Speler > Kentjens, Peter |
---|
Kentjens, Peter |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Vereniging: |
Brunssum Noord |
Organisatie: |
Nederlandse Poolbiljart Bond |
Spelersnr.: | 07034 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Brunssum Noord-A | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League G, Beker `t Patronaat 2e league |
Brunssum Noord-A (2e) | Beker `t Patronaat |
Brunssum Noord-B (2e) | Beker `t Patronaat |
Brunssum Noord-B | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League C, Beker `t Patronaat 2e league |
2022-2023 | |
Brunssum Noord-A | 1e League C, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
Brunssum Noord-B | 2e League F, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
2021-2022 | |
Brunssum Noord-A | 2e League B |
Brunssum Noord-B | 2e League D |
2020-2021 | |
Brunssum Noord-A | 2e League A, Jack Wolter Beker |
Brunssum Noord-B | 2e League G, Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
2019-2020 | |
Brunssum Noord-B | 2e League D |
Brunssum Noord-A | 2e League F |
Brunssum Noord-A (2e-F) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
Brunssum Noord-B (2e-D) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Uitslag |
---|---|---|---|
30.04.2024 2e League G 18. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Poelmans, Sidney
Dingus-A |
Winst |
30.04.2024 2e League G 18. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Winst |
30.04.2024 2e League G 18. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Konings, Danny
Dingus-A |
Verlies |
17.04.2024 2e League C 16. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-B |
Otten, Kevin
Wilhelmina-B |
Verlies |
17.04.2024 2e League C 16. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-B |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Winst |
17.04.2024 2e League C 16. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-B |
Leegstra, Arnold backer
Wilhelmina-B |
Winst |
26.03.2024 Beker `t Patronaat 2e league 6. Ronde |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Konings, Danny
Dingus-B |
Verlies |
26.03.2024 Beker `t Patronaat 2e league 6. Ronde |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Holshuijsen, Jo
Dingus-B |
Verlies |
26.03.2024 Beker `t Patronaat 2e league 6. Ronde |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Godderij, Silvia
Dingus-B |
Winst |
19.03.2024 2e League G 15. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Vaassen, Dennis
de Reunie-B |
Winst |
19.03.2024 2e League G 15. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Overmars, Gerard
de Reunie-B |
Winst |
19.03.2024 2e League G 15. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Crijns, Paul
de Reunie-B |
Winst |
05.03.2024 2e League G 13. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Maassen, Henk
`t Pumpje-E |
Verlies |
05.03.2024 2e League G 13. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Schots, Ton
`t Pumpje-E |
Winst |
05.03.2024 2e League G 13. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Winst |
27.02.2024 2e League G 12. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Bosch van den, Bert
Galouppe-A |
Winst |
27.02.2024 2e League G 12. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Vluggen, J0hn
Galouppe-A |
Winst |
27.02.2024 2e League G 12. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Schreuder, Peter
Galouppe-A |
Winst |
26.02.2024 2e League C 12. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-B |
Roer v/d, Marco
de Kroeg-A |
Winst |
26.02.2024 2e League C 12. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-B |
Ramakers, Maikel
de Kroeg-A |
Verlies |
26.02.2024 2e League C 12. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-B |
Verbruggen, Kenny
de Kroeg-A |
Winst |
19.02.2024 Beker `t Patronaat 2e league 5. Ronde |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Winst |
19.02.2024 Beker `t Patronaat 2e league 5. Ronde |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Creusen, Ed
`t Brandwapen-B |
Winst |
19.02.2024 Beker `t Patronaat 2e league 5. Ronde |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Martens , Hans
`t Brandwapen-B |
Winst |
19.02.2024 Beker `t Patronaat 2e league 5. Ronde |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Verlies |
19.02.2024 Beker `t Patronaat 2e league 5. Ronde |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Martens , Hans
