Speler > Dieteren , Mike |
---|
Dieteren , Mike |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Vereniging: |
`t Lauradorp |
Organisatie: |
Nederlandse Poolbiljart Bond |
Spelersnr.: | 9255 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
`t Lauradorp-B | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League F, Beker `t Patronaat 2e league |
`t Lauradorp-A | Inschrijvingen Seizoen 23-24, P league B, Beker `t Patronaat PL |
`t Lauradorp-C | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League B, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
`t Lauradorp-A (PL) | Beker `t Patronaat |
`t Lauradorp-B (2e) | Beker `t Patronaat |
2022-2023 | |
`t Lauradorp-A | P league A, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat PL |
`t Lauradorp-B | 2e League C, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
2021-2022 | |
`t Lauradorp-A | Perfect Preventie league B |
`t Lauradorp-B | 2e League B |
2020-2021 | |
`t Lauradorp-A | Perfect Brandpreventie SL |
`t Lauradorp-B | 2e League G, Jack Wolter Beker |
2019-2020 | |
`t Lauradorp-A | Perfect Brandpreventie SL |
`t Lauradorp-B | 2e League D |
`t Lauradorp-A (SL) | Jack Wolter Beker |
`t Lauradorp-B (2e-D) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Uitslag |
---|---|---|---|
02.05.2024 2e League F 18. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Beckers , R
Oud Molenberg-B |
Verlies |
02.05.2024 2e League F 18. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Janssen, Leroy
Oud Molenberg-B |
Verlies |
02.05.2024 2e League F 18. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Kölker , Hans
Oud Molenberg-B |
Winst |
18.04.2024 2e League F 16. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Franssen, Paul
Poelkloep Parksjtad-A |
Winst |
18.04.2024 2e League F 16. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Erven, Jan Pieter
Poelkloep Parksjtad-A |
Winst |
18.04.2024 2e League F 16. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Velden v/d, John
Poelkloep Parksjtad-A |
Winst |
19.03.2024 2e League F 15. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Verlies |
19.03.2024 2e League F 15. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Godehardt, Sjereno
D`r Sjtee Uul-B |
Winst |
19.03.2024 2e League F 15. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Smeets, Alicia
D`r Sjtee Uul-B |
Winst |
14.03.2024 2e League F 14. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Vluggen, Harrie
Wilhelmina-C |
Winst |
14.03.2024 2e League F 14. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Pellekooren, Arie
Wilhelmina-C |
Winst |
14.03.2024 2e League F 14. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Storms, Marc
Wilhelmina-C |
Verlies |
27.02.2024 2e League F 12. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Muys, Danielle
Carboon-A |
Winst |
27.02.2024 2e League F 12. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Gils van, Leon
Carboon-A |
Winst |
27.02.2024 2e League F 12. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Hermans, Cheverain
Carboon-A |
Winst |
20.02.2024 2e League F 11. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Jurgens , Armand
de Residentie-A |
Winst |
20.02.2024 2e League F 11. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Verlies |
20.02.2024 2e League F 11. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Dörenberg, Roger
de Residentie-A |
Winst |
18.01.2024 2e League F 10. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Meyer , Jan
Oud Genhei-A |
Winst |
18.01.2024 2e League F 10. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Zuidland, Richard
Oud Genhei-A |
Verlies |
18.01.2024 2e League F 10. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Yzermans, Ramon
Oud Genhei-A |
Winst |
10.05.2022 2e League B 11. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Janssen, Sjef
The Royal Pub-E |
Verlies |
10.05.2022 2e League B 11. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Rosenboom, Patrick
The Royal Pub-E |
Verlies |
10.05.2022 2e League B 11. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Opbergen van, Nick
The Royal Pub-E |
Verlies |
29.03.2022 2e League B 5. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Duinhoven van, Jolanda
Dormans-A |
Winst |
29.03.2022 2e League B 5. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Semler, Ferdi
Dormans-A |
Winst |
29.03.2022 2e League B 5. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Bruntink, Gino
Dormans-A |
Winst |
23.03.2022 2e League B 4. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Keller , Jens
Oud Genhei-B |
Verlies |
23.03.2022 2e League B 4. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Jong de, A
Oud Genhei-B |
Verlies |
23.03.2022 2e League B 4. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Wigman, Jo
Oud Genhei-B |
Verlies |
10.03.2020 2e League D 16. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Hout van, Rick
de Leeuwenhoek-C |
Winst |
10.03.2020 2e League D 16. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Hout van, Yorin
de Leeuwenhoek-C |
Winst |
10.03.2020 2e League D 16. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Rijpkema, Auke
de Leeuwenhoek-C |
Verlies |
05.03.2020 Jack Wolter Beker 2e league 6. Ronde |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B (2e-D) |
Bosch, Lies
Oud Spaans-D (2e-G) |
Winst |
05.03.2020 Jack Wolter Beker 2e league 6. Ronde |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B (2e-D) |
Eijpe, Deborah
Oud Spaans-D (2e-G) |
Verlies |
05.03.2020 Jack Wolter Beker 2e league 6. Ronde |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B (2e-D) |
Rossum van, Rob
Oud Spaans-D (2e-G) |
Winst |
13.02.2020 Jack Wolter Beker 2e league 5. Ronde |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B (2e-D) |
Heijnen, frank
Trefpunt-B (2e-B) |
Winst |
13.02.2020 Jack Wolter Beker 2e league 5. Ronde |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B (2e-D) |
Kempen, Marcel
Trefpunt-B (2e-B) |
Winst |
13.02.2020 Jack Wolter Beker 2e league 5. Ronde |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B (2e-D) |
Dammers , Peter
Trefpunt-B (2e-B) |
Winst |
04.02.2020 2e League D 15. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Foxen , Guus
`t Eikske-D |
Winst |
04.02.2020 2e League D 15. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Rutjens , Peter
`t Eikske-D |
Verlies |
04.02.2020 2e League D 15. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Sijstermans , Mitchel
`t Eikske-D |
Verlies |
29.01.2020 2e League D 14. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Claessens , R.
