keu-C
Verantwoordelijk sinds 22.01.2020
10:14
onbevestigd
Di., 21.01.2020 20:00
1e League D (13. Speeldag)
Apollo-D Wetzels-A 6:18
Di., 21.01.2020 20:00
2e League F (13. Speeldag)
Brunssum Noord-A De Sport-F
Verantwoordelijk sinds 22.01.2020
22:2
onbevestigd
Di., 21.01.2020 20:00
1e League D (13. Speeldag)
de Gebroken Keu-B The Royal Pub-B
Verantwoordelijk sinds 21.01.2020
16:8
onbevestigd
Di., 21.01.2020 20:00
2e League D (13. Speeldag)
de Kroeg-B `t Eikske-D 14:10
Di., 21.01.2020 20:00
2e League D (13. Speeldag)
Goldfinger-A de Leeuwenhoek-C
Verantwoordelijk sinds 21.01.2020
20:4
onbevestigd
Di., 21.01.2020 20:00
1e League B (13. Speeldag)
In de Vrie-B `t Eikske-A
Verantwoordelijk sinds 21.01.2020
12:12
onbevestigd
Di., 21.01.2020 20:00
1e League D (13. Speeldag)
Slek-A Mio-C
Verantwoordelijk sinds 21.01.2020
12:12
onbevestigd
Di., 21.01.2020 20:00
1e League B (13. Speeldag)
The Royal Pub-D Oud Molenberg-C
Verantwoordelijk sinds 21.01.2020
8:16
onbevestigd
Di., 21.01.2020 20:00
2e League D (13. Speeldag)
`t Lauradorp-B Brunssum Noord-B
Verantwoordelijk sinds 21.01.2020
20:4
onbevestigd
Di., 21.01.2020 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL B (13. Speeldag)
`t Steenenkruis-C Apollo-E
Verantwoordelijk sinds 22.01.2020
15:9
onbevestigd
Ma., 20.01.2020 20:00
2e League F (13. Speeldag)
Apollo-F de Ouwe Mert-A 8:16
Ma., 20.01.2020 20:00
1e League C (13. Speeldag)
Bie Alois-B Poolcafe Valkenburg-A 8:16
Ma., 20.01.2020 20:00
2e League H (12. Speeldag)
Brand taveerne-A de Sjloes-F 14:10
Ma., 20.01.2020 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL A (13. Speeldag)
de Bar-C In de Vrie-A
Verantwoordelijk sinds 21.01.2020
15:9
onbevestigd
Ma., 20.01.2020 20:00
2e League E (13. Speeldag)
d`r Sjutt-B Berg en Dal-B 6:18
Ma., 20.01.2020 20:00
1e League C (13. Speeldag)
d`r Springbron-A `t Pumpje-B 12:12
Ma., 20.01.2020 20:00
Perfect Brandpreventie SL (13. Speeldag)
Mio-A `t Lauradorp-A 15:9
Ma., 20.01.2020 20:00
1e League D (13. Speeldag)
Oud Spaans-B Oud Molenberg-A
Verantwoordelijk sinds 20.01.2020
14:10
onbevestigd
Ma., 20.01.2020 20:00
1e League C (13. Speeldag)
Wetzels-B D`r Belg-A
Verantwoordelijk sinds 20.01.2020
12:12
onbevestigd
Ma., 20.01.2020 20:00
2e League E (13. Speeldag)
`t Eikske-C The Royal Pub-E
Verantwoordelijk sinds 20.01.2020
12:12
onbevestigd
Vr., 17.01.2020 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL B (12. Speeldag)
de Heikaatsje-A `t Pumpje-A 12:12
Vr., 17.01.2020 20:00
2e League A (12. Speeldag)
de Leeuwenhoek-B Rumpener Beemden-B 6:18
Vr., 17.01.2020 20:00
Perfect Brandpreventie SL (12. Speeldag)
de Sjloes-A Mio-A 9:15
Vr., 17.01.2020 20:00
1e League C (12. Speeldag)
D`r Belg-A Bie Alois-B 20:4