`t Brandwapen-B |
Winst |
23.01.2024 2e League G 11. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Seibert , Matthias
de Kroeg-C |
Winst |
23.01.2024 2e League G 11. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C |
Verlies |
23.01.2024 2e League G 11. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Claassen , Ton
de Kroeg-C |
Verlies |
16.01.2024 2e League C 10. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-B |
Sijstermans, Maikel
Heksenberg-C |
Verlies |
16.01.2024 2e League C 10. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-B |
Roemgens-Moonen, Anita
Heksenberg-C |
Winst |
16.01.2024 2e League C 10. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-B |
Noijen, Frank
Heksenberg-C |
Winst |
10.01.2024 Beker `t Patronaat 2e league 4. Ronde |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Winst |
10.01.2024 Beker `t Patronaat 2e league 4. Ronde |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Lempers , R
Oud Molenberg-C |
Winst |
10.01.2024 Beker `t Patronaat 2e league 4. Ronde |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Melchers , T
Oud Molenberg-C |
Winst |
13.12.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Leegstra, Arnold backer
Wilhelmina-B |
Winst |
13.12.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Verlies |
13.12.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Lennhaarts, Jos
Wilhelmina-B |
Winst |
05.12.2023 2e League G 9. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Poelmans, Sidney
Dingus-A |
Verlies |
05.12.2023 2e League G 9. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Verlies |
05.12.2023 2e League G 9. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Ritzen, Ronny
Dingus-A |
Winst |
28.11.2023 2e League G 8. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Eulink, Eugenie
De Sport-F |
Winst |
28.11.2023 2e League G 8. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Zinken, Melissa
De Sport-F |
Winst |
28.11.2023 2e League G 8. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Kneip, Nicole
De Sport-F |
Winst |
21.11.2023 2e League G 7. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Stijfs, Jason
de Varenbeuk-C |
Verlies |
21.11.2023 2e League G 7. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Rijpkema, Auke
de Varenbeuk-C |
Winst |
21.11.2023 2e League G 7. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Smeets, Justin
de Varenbeuk-C |
Winst |
17.11.2023 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-B |
Eijkenboom, Peter
Auwt Einekoeze-B |
Winst |
17.11.2023 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-B |
Gruisen, Jan
Auwt Einekoeze-B |
Winst |
17.11.2023 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-B |
Wilms, Jean Pierre
Auwt Einekoeze-B |
Winst |
07.11.2023 2e League G 6. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Spelen met, Optie
de Reunie-B |
Verlies |
07.11.2023 2e League G 6. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Bouhuys, Benny
de Reunie-B |
Verlies |
07.11.2023 2e League G 6. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Vaassen, Dennis
de Reunie-B |
Verlies |
16.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-B (2e) |
Dörenberg, Roger
de Residentie-A (2e) |
Verlies |
16.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-B (2e) |
Jurgens , Armand
de Residentie-A (2e) |
Winst |
16.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-B (2e) |
Dorenberg , Sven
de Residentie-A (2e) |
Verlies |
11.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A (2e) |
Radcliffe, John
De Sport-D (2e) |
Winst |
11.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A (2e) |
Lopes, Pedro
De Sport-D (2e) |
Verlies |
11.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A (2e) |
Parry, Daniel
De Sport-D (2e) |
Winst |
10.10.2023 2e League G 3. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Schlenter, Kenneth
Galouppe-A |
Verlies |
10.10.2023 2e League G 3. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Bosch van den, Bert
Galouppe-A |
Verlies |
10.10.2023 2e League G 3. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Essers, Jo
Galouppe-A |
Winst |
03.10.2023 2e League G 2. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C |
Winst |
03.10.2023 2e League G 2. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Seibert , Matthias
de Kroeg-C |
Winst |
03.10.2023 2e League G 2. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Hugens , Wiel
