Speler > Steinfeld , Walter |
---|
Steinfeld , Walter |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Vereniging: |
`t Steenenkruis |
Organisatie: |
Nederlandse Poolbiljart Bond |
Spelersnr.: | 9522 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | Pl. | Deelnemers |
---|---|---|
2023-2024 | ||
NBBR RANKING 2023-2024 | 64 | 89 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | Pl. | Deelnemers |
---|---|---|---|---|---|
2023-2024 | |||||
1e NBBR RANKING | DE SPORT | 1e NBBR 2023-2024 | Zo., 24.09.2023 | 25 | 60 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
`t Steenenkruis-B | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 1e League B, Beker `t Patronaat 1e league |
`t Steenenkruis-A | Inschrijvingen Seizoen 23-24, P league A, Beker `t Patronaat PL |
`t Steenenkruis-D | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League A, Beker `t Patronaat 2e league |
`t Steenenkruis-A (PL) | Beker `t Patronaat |
`t Steenenkruis-B (1e) | Beker `t Patronaat |
`t Steenenkruis-C (1e) | Beker `t Patronaat |
`t Steenenkruis-D (2e) | Beker `t Patronaat |
`t Steenenkruis-C | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 1e League C, Beker `t Patronaat 1e league |
2022-2023 | |
`t Steenenkruis-A | P league A, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat PL |
`t Steenenkruis-B | 1e League C, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
`t Steenenkruis-C | 1e League B, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
`t Steenenkruis-D | 2e League B, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
`t Steenenkruis-E | 2e League C, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
2021-2022 | |
`t Steenenkruis-A | Perfect Preventie league A |
`t Steenenkruis-B | 1e League A |
`t Steenenkruis-C | 1e League C |
`t Steenenkruis-E | 2e League D |
`t Steenenkruis-D | 2e League F |
2020-2021 | |
`t Steenenkruis-C | Installatiebedrijf Lemmens PL A |
`t Steenenkruis-A | Installatiebedrijf Lemmens PL B |
`t Steenenkruis-B | 1e League D, Jack Wolter Beker |
`t Steenenkruis-D | 2e League E, Jack Wolter Beker |
`t Steenenkruis-E | 2e League D, Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
2019-2020 | |
`t Steenenkruis-A | Installatiebedrijf Lemmens PL A |
`t Steenenkruis-C | Installatiebedrijf Lemmens PL B |
`t Steenenkruis-B | 1e League B |
`t Steenenkruis-D | 2e League A |
`t Steenenkruis-E | 2e League B |
`t Steenenkruis-F | 2e League F |
`t Steenenkruis-B (1e-B) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 1e league |
`t Steenenkruis-C (PL-B) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker PL |
`t Steenenkruis-E (2e-B) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
`t Steenenkruis-F (2e-F) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
`t Steenenkruis-A (PL-A) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker PL |
`t Steenenkruis-D (2e-A) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Uitslag |
---|---|---|---|
30.04.2024 1e League C 18. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Frelih, Marcel
Rumpenerhof-C |
Winst |
30.04.2024 1e League C 18. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Palmen, Huub
Rumpenerhof-C |
Winst |
30.04.2024 1e League C 18. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Brands, Harrie
Rumpenerhof-C |
Winst |
16.04.2024 1e League C 16. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Linssen, Wil
`t Brandwapen-A |
Winst |
16.04.2024 1e League C 16. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Auckel , Hans
`t Brandwapen-A |
Verlies |
16.04.2024 1e League C 16. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Meegen v, Roger
`t Brandwapen-A |
Winst |
26.03.2024 1e League C 17. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Winkens , Frank
Oud Spaans-C |
Verlies |
26.03.2024 1e League C 17. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Damoiseaux , Huub
Oud Spaans-C |
Verlies |
26.03.2024 1e League C 17. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Kipp, Patricia
Oud Spaans-C |
Winst |
22.03.2024 1e League C 15. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Peters, Leon
Apollo-C |
Winst |
22.03.2024 1e League C 15. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Bok, Rene
Apollo-C |
Verlies |
22.03.2024 1e League C 15. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Erkens, Wilco
