Speler > Weerman , Albert |
---|
Weerman , Albert |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Vereniging: |
`t Volkshoes Gelaen |
Organisatie: |
Nederlandse Poolbiljart Bond |
Spelersnr.: | 10627 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
`t Volkshoes Gelaen-A | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League H, Beker `t Patronaat 2e league |
`t Volkshoes Gelaen-A (2e) | Beker `t Patronaat |
2022-2023 | |
`t Volkshoes Gelaen-A | 2e League D, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
2021-2022 | |
`t Volkshoes Gelaen-B | 2e League C |
2020-2021 | |
`t Volkshoes Gelaen-A | 2e League B, Jack Wolter Beker |
`t Volkshoes Gelaen-B | 2e League A, Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
2019-2020 | |
`t Volkshoes-B | 2e League A |
`t Volkshoes-A | 2e League G |
`t Volkshoes-C | 2e League H |
`t Volkshoes-C (2e-H) (*) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
`t Volkshoes-A (2e-G) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
`t Volkshoes-B (2e-A) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Uitslag |
---|---|---|---|
03.05.2024 2e League H 18. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Beek-Mooren v.d., Y.
Mofert-A |
Winst |
03.05.2024 2e League H 18. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Storken, Jean
Mofert-A |
Winst |
03.05.2024 2e League H 18. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Mooren, L.ion
Mofert-A |
Winst |
26.04.2024 2e League H 17. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Beusen, Francis
Schaesbergerveld-C |
Winst |
26.04.2024 2e League H 17. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Linden van der, Piet
Schaesbergerveld-C |
Winst |
26.04.2024 2e League H 17. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Spelen met, Optie
Schaesbergerveld-C |
Verlies |
22.03.2024 2e League H 15. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Semler, Ferdi
Dormans-A |
Winst |
22.03.2024 2e League H 15. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Hofstede, Roger
Dormans-A |
Verlies |
22.03.2024 2e League H 15. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Bruntink, Gino
Dormans-A |
Winst |
15.03.2024 2e League H 14. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Lazdins, Danielle
Auwt Einekoeze-B |
Verlies |
15.03.2024 2e League H 14. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Alberti, Dave
Auwt Einekoeze-B |
Verlies |
15.03.2024 2e League H 14. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Spelen met, Optie
Auwt Einekoeze-B |
Winst |
08.03.2024 2e League H 13. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Roeks , Bart
Het Kroegje Heerlen-C |
Winst |
08.03.2024 2e League H 13. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Willems , Willem
Het Kroegje Heerlen-C |
Winst |
01.03.2024 2e League H 12. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Burg van den, John
de Varenbeuk-B |
Verlies |
01.03.2024 2e League H 12. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Oellers, Kirsten
de Varenbeuk-B |
Winst |
01.03.2024 2e League H 12. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Moes, Jozet
de Varenbeuk-B |
Winst |
03.02.2024 2e League H 11. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Kemper, Engel
Oud Spaans-G |
Winst |
03.02.2024 2e League H 11. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-G |
Winst |
03.02.2024 2e League H 11. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Klink, john
Oud Spaans-G |
Verlies |
19.01.2024 2e League H 10. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Gerritsen , Hens
Oud Molenberg-A |
Winst |
19.01.2024 2e League H 10. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Os v, Remco
Oud Molenberg-A |
Verlies |
19.01.2024 2e League H 10. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Knobbe, Ger
Oud Molenberg-A |
Winst |
08.12.2023 2e League H 9. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Beek v.d, R.
Mofert-A |
Verlies |
08.12.2023 2e League H 9. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Mooren-Coenen, M.
Mofert-A |
Verlies |
08.12.2023 2e League H 9. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Mooren , Kevin
Mofert-A |
Winst |
01.12.2023 2e League H 8. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Zijlstra, Bruce
Schaesbergerveld-C |
Verlies |
01.12.2023 2e League H 8. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Beusen, Francis
Schaesbergerveld-C |
Winst |
01.12.2023 2e League H 8. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Linden van der, Piet
Schaesbergerveld-C |
Winst |
10.11.2023 2e League H 6. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Semler, Ferdi
Dormans-A |
Winst |
10.11.2023 2e League H 6. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Aelmans, Janine
Dormans-A |
Winst |
10.11.2023 2e League H 6. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Hofstede, Roger
Dormans-A |
Winst |
03.11.2023 2e League H 5. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Lazdins, Danielle
Auwt Einekoeze-B |
Winst |
03.11.2023 2e League H 5. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Eijkenboom, Peter
Auwt Einekoeze-B |
Winst |
03.11.2023 2e League H 5. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Martens, Frans
Auwt Einekoeze-B |
Verlies |
27.10.2023 2e League H 4. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Lindelauf , Peter
Het Kroegje Heerlen-C |
Winst |
27.10.2023 2e League H 4. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Kordik, Frans
Het Kroegje Heerlen-C |
Verlies |
27.10.2023 2e League H 4. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Willems , Willem
Het Kroegje Heerlen-C |
Winst |
20.10.2023 Beker `t Patronaat 2e league 1. Ronde |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Swinkels, S
Oud Molenberg-A |
Winst |
20.10.2023 Beker `t Patronaat 2e league 1. Ronde |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Os v, Remco
Oud Molenberg-A |
Winst |
20.10.2023 Beker `t Patronaat 2e league 1. Ronde |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Gerritsen , Hens
Oud Molenberg-A |
Verlies |
13.10.2023 2e League H 3. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Oellers, Kirsten
de Varenbeuk-B |
Winst |
13.10.2023 2e League H 3. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Arts, Nicole
de Varenbeuk-B |
Winst |
13.10.2023 2e League H 3. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Moes, Jozet
de Varenbeuk-B |
Winst |
06.10.2023 2e League H 2. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-G |
Winst |
06.10.2023 2e League H 2. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Klink, john
Oud Spaans-G |
Winst |
06.10.2023 2e League H 2. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Blokzijll, Natasja
Oud Spaans-G |
Verlies |
29.09.2023 2e League H 1. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Finders, Patrick
Oud Molenberg-A |
Winst |
29.09.2023 2e League H 1. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Os v, Remco
Oud Molenberg-A |
Winst |
29.09.2023 2e League H 1. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Gerritsen , Hens
Oud Molenberg-A |
Winst |
21.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A (2e) |
Zuidland, Richard
Oud Genhei-A (2e) |
Verlies |
21.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A (2e) |
Keller , Jens
Oud Genhei-A (2e) |
Verlies |
21.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A (2e) |
Hermans, Jordy
Oud Genhei-A (2e) |
Winst |
09.06.2023 2e League D 22. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Bokken , Wil
Bie Alois-B |
Verlies |
09.06.2023 2e League D 22. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Geelen , W.
