Competites > Jack Wolter Beker |
---|
Jack Wolter Beker |
Datum | Thuis | Gast | Sets | Uitslag |
---|---|---|---|---|
1. Ronde | ||||
Ma., 16.09.2019 20:00 | Apollo-F (2e-F) | `t Steenenkruis-F (2e-F) | 8:16 | 8:16 |
Ma., 16.09.2019 20:00 | De Sport-D (2e-E) | Rolduc-B (2e-E) | 4:20 | 4:20 |
Ma., 16.09.2019 20:00 | `t Eikske-C (2e-E) | Rumpener Beemden-B (2e-A) | 6:18 | 6:18 |
Ma., 16.09.2019 20:00 | `t Volkshuis-C (2e-F) | `t Volkshoes-A (2e-G) | 12:12 | 12:12 |
Di., 17.09.2019 20:00 | Brunssum Noord-A (2e-F) | Oud Spaans-D (2e-G) | 14:10 | 14:10 |
Di., 17.09.2019 20:00 | Goldfinger-A (2e-D) | `t Eikske-D (2e-D) | 14:10 | 14:10 |
Di., 17.09.2019 20:00 | Rolduc-A (2e-D) | Candlelight-B (2e-D) | 18:6 | 18:6 |
Di., 17.09.2019 20:00 | Slek-B (2e-G) | de Leeuwenhoek-B (2e-A) | 10:14 | 10:14 |
Wo., 18.09.2019 20:00 | Candlelight-A (2e-C) | Oud Spaans-G (2e-G) | 22:2 | 22:2 |
Wo., 18.09.2019 20:00 | de Gebroken Keu-C (2e-H) | Guusje-B (2e-E) | 6:18 | 6:18 |
Wo., 18.09.2019 20:00 | De Ouwe Mert-A (2e-F) | The Royal Pub-E (2e-E) | 14:10 | 14:10 |
Wo., 18.09.2019 20:00 | de Reunie-B (2e-G) | de Reunie-E (2e-H) | 14:10 | 14:10 |
Wo., 18.09.2019 20:00 | D`r Belg-C (2e-F) | de Leeuwenhoek-C (2e-D) | 12:12 | 12:12 |
Wo., 18.09.2019 20:00 | Edelweiss-A (2e-C) | D`r Sjutt-B (2e-E) | 12:12 | 12:12 |
Wo., 18.09.2019 20:00 | Fratelli Billiardairs-B (2e-C) | `t Lauradorp-B (2e-D) | 16:8 | 16:8 |
Wo., 18.09.2019 20:00 | Guusje-C (2e-C) | de Lounge-A (2e-G) | 14:10 | 14:10 |
Wo., 18.09.2019 20:00 | Het Kroegje Heerlen-E (2e-C) | De Sport-E (2e-D) | 12:12 | 12:12 |
Wo., 18.09.2019 20:00 | Hofland-B (2e-C) | Brunssum Noord-B (2e-D) | 12:12 | 12:12 |
Wo., 18.09.2019 20:00 | t Centrum-A (2e-G) | Paddock-B (2e-E) | 18:4 | 2:0 |
Wo., 18.09.2019 20:00 | `t Brandwapen-C (2e-C) | `t Steenenkruis-D (2e-A) | 10:14 | 10:14 |
Wo., 18.09.2019 20:00 | `t Eikske-E (2e-F) | D`r Belg-E (2e-B) | 2:22 | 2:22 |
Wo., 18.09.2019 20:00 | `t Raodhoes-A (2e-H) | D`r Sjutt-A (2e-C) | 8:16 | 8:16 |
Wo., 18.09.2019 20:00 | `t Volkshoes-C (2e-H) (*) | Lucky One-A (2e-B) | 12:12 | 12:12 |
Do., 19.09.2019 20:00 | 045-B (2e-B) | Schaesbergerveld-C (2e-F) | 0:24 | 0:24 |
Do., 19.09.2019 20:00 | Carboon-A (2e-A) | Het Kroegje Heerlen-D (2e-B) | 4:20 | 4:20 |
Do., 19.09.2019 20:00 | De Koempels-B (2e-B) | 045-A (2e-A) | 18:6 | 18:6 |
Do., 19.09.2019 20:00 | de Residentie-A (2e-B) | Paddock-A (2e-D) | 18:6 | 18:6 |
