Speler > Roovers , Wim |
---|
Roovers , Wim |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Vereniging: |
`t Steenenkruis |
Organisatie: |
Nederlandse Poolbiljart Bond |
Spelersnr.: | 1824 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
`t Steenenkruis-C | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 1e League C, Beker `t Patronaat 1e league |
`t Steenenkruis-A | Inschrijvingen Seizoen 23-24, P league A, Beker `t Patronaat PL |
`t Steenenkruis-B | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 1e League B, Beker `t Patronaat 1e league |
`t Steenenkruis-A (PL) | Beker `t Patronaat |
`t Steenenkruis-B (1e) | Beker `t Patronaat |
`t Steenenkruis-C (1e) | Beker `t Patronaat |
`t Steenenkruis-D (2e) | Beker `t Patronaat |
`t Steenenkruis-D | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League A, Beker `t Patronaat 2e league |
2022-2023 | |
`t Steenenkruis-A | P league A, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat PL |
`t Steenenkruis-B | 1e League C, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
`t Steenenkruis-D | 2e League B, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
`t Steenenkruis-E | 2e League C, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
`t Steenenkruis-C | 1e League B, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
2021-2022 | |
`t Steenenkruis-A | Perfect Preventie league A |
`t Steenenkruis-B | 1e League A |
`t Steenenkruis-C | 1e League C |
`t Steenenkruis-E | 2e League D |
`t Steenenkruis-D | 2e League F |
2020-2021 | |
`t Steenenkruis-C | Installatiebedrijf Lemmens PL A |
`t Steenenkruis-A | Installatiebedrijf Lemmens PL B |
`t Steenenkruis-B | 1e League D, Jack Wolter Beker |
`t Steenenkruis-D | 2e League E, Jack Wolter Beker |
`t Steenenkruis-E | 2e League D, Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
2019-2020 | |
`t Steenenkruis-A | Installatiebedrijf Lemmens PL A |
`t Steenenkruis-C | Installatiebedrijf Lemmens PL B |
`t Steenenkruis-B | 1e League B |
`t Steenenkruis-D | 2e League A |
`t Steenenkruis-E | 2e League B |
`t Steenenkruis-F | 2e League F |
`t Steenenkruis-B (1e-B) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 1e league |
`t Steenenkruis-E (2e-B) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
`t Steenenkruis-F (2e-F) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
`t Steenenkruis-A (PL-A) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker PL |
`t Steenenkruis-C (PL-B) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker PL |
`t Steenenkruis-D (2e-A) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Uitslag |
---|---|---|---|
01.05.2024 1e League B 18. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Ter Linde, Angelo
D`r Sjtee Uul-A |
Winst |
01.05.2024 1e League B 18. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-A |
Verlies |
01.05.2024 1e League B 18. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Bleijlevens, Ad
D`r Sjtee Uul-A |
Winst |
24.04.2024 1e League B 17. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Luurssen , Bart
Berg en Dal-A |
Winst |
24.04.2024 1e League B 17. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Verwoert , Ricardo
Berg en Dal-A |
Winst |
24.04.2024 1e League B 17. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Verwoerdt, Johan
Berg en Dal-A |
Verlies |
16.04.2024 1e League B 16. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A |
Winst |
16.04.2024 1e League B 16. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Spelen met, Optie
Wilhelmina-A |
Winst |
16.04.2024 1e League B 16. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Bosten , Rick