Bie Alois-B |
Verlies |
09.06.2023 2e League D 22. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Spelen met, Optie
Bie Alois-B |
Verlies |
26.05.2023 2e League D 21. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Bugera, B
Oud Spaans-F |
Verlies |
26.05.2023 2e League D 21. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Kipp, Patricia
Oud Spaans-F |
Verlies |
26.05.2023 2e League D 21. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Bugera, J
Oud Spaans-F |
Winst |
19.05.2023 2e League D 20. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Schellekens, Peter
De Sport-G |
Verlies |
19.05.2023 2e League D 20. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Parfant, Gregor
De Sport-G |
Winst |
19.05.2023 2e League D 20. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Diest van, Kenny
De Sport-G |
Winst |
21.04.2023 2e League D 19. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Beek-Mooren v.d., Y.
Mofert-A |
Winst |
21.04.2023 2e League D 19. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Mooren-Coenen, M.
Mofert-A |
Winst |
21.04.2023 2e League D 19. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Storken, Jean
Mofert-A |
Verlies |
31.03.2023 2e League D 18. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Geeraets, Monique
de Sjloes-F |
Winst |
31.03.2023 2e League D 18. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Bax, Dagmar
de Sjloes-F |
Verlies |
31.03.2023 2e League D 18. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Verlies |
22.03.2023 2e League D 17. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Coumans, Sandra
Oud Spaans-D |
Winst |
22.03.2023 2e League D 17. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Paulissen , Remco
Oud Spaans-D |
Winst |
22.03.2023 2e League D 17. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Uden v., Frank
Oud Spaans-D |
Verlies |
17.03.2023 2e League D 16. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Korsten, John
De Sjoester-B |
Verlies |
17.03.2023 2e League D 16. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Vloon, Ruud
De Sjoester-B |
Verlies |
17.03.2023 2e League D 16. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Jonker, Herman
De Sjoester-B |
Winst |
10.03.2023 2e League D 15. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Smit, Michael
de Reunie-D |
Winst |
10.03.2023 2e League D 15. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Hondong , Jo
de Reunie-D |
Winst |
10.03.2023 2e League D 15. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Moederschein, Roland
de Reunie-D |
Winst |
31.01.2023 2e League D 13. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Haest, Aries
de Gebroken Keu-C |
Winst |
31.01.2023 2e League D 13. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Schaefer , T
de Gebroken Keu-C |
Winst |
31.01.2023 2e League D 13. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Jejanan, Ton
de Gebroken Keu-C |
Winst |
27.01.2023 2e League D 12. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Lazdins, Danielle
Auwt Einekoeze-B |
Winst |
27.01.2023 2e League D 12. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Eijkenboom, Peter
Auwt Einekoeze-B |
Verlies |
27.01.2023 2e League D 12. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Sommen v/d, R
Auwt Einekoeze-B |
Verlies |
16.01.2023 2e League D 11. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Mols , Ben
Bie Alois-B |
Winst |
16.01.2023 2e League D 11. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Dohmen , Jean
Bie Alois-B |
Winst |
16.01.2023 2e League D 11. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Voesenek, Christel
Bie Alois-B |
Winst |
13.01.2023 2e League D 10. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Bugera, B
Oud Spaans-F |
Winst |
13.01.2023 2e League D 10. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Kipp, Patricia
Oud Spaans-F |
Winst |
13.01.2023 2e League D 10. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Mulders, Roger
Oud Spaans-F |
Winst |
22.12.2022 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Philippen , Tim
Dierks-A |
Verlies |
22.12.2022 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Wetzels , Raoul
Dierks-A |
Verlies |
22.12.2022 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Dreumel van, Theo
Dierks-A |
Winst |
13.12.2022 2e League D 9. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Parfant, Gregor
De Sport-G |
Winst |
13.12.2022 2e League D 9. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Souren, Martijn
De Sport-G |
Winst |
13.12.2022 2e League D 9. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Gennar, Nancy
De Sport-G |
Winst |
09.12.2022 2e League D 8. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Beek v.d, R.
Mofert-A |
Verlies |
09.12.2022 2e League D 8. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Mooren , Kevin
Mofert-A |
Verlies |
09.12.2022 2e League D 8. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Mooren, L.ion
Mofert-A |
Winst |
30.11.2022 2e League D 7. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Janssen, Rene
de Sjloes-F |
Winst |
30.11.2022 2e League D 7. Speeldag |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Bax, Dagmar
de Sjloes-F |
Winst |