Do., 19.09.2019 20:00 | Guusje-D (2e-B) | Dierks-B (2e-C) | 10:14 | 10:14 |
Do., 19.09.2019 20:00 | Het Kroegje Heerlen-F (2e-E) | In de Vrie-D (2e-G) | 12:12 | 12:12 |
Do., 19.09.2019 20:00 | In de Vrie-C (2e-E) | D`r Toeëre-A (2e-F) | 20:4 | 20:4 |
Do., 19.09.2019 20:00 | Lucky One-B (2e-E) | t Centrum-B (2e-H) | 20:4 | 20:4 |
Do., 19.09.2019 20:00 | The Royal Pub-C (2e-B) | Kroegje-B (2e-G) | 12:12 | 12:12 |
Do., 19.09.2019 20:00 | Trefpunt-B (2e-B) | de Kroeg-B (2e-D) | 17:7 | 17:7 |
Vr., 20.09.2019 20:00 | de Reunie-D (2e-G) | de Reunie-C (2e-H) | 12:12 | 12:12 |
Vr., 20.09.2019 20:00 | Het Kroegje Heerlen-C (2e-A) | Vrijlot | 24:0 | 24:0 |
Vr., 20.09.2019 20:00 | Mofert-A (2e-G) | De Sport-F (2e-F) | 22:3 | 22:2 |
Vr., 20.09.2019 20:00 | Oud Molenberg-E (2e-D) | Oud Molenberg-D (2e-C) | 18:6 | 18:6 |
Vr., 20.09.2019 20:00 | Oud Spaans-F (2e-A) | de Heikaatsje-B (2e-H) | 6:18 | 6:18 |
Vr., 20.09.2019 20:00 | Parkstad Sportcentrum-A (2e-A) | `t Volkshoes-B (2e-A) | 0:24 | 0:24 |
Vr., 20.09.2019 20:00 | Schaesbergerveld-B (2e-A) | `t Steenenkruis-E (2e-B) | 12:6 | 12:6 |
Vr., 20.09.2019 20:00 | Wetzels-C (2e-H) | Oud Spaans-E (2e-H) | 12:12 | 12:12 |
Vr., 20.09.2019 20:00 | Wilhelmina-A (2e-F) | D`r Belg-D (2e-C) | 24:0 | 24:0 |
Do., 26.09.2019 20:00 | Oud Molenberg-F (2e-A) | Kroegje-A (2e-H) | 4:20 | 4:20 |
2. Ronde | ||||
Ma., 14.10.2019 20:00 | de Reunie-E (2e-H) | 045-B (2e-B) | 14:10 | 14:10 |
Ma., 14.10.2019 20:00 | D`r Sjutt-B (2e-E) | Oud Spaans-E (2e-H) | 18:6 | 18:6 |
Ma., 14.10.2019 20:00 | Oud Spaans-B (1e-D) | Guusje-A (1e-B) | 14:10 | 14:10 |
Ma., 14.10.2019 20:00 | Poolcafe Valkenburg-A (1e-C) | `t Volkshuis-B (1e-C) | 18:6 | 18:6 |
Ma., 14.10.2019 20:00 | Wetzels-B (1e-C) | Kroegje-A (2e-H) | 8:16 | 8:16 |
Ma., 14.10.2019 20:00 | `t Eikske-D (2e-D) | Slek-B (2e-G) | 6:18 | 6:18 |
Ma., 14.10.2019 20:00 | `t Pumpje-B (1e-C) | Oud Molenberg-C (1e-B) | 16:8 | 16:8 |
Ma., 14.10.2019 20:00 | `t Volkshoes-A (2e-G) | Het Kroegje Heerlen-C (2e-A) | 8:16 | 8:16 |
Di., 15.10.2019 20:00 | Apollo-D (1e-D) | D`r Belg-B (1e-D) | 8:16 | 8:16 |
Di., 15.10.2019 20:00 | Brunssum Noord-B (2e-D) | `t Brandwapen-B (1e-C) | 6:18 | 6:18 |
Di., 15.10.2019 20:00 | de Gebroken Keu-B (1e-D) | Lucky One-B (2e-E) | 16:8 | 16:8 |
Di., 15.10.2019 20:00 | de Kroeg-B (2e-D) | Vrijlot | 24:0 | 24:0 |