Wilhelmina-A |
Winst |
27.03.2024 Beker `t Patronaat 1e league 5. Ronde |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Zimberlin , J.
Apollo-D |
Verlies |
27.03.2024 Beker `t Patronaat 1e league 5. Ronde |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Horst v/d, Chris
Apollo-D |
Winst |
27.03.2024 Beker `t Patronaat 1e league 5. Ronde |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Stoffels, Ronald
Apollo-D |
Verlies |
20.03.2024 1e League B 15. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Lechner, Christel
`t Pumpje-B |
Winst |
20.03.2024 1e League B 15. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Lechner , Ger
`t Pumpje-B |
Verlies |
20.03.2024 1e League B 15. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Paffen, Anja
`t Pumpje-B |
Winst |
11.03.2024 1e League B 14. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Schaefer, Peter
D`r Sjpringbron-A |
Winst |
11.03.2024 1e League B 14. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Baki , A
D`r Sjpringbron-A |
Verlies |
11.03.2024 1e League B 14. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Bonten , Pierre
D`r Sjpringbron-A |
Verlies |
06.03.2024 1e League B 13. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Lemaire, Ger
d`r Sjutt-A |
Winst |
06.03.2024 1e League B 13. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Slangen, Sonny
d`r Sjutt-A |
Verlies |
06.03.2024 1e League B 13. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Braun, Patrick
d`r Sjutt-A |
Winst |
29.02.2024 1e League B 12. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Dreumel van, Theo
Dierks-A |
Winst |
29.02.2024 1e League B 12. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Wetzels , Raoul
Dierks-A |
Verlies |
29.02.2024 1e League B 12. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Kuppers, Gwenda
Dierks-A |
Winst |
20.02.2024 Beker `t Patronaat 1e league 4. Ronde |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Janssen, Rene
Bie Alois-B |
Winst |
20.02.2024 Beker `t Patronaat 1e league 4. Ronde |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Geelen , W.
Bie Alois-B |
Verlies |
20.02.2024 Beker `t Patronaat 1e league 4. Ronde |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Dohmen , Jean
Bie Alois-B |
Verlies |
31.01.2024 1e League B 10. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Dammers, Ton
Apollo-D |
Verlies |
31.01.2024 1e League B 10. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Horst v/d, Chris
Apollo-D |
Verlies |
31.01.2024 1e League B 10. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Stoffels, Ronald
Apollo-D |
Verlies |
25.01.2024 1e League B 11. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Jaspers , M.
de Koempels-A |
Winst |
25.01.2024 1e League B 11. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Vanderheijden, Mirjam
de Koempels-A |
Winst |
25.01.2024 1e League B 11. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Peelen , Marco
de Koempels-A |
Winst |
09.01.2024 Beker `t Patronaat 1e league 3. Ronde |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Winst |
09.01.2024 Beker `t Patronaat 1e league 3. Ronde |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Fleuren, Tim
Amicitia-A |
Verlies |
09.01.2024 Beker `t Patronaat 1e league 3. Ronde |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Niesing, Karel
Amicitia-A |
Winst |
20.12.2023 Beker `t Patronaat 4. Ronde |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B (1e) |
Rienties, Roy
Apollo-A (SL) |
Verlies |
20.12.2023 Beker `t Patronaat 4. Ronde |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B (1e) |
Haegmans , Joey
Apollo-A (SL) |
Verlies |
20.12.2023 Beker `t Patronaat 4. Ronde |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B (1e) |
Isenberg , Melvin
Apollo-A (SL) |
Verlies |
06.12.2023 1e League B 9. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Ter Linde, Angelo
D`r Sjtee Uul-A |
Winst |
06.12.2023 1e League B 9. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Curvers, Wiel
D`r Sjtee Uul-A |
Verlies |
06.12.2023 1e League B 9. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Luthjens, Rian
D`r Sjtee Uul-A |
Winst |
15.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B (1e) |
Thans, Melissa
de Sjloes-F (2e) |
Winst |
15.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B (1e) |
Geeraets, Monique
de Sjloes-F (2e) |
Winst |
15.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B (1e) |
Bax, Dagmar
de Sjloes-F (2e) |
Winst |
09.11.2023 1e League B 6. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Haghwerdy, Farshad
`t Pumpje-B |
Verlies |
09.11.2023 1e League B 6. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Winst |
09.11.2023 1e League B 6. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Lechner, Christel
`t Pumpje-B |
Winst |
01.11.2023 1e League B 5. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Schaefer, Peter
D`r Sjpringbron-A |
Verlies |
01.11.2023 1e League B 5. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Baki , A
D`r Sjpringbron-A |
Verlies |
01.11.2023 1e League B 5. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Salobir, Pascal
D`r Sjpringbron-A |
Winst |
24.10.2023 1e League B 4. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Lemaire, Ger
d`r Sjutt-A |
Winst |
24.10.2023 1e League B 4. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Braun, Patrick
d`r Sjutt-A |
Verlies |
24.10.2023 1e League B 4. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Karbstein, Dennie
d`r Sjutt-A |
Winst |
18.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B (1e) |
Vrijlot |
Winst |
18.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B (1e) |
Vrijlot |
Winst |
18.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B (1e) |
Vrijlot |
Winst |
11.10.2023 1e League B 3. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Dreumel van, Theo
Dierks-A |
Verlies |
11.10.2023 1e League B 3. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Philippen , Tim
Dierks-A |
Verlies |
11.10.2023 1e League B 3. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Kuppers, Gwenda
Dierks-A |
Winst |
04.10.2023 1e League B 2. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Peelen , Ron
de Koempels-A |
Verlies |
04.10.2023 1e League B 2. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Vanderheijden, Mirjam
de Koempels-A |
Verlies |
04.10.2023 1e League B 2. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Peelen , Marco
de Koempels-A |
Winst |
28.09.2023 1e League B 1. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Zimberlin , J.