Apollo-C |
Verlies |
12.03.2024 1e League C 14. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Beckers, Jens
`t Pumpje-C |
Verlies |
12.03.2024 1e League C 14. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Kockelkorn, Arno
`t Pumpje-C |
Verlies |
12.03.2024 1e League C 14. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Lousberg , Danny
`t Pumpje-C |
Verlies |
05.03.2024 1e League C 13. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Dekker , Erik
Mio-B |
Verlies |
05.03.2024 1e League C 13. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Raeven, Roger
Mio-B |
Winst |
05.03.2024 1e League C 13. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Beacon , C
Mio-B |
Winst |
26.01.2024 1e League C 11. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Herwig, Alex
Rumpener Beemden-A |
Verlies |
26.01.2024 1e League C 11. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Coenders, Peter
Rumpener Beemden-A |
Verlies |
26.01.2024 1e League C 11. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Slenders, Geert
Rumpener Beemden-A |
Winst |
16.01.2024 1e League C 10. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Hendriks, Ron
Utopia-A |
Verlies |
16.01.2024 1e League C 10. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Verlies |
16.01.2024 1e League C 10. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Verlies |
09.01.2024 Beker `t Patronaat 1e league 3. Ronde |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Gelissen, Guido
de Bar-C |
Verlies |
09.01.2024 Beker `t Patronaat 1e league 3. Ronde |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Sloun v, Bjorn
de Bar-C |
Verlies |
09.01.2024 Beker `t Patronaat 1e league 3. Ronde |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Hendriks, Marcus
de Bar-C |
Winst |
12.12.2023 Beker `t Patronaat 1e league 2. Ronde |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Bok, Dave
Apollo-C |
Winst |
12.12.2023 Beker `t Patronaat 1e league 2. Ronde |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Bok, Rene
Apollo-C |
Verlies |
12.12.2023 Beker `t Patronaat 1e league 2. Ronde |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Bertram, Hein
Apollo-C |
Winst |
07.12.2023 1e League C 9. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Frelih, Marcel
Rumpenerhof-C |
Verlies |
07.12.2023 1e League C 9. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Brands, Harrie
Rumpenerhof-C |
Verlies |
07.12.2023 1e League C 9. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Frelih, Aloys
Rumpenerhof-C |
Verlies |
28.11.2023 1e League C 8. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Damoiseaux , Huub
Oud Spaans-C |
Winst |
28.11.2023 1e League C 8. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Kengen , René
Oud Spaans-C |
Verlies |
28.11.2023 1e League C 8. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Kipp, Patricia
Oud Spaans-C |
Winst |
22.11.2023 1e League C 7. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Verlies |
22.11.2023 1e League C 7. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Verlies |
22.11.2023 1e League C 7. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Meegen v, Roger
`t Brandwapen-A |
Verlies |
17.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C (1e) |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C (PL) |
Verlies |
17.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C (1e) |
Schellekens, Peter
de Sjloes-C (PL) |
Verlies |
17.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C (1e) |
Thans, Michel
de Sjloes-C (PL) |
Verlies |
07.11.2023 1e League C 6. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Bok, Dave
Apollo-C |
Verlies |
07.11.2023 1e League C 6. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Bok, Rene
Apollo-C |
Verlies |
07.11.2023 1e League C 6. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Bertram, Hein
Apollo-C |
Verlies |
17.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C (1e) |
Kneip, Nicole
De Sport-F (2e) |
Winst |
17.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C (1e) |
Durinck, Ilona
De Sport-F (2e) |
Verlies |
17.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C (1e) |
Haaft ten, Kim
De Sport-F (2e) |
Winst |
10.10.2023 1e League C 3. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Wientjes , R.
