Competites > Jack Wolter Beker 1e league |
---|
Jack Wolter Beker 1e league |
Datum | Thuis | Gast | Sets | Uitslag |
---|---|---|---|---|
3. Ronde | ||||
Ma., 16.12.2019 20:00 | Wetzels-B (1e-C) | `t Pumpje-C (1e-A) | 14:10 | 14:10 |
Di., 17.12.2019 20:00 | Oud Spaans-A (1e-C) | Apollo-C (1e-A) | 14:10 | 14:10 |
Di., 17.12.2019 20:00 | The Royal Pub-D (1e-B) | Mio-C (1e-D) | 10:14 | 10:14 |
Wo., 18.12.2019 20:00 | Guusje-A (1e-B) | D`r Belg-A (1e-C) | 10:14 | 10:14 |
Wo., 18.12.2019 20:00 | Het Kroegje Heerlen-B (1e-B) | Apollo-D (1e-D) | 16:8 | 16:8 |
Wo., 18.12.2019 20:00 | The Royal Pub-B (1e-D) | `t Steenenkruis-B (1e-B) | 18:6 | 18:6 |
Wo., 18.12.2019 20:00 | `t Eikske-A (1e-B) | Mio-D (1e-A) | 14:10 | 14:10 |
Do., 19.12.2019 20:00 | D`n Aezel-D (1e-A) | d`r Springbron-A (1e-C) | 12:12 | 12:12 |
Do., 19.12.2019 20:00 | `t Eikske-B (1e-A) | Oud Molenberg-C (1e-B) | 18:6 | 18:6 |
Vr., 20.12.2019 20:00 | Oud Molenberg-B (1e-C) | Vrijlot | 22:2 | 22:2 |
Ma., 23.12.2019 20:00 | de Reunie-A (1e-A) | `t Volkshuis-B (1e-C) | 14:10 | 14:10 |
4. Ronde | ||||
Ma., 06.01.2020 20:00 | Bie Alois-B (1e-C) | `t Brandwapen-B (1e-C) | 10:14 | 10:14 |
Ma., 06.01.2020 20:00 | Poolcafe Valkenburg-A (1e-C) | Slek-A (1e-D) | 14:10 | 14:10 |
Ma., 06.01.2020 20:00 | Wetzels-B (1e-C) | de Gebroken Keu-B (1e-D) | 10:14 | 10:14 |
Di., 07.01.2020 20:00 | The Royal Pub-B (1e-D) | Fratelli Billiardairs-A (1e-B) | 14:10 | 14:10 |
Wo., 08.01.2020 20:00 | Het Kroegje Heerlen-B (1e-B) | de Leeuwenhoek-A (1e-B) | 14:10 | 14:10 |
Wo., 08.01.2020 20:00 | Oud Spaans-C (1e-B) | d`r Springbron-A (1e-C) | 16:8 | 16:8 |
Wo., 08.01.2020 20:00 | `t Brandwapen-A (1e-B) | Oud Molenberg-B (1e-C) | 18:6 | 18:6 |
Wo., 08.01.2020 20:00 | `t Eikske-A (1e-B) | The Hustler-A (1e-A) | 8:16 | 8:16 |
Do., 09.01.2020 20:00 | de Reunie-A (1e-A) | Oud Spaans-A (1e-C) | 6:18 | 6:18 |
Do., 09.01.2020 20:00 | Hofland-A (1e-A) | Mio-B (1e-C) | 20:4 | 20:4 |
Do., 09.01.2020 20:00 | `t Eikske-B (1e-A) | Mio-C (1e-D) | 16:8 | 16:8 |
Vr., 10.01.2020 20:00 | D`r Belg-A (1e-C) | `t Pumpje-B (1e-C) | 8:16 | 8:16 |
5. Ronde | ||||
Ma., 10.02.2020 20:00 | Poolcafe Valkenburg-A (1e-C) | `t Brandwapen-A (1e-B) | 14:10 | 14:10 |
Di., 11.02.2020 20:00 | de Gebroken Keu-B (1e-D) | Hofland-A (1e-A) | 8:16 | 8:16 |
Di., 11.02.2020 20:00 | Oud Spaans-A (1e-C) | The Royal Pub-B (1e-D) | 14:10 | 14:10 |
Wo., 12.02.2020 20:00 | Het Kroegje Heerlen-B (1e-B) | Wetzels-A (1e-D) | 8:16 | 8:16 |
Wo., 12.02.2020 20:00 | Oud Spaans-C (1e-B) | Vrijlot | 24:0 | 24:0 |
Do., 13.02.2020 20:00 | The Hustler-A (1e-A) | `t Pumpje-B (1e-C) | 10:14 | 10:14 |
Do., 13.02.2020 20:00 | `t Eikske-B (1e-A) | `t Brandwapen-B (1e-C) | 14:10 | 14:10 |
6. Ronde | ||||
Ma., 02.03.2020 20:00 | Poolcafe Valkenburg-A (1e-C) | `t Pumpje-B (1e-C) | 4:20 | 4:20 |
Di., 03.03.2020 20:00 | Oud Spaans-A (1e-C) | Wetzels-A (1e-D) | 8:16 | 8:16 |
Wo., 04.03.2020 20:00 | Oud Spaans-C (1e-B) | Oud Molenberg-A (1e-D) | 20:4 | 20:4 |
Do., 05.03.2020 20:00 | Hofland-A (1e-A) | `t Eikske-B (1e-A) | 10:14 | 10:14 |
Kalender Export van de wedstrijden zonder alarm melding…
Kalender Export van de wedstrijden met alarm melding (2 uur van te voren)… |