Apollo-D |
Winst |
28.09.2023 1e League B 1. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Horst v/d, Chris
Apollo-D |
Winst |
28.09.2023 1e League B 1. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Rey van, Anton
Apollo-D |
Verlies |
06.06.2023 1e League C 22. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Winst |
06.06.2023 1e League C 22. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Bleeser, Jos
Brunssum Noord-A |
Winst |
06.06.2023 1e League C 22. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Verlies |
16.05.2023 1e League C 20. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Claassen , Ton
de Kroeg-A |
Winst |
16.05.2023 1e League C 20. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Hugens , Wiel
de Kroeg-A |
Winst |
16.05.2023 1e League C 20. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Seibert , Matthias
de Kroeg-A |
Verlies |
05.04.2023 Beker `t Patronaat 1e league 3. Ronde |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Overmars, Gerard
de Reunie-B |
Winst |
05.04.2023 Beker `t Patronaat 1e league 3. Ronde |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Vaassen, Dennis
de Reunie-B |
Verlies |
05.04.2023 Beker `t Patronaat 1e league 3. Ronde |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Vandebeek, Bjorn
de Reunie-B |
Verlies |
22.03.2023 1e League C 17. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Henssen , Pascal
Het Kroegje Heerlen-A |
Winst |
22.03.2023 1e League C 17. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Bruls, Roger
Het Kroegje Heerlen-A |
Verlies |
22.03.2023 1e League C 17. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Boerestein , Brian
Het Kroegje Heerlen-A |
Winst |
14.03.2023 1e League C 16. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Braun, Patrick
d`r Sjutt-A |
Verlies |
14.03.2023 1e League C 16. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Slangen, Sonny
d`r Sjutt-A |
Winst |
14.03.2023 1e League C 16. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Karbstein, Dennie
d`r Sjutt-A |
Verlies |
08.03.2023 1e League C 15. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Cleef , Jannie
Oud Spaans-A |
Winst |
08.03.2023 1e League C 15. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Kengen , René
Oud Spaans-A |
Winst |
08.03.2023 1e League C 15. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Beerens, Marco
Oud Spaans-A |
Verlies |
15.02.2023 Beker `t Patronaat 1e league 2. Ronde |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Beckers, Jens
`t Pumpje-B |
Winst |
15.02.2023 Beker `t Patronaat 1e league 2. Ronde |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Lechner, Christel
`t Pumpje-B |
Winst |
15.02.2023 Beker `t Patronaat 1e league 2. Ronde |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Paffen, Anja
`t Pumpje-B |
Winst |
10.02.2023 1e League C 14. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Ter Linde, Angelo
D`r Sjtee Uul-B |
Winst |
10.02.2023 1e League C 14. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Curvers, Wiel
D`r Sjtee Uul-B |
Verlies |
10.02.2023 1e League C 14. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Bleijlevens, Ad
D`r Sjtee Uul-B |
Verlies |
01.02.2023 1e League C 13. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Coenders, Peter
Rumpener Beemden-A |
Verlies |
01.02.2023 1e League C 13. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Slenders, Geert
Rumpener Beemden-A |
Winst |
01.02.2023 1e League C 13. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Herwig, Alex
Rumpener Beemden-A |
Winst |
25.01.2023 1e League C 12. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Winst |
25.01.2023 1e League C 12. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Winst |
25.01.2023 1e League C 12. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Rothkrans, Leo
`t Brandwapen-A |
Winst |
18.01.2023 1e League C 11. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Spijkerman, John
Brunssum Noord-A |
Winst |
18.01.2023 1e League C 11. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Verlies |
18.01.2023 1e League C 11. Speeldag |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Hurkens., Marcel
Brunssum Noord-A |
Winst |
21.12.2022 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Maassen , M.
De Sport-B |
Winst |