Di., 15.10.2019 20:00 | de Leeuwenhoek-C (2e-D) | Het Kroegje Heerlen-D (2e-B) | 6:20 | 5:19 |
Di., 15.10.2019 20:00 | In de Vrie-B (1e-B) | Vrijlot | 24:0 | 24:0 |
Di., 15.10.2019 20:00 | Rolduc-B (2e-E) | Vrijlot | 24:0 | 24:0 |
Di., 15.10.2019 20:00 | Slek-A (1e-D) | Oud Molenberg-B (1e-C) | 14:10 | 14:10 |
Di., 15.10.2019 20:00 | `t Lauradorp-B (2e-D) | De Sport-F (2e-F) | 16:8 | 16:8 |
Wo., 16.10.2019 20:00 | Candlelight-A (2e-C) | de Reunie-A (1e-A) | 12:12 | 12:12 |
Wo., 16.10.2019 20:00 | de Leeuwenhoek-A (1e-B) | Guusje-B (2e-E) | 14:10 | 14:10 |
Wo., 16.10.2019 20:00 | De Ouwe Mert-A (2e-F) | Mio-B (1e-C) | 4:20 | 4:20 |
Wo., 16.10.2019 20:00 | De Sport-E (2e-D) | Lucky One-A (2e-B) | 12:12 | 12:12 |
Wo., 16.10.2019 20:00 | Dierks-B (2e-C) | Wilhelmina-A (2e-F) | 14:10 | 14:10 |
Wo., 16.10.2019 20:00 | D`r Belg-D (2e-C) | De Sport-D (2e-E) | 10:14 | 10:14 |
Wo., 16.10.2019 20:00 | D`r Sjutt-A (2e-C) | Mio-C (1e-D) | 14:10 | 14:10 |
Wo., 16.10.2019 20:00 | Fratelli Billiardairs-A (1e-B) | d`r Springbron-A (1e-C) | 16:8 | 16:8 |
Wo., 16.10.2019 20:00 | Guusje-C (2e-C) | D`r Belg-A (1e-C) | 12:12 | 12:12 |
Wo., 16.10.2019 20:00 | Het Kroegje Heerlen-B (1e-B) | t Centrum-A (2e-G) | 12:12 | 12:12 |
Wo., 16.10.2019 20:00 | Hofland-B (2e-C) | Candlelight-B (2e-D) | 14:10 | 14:10 |
Wo., 16.10.2019 20:00 | In de Vrie-D (2e-G) | Paddock-B (2e-E) | 4:20 | 4:20 |
Wo., 16.10.2019 20:00 | Oud Spaans-C (1e-B) | Oud Spaans-A (1e-C) | 14:10 | 14:10 |
Wo., 16.10.2019 20:00 | Paddock-A (2e-D) | `t Eikske-E (2e-F) | 22:2 | 22:2 |
Wo., 16.10.2019 20:00 | Schaesbergerveld-C (2e-F) | Edelweiss-A (2e-C) | 15:9 | 15:9 |
Wo., 16.10.2019 20:00 | The Royal Pub-B (1e-D) | In de Vrie-C (2e-E) | 12:12 | 12:12 |
Wo., 16.10.2019 20:00 | Wetzels-A (1e-D) | The Royal Pub-D (1e-B) | 12:12 | 12:12 |
Wo., 16.10.2019 20:00 | `t Brandwapen-A (1e-B) | Goldfinger-A (2e-D) | 18:6 | 18:6 |
Wo., 16.10.2019 20:00 | `t Eikske-A (1e-B) | `t Steenenkruis-F (2e-F) | 10:14 | 10:14 |
Wo., 16.10.2019 20:00 | `t Raodhoes-A (2e-H) | `t Brandwapen-C (2e-C) | 16:8 | 16:8 |
Wo., 16.10.2019 20:00 | `t Volkshoes-C (2e-H) (*) | Oud Molenberg-A (1e-D) | 8:16 | 8:16 |
Do., 17.10.2019 20:00 | Carboon-A (2e-A) | Oud Spaans-G (2e-G) | 10:14 | 10:14 |
Do., 17.10.2019 20:00 | de Lounge-A (2e-G) | Apollo-F (2e-F) | 20:4 | 20:4 |
Do., 17.10.2019 20:00 | D`n Aezel-D (1e-A) | Brunssum Noord-A (2e-F) | 12:12 | 12:12 |