Vr., 17.01.2020 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL A (12. Speeldag)
Het Kroegje Heerlen-A De Sport-C 21:3
Vr., 17.01.2020 20:00
2e League G (12. Speeldag)
Kroegje-B Oud Spaans-G 20:4
Vr., 17.01.2020 20:00
1e League A (12. Speeldag)
Mio-D The Hustler-A 8:16
Vr., 17.01.2020 20:00
2e League G (12. Speeldag)
Mofert-A de Sjloes-E 18:6
Vr., 17.01.2020 20:00
2e League D (12. Speeldag)
Oud Molenberg-E Candlelight-B 12:12
Vr., 17.01.2020 20:00
2e League A (12. Speeldag)
Oud Spaans-F Oud Molenberg-F 12:12
Vr., 17.01.2020 20:00
Perfect Brandpreventie SL (12. Speeldag)
Schaesbergerveld-A de Gebroken Keu-A 15:9
Vr., 17.01.2020 20:00
2e League E (12. Speeldag)
The Royal Pub-E Paddock-B 14:10
Vr., 17.01.2020 20:00
2e League F (12. Speeldag)
Wilhelmina-A Apollo-F 18:6
Vr., 17.01.2020 20:00
1e League C (12. Speeldag)
`t Brandwapen-B Oud Molenberg-B 16:8
Vr., 17.01.2020 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL A (12. Speeldag)
`t Steenenkruis-A de Kroeg-A 15:9
 
Wedstrijden van de komende 14 dagen
Datum Thuis Gast Uitslag
Ma., 20.01.2020 20:00
2e League F (13. Speeldag)
`t Volkshuis-C Schaesbergerveld-C _:_
Wo., 22.01.2020 20:00
Perfect Brandpreventie SL (13. Speeldag)
De Sport-B de Sjloes-A _:_
Do., 23.01.2020 20:00
1e League A (13. Speeldag)
Bie Lowieke-B Mio-D _:_
Do., 23.01.2020 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL A (13. Speeldag)
de Kroeg-A Het Kroegje Heerlen-A _:_
Do., 23.01.2020 20:00
2e League H (13. Speeldag)
de Sjloes-F Oud Spaans-E _:_
Do., 23.01.2020 20:00
2e League C (13. Speeldag)
Oud Molenberg-D `t Brandwapen-C _:_
Do., 23.01.2020 20:00
2e League G (13. Speeldag)
Oud Spaans-D Kroegje-B _:_
Do., 23.01.2020 20:00
2e League B (13. Speeldag)
Trefpunt-B Het Kroegje Heerlen-D _:_
Do., 23.01.2020 20:00
1e League A (13. Speeldag)
`t Eikske-B de Reunie-A _:_
Vr., 24.01.2020 20:00
2e League D (13. Speeldag)
Candlelight-B De Sport-E _:_
Vr., 24.01.2020 20:00
2e League H (13. Speeldag)
de Heikaatsje-B t Centrum-B _:_
Vr., 24.01.2020 20:00
2e League G (13. Speeldag)
de Reunie-D t Centrum-A _:_
Vr., 24.01.2020 20:00
1e League D (13. Speeldag)
de Sjloes-C D`r Belg-B _:_
Vr., 24.01.2020 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL A (13. Speeldag)
D`n Aezel-B `t Steenenkruis-A _:_
Vr., 24.01.2020 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL A (13. Speeldag)
Gorissen-B Rumpener Beemden-A _:_
Vr., 24.01.2020 20:00
2e League A (13. Speeldag)
Het Kroegje Heerlen-C Oud Spaans-F _:_
Vr., 24.01.2020 20:00
2e League G (13. Speeldag)
Oud Spaans-G Slek-B _:_
Vr., 24.01.2020 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL A (12. Speeldag)
Rumpener Beemden-A D`n Aezel-B _:_
Vr., 24.01.2020 20:00
2e League A (13. Speeldag)
Schaesbergerveld-B `t Volkshoes-B _:_
