Speler > Goddery , Ben |
---|
Goddery , Ben |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Vereniging: |
Dingus |
Organisatie: |
Nederlandse Poolbiljart Bond |
Spelersnr.: | 11412 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Dingus-B | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League B, Beker `t Patronaat 2e league |
Dingus-A | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League G, Beker `t Patronaat 2e league |
Dingus-A (2e) | Beker `t Patronaat |
Dingus-B (2e) | Beker `t Patronaat |
2019-2020 | |
`t Volkshuis-A | Installatiebedrijf Lemmens PL B |
`t Volkshuis-B | 1e League C |
`t Volkshuis-C | 2e League F |
`t Volkshuis-A (PL-B) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker PL |
`t Volkshuis-B (1e-C) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 1e league |
`t Volkshuis-C (2e-F) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Uitslag |
---|---|---|---|
30.04.2024 2e League G 18. Speeldag |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Hurkens., Marcel
Brunssum Noord-A |
Verlies |
30.04.2024 2e League G 18. Speeldag |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Verlies |
30.04.2024 2e League G 18. Speeldag |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Winst |
23.04.2024 2e League G 17. Speeldag |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Schreuder, Peter
Galouppe-A |
Winst |
23.04.2024 2e League G 17. Speeldag |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Schlenter, Kenneth
Galouppe-A |
Verlies |
23.04.2024 2e League G 17. Speeldag |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Bosch van den, Bert
Galouppe-A |
Winst |
16.04.2024 2e League G 16. Speeldag |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Pappers, Jan
Heksenberg-B |
Winst |
16.04.2024 2e League G 16. Speeldag |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Nievelstein, John
Heksenberg-B |
Verlies |
16.04.2024 2e League G 16. Speeldag |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Nievelstein, H
Heksenberg-B |
Winst |
26.03.2024 Beker `t Patronaat 2e league 6. Ronde |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Claassen , Ton
de Kroeg-C |
Verlies |
26.03.2024 Beker `t Patronaat 2e league 6. Ronde |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Hugens , Wiel
de Kroeg-C |
Verlies |
26.03.2024 Beker `t Patronaat 2e league 6. Ronde |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Seibert , Matthias
de Kroeg-C |
Winst |
19.03.2024 2e League G 15. Speeldag |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Claassen , Ton
de Kroeg-C |
Verlies |
19.03.2024 2e League G 15. Speeldag |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Hugens , Wiel
de Kroeg-C |
Verlies |
19.03.2024 2e League G 15. Speeldag |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Seibert , Matthias
de Kroeg-C |
Winst |
12.03.2024 2e League G 14. Speeldag |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Bouhuys, Benny
de Reunie-B |
Winst |
12.03.2024 2e League G 14. Speeldag |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Vaassen, Dennis
de Reunie-B |
Verlies |
12.03.2024 2e League G 14. Speeldag |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Overmars, Gerard
de Reunie-B |
Winst |
05.03.2024 2e League G 13. Speeldag |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Zinken, Melissa
De Sport-F |
Winst |
05.03.2024 2e League G 13. Speeldag |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Durinck, Ilona
De Sport-F |
Winst |
05.03.2024 2e League G 13. Speeldag |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Hellebrand, Luc
De Sport-F |
Winst |
20.02.2024 Beker `t Patronaat 2e league 5. Ronde |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Bemelen, Ilona
Wilhelmina-D |
Winst |
20.02.2024 Beker `t Patronaat 2e league 5. Ronde |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Vestjens, Joyce
Wilhelmina-D |
Verlies |
20.02.2024 Beker `t Patronaat 2e league 5. Ronde |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Beek v, Wendy
Wilhelmina-D |
Winst |
23.01.2024 2e League G 11. Speeldag |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Hout van, Yorin
de Varenbeuk-C |
Winst |
23.01.2024 2e League G 11. Speeldag |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Rijpkema, Auke
de Varenbeuk-C |
Verlies |
23.01.2024 2e League G 11. Speeldag |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Goertzen, Robin
de Varenbeuk-C |
Winst |
16.01.2024 2e League G 10. Speeldag |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Verlies |