Do., 17.10.2019 20:00 | Guusje-D (2e-B) | The Royal Pub-C (2e-B) | 6:18 | 6:18 |
Do., 17.10.2019 20:00 | Het Kroegje Heerlen-F (2e-E) | Fratelli Billiardairs-B (2e-C) | 12:12 | 12:12 |
Do., 17.10.2019 20:00 | Oud Molenberg-F (2e-A) | `t Volkshuis-C (2e-F) | 10:14 | 10:14 |
Do., 17.10.2019 20:00 | Oud Spaans-D (2e-G) | D`r Belg-C (2e-F) | 16:8 | 16:8 |
Do., 17.10.2019 20:00 | t Centrum-B (2e-H) | `t Eikske-C (2e-E) | 16:8 | 16:8 |
Do., 17.10.2019 20:00 | The Hustler-A (1e-A) | Mofert-A (2e-G) | 16:8 | 16:8 |
Do., 17.10.2019 20:00 | Trefpunt-B (2e-B) | Het Kroegje Heerlen-E (2e-C) | 20:4 | 20:4 |
Do., 17.10.2019 20:00 | `t Eikske-B (1e-A) | de Residentie-A (2e-B) | 10:14 | 10:14 |
Do., 17.10.2019 20:00 | `t Steenenkruis-E (2e-B) | Hofland-A (1e-A) | 6:18 | 6:18 |
Vr., 18.10.2019 20:00 | de Heikaatsje-B (2e-H) | Bie Alois-B (1e-C) | 10:14 | 10:14 |
Vr., 18.10.2019 20:00 | de Leeuwenhoek-B (2e-A) | D`r Belg-E (2e-B) | 4:20 | 4:20 |
Vr., 18.10.2019 20:00 | de Reunie-D (2e-G) | D`r Toeëre-A (2e-F) | 12:12 | 12:12 |
Vr., 18.10.2019 20:00 | Kroegje-B (2e-G) | Apollo-C (1e-A) | 12:12 | 12:12 |
Vr., 18.10.2019 20:00 | Mio-D (1e-A) | De Koempels-B (2e-B) | 10:14 | 10:14 |
Vr., 18.10.2019 20:00 | Oud Molenberg-E (2e-D) | de Reunie-C (2e-H) | 8:16 | 8:16 |
Vr., 18.10.2019 20:00 | Oud Spaans-F (2e-A) | Vrijlot | 24:0 | 24:0 |
Vr., 18.10.2019 20:00 | Rumpener Beemden-B (2e-A) | `t Pumpje-C (1e-A) | 20:4 | 20:4 |
Vr., 18.10.2019 20:00 | Schaesbergerveld-B (2e-A) | Oud Molenberg-D (2e-C) | 10:14 | 10:14 |
Vr., 18.10.2019 20:00 | The Royal Pub-E (2e-E) | de Gebroken Keu-C (2e-H) | 22:2 | 22:2 |
Vr., 18.10.2019 20:00 | Wetzels-C (2e-H) | Bie Lowieke-B (1e-A) | 8:16 | 8:16 |
Vr., 18.10.2019 20:00 | `t Steenenkruis-D (2e-A) | Rolduc-A (2e-D) | 6:18 | 6:18 |
Vr., 18.10.2019 20:00 | `t Volkshoes-B (2e-A) | de Reunie-B (2e-G) | 8:16 | 8:16 |
3. Ronde | ||||
Ma., 16.12.2019 20:00 | Bie Alois-B (1e-C) | D`n Aezel-B (PL-A) | 8:16 | 8:16 |
Ma., 16.12.2019 20:00 | de Bar-B (PL-B) | Kroegje-A (2e-H) | 10:14 | 10:14 |
Ma., 16.12.2019 20:00 | Mio-A (SL) | Hofland-A (1e-A) | 16:8 | 16:8 |
Ma., 16.12.2019 20:00 | `t Pumpje-B (1e-C) | `t Pumpje-A (PL-B) | 10:14 | 10:14 |
Di., 17.12.2019 20:00 | Brunssum Noord-A (2e-F) | de Koempels-A (PL-B) | 8:16 | 8:16 |
Di., 17.12.2019 20:00 | de Gebroken Keu-B (1e-D) | `t Steenenkruis-C (PL-B) | 2:22 | 2:22 |