Vr., 24.01.2020 20:00
2e League H (13. Speeldag)
Wetzels-C de Reunie-E _:_
Vr., 24.01.2020 20:00
2e League A (13. Speeldag)
`t Steenenkruis-D de Leeuwenhoek-B _:_
Vr., 24.01.2020 20:00
1e League C (13. Speeldag)
`t Volkshuis-B Mio-B _:_
Ma., 27.01.2020 20:00
2e League H (14. Speeldag)
de Reunie-E de Sjloes-F _:_
Ma., 27.01.2020 20:00
2e League E (14. Speeldag)
De Sport-D Paddock-B _:_
Ma., 27.01.2020 20:00
2e League F (14. Speeldag)
De Sport-F `t Volkshuis-C _:_
Ma., 27.01.2020 20:00
1e League D (14. Speeldag)
Mio-C D`n Aezel-C _:_
Ma., 27.01.2020 20:00
1e League C (14. Speeldag)
Poolcafe Valkenburg-A Wetzels-B _:_
Ma., 27.01.2020 20:00
1e League C (14. Speeldag)
`t Pumpje-B Bie Alois-B _:_
Ma., 27.01.2020 20:00
2e League G (14. Speeldag)
`t Volkshoes-A Mofert-A _:_
Ma., 27.01.2020 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL B (14. Speeldag)
`t Volkshuis-A Bie Lowieke-A _:_
Di., 28.01.2020 20:00
2e League D (14. Speeldag)
Brunssum Noord-B De Sport-E _:_
Di., 28.01.2020 20:00
2e League D (14. Speeldag)
de Leeuwenhoek-C de Kroeg-B _:_
Di., 28.01.2020 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL A (14. Speeldag)
In de Vrie-A Apollo-B _:_
Di., 28.01.2020 20:00
1e League C (14. Speeldag)
Oud Spaans-A `t Brandwapen-B _:_
Di., 28.01.2020 20:00
2e League D (14. Speeldag)
Rolduc-A Candlelight-B _:_
Di., 28.01.2020 20:00
2e League G (14. Speeldag)
Slek-B Oud Spaans-D _:_
Di., 28.01.2020 20:00
Perfect Brandpreventie SL (14. Speeldag)
`t Lauradorp-A De Sport-B _:_
Wo., 29.01.2020 20:00
Perfect Brandpreventie SL (14. Speeldag)
Apollo-A de Sjloes-B _:_
Wo., 29.01.2020 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL A (14. Speeldag)
Bie Alois-A de Kroeg-A _:_
Wo., 29.01.2020 20:00
2e League H (14. Speeldag)
de Gebroken Keu-C Wetzels-C _:_
Wo., 29.01.2020 20:00
1e League B (14. Speeldag)
de Leeuwenhoek-A `t Steenenkruis-B _:_
Wo., 29.01.2020 20:00
2e League F (14. Speeldag)
de Ouwe Mert-A Wilhelmina-A _:_
Wo., 29.01.2020 20:00
2e League G (14. Speeldag)
de Reunie-B de Reunie-D _:_
Wo., 29.01.2020 20:00
1e League A (14. Speeldag)
de Sjloes-D Bie Lowieke-B _:_
Wo., 29.01.2020 20:00
2e League C (14. Speeldag)
Dierks-B D`r Belg-D _:_
Wo., 29.01.2020 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL B (14. Speeldag)
D`n Aezel-A de Koempels-A _:_
Wo., 29.01.2020 20:00
2e League F (14. Speeldag)
D`r Belg-C `t Eikske-E _:_
Wo., 29.01.2020 20:00
2e League C (14. Speeldag)
d`r Sjutt-A Gypsies-A _:_
Wo., 29.01.2020 20:00
2e League F (14. Speeldag)
D`r Toeëre-A Apollo-F _:_
Wo., 29.01.2020 20:00
2e League C (14. Speeldag)
Edelweiss-A Fratelli Billiardairs-B _:_
Wo., 29.01.2020 20:00
1e League B (14. Speeldag)
Fratelli Billiardairs-A `t Brandwapen-A _:_
Wo., 29.01.2020 20:00
