Speler > Hollow, Martin |
---|
Hollow, Martin |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Vereniging: |
Fratelli-Billiardairs |
Organisatie: |
Nederlandse Poolbiljart Bond |
Spelersnr.: | 11944 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Fratelli-A (2e) | Beker `t Patronaat |
Fratelli-A | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League C, Beker `t Patronaat 2e league |
2022-2023 | |
Fratelli-A | 2e League F, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
2021-2022 | |
Fratelli-A | 2e League E |
2020-2021 | |
Fratelli-A | 1e League D, Jack Wolter Beker |
Fratelli-B | 2e League G, Jack Wolter Beker |
2019-2020 | |
Fratelli Billiardairs-A | 1e League B |
Fratelli Billiardairs-B | 2e League C |
Fratelli Billiardairs-A (1e-B) | Jack Wolter Beker 1e league |
Fratelli Billiardairs-B (2e-C) | Jack Wolter Beker 2e league |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Uitslag |
---|---|---|---|
24.04.2024 2e League C 17. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Pluymakers, Pedro
Oud Molenberg-D |
Winst |
24.04.2024 2e League C 17. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Nollgen , Leo
Oud Molenberg-D |
Winst |
24.04.2024 2e League C 17. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Sambo , Zsamir
Oud Molenberg-D |
Winst |
15.04.2024 2e League C 16. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Winst |
15.04.2024 2e League C 16. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Jong de, Bert
`t Brandwapen-B |
Winst |
15.04.2024 2e League C 16. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Kroezen , Ger
`t Brandwapen-B |
Winst |
13.03.2024 2e League C 14. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Sijstermans, Maikel
Heksenberg-C |
Winst |
13.03.2024 2e League C 14. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Foxen , Guus
Heksenberg-C |
Verlies |
13.03.2024 2e League C 14. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Noijen, Frank
Heksenberg-C |
Winst |
27.02.2024 2e League C 12. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Jong de, Angelo
`t Pumpje-D |
Winst |
27.02.2024 2e League C 12. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Jong de, Brandon
`t Pumpje-D |
Winst |
27.02.2024 2e League C 12. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Stevens, Marc
`t Pumpje-D |
Winst |
21.02.2024 2e League C 10. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Otten, Kevin
Wilhelmina-B |
Verlies |
21.02.2024 2e League C 10. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Leegstra, Arnold backer
Wilhelmina-B |
Winst |
21.02.2024 2e League C 10. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Lennhaarts, Jos
Wilhelmina-B |
Winst |
24.01.2024 2e League C 11. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Winst |
24.01.2024 2e League C 11. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Laan v.d, Herman
De Oude Mert-A |
Winst |
24.01.2024 2e League C 11. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Kroes, Ron
De Oude Mert-A |
Verlies |
10.01.2024 Beker `t Patronaat 2e league 4. Ronde |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Leeuw de, Nico
D`n Aezel-B |
Winst |
10.01.2024 Beker `t Patronaat 2e league 4. Ronde |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Heber, Johan
D`n Aezel-B |
Winst |
10.01.2024 Beker `t Patronaat 2e league 4. Ronde |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Jägers, Otto
D`n Aezel-B |
Winst |
01.12.2023 2e League C 8. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Knobbe, Ger
Oud Molenberg-D |
Verlies |
01.12.2023 2e League C 8. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Pluymakers, Pedro
Oud Molenberg-D |
Winst |
01.12.2023 2e League C 8. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Waltmans, Valerie
Oud Molenberg-D |
Winst |
08.11.2023 2e League C 6. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Reenen v, Wil
Brunssum Noord-B |
Winst |
08.11.2023 2e League C 6. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Muller, Danny
Brunssum Noord-B |
Winst |
08.11.2023 2e League C 6. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Winst |
31.10.2023 2e League C 5. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Noijen, Frank
Heksenberg-C |
Winst |
31.10.2023 2e League C 5. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Sijstermans, Maikel
Heksenberg-C |
Verlies |
31.10.2023 2e League C 5. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Martens, Wendy
Heksenberg-C |
Winst |
23.10.2023 2e League C 4. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Roer v/d, Marco
de Kroeg-A |
Winst |
23.10.2023 2e League C 4. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Ramakers, Maikel
de Kroeg-A |
Winst |
23.10.2023 2e League C 4. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A |
Winst |
04.10.2023 2e League C 2. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Kroes, Ron
De Oude Mert-A |
Winst |
04.10.2023 2e League C 2. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Demarteau, Harry
De Oude Mert-A |
Winst |
04.10.2023 2e League C 2. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Palmen, Rick
De Oude Mert-A |
Winst |
27.09.2023 2e League C 1. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Otten, Kevin
Wilhelmina-B |
Winst |
27.09.2023 2e League C 1. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Winst |
27.09.2023 2e League C 1. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Lennhaarts, Jos
Wilhelmina-B |
Winst |
20.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Hollow, Martin
Fratelli-A (2e) |
Otten, Kevin
Wilhelmina-B (2e) |