Di., 17.12.2019 20:00 | In de Vrie-B (1e-B) | Bie Alois-A (PL-A) | 14:10 | 14:10 |
Di., 17.12.2019 20:00 | Rolduc-B (2e-E) | Oud Spaans-C (1e-B) | 18:6 | 18:6 |
Di., 17.12.2019 20:00 | `t Lauradorp-A (SL) | Rolduc-A (2e-D) | 22:2 | 22:2 |
Wo., 18.12.2019 20:00 | Apollo-E (PL-B) | Guusje-C (2e-C) | 20:4 | 20:4 |
Wo., 18.12.2019 20:00 | Bie Lowieke-A (PL-B) | D`r Belg-E (2e-B) | 14:10 | 14:10 |
Wo., 18.12.2019 20:00 | de Gebroken Keu-A (SL) | Poolcafe Valkenburg-A (1e-C) | 20:4 | 20:4 |
Wo., 18.12.2019 20:00 | de Leeuwenhoek-A (1e-B) | The Royal Pub-A (SL) | 8:16 | 8:16 |
Wo., 18.12.2019 20:00 | de Sjloes-B (SL) | De Koempels-B (2e-B) | 22:2 | 22:2 |
Wo., 18.12.2019 20:00 | De Sport-B (SL) | Het Kroegje Heerlen-F (2e-E) | 9:3 | 18:6 |
Wo., 18.12.2019 20:00 | Dierks-B (2e-C) | Candlelight-A (2e-C) | 16:8 | 16:8 |
Wo., 18.12.2019 20:00 | D`n Aezel-A (PL-B) | Trefpunt-B (2e-B) | 20:4 | 20:4 |
Wo., 18.12.2019 20:00 | D`r Sjutt-A (2e-C) | Fratelli Billiardairs-A (1e-B) | 18:6 | 18:6 |
Wo., 18.12.2019 20:00 | Trefpunt-A (PL-B) | De Sport-C (PL-A) | 18:6 | 18:6 |
Wo., 18.12.2019 20:00 | Wetzels-A (1e-D) | In de Vrie-C (2e-E) | 18:6 | 18:6 |
Wo., 18.12.2019 20:00 | `t Brandwapen-A (1e-B) | Gorissen-B (PL-A) | 8:16 | 8:16 |
Do., 19.12.2019 20:00 | Apollo-B (PL-A) | Slek-A (1e-D) | 18:6 | 18:6 |
Do., 19.12.2019 20:00 | de Kroeg-A (PL-A) | De Sport-A (SL) | 18:6 | 18:6 |
Do., 19.12.2019 20:00 | de Residentie-A (2e-B) | Het Kroegje Heerlen-C (2e-A) | 20:4 | 20:4 |
Do., 19.12.2019 20:00 | D`r Belg-B (1e-D) | de Bar-C (PL-A) | 14:10 | 14:10 |
Do., 19.12.2019 20:00 | Gorissen-A (PL-B) | t Centrum-A (2e-G) | 9:3 | 18:6 |
Do., 19.12.2019 20:00 | Het Kroegje Heerlen-D (2e-B) | Schaesbergerveld-C (2e-F) | 14:10 | 14:10 |
Do., 19.12.2019 20:00 | Mio-B (1e-C) | Apollo-A (SL) | 6:18 | 6:18 |
Vr., 20.12.2019 20:00 | de Heikaatsje-A (PL-B) | In de Vrie-A (PL-A) | 8:16 | 8:16 |
Vr., 20.12.2019 20:00 | de Sjloes-A (SL) | `t Steenenkruis-F (2e-F) | 22:2 | 22:2 |
Vr., 20.12.2019 20:00 | Het Kroegje Heerlen-A (PL-A) | de Reunie-C (2e-H) | 16:8 | 16:8 |
Vr., 20.12.2019 20:00 | Rumpener Beemden-A (PL-A) | Vrijlot | 24:0 | 24:0 |
Vr., 20.12.2019 20:00 | Rumpener Beemden-B (2e-A) | Bie Lowieke-B (1e-A) | 24:0 | 24:0 |
Vr., 20.12.2019 20:00 | Schaesbergerveld-A (SL) | de Reunie-B (2e-G) | 24:0 | 24:0 |