1e League B (14. Speeldag)
Het Kroegje Heerlen-B In de Vrie-B _:_
Wo., 29.01.2020 20:00
2e League C (14. Speeldag)
Hofland-B Het Kroegje Heerlen-E _:_
Wo., 29.01.2020 20:00
1e League B (14. Speeldag)
Oud Spaans-C The Royal Pub-D _:_
Wo., 29.01.2020 20:00
2e League D (14. Speeldag)
Paddock-A `t Lauradorp-B _:_
Wo., 29.01.2020 20:00
2e League F (14. Speeldag)
Schaesbergerveld-C `t Steenenkruis-F _:_
Wo., 29.01.2020 20:00
2e League G (14. Speeldag)
t Centrum-A de Sjloes-E _:_
Wo., 29.01.2020 20:00
1e League D (14. Speeldag)
The Royal Pub-B de Sjloes-C _:_
Wo., 29.01.2020 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL B (14. Speeldag)
Trefpunt-A `t Pumpje-A _:_
Wo., 29.01.2020 20:00
1e League D (14. Speeldag)
Wetzels-A de Gebroken Keu-B _:_
Wo., 29.01.2020 20:00
2e League C (14. Speeldag)
`t Brandwapen-C Guusje-C _:_
Wo., 29.01.2020 20:00
1e League B (14. Speeldag)
`t Eikske-A Berg en Dal-A _:_
Do., 30.01.2020 20:00
1e League A (14. Speeldag)
Apollo-C `t Eikske-B _:_
Do., 30.01.2020 20:00
2e League B (14. Speeldag)
Berg en Dal-C Trefpunt-B _:_
Do., 30.01.2020 20:00
2e League A (14. Speeldag)
Carboon-A Schaesbergerveld-B _:_
Do., 30.01.2020 20:00
Perfect Brandpreventie SL (14. Speeldag)
de Bar-A Mio-A _:_
Do., 30.01.2020 20:00
2e League H (14. Speeldag)
de Reunie-C `t Raodhoes-A _:_
Do., 30.01.2020 20:00
1e League A (14. Speeldag)
D`n Aezel-D de Bar-D _:_
Do., 30.01.2020 20:00
1e League D (14. Speeldag)
D`r Belg-B Slek-A _:_
Do., 30.01.2020 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL B (14. Speeldag)
Gorissen-A `t Steenenkruis-C _:_
Do., 30.01.2020 20:00
2e League E (14. Speeldag)
Guusje-B Het Kroegje Heerlen-F _:_
Do., 30.01.2020 20:00
2e League B (14. Speeldag)
Het Kroegje Heerlen-D D`r Belg-E _:_
Do., 30.01.2020 20:00
1e League A (14. Speeldag)
Hofland-A de Reunie-A _:_
Do., 30.01.2020 20:00
2e League E (14. Speeldag)
In de Vrie-C `t Eikske-C _:_
Do., 30.01.2020 20:00
2e League H (14. Speeldag)
Kroegje-A de Heikaatsje-B _:_
Do., 30.01.2020 20:00
2e League E (14. Speeldag)
Lucky One-B Oud Genhei-B _:_
Do., 30.01.2020 20:00
1e League C (14. Speeldag)
Mio-B Oud Molenberg-B _:_
Do., 30.01.2020 20:00
2e League B (14. Speeldag)
Oud Genhei-A Guusje-D _:_
Do., 30.01.2020 20:00
2e League C (14. Speeldag)
Oud Molenberg-D Candlelight-A _:_
Do., 30.01.2020 20:00
2e League H (14. Speeldag)
Oud Spaans-E Brand taveerne-A _:_
Do., 30.01.2020 20:00
2e League H (14. Speeldag)
t Centrum-B `t Volkshoes-C _:_
Do., 30.01.2020 20:00
2e League B (14. Speeldag)
The Royal Pub-C de Residentie-A _:_
Do., 30.01.2020 20:00
1e League A (14. Speeldag)
`t Pumpje-C The Hustler-A _:_
Do., 30.01.2020 20:00
2e League B (14. Speeldag)
`t Steenenkruis-E Lucky One-A _:_
