Speler > Sonntag , Kris |
---|
Sonntag , Kris |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Vereniging: |
D`r Sjtee Uul |
Organisatie: |
Nederlandse Poolbiljart Bond |
Spelersnr.: | 11898 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | Pl. | Deelnemers |
---|---|---|
2022-2023 | ||
NBBR Ranking | 69 | 99 |
NBBR Ranking 1e & 2e league | 33 | 61 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | Pl. | Deelnemers |
---|---|---|---|---|---|
2022-2023 | |||||
3e NBBR | Sjtee Uul | 1e & 2e league | Zo., 20.11.2022 | 49 | 33 |
3e NBBR 2022-2023 Sjtee Uul | Sjtee Uul | Open | Zo., 20.11.2022 | 49 | 62 |
1e NBBR | Cafe De Sport | 1e & 2e league | Zo., 25.09.2022 | 9 | 40 |
1e NBBR | Cafe De Sport | Open | Zo., 25.09.2022 | 49 | 61 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
D`r Sjtee Uul-A | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 1e League B, Beker `t Patronaat 1e league |
D`r Sjtee Uul-D | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League A, Beker `t Patronaat 2e league |
D`r Sjtee Uul-C | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League D, Beker `t Patronaat 2e league |
D`r Sjtee Uul-A (1e) | Beker `t Patronaat |
D`r Sjtee Uul-B (2e) | Beker `t Patronaat |
D`r Sjtee Uul-C (2e) | Beker `t Patronaat |
D`r Sjtee Uul-D (2e) | Beker `t Patronaat |
D`r Sjtee Uul-B | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League F, Beker `t Patronaat 2e league |
2022-2023 | |
D`r Sjtee Uul-C | 2e League A, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
D`r Sjtee Uul-A | 2e League E, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
D`r Sjtee Uul-B | 1e League C, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
2021-2022 | |
D`r Sjtee Uul-A | 2e League F |
2020-2021 | |
Lucky One-A | 2e League C, Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
2019-2020 | |
Lucky One-A | 2e League B |
Lucky One-B | 2e League E |
Lucky One-A (2e-B) | Jack Wolter Beker |
Lucky One-B (2e-E) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Uitslag |
---|---|---|---|
02.05.2024 2e League F 18. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Muys, Danielle
Carboon-A |
Winst |
02.05.2024 2e League F 18. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Fliegen, Richy
Carboon-A |
Verlies |
02.05.2024 2e League F 18. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Weber, Danny
Carboon-A |
Winst |
30.04.2024 2e League F 17. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Raaijmakers, Natascha
d`r Sjutt-C |
Winst |
30.04.2024 2e League F 17. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Boymans, Nico
d`r Sjutt-C |
Winst |
30.04.2024 2e League F 17. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Cortjeans, Marco
d`r Sjutt-C |
Winst |
18.04.2024 2e League F 16. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Jurgens , Armand
de Residentie-A |
Winst |
18.04.2024 2e League F 16. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Verlies |
18.04.2024 2e League F 16. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Dörenberg, Roger
de Residentie-A |
Verlies |
17.04.2024 2e League A 16. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-D |
Vissers, John
de Reunie-D |
Verlies |
17.04.2024 2e League A 16. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-D |
Heijnen, John
de Reunie-D |
Winst |
17.04.2024 2e League A 16. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-D |
Moederschein, Roland
de Reunie-D |
Winst |
03.04.2024 2e League D 10. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-C |
Winkelmolen, Jo
De Sjoester-B |
Verlies |
03.04.2024 2e League D 10. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-C |
Vloon, Ruud
De Sjoester-B |
Winst |
03.04.2024 2e League D 10. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-C |
Jonker, Herman
De Sjoester-B |
Winst |
19.03.2024 2e League F 15. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Winst |
19.03.2024 2e League F 15. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Grzesik, Marcel
`t Lauradorp-B |
Winst |
19.03.2024 2e League F 15. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Moonen , Sjef
`t Lauradorp-B |
Verlies |
14.03.2024 2e League F 14. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Virag , Remy
Oud Molenberg-B |
Verlies |
14.03.2024 2e League F 14. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Janssen, Leroy
Oud Molenberg-B |
Winst |
14.03.2024 2e League F 14. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Lempers , R
Oud Molenberg-B |
Verlies |
07.03.2024 2e League F 13. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Hermans, Jordy
Oud Genhei-A |
Winst |