Vr., 20.12.2019 20:00 | `t Brandwapen-B (1e-C) | Oud Molenberg-A (1e-D) | 8:16 | 8:16 |
Vr., 20.12.2019 20:00 | `t Steenenkruis-A (PL-A) | The Hustler-A (1e-A) | 16:8 | 16:8 |
Di., 24.12.2019 20:00 | de Bar-A (SL) | `t Volkshuis-A (PL-B) | 10:14 | 10:14 |
Vr., 27.12.2019 20:00 | Oud Spaans-B (1e-D) | Kroegje-B (2e-G) | 16:8 | 16:8 |
4. Ronde | ||||
Ma., 06.01.2020 20:00 | Het Kroegje Heerlen-A (PL-A) | Vrijlot | 24:0 | : |
Ma., 06.01.2020 20:00 | Mio-A (SL) | Vrijlot | 24:0 | : |
Ma., 06.01.2020 20:00 | Oud Spaans-B (1e-D) | In de Vrie-A (PL-A) | 14:10 | 14:10 |
Di., 07.01.2020 20:00 | Apollo-A (SL) | Vrijlot | 24:0 | : |
Di., 07.01.2020 20:00 | de Residentie-A (2e-B) | Vrijlot | 24:0 | 24:0 |
Di., 07.01.2020 20:00 | de Sjloes-A (SL) | Vrijlot | 24:0 | : |
Di., 07.01.2020 20:00 | In de Vrie-B (1e-B) | Vrijlot | 24:0 | : |
Di., 07.01.2020 20:00 | Rolduc-B (2e-E) | Vrijlot | 24:0 | : |
Di., 07.01.2020 20:00 | `t Lauradorp-A (SL) | Vrijlot | 24:0 | 24:0 |
Wo., 08.01.2020 20:00 | Apollo-E (PL-B) | D`n Aezel-A (PL-B) | 16:8 | 16:8 |
Wo., 08.01.2020 20:00 | Bie Lowieke-A (PL-B) | Vrijlot | 24:0 | : |
Wo., 08.01.2020 20:00 | de Sjloes-B (SL) | Vrijlot | 24:0 | : |
Wo., 08.01.2020 20:00 | De Sport-B (SL) | Vrijlot | 24:0 | : |
Wo., 08.01.2020 20:00 | D`r Sjutt-A (2e-C) | Dierks-B (2e-C) | 20:4 | 20:4 |
Wo., 08.01.2020 20:00 | Trefpunt-A (PL-B) | Kroegje-A (2e-H) | 14:10 | 14:10 |
Wo., 08.01.2020 20:00 | `t Pumpje-A (PL-B) | `t Steenenkruis-A (PL-A) | 14:10 | 14:10 |
Wo., 08.01.2020 20:00 | `t Volkshuis-A (PL-B) | Vrijlot | 24:0 | : |
Do., 09.01.2020 20:00 | Apollo-B (PL-A) | Wetzels-A (1e-D) | 14:10 | 14:10 |
Do., 09.01.2020 20:00 | D`r Belg-B (1e-D) | Vrijlot | 24:0 | : |
Do., 09.01.2020 20:00 | Gorissen-A (PL-B) | Vrijlot | 24:0 | : |
Do., 09.01.2020 20:00 | Het Kroegje Heerlen-D (2e-B) | Vrijlot | 24:0 | : |
Do., 09.01.2020 20:00 | Schaesbergerveld-A (SL) | Vrijlot | 24:0 | : |
Do., 09.01.2020 20:00 | The Royal Pub-A (SL) | Vrijlot | 24:0 | : |
Do., 09.01.2020 20:00 | `t Steenenkruis-C (PL-B) | Vrijlot | 24:0 | : |
Vr., 10.01.2020 20:00 | de Gebroken Keu-A (SL) | Vrijlot | 24:0 | : |
Vr., 10.01.2020 20:00 | de Koempels-A (PL-B) | Vrijlot | 24:0 | : |
Vr., 10.01.2020 20:00 | de Kroeg-A (PL-A) | Vrijlot | 24:0 | : |
Vr., 10.01.2020 20:00 | D`n Aezel-B (PL-A) | Vrijlot | 24:0 | : |
Vr., 10.01.2020 20:00 | Gorissen-B (PL-A) | Vrijlot | 24:0 | : |