Vr., 31.01.2020 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL B (14. Speeldag)
de Heikaatsje-A Apollo-E _:_
Vr., 31.01.2020 20:00
2e League A (14. Speeldag)
de Leeuwenhoek-B Oud Molenberg-F _:_
Vr., 31.01.2020 20:00
Perfect Brandpreventie SL (14. Speeldag)
de Sjloes-A de Gebroken Keu-A _:_
Vr., 31.01.2020 20:00
1e League C (14. Speeldag)
D`r Belg-A `t Volkshuis-B _:_
Vr., 31.01.2020 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL A (14. Speeldag)
Het Kroegje Heerlen-A D`n Aezel-B _:_
Vr., 31.01.2020 20:00
2e League G (14. Speeldag)
Kroegje-B In de Vrie-D _:_
Vr., 31.01.2020 20:00
1e League D (14. Speeldag)
Oud Molenberg-A Apollo-D _:_
Vr., 31.01.2020 20:00
2e League D (14. Speeldag)
Oud Molenberg-E Goldfinger-A _:_
Vr., 31.01.2020 20:00
2e League G (14. Speeldag)
Oud Spaans-G de Lounge-A _:_
Vr., 31.01.2020 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL A (14. Speeldag)
Rumpener Beemden-A de Bar-C _:_
Vr., 31.01.2020 20:00
Perfect Brandpreventie SL (14. Speeldag)
Schaesbergerveld-A The Royal Pub-A _:_
Vr., 31.01.2020 20:00
2e League E (14. Speeldag)
The Royal Pub-E d`r Sjutt-B _:_
Vr., 31.01.2020 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL A (14. Speeldag)
`t Steenenkruis-A Gorissen-B _:_
Vr., 31.01.2020 20:00
2e League A (14. Speeldag)
`t Volkshoes-B Rumpener Beemden-B _:_
Ma., 03.02.2020 20:00
2e League F (15. Speeldag)
Apollo-F Schaesbergerveld-C _:_
Ma., 03.02.2020 20:00
1e League C (15. Speeldag)
Bie Alois-B d`r Springbron-A _:_
Ma., 03.02.2020 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL A (15. Speeldag)
de Bar-C `t Steenenkruis-A _:_
Ma., 03.02.2020 20:00
2e League E (15. Speeldag)
d`r Sjutt-B In de Vrie-C _:_
Ma., 03.02.2020 20:00
Perfect Brandpreventie SL (15. Speeldag)
Mio-A Apollo-A _:_
Ma., 03.02.2020 20:00
1e League C (15. Speeldag)
Wetzels-B `t Pumpje-B _:_
Ma., 03.02.2020 20:00
2e League E (15. Speeldag)
`t Eikske-C De Sport-D _:_
Di., 04.02.2020 20:00
1e League D (15. Speeldag)
Apollo-D Oud Spaans-B _:_
Di., 04.02.2020 20:00
2e League F (15. Speeldag)
Brunssum Noord-A D`r Belg-C _:_
Di., 04.02.2020 20:00
1e League D (15. Speeldag)
de Gebroken Keu-B Oud Molenberg-A _:_
Di., 04.02.2020 20:00
2e League D (15. Speeldag)
de Kroeg-B Oud Molenberg-E _:_
Di., 04.02.2020 20:00
1e League D (15. Speeldag)
D`n Aezel-C D`r Belg-B _:_
Di., 04.02.2020 20:00
2e League D (15. Speeldag)
Goldfinger-A Rolduc-A _:_
Di., 04.02.2020 20:00
1e League B (15. Speeldag)
In de Vrie-B Oud Spaans-C _:_
Di., 04.02.2020 20:00
2e League E (15. Speeldag)
Rolduc-B The Royal Pub-E _:_
Di., 04.02.2020 20:00
1e League D (15. Speeldag)
Slek-A The Royal Pub-B _:_
Di., 04.02.2020 20:00
2e League D (15. Speeldag)
`t Lauradorp-B `t Eikske-D _:_