16.01.2024 2e League G 10. Speeldag |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Vondenhoff, Marian
`t Pumpje-E |
Winst |
16.01.2024 2e League G 10. Speeldag |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Maassen, Henk
`t Pumpje-E |
Verlies |
09.01.2024 Beker `t Patronaat 2e league 4. Ronde |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Motman van, Erwin
de Varenbeuk-A |
Winst |
09.01.2024 Beker `t Patronaat 2e league 4. Ronde |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Vinders, Rene
de Varenbeuk-A |
Winst |
09.01.2024 Beker `t Patronaat 2e league 4. Ronde |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Verbaten, Piet
de Varenbeuk-A |
Winst |
12.12.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Yzermans, Ramon
Oud Genhei-A |
Winst |
12.12.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Hermans, Jordy
Oud Genhei-A |
Verlies |
12.12.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Zuidland, Richard
Oud Genhei-A |
Winst |
05.12.2023 2e League G 9. Speeldag |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Muller, Danny
Brunssum Noord-A |
Winst |
05.12.2023 2e League G 9. Speeldag |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Winst |
05.12.2023 2e League G 9. Speeldag |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Hurkens., Marcel
Brunssum Noord-A |
Verlies |
28.11.2023 2e League G 8. Speeldag |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Vluggen, J0hn
Galouppe-A |
Winst |
28.11.2023 2e League G 8. Speeldag |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Schlenter, Kenneth
Galouppe-A |
Verlies |
28.11.2023 2e League G 8. Speeldag |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Bosch van den, Bert
Galouppe-A |
Winst |
21.11.2023 2e League G 7. Speeldag |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Heesbeen, M
Heksenberg-B |
Verlies |
21.11.2023 2e League G 7. Speeldag |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Nievelstein, H
Heksenberg-B |
Winst |
21.11.2023 2e League G 7. Speeldag |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Nievelstein, John
Heksenberg-B |
Verlies |
15.11.2023 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Kroes, Ron
De Oude Mert-A |
Winst |
15.11.2023 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Palmen, Rick
De Oude Mert-A |
Winst |
15.11.2023 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Winst |
07.11.2023 2e League G 6. Speeldag |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Seibert , Matthias
de Kroeg-C |
Winst |
07.11.2023 2e League G 6. Speeldag |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Hugens , Wiel
de Kroeg-C |
Winst |
07.11.2023 2e League G 6. Speeldag |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Claassen , Ton
de Kroeg-C |
Winst |
31.10.2023 2e League G 5. Speeldag |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Overmars, Gerard
de Reunie-B |
Winst |
31.10.2023 2e League G 5. Speeldag |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Crijns, Paul
de Reunie-B |
Winst |
31.10.2023 2e League G 5. Speeldag |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Vaassen, Dennis
de Reunie-B |
Winst |
24.10.2023 2e League G 4. Speeldag |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Zinken, Melissa
De Sport-F |
Winst |
24.10.2023 2e League G 4. Speeldag |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Eulink, Eugenie
De Sport-F |
Winst |
24.10.2023 2e League G 4. Speeldag |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Hellebrand, Luc
De Sport-F |
Winst |
17.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Goddery , Ben
Dingus-A (2e) |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C (1e) |
Winst |
17.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Goddery , Ben
Dingus-A (2e) |
Sciullo, Roberto
Rumpener Beemden-C (1e) |
Verlies |
17.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Goddery , Ben
Dingus-A (2e) |
Verbruggen , Ron
Rumpener Beemden-C (1e) |
Winst |
03.10.2023 2e League G 2. Speeldag |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Hout van, Yorin
de Varenbeuk-C |
Winst |
03.10.2023 2e League G 2. Speeldag |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Hout van, Rick
de Varenbeuk-C |
Verlies |
03.10.2023 2e League G 2. Speeldag |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Smeets, Justin
de Varenbeuk-C |
Winst |
26.09.2023 2e League G 1. Speeldag |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Verlies |
26.09.2023 2e League G 1. Speeldag |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Schots, Ton