07.03.2024 2e League F 13. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Spelen met, Optie
Oud Genhei-A |
Winst |
07.03.2024 2e League F 13. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Zuidland, Richard
Oud Genhei-A |
Verlies |
25.01.2024 2e League F 11. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Vluggen, Frans
Wilhelmina-C |
Winst |
25.01.2024 2e League F 11. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Maintz, Jurgen
Wilhelmina-C |
Verlies |
25.01.2024 2e League F 11. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Vluggen, Harrie
Wilhelmina-C |
Winst |
18.01.2024 2e League F 10. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Mochel, Jan
Poelkloep Parksjtad-A |
Verlies |
18.01.2024 2e League F 10. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Erven, Jan Pieter
Poelkloep Parksjtad-A |
Winst |
18.01.2024 2e League F 10. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Velden v/d, John
Poelkloep Parksjtad-A |
Winst |
14.12.2023 2e League F 9. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Schaap, Kenneth
Carboon-A |
Winst |
14.12.2023 2e League F 9. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Mulder, Gerard
Carboon-A |
Winst |
14.12.2023 2e League F 9. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Bemelmans, Kim
Carboon-A |
Verlies |
30.11.2023 2e League F 8. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Raaijmakers, Natascha
d`r Sjutt-C |
Verlies |
30.11.2023 2e League F 8. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Reintjens, Peike
d`r Sjutt-C |
Verlies |
30.11.2023 2e League F 8. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Cortjeans, Marco
d`r Sjutt-C |
Verlies |
23.11.2023 2e League F 7. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Jurgens , Armand
de Residentie-A |
Verlies |
23.11.2023 2e League F 7. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Dorenberg , Sven
de Residentie-A |
Winst |
23.11.2023 2e League F 7. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Winst |
09.11.2023 2e League F 6. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Moonen , Sjef
`t Lauradorp-B |
Verlies |
09.11.2023 2e League F 6. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Grzesik, Marcel
`t Lauradorp-B |
Winst |
09.11.2023 2e League F 6. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Winst |
02.11.2023 2e League F 5. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Beckers , R
Oud Molenberg-B |
Winst |
02.11.2023 2e League F 5. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Kölker , Hans
Oud Molenberg-B |
Verlies |
02.11.2023 2e League F 5. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Hartman, Servy
Oud Molenberg-B |
Verlies |
26.10.2023 2e League F 4. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Keller , Jens
Oud Genhei-A |
Winst |
26.10.2023 2e League F 4. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Hermans, Jordy
Oud Genhei-A |
Verlies |
26.10.2023 2e League F 4. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Zuidland, Richard
Oud Genhei-A |
Verlies |
20.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B (2e) |
Moerkerk, Michel
Rumpener Beemden-B (1e) |
Verlies |
20.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B (2e) |
Lindelauf, Patrick
Rumpener Beemden-B (1e) |
Verlies |
20.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B (2e) |
Moerkerk, Jolanda
Rumpener Beemden-B (1e) |
Verlies |
11.10.2023 2e League D 3. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-C |
Lootes, Dion
De Sport-D |
Winst |
11.10.2023 2e League D 3. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-C |
Radcliffe, John
De Sport-D |
Winst |
11.10.2023 2e League D 3. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-C |
Lopes, Pedro
De Sport-D |
Verlies |
28.09.2023 2e League F 1. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Vanmeiren, Kevin
Poelkloep Parksjtad-A |
Verlies |
28.09.2023 2e League F 1. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Erven, Jan Pieter
Poelkloep Parksjtad-A |
Verlies |
28.09.2023 2e League F 1. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Franssen, Paul
Poelkloep Parksjtad-A |
Winst |
22.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-D (2e) |
Bruntink, Jessey
Dormans-A (2e) |
Winst |
22.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-D (2e) |
Aelmans, Janine
Dormans-A (2e) |
Verlies |
22.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-D (2e) |
Semler, Ferdi
Dormans-A (2e) |
Winst |
21.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B (2e) |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-C (2e) |
Verlies |
21.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B (2e) |