Verlies |
20.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Hollow, Martin
Fratelli-A (2e) |
Leegstra, Arnold backer
Wilhelmina-B (2e) |
Winst |
20.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Hollow, Martin
Fratelli-A (2e) |
Lennhaarts, Jos
Wilhelmina-B (2e) |
Winst |
07.06.2023 2e League F 22. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Dewaide, Jordy
de Reunie-C |
Winst |
07.06.2023 2e League F 22. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Weijermans, David
de Reunie-C |
Winst |
07.06.2023 2e League F 22. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
List, Roy
de Reunie-C |
Winst |
24.05.2023 2e League F 21. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Eulink, Eugenie
De Sport-F |
Winst |
24.05.2023 2e League F 21. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Kneip, Nicole
De Sport-F |
Winst |
24.05.2023 2e League F 21. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Winst |
17.05.2023 2e League F 20. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Verlies |
17.05.2023 2e League F 20. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Gortzen, Huub
Utopia-B |
Winst |
17.05.2023 2e League F 20. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Winst |
19.04.2023 2e League F 19. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Kroes, Ron
De Oude Mert-A |
Verlies |
19.04.2023 2e League F 19. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Verlies |
19.04.2023 2e League F 19. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Palmen, Rick
De Oude Mert-A |
Winst |
06.04.2023 Beker `t Patronaat 2e league 4. Ronde |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Brouwers, Bjorn
Da Visitare-A |
Verlies |
06.04.2023 Beker `t Patronaat 2e league 4. Ronde |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Theunissen, Peter
Da Visitare-A |
Winst |
06.04.2023 Beker `t Patronaat 2e league 4. Ronde |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Riedel, Reza
Da Visitare-A |
Verlies |
29.03.2023 2e League F 18. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Dohmen, Andre
De Sjoester-A |
Verlies |
29.03.2023 2e League F 18. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Esser, Jean
De Sjoester-A |
Winst |
29.03.2023 2e League F 18. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Post, Willeke
De Sjoester-A |
Winst |
23.03.2023 2e League F 17. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Bugera, J
Oud Spaans-E |
Winst |
23.03.2023 2e League F 17. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-E |
Winst |
23.03.2023 2e League F 17. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Blokzijll, Natasja
Oud Spaans-E |
Winst |
15.03.2023 2e League F 16. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Arts, Nicole
de Varenbeuk-B |
Winst |
15.03.2023 2e League F 16. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Schmit, Lenny
de Varenbeuk-B |
Winst |
15.03.2023 2e League F 16. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Houkes, Gerda
de Varenbeuk-B |
Winst |
15.02.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Willems , Willem
Het Kroegje Heerlen-C |
Verlies |
15.02.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Kordik, Frans
Het Kroegje Heerlen-C |
Verlies |
15.02.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Lindelauf , Peter
Het Kroegje Heerlen-C |
Winst |
09.02.2023 2e League F 14. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Gerekens , Werner
In de Vrie-C |
Verlies |
09.02.2023 2e League F 14. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Zelissen , Sonny
In de Vrie-C |
Winst |
09.02.2023 2e League F 14. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Helwegen , Thijs
In de Vrie-C |
Verlies |
01.02.2023 2e League F 13. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Reenen v, Wil
Brunssum Noord-B |
Winst |
01.02.2023 2e League F 13. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Muller, Danny
Brunssum Noord-B |
Verlies |
01.02.2023 2e League F 13. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Janssen, J.
Brunssum Noord-B |
Winst |
25.01.2023 2e League F 12. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Meijers, John
Spech-A |
Verlies |
25.01.2023 2e League F 12. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Scaf, Henry
Spech-A |
Verlies |
25.01.2023 2e League F 12. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Bolderink, Hans
Spech-A |
Winst |
19.01.2023 2e League F 11. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
List, Roy
de Reunie-C |
Winst |
19.01.2023 2e League F 11. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Alphen van, Chevy
de Reunie-C |
Winst |
19.01.2023 2e League F 11. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Dewaide, Jordy
de Reunie-C |
Winst |
11.01.2023 2e League F 10. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Parfant, Gregor
De Sport-F |
Winst |
11.01.2023 2e League F 10. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Hellebrand, Luc
De Sport-F |
Winst |
11.01.2023 2e League F 10. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Winst |
21.12.2022 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Seuskens , Rob
Apollo-B |
Verlies |
21.12.2022 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Hoogeveen , John
Apollo-B |
Verlies |
21.12.2022 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Pelzer , Martin
Apollo-B |
Verlies |
15.12.2022 2e League F 9. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Winst |
15.12.2022 2e League F 9. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Hofstede , David
Utopia-B |
Winst |