Vr., 10.01.2020 20:00 | Oud Molenberg-A (1e-D) | Vrijlot | 24:0 | : |
Vr., 10.01.2020 20:00 | Rumpener Beemden-A (PL-A) | Vrijlot | 24:0 | : |
Vr., 10.01.2020 20:00 | Rumpener Beemden-B (2e-A) | Vrijlot | 24:0 | : |
5. Ronde | ||||
Ma., 10.02.2020 20:00 | `t Volkshuis-A (PL-B) | Mio-A (SL) | 10:14 | 10:14 |
Di., 11.02.2020 20:00 | In de Vrie-B (1e-B) | D`n Aezel-B (PL-A) | 14:10 | 14:10 |
Di., 11.02.2020 20:00 | Rolduc-B (2e-E) | Oud Spaans-B (1e-D) | 8:16 | 8:16 |
Di., 11.02.2020 20:00 | `t Lauradorp-A (SL) | `t Steenenkruis-C (PL-B) | 20:4 | 20:4 |
Wo., 12.02.2020 20:00 | Apollo-E (PL-B) | Trefpunt-A (PL-B) | 14:10 | 14:10 |
Wo., 12.02.2020 20:00 | Bie Lowieke-A (PL-B) | Rumpener Beemden-B (2e-A) | 20:4 | 20:4 |
Wo., 12.02.2020 20:00 | de Gebroken Keu-A (SL) | de Sjloes-B (SL) | 12:12 | 12:12 |
Wo., 12.02.2020 20:00 | De Sport-B (SL) | `t Pumpje-A (PL-B) | 14:10 | 14:10 |
Do., 13.02.2020 20:00 | Apollo-B (PL-A) | de Residentie-A (2e-B) | 12:12 | 12:12 |
Do., 13.02.2020 20:00 | de Koempels-A (PL-B) | Gorissen-B (PL-A) | 14:10 | 14:10 |
Do., 13.02.2020 20:00 | Gorissen-A (PL-B) | D`r Sjutt-A (2e-C) | 16:8 | 16:8 |
Do., 13.02.2020 20:00 | Het Kroegje Heerlen-D (2e-B) | Apollo-A (SL) | 6:18 | 6:18 |
Do., 13.02.2020 20:00 | The Royal Pub-A (SL) | de Kroeg-A (PL-A) | 14:10 | 14:10 |
Vr., 14.02.2020 20:00 | Oud Molenberg-A (1e-D) | D`r Belg-B (1e-D) | 2:22 | 2:22 |
Vr., 14.02.2020 20:00 | Rumpener Beemden-A (PL-A) | Het Kroegje Heerlen-A (PL-A) | 10:14 | 10:14 |
Vr., 14.02.2020 20:00 | Schaesbergerveld-A (SL) | de Sjloes-A (SL) | 14:10 | 14:10 |
6. Ronde | ||||
Ma., 02.03.2020 20:00 | Mio-A (SL) | The Royal Pub-A (SL) | 18:6 | 18:6 |
Ma., 02.03.2020 20:00 | Oud Spaans-B (1e-D) | de Residentie-A (2e-B) | 18:6 | 18:6 |
Di., 03.03.2020 20:00 | `t Lauradorp-A (SL) | Apollo-E (PL-B) | 14:10 | 14:10 |
Wo., 04.03.2020 20:00 | Apollo-A (SL) | de Gebroken Keu-A (SL) | 14:10 | 14:10 |
Wo., 04.03.2020 20:00 | De Sport-B (SL) | Het Kroegje Heerlen-A (PL-A) | 18:6 | 18:6 |
Do., 05.03.2020 20:00 | de Koempels-A (PL-B) | In de Vrie-B (1e-B) | 18:6 | 18:6 |
Do., 05.03.2020 20:00 | Gorissen-A (PL-B) | D`r Belg-B (1e-D) | 16:8 | 16:8 |
Vr., 06.03.2020 20:00 | Schaesbergerveld-A (SL) | Bie Lowieke-A (PL-B) | 20:4 | 20:4 |
Kalender Export van de wedstrijden zonder alarm melding…
Kalender Export van de wedstrijden met alarm melding (2 uur van te voren)… |