Paddock-A |
Winst |
29.01.2020 2e League D 14. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Beenen, Albert
Paddock-A |
Winst |
29.01.2020 2e League D 14. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Essers, Jo
Paddock-A |
Verlies |
21.01.2020 2e League D 13. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Reenen v, Wil
Brunssum Noord-B |
Winst |
21.01.2020 2e League D 13. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Winst |
21.01.2020 2e League D 13. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Liere van, Ton
Brunssum Noord-B |
Winst |
08.01.2020 Jack Wolter Beker 2e league 4. Ronde |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B (2e-D) |
Falize, Jeffrey
D`r Toeëre-A (2e-F) |
Winst |
08.01.2020 Jack Wolter Beker 2e league 4. Ronde |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B (2e-D) |
Hollander den, Mitchel
D`r Toeëre-A (2e-F) |
Winst |
08.01.2020 Jack Wolter Beker 2e league 4. Ronde |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B (2e-D) |
Janssen, Owen
D`r Toeëre-A (2e-F) |
Verlies |
10.12.2019 2e League D 11. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Vreuls , Kenny
Candlelight-B |
Winst |
10.12.2019 2e League D 11. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Oosten v, Anthoney
Candlelight-B |
Winst |
10.12.2019 2e League D 11. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Gillich , Sascha
Candlelight-B |
Winst |
26.11.2019 2e League D 9. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Seibert , Matthias
de Kroeg-B |
Verlies |
26.11.2019 2e League D 9. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Claassen , Ton
de Kroeg-B |
Verlies |
26.11.2019 2e League D 9. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Janssens , J
de Kroeg-B |
Verlies |
19.11.2019 2e League D 8. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Franken, Lars
Goldfinger-A |
Winst |
19.11.2019 2e League D 8. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Habets, Rick
Goldfinger-A |
Verlies |
19.11.2019 2e League D 8. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Zieltjens, Dennis
Goldfinger-A |
Verlies |
15.10.2019 Jack Wolter Beker 2. Ronde |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B (2e-D) |
Durinck, Ilona
De Sport-F (2e-F) |
Winst |
15.10.2019 Jack Wolter Beker 2. Ronde |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B (2e-D) |
Hellebrand, Luc
De Sport-F (2e-F) |
Winst |
15.10.2019 Jack Wolter Beker 2. Ronde |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B (2e-D) |
Zinken, Melissa
De Sport-F (2e-F) |
Winst |
08.10.2019 2e League D 3. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Essers, Jo
Paddock-A |
Winst |
08.10.2019 2e League D 3. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Schreuder, Peter
Paddock-A |
Winst |
08.10.2019 2e League D 3. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Schlenter, Kenneth
Paddock-A |
Verlies |
01.10.2019 2e League D 2. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Hurkens., Marcel
Brunssum Noord-B |
Verlies |
01.10.2019 2e League D 2. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Verlies |
01.10.2019 2e League D 2. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Bleeser, Jos
Brunssum Noord-B |
Winst |
24.09.2019 2e League D 1. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Janssen , Kenneth
De Sport-E |
Winst |
24.09.2019 2e League D 1. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Meesen, Marian
De Sport-E |
Verlies |
24.09.2019 2e League D 1. Speeldag |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Eulink, Eugenie
De Sport-E |
Verlies |
18.09.2019 Jack Wolter Beker 1. Ronde |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B (2e-D) |
Geel van, Yvonne
Fratelli Billiardairs-B (2e-C) |
Verlies |
18.09.2019 Jack Wolter Beker 1. Ronde |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B (2e-D) |
Henkes, Jolanda
Fratelli Billiardairs-B (2e-C) |
Verlies |
18.09.2019 Jack Wolter Beker 1. Ronde |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B (2e-D) |
Berns , Pieter
Fratelli Billiardairs-B (2e-C) |
Verlies |