de Kroeg-C |
Verlies |
26.09.2023 2e League G 1. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Pappers, Jan
Heksenberg-B |
Winst |
26.09.2023 2e League G 1. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Heesbeen, M
Heksenberg-B |
Winst |
26.09.2023 2e League G 1. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Nievelstein, H
Heksenberg-B |
Verlies |
19.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A (2e) |
Overmars, Karin
de Reunie-E (2e) |
Winst |
19.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A (2e) |
Dizy, Astrid
de Reunie-E (2e) |
Winst |
19.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A (2e) |
Hondong, Raymond
de Reunie-E (2e) |
Winst |
28.06.2023 Beker `t Patronaat 1e league Halve finale |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Vandebeek, Bjorn
de Reunie-B |
Winst |
28.06.2023 Beker `t Patronaat 1e league Halve finale |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Zwakhalen, Mike
de Reunie-B |
Verlies |
28.06.2023 Beker `t Patronaat 1e league Halve finale |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Day, Patrick
de Reunie-B |
Winst |
16.06.2023 Beker `t Patronaat 1e league 5. Ronde |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Jungblut, Matt
Het Kroegje Heerlen-B |
Winst |
16.06.2023 Beker `t Patronaat 1e league 5. Ronde |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Steins , Tim
Het Kroegje Heerlen-B |
Verlies |
16.06.2023 Beker `t Patronaat 1e league 5. Ronde |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Jungblut , John
Het Kroegje Heerlen-B |
Verlies |
06.06.2023 1e League C 22. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Verlies |
06.06.2023 1e League C 22. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Doren van, Ron
`t Steenenkruis-B |
Winst |
06.06.2023 1e League C 22. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Deckers , T.
`t Steenenkruis-B |
Winst |
23.05.2023 1e League C 21. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Eijpe, Deborah
Oud Spaans-A |
Winst |
23.05.2023 1e League C 21. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Cleef , Jannie
Oud Spaans-A |
Winst |
23.05.2023 1e League C 21. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Beerens, Marco
Oud Spaans-A |
Verlies |
16.05.2023 1e League C 20. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Oudenaar, Nico
Het Kroegje Heerlen-A |
Verlies |
16.05.2023 1e League C 20. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Henssen , Pascal
Het Kroegje Heerlen-A |
Verlies |
16.05.2023 1e League C 20. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Bruls, Roger
Het Kroegje Heerlen-A |
Winst |
18.04.2023 1e League C 19. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Slenders, Geert
Rumpener Beemden-A |
Winst |
18.04.2023 1e League C 19. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Herwig, Alex
Rumpener Beemden-A |
Winst |
18.04.2023 1e League C 19. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Coenders, Rogier
Rumpener Beemden-A |
Winst |
04.04.2023 Beker `t Patronaat 5. Ronde |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Land v.d, Youri
de Sjloes-B |
Verlies |
04.04.2023 Beker `t Patronaat 5. Ronde |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Schwarzer, Michael
de Sjloes-B |
Verlies |
04.04.2023 Beker `t Patronaat 5. Ronde |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Kanders, Leon
de Sjloes-B |
Winst |
07.03.2023 1e League C 15. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Curvers, Wiel
D`r Sjtee Uul-B |
Verlies |
07.03.2023 1e League C 15. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-B |
Verlies |
07.03.2023 1e League C 15. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Ter Linde, Angelo
D`r Sjtee Uul-B |
Verlies |
14.02.2023 Beker `t Patronaat 4. Ronde |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Schoonbroodt, Leon
`t Eikske-C |
Verlies |
14.02.2023 Beker `t Patronaat 4. Ronde |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Eijden van, Henk
`t Eikske-C |
Winst |
14.02.2023 Beker `t Patronaat 4. Ronde |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Schendel v, Peter
`t Eikske-C |
Verlies |
07.02.2023 1e League C 14. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-A |
Verlies |
07.02.2023 1e League C 14. Speeldag |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Hugens , Wiel
de Kroeg-A |
Winst |