Wedstrijden van de laatste 7 dagen |
Do., 09.05.2024 20:00
Beker `t Patronaat 2e league (Halve finale)
|
Utopia-B (2e) |
De Sport-D Verantwoordelijk sinds 09.05.2024 |
14:10 onbevestigd |
Wo., 08.05.2024 20:00
Beker `t Patronaat (Halve finale)
|
Apollo-A (SL) |
de Sjloes-C (PL) |
20:4 |
Wo., 08.05.2024 20:00
Beker `t Patronaat (Halve finale)
|
De Sport-B (PL) |
D`r Toeëre-A (SL) |
8:16 |
Wo., 08.05.2024 20:00
Beker `t Patronaat PL (Halve finale)
|
Schaesbergerveld-B |
De Burcht-B |
8:16 |
Di., 07.05.2024 20:00
2e League E (17. Speeldag)
|
de Gebroken Keu-C |
Oud Spaans-F |
18:6 |
Di., 07.05.2024 20:00
Beker `t Patronaat 2e league (Halve finale)
|
de Kroeg-C |
Brunssum Noord-A |
8:16 |
Di., 07.05.2024 20:00
1e League D (17. Speeldag)
|
Rumpener Beemden-B |
De Sport-C |
12:12 |
Ma., 06.05.2024 20:00
Beker `t Patronaat 1e league (Halve finale)
|
de Bar-C |
In de Vrie-A |
14:10 |
Vr., 03.05.2024 20:00
Perfect Preventie SL (18. Speeldag)
|
de Sjloes-A |
de Sjloes-B |
15:9 |
Vr., 03.05.2024 20:00
2e League H (18. Speeldag)
|
Dormans-A |
Oud Molenberg-A |
4:20 |
Vr., 03.05.2024 20:00
2e League H (18. Speeldag)
|
Het Kroegje Heerlen-C |
Auwt Einekoeze-B |
14:10 |
Vr., 03.05.2024 20:00
2e League H (18. Speeldag)
|
Mofert-A |
`t Volkshoes Gelaen-A |
14:10 |
Vr., 03.05.2024 20:00
2e League C (18. Speeldag)
|
Oud Molenberg-D |
Brunssum Noord-B |
12:12 |
Vr., 03.05.2024 20:00
1e League C (18. Speeldag)
|
Rumpener Beemden-A |
`t Brandwapen-A |
16:8 |
Vr., 03.05.2024 20:00
1e League D (18. Speeldag)
|
Rumpenerhof-D |
Amicitia-A |
2:22 |
Vr., 03.05.2024 20:00
Perfect Preventie SL (18. Speeldag)
|
Schaesbergerveld-A |
`t Pumpje-A |
6:18 |
Vr., 03.05.2024 20:00
2e League H (18. Speeldag)
|
Schaesbergerveld-C |
de Varenbeuk-B |
14:10 |
Vr., 03.05.2024 20:00
P league A (18. Speeldag)
|
`t Steenenkruis-A |
De Burcht-B |
15:9 |
Do., 02.05.2024 20:00
P league B (18. Speeldag)
|
Apollo-B |
De Sport-B |
12:12 |
Do., 02.05.2024 20:00
1e League D (18. Speeldag)
|
De Sport-C |
Het Kroegje Heerlen-B |
12:12 |
Do., 02.05.2024 20:00
2e League F (18. Speeldag)
|
D`r Sjtee Uul-B |
Carboon-A |
18:6 |
Do., 02.05.2024 20:00
P league B (18. Speeldag)
|
Gorissen-A |
de Bar-B |
15:9 |
Do., 02.05.2024 20:00
2e League E (18. Speeldag)
|
Het Centrum-A |
de Reunie-C |
10:14 |
Do., 02.05.2024 20:00
2e League B (18. Speeldag)
|
Joe`s Place-A |
Dingus-B |
10:14 |
Do., 02.05.2024 20:00
2e League F (18. Speeldag)
|
Oud Molenberg-B |
`t Lauradorp-B |
8:16 |
Do., 02.05.2024 20:00
2e League E (18. Speeldag)
|
Oud Spaans-F |
Galouppe-B |
8:16 |
Do., 02.05.2024 20:00
2e League F (18. Speeldag)
|
Poelkloep Parksjtad-A |
Oud Genhei-A |
6:18 |
Do., 02.05.2024 20:00
1e League A (18. Speeldag)
|
Rumpener Beemden-C |
Auwt Einekoeze-A |
20:4 |
Do., 02.05.2024 20:00
P league A (18. Speeldag)
|
Rumpenerhof-A |
Oud Spaans-B |
24:0 |
Do., 02.05.2024 20:00
2e League B (18. Speeldag)
|
Utopia-B |
De Koetsch-A |
14:10 |
Do., 02.05.2024 20:00
2e League F (18. Speeldag)
|
Wilhelmina-C |
de Residentie-A |
6:18 |
Do., 02.05.2024 20:00
2e League E (18. Speeldag)
|
Witste Waal-A (2e) |
De Sjoester-A |
10:14 |
Do., 02.05.2024 20:00
2e League B (18. Speeldag)
|
`t Heukske-A |
Apollo-F |
10:14 |
Do., 02.05.2024 20:00
2e League B (18. Speeldag)
|
`t Lauradorp-C |
Berg en Dal-B |
16:8 |
Do., 02.05.2024 20:00
1e League B (18. Speeldag)
|
`t Pumpje-B |
D`r Sjpringbron-A |
14:10 |
Wedstrijden van de komende 14 dagen |
Ma., 06.05.2024 20:00
Beker `t Patronaat PL (Halve finale)
|
D`r Toeëre-B |
Oud Spaans-A |
_:_ |
Do., 16.05.2024 20:00
Beker `t Patronaat 1e league (Halve finale)
|
Rumpener Beemden-C |
Apollo-D |
_:_ |