`t Pumpje-E |
Winst |
26.09.2023 2e League G 1. Speeldag |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Maassen, Henk
`t Pumpje-E |
Winst |
19.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Goddery , Ben
Dingus-A (2e) |
Heldens, Roland
D`r Sjtee Uul-C (2e) |
Verlies |
19.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Goddery , Ben
Dingus-A (2e) |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-C (2e) |
Winst |
19.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Goddery , Ben
Dingus-A (2e) |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C (2e) |
Winst |
09.03.2020 Installatiebedrijf Lemmens PL B 16. Speeldag |
Goddery , Ben
`t Volkshuis-A |
Thans, Michel
de Heikaatsje-A |
Winst |
09.03.2020 Installatiebedrijf Lemmens PL B 16. Speeldag |
Goddery , Ben
`t Volkshuis-A |
Swertz , Jan
de Heikaatsje-A |
Winst |
02.03.2020 Jack Wolter Beker PL 6. Ronde |
Goddery , Ben
`t Volkshuis-A (PL-B) |
Seelen, Jeremy
D`n Aezel-B (PL-A) |
Verlies |
02.03.2020 Jack Wolter Beker PL 6. Ronde |
Goddery , Ben
`t Volkshuis-A (PL-B) |
Janssen, Marcel
D`n Aezel-B (PL-A) |
Verlies |
02.03.2020 Jack Wolter Beker PL 6. Ronde |
Goddery , Ben
`t Volkshuis-A (PL-B) |
Rulkens, Leonie
D`n Aezel-B (PL-A) |
Winst |
05.02.2020 Installatiebedrijf Lemmens PL B 15. Speeldag |
Goddery , Ben
`t Volkshuis-A |
Seuskens , Rob
Apollo-E |
Winst |
05.02.2020 Installatiebedrijf Lemmens PL B 15. Speeldag |
Goddery , Ben
`t Volkshuis-A |
Pelzer , Martin
Apollo-E |
Verlies |
04.02.2020 Installatiebedrijf Lemmens PL B 14. Speeldag |
Goddery , Ben
`t Volkshuis-A |
Leek van der, Djorney
Bie Lowieke-A |
Verlies |
04.02.2020 Installatiebedrijf Lemmens PL B 14. Speeldag |
Goddery , Ben
`t Volkshuis-A |
Leek v.d, Math
Bie Lowieke-A |
Verlies |
22.01.2020 Installatiebedrijf Lemmens PL B 13. Speeldag |
Goddery , Ben
`t Volkshuis-A |
Klaassen , Roy
`t Pumpje-A |
Winst |
22.01.2020 Installatiebedrijf Lemmens PL B 13. Speeldag |
Goddery , Ben
`t Volkshuis-A |
Burtscheid, Markus
`t Pumpje-A |
Verlies |
13.01.2020 Installatiebedrijf Lemmens PL B 12. Speeldag |
Goddery , Ben
`t Volkshuis-A |
Moonen, Leon
de Koempels-A |
Verlies |
13.01.2020 Installatiebedrijf Lemmens PL B 12. Speeldag |
Goddery , Ben
`t Volkshuis-A |
Janssen, Patrick
de Koempels-A |
Verlies |
24.12.2019 Jack Wolter Beker 3. Ronde |
Goddery , Ben
`t Volkshuis-A (PL-B) |
Rademakers, Wim
de Bar-A (SL) |
Winst |
24.12.2019 Jack Wolter Beker 3. Ronde |
Goddery , Ben
`t Volkshuis-A (PL-B) |
Fuchs , Maikel
de Bar-A (SL) |
Verlies |
24.12.2019 Jack Wolter Beker 3. Ronde |
Goddery , Ben
`t Volkshuis-A (PL-B) |
Voriatzidis, Kosta
de Bar-A (SL) |
Winst |
25.11.2019 Installatiebedrijf Lemmens PL B 9. Speeldag |
Goddery , Ben
`t Volkshuis-A |
Geluck , John
de Bar-B |
Winst |
25.11.2019 Installatiebedrijf Lemmens PL B 9. Speeldag |
Goddery , Ben
`t Volkshuis-A |
Custers, Pieter
de Bar-B |
Verlies |
20.11.2019 Installatiebedrijf Lemmens PL B 8. Speeldag |
Goddery , Ben
`t Volkshuis-A |
Gelissen, Guido
D`n Aezel-A |
Verlies |
20.11.2019 Installatiebedrijf Lemmens PL B 8. Speeldag |
Goddery , Ben
`t Volkshuis-A |
Sanders , John
D`n Aezel-A |
Winst |
11.11.2019 Installatiebedrijf Lemmens PL B 7. Speeldag |
Goddery , Ben
`t Volkshuis-A |
Hellenbrand, Roy
Trefpunt-A |
Winst |
11.11.2019 Installatiebedrijf Lemmens PL B 7. Speeldag |
Goddery , Ben
`t Volkshuis-A |
Wijngaarden v., Wil
Trefpunt-A |
Winst |
04.11.2019 Installatiebedrijf Lemmens PL B 6. Speeldag |
Goddery , Ben
`t Volkshuis-A |
Oosting, John
`t Steenenkruis-C |
Verlies |
04.11.2019 Installatiebedrijf Lemmens PL B 6. Speeldag |
Goddery , Ben
`t Volkshuis-A |
Gaertner , Henk
`t Steenenkruis-C |
Verlies |
01.11.2019 Installatiebedrijf Lemmens PL B 5. Speeldag |
Goddery , Ben
`t Volkshuis-A |
Nelissen, Wim
de Heikaatsje-A |
Verlies |
01.11.2019 Installatiebedrijf Lemmens PL B 5. Speeldag |
Goddery , Ben
`t Volkshuis-A |
Swertz , Jan
de Heikaatsje-A |
Winst |
21.10.2019 Installatiebedrijf Lemmens PL B 4. Speeldag |
Goddery , Ben
`t Volkshuis-A |
Hoogeveen , John
Apollo-E |
Verlies |
21.10.2019 Installatiebedrijf Lemmens PL B 4. Speeldag |
Goddery , Ben
`t Volkshuis-A |
Seuskens , Rob
Apollo-E |
Winst |
30.09.2019 Installatiebedrijf Lemmens PL B 2. Speeldag |
Goddery , Ben
`t Volkshuis-A |
Paffen, Addy
`t Pumpje-A |
Winst |
30.09.2019 Installatiebedrijf Lemmens PL B 2. Speeldag |
Goddery , Ben
`t Volkshuis-A |
Dauven, Patrick
`t Pumpje-A |
Winst |
26.09.2019 Installatiebedrijf Lemmens PL B 1. Speeldag |
Goddery , Ben
`t Volkshuis-A |
Moonen, Leon
de Koempels-A |
Verlies |