Di., 04.02.2020 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL B (15. Speeldag)
`t Steenenkruis-C de Heikaatsje-A _:_
Wo., 05.02.2020 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL B (15. Speeldag)
Apollo-E `t Volkshuis-A _:_
Wo., 05.02.2020 20:00
1e League B (15. Speeldag)
Berg en Dal-A Het Kroegje Heerlen-B _:_
Wo., 05.02.2020 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL B (15. Speeldag)
Bie Lowieke-A Trefpunt-A _:_
Wo., 05.02.2020 20:00
2e League C (15. Speeldag)
Candlelight-A Dierks-B _:_
Wo., 05.02.2020 20:00
Perfect Brandpreventie SL (15. Speeldag)
de Gebroken Keu-A `t Lauradorp-A _:_
Wo., 05.02.2020 20:00
Perfect Brandpreventie SL (15. Speeldag)
de Sjloes-B Schaesbergerveld-A _:_
Wo., 05.02.2020 20:00
2e League G (15. Speeldag)
de Sjloes-E de Reunie-B _:_
Wo., 05.02.2020 20:00
Perfect Brandpreventie SL (15. Speeldag)
De Sport-B de Bar-A _:_
Wo., 05.02.2020 20:00
2e League D (15. Speeldag)
De Sport-E Paddock-A _:_
Wo., 05.02.2020 20:00
2e League C (15. Speeldag)
D`r Belg-D Hofland-B _:_
Wo., 05.02.2020 20:00
2e League B (15. Speeldag)
D`r Belg-E Berg en Dal-C _:_
Wo., 05.02.2020 20:00
2e League C (15. Speeldag)
Fratelli Billiardairs-B `t Brandwapen-C _:_
Wo., 05.02.2020 20:00
2e League C (15. Speeldag)
Guusje-C Oud Molenberg-D _:_
Wo., 05.02.2020 20:00
2e League B (15. Speeldag)
Guusje-D `t Steenenkruis-E _:_
Wo., 05.02.2020 20:00
2e League C (15. Speeldag)
Gypsies-A Edelweiss-A _:_
Wo., 05.02.2020 20:00
2e League C (15. Speeldag)
Het Kroegje Heerlen-E d`r Sjutt-A _:_
Wo., 05.02.2020 20:00
2e League G (15. Speeldag)
In de Vrie-D Slek-B _:_
Wo., 05.02.2020 20:00
2e League E (15. Speeldag)
Oud Genhei-B Guusje-B _:_
Wo., 05.02.2020 20:00
1e League B (15. Speeldag)
Oud Molenberg-C Fratelli Billiardairs-A _:_
Wo., 05.02.2020 20:00
2e League E (15. Speeldag)
Paddock-B Lucky One-B _:_
Wo., 05.02.2020 20:00
1e League B (15. Speeldag)
`t Brandwapen-A de Leeuwenhoek-A _:_
Wo., 05.02.2020 20:00
2e League F (15. Speeldag)
`t Eikske-E de Ouwe Mert-A _:_
Wo., 05.02.2020 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL B (15. Speeldag)
`t Pumpje-A D`n Aezel-A _:_
Wo., 05.02.2020 20:00
2e League H (15. Speeldag)
`t Raodhoes-A Oud Spaans-E _:_
Wo., 05.02.2020 20:00
1e League B (15. Speeldag)
`t Steenenkruis-B `t Eikske-A _:_
Wo., 05.02.2020 20:00
2e League H (15. Speeldag)
`t Volkshoes-C Kroegje-A _:_
Do., 06.02.2020 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL A (15. Speeldag)
Apollo-B Rumpener Beemden-A _:_
Do., 06.02.2020 20:00
1e League A (15. Speeldag)
Bie Lowieke-B `t Pumpje-C _:_
Do., 06.02.2020 20:00
2e League H (15. Speeldag)
Brand taveerne-A de Reunie-E _:_
Do., 06.02.2020 20:00
1e League A (15. Speeldag)
de Bar-D Mio-D _:_