Heksenberg-A |
Verlies |
10.10.2023 1e League C 3. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Meijer, Ted
Heksenberg-A |
Winst |
10.10.2023 1e League C 3. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Willems , Tom
Heksenberg-A |
Verlies |
03.10.2023 1e League C 2. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Slenders, Geert
Rumpener Beemden-A |
Verlies |
03.10.2023 1e League C 2. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Coenders, Rogier
Rumpener Beemden-A |
Verlies |
03.10.2023 1e League C 2. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Herwig, Alex
Rumpener Beemden-A |
Verlies |
27.09.2023 1e League C 1. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Winst |
27.09.2023 1e League C 1. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Hendriks, Ron
Utopia-A |
Verlies |
27.09.2023 1e League C 1. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Winst |
05.06.2023 1e League B 22. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Brasse, Marco
d`r Sjutt-B |
Winst |
05.06.2023 1e League B 22. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Merx, Guido
d`r Sjutt-B |
Verlies |
05.06.2023 1e League B 22. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Senden, Paul
d`r Sjutt-B |
Verlies |
23.05.2023 1e League B 21. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Sugianto, Richard
de Bar-C |
Verlies |
23.05.2023 1e League B 21. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Hendriks, Marcus
de Bar-C |
Winst |
23.05.2023 1e League B 21. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Poulsen, Maurice
de Bar-C |
Winst |
18.05.2023 1e League B 20. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Blommaert, Frits
Bie Lowieke-A |
Verlies |
18.05.2023 1e League B 20. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Helzel, Stef
Bie Lowieke-A |
Verlies |
18.05.2023 1e League B 20. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Ritzen, Ron
Bie Lowieke-A |
Verlies |
05.04.2023 Beker `t Patronaat 1e league 3. Ronde |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Sanders, Ingrid
D`r Toeëre-B |
Verlies |
05.04.2023 Beker `t Patronaat 1e league 3. Ronde |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Janssen, Brian
D`r Toeëre-B |
Verlies |
05.04.2023 Beker `t Patronaat 1e league 3. Ronde |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Dauven, Patrick
D`r Toeëre-B |
Verlies |
30.03.2023 1e League B 18. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Cleef , Jannie
Oud Spaans-C |
Verlies |
30.03.2023 1e League B 18. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Deneer, Martijn
Oud Spaans-C |
Verlies |
30.03.2023 1e League B 18. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Henssen, Marc
Oud Spaans-C |
Verlies |
21.03.2023 1e League B 17. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Niesing, Hendrik
Berg en Dal-A |
Winst |
21.03.2023 1e League B 17. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Luurssen , Bart
Berg en Dal-A |
Winst |
21.03.2023 1e League B 17. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Verwoerdt, Johan
Berg en Dal-A |
Verlies |
14.03.2023 1e League B 16. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Jonkers, Raymond
The Royal Pub-B |
Winst |
14.03.2023 1e League B 16. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Michiels, Roy
The Royal Pub-B |
Verlies |
14.03.2023 1e League B 16. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Vrenken, Danny
The Royal Pub-B |
Winst |
01.03.2023 Beker `t Patronaat 1e league 2. Ronde |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Jonkers, Raymond
The Royal Pub-B |
Winst |
01.03.2023 Beker `t Patronaat 1e league 2. Ronde |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Michiels, Roy
The Royal Pub-B |
Verlies |
01.03.2023 Beker `t Patronaat 1e league 2. Ronde |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Kisters, Tim
The Royal Pub-B |
Winst |
17.02.2023 Beker `t Patronaat PL 1. Ronde |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-A |
Willems , Tom
`t Eikske-B |
Winst |
17.02.2023 Beker `t Patronaat PL 1. Ronde |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-A |
Wientjes , R.
`t Eikske-B |
Verlies |
17.02.2023 Beker `t Patronaat PL 1. Ronde |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-A |
Willems, Marcel
`t Eikske-B |
Verlies |
07.02.2023 1e League B 14. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Martens , Hans
`t Brandwapen-B |
Verlies |
07.02.2023 1e League B 14. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Verlies |
07.02.2023 1e League B 14. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Creusen, Ed
`t Brandwapen-B |
Verlies |
01.02.2023 1e League B 13. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Stans, Peter
de Reunie-B |
Winst |
01.02.2023 1e League B 13. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Caanen , Danny
de Reunie-B |
Verlies |
01.02.2023 1e League B 13. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Vandebeek, Bjorn
de Reunie-B |
Winst |
24.01.2023 1e League B 12. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Beckers, Jens
`t Pumpje-C |
Winst |
24.01.2023 1e League B 12. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Somers , Jeremy
`t Pumpje-C |
Verlies |
24.01.2023 1e League B 12. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Aust, Mike
`t Pumpje-C |
Winst |
17.01.2023 1e League B 11. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Boymans, Nico
d`r Sjutt-B |
Winst |
17.01.2023 1e League B 11. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Merx, Guido
d`r Sjutt-B |
Verlies |
17.01.2023 1e League B 11. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Brasse, Marco
d`r Sjutt-B |
Winst |
09.01.2023 1e League B 10. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Sugianto, Richard
de Bar-C |
Verlies |
09.01.2023 1e League B 10. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Gelissen, Raymond
de Bar-C |
Winst |
09.01.2023 1e League B 10. Speeldag |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Poulsen, Maurice
de Bar-C |
Verlies |
20.12.2022 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Hellenbrand, Roy
de Caumerbron-A |
Winst |