Rothkrans, Leo
`t Brandwapen-C (2e) |
Verlies |
21.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B (2e) |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C (2e) |
Winst |
19.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-C (2e) |
Poelmans, Sidney
Dingus-A (2e) |
Verlies |
19.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-C (2e) |
Goddery , Ben
Dingus-A (2e) |
Verlies |
19.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-C (2e) |
Moonen, Bjorn
Dingus-A (2e) |
Verlies |
07.06.2023 1e League C 22. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Meer van der, Rick
De Burcht-A |
Verlies |
07.06.2023 1e League C 22. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Schoot v/d, Rob
De Burcht-A |
Verlies |
07.06.2023 1e League C 22. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Kulkes, Ramon
De Burcht-A |
Verlies |
26.05.2023 1e League C 21. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-A |
Verlies |
26.05.2023 1e League C 21. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Seibert , Matthias
de Kroeg-A |
Winst |
26.05.2023 1e League C 21. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Hugens , Wiel
de Kroeg-A |
Winst |
20.04.2023 1e League C 17. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Beerens, Marco
Oud Spaans-A |
Winst |
20.04.2023 1e League C 17. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Kengen , René
Oud Spaans-A |
Verlies |
20.04.2023 1e League C 17. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Cleef , Jannie
Oud Spaans-A |
Verlies |
29.03.2023 1e League C 18. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Bruls, Roger
Het Kroegje Heerlen-A |
Verlies |
29.03.2023 1e League C 18. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Henssen , Pascal
Het Kroegje Heerlen-A |
Verlies |
29.03.2023 1e League C 18. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Oudenaar, Nico
Het Kroegje Heerlen-A |
Winst |
17.03.2023 1e League C 16. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Slenders, Geert
Rumpener Beemden-A |
Verlies |
17.03.2023 1e League C 16. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Coenders, Peter
Rumpener Beemden-A |
Verlies |
17.03.2023 1e League C 16. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Herwig, Alex
Rumpener Beemden-A |
Verlies |
03.02.2023 1e League C 13. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Verlies |
03.02.2023 1e League C 13. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Linssen, Wil
`t Brandwapen-A |
Winst |
03.02.2023 1e League C 13. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Auckel , Hans
`t Brandwapen-A |
Verlies |
20.01.2023 1e League C 11. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Schoot v/d, Rob
De Burcht-A |
Verlies |
20.01.2023 1e League C 11. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Meer van der, Rick
De Burcht-A |
Verlies |
20.01.2023 1e League C 11. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Beumers, Stefan
De Burcht-A |
Winst |
10.01.2023 1e League C 10. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-A |
Winst |
10.01.2023 1e League C 10. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Seibert , Matthias
de Kroeg-A |
Verlies |
10.01.2023 1e League C 10. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Claassen , Ton
de Kroeg-A |
Winst |
23.12.2022 Beker `t Patronaat 1e league 1. Ronde |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Bongartz, M
`t Kroegje-A |
Verlies |
23.12.2022 Beker `t Patronaat 1e league 1. Ronde |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Hulskens , Givano
`t Kroegje-A |
Verlies |
23.12.2022 Beker `t Patronaat 1e league 1. Ronde |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Verspaget , Michel
`t Kroegje-A |
Verlies |
02.12.2022 1e League C 7. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Henssen , Pascal
Het Kroegje Heerlen-A |
Verlies |
02.12.2022 1e League C 7. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Puts, Harrie
Het Kroegje Heerlen-A |
Winst |
02.12.2022 1e League C 7. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Oudenaar, Nico
Het Kroegje Heerlen-A |
Verlies |
22.11.2022 1e League C 6. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Winkens , Frank
Oud Spaans-A |
Verlies |
22.11.2022 1e League C 6. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Henssen, Marc
Oud Spaans-A |
Winst |
22.11.2022 1e League C 6. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Kengen , René
Oud Spaans-A |
Winst |
18.11.2022 1e League C 5. Speeldag |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Erkens, Ron
Rumpener Beemden-A |
Winst |