Do., 06.02.2020 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL B (15. Speeldag)
de Koempels-A de Bar-B _:_
Do., 06.02.2020 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL A (15. Speeldag)
de Kroeg-A De Sport-C _:_
Do., 06.02.2020 20:00
2e League G (15. Speeldag)
de Lounge-A `t Volkshoes-A _:_
Do., 06.02.2020 20:00
2e League B (15. Speeldag)
de Residentie-A Oud Genhei-A _:_
Do., 06.02.2020 20:00
1e League A (15. Speeldag)
de Reunie-A D`n Aezel-D _:_
Do., 06.02.2020 20:00
2e League H (15. Speeldag)
de Sjloes-F de Gebroken Keu-C _:_
Do., 06.02.2020 20:00
2e League E (15. Speeldag)
Het Kroegje Heerlen-F Berg en Dal-B _:_
Do., 06.02.2020 20:00
2e League B (15. Speeldag)
Lucky One-A de Koempels-B _:_
Do., 06.02.2020 20:00
2e League G (15. Speeldag)
Oud Spaans-D Oud Spaans-G _:_
Do., 06.02.2020 20:00
1e League A (15. Speeldag)
The Hustler-A Apollo-C _:_
Do., 06.02.2020 20:00
Perfect Brandpreventie SL (15. Speeldag)
The Royal Pub-A De Sport-A _:_
Do., 06.02.2020 20:00
2e League B (15. Speeldag)
Trefpunt-B The Royal Pub-C _:_
Do., 06.02.2020 20:00
1e League A (15. Speeldag)
`t Eikske-B Hofland-A _:_
Do., 06.02.2020 20:00
2e League F (15. Speeldag)
`t Steenenkruis-F De Sport-F _:_
Vr., 07.02.2020 20:00
2e League D (15. Speeldag)
Candlelight-B Brunssum Noord-B _:_
Vr., 07.02.2020 20:00
2e League H (15. Speeldag)
de Heikaatsje-B de Reunie-C _:_
Vr., 07.02.2020 20:00
2e League G (15. Speeldag)
de Reunie-D Kroegje-B _:_
Vr., 07.02.2020 20:00
1e League D (15. Speeldag)
de Sjloes-C Wetzels-A _:_
Vr., 07.02.2020 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL A (15. Speeldag)
D`n Aezel-B Bie Alois-A _:_
Vr., 07.02.2020 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL A (15. Speeldag)
Gorissen-B Het Kroegje Heerlen-A _:_
Vr., 07.02.2020 20:00
2e League G (15. Speeldag)
Mofert-A t Centrum-A _:_
Vr., 07.02.2020 20:00
1e League C (15. Speeldag)
Oud Molenberg-B D`r Belg-A _:_
Vr., 07.02.2020 20:00
2e League A (15. Speeldag)
Oud Spaans-F de Leeuwenhoek-B _:_
Vr., 07.02.2020 20:00
2e League A (15. Speeldag)
Rumpener Beemden-B Carboon-A _:_
Vr., 07.02.2020 20:00
2e League H (15. Speeldag)
Wetzels-C t Centrum-B _:_
Vr., 07.02.2020 20:00
2e League F (15. Speeldag)
Wilhelmina-A D`r Toeëre-A _:_
Vr., 07.02.2020 20:00
1e League C (15. Speeldag)
`t Brandwapen-B Mio-B _:_
Vr., 07.02.2020 20:00
2e League A (15. Speeldag)
`t Steenenkruis-D `t Volkshoes-B _:_
Vr., 07.02.2020 20:00
1e League C (15. Speeldag)
`t Volkshuis-B Poolcafe Valkenburg-A _:_
 

Volg ons op social media

Aangesloten bij:

Bezoekadres NPB:

Schinvelderstraat 3
6441 TE Brunssum

openingstijden:
zaterdag van 12.00 tot 14.00 uur

KvK: 40188015
NL 16 ABNA 051 90 02 555
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Aanmelden voor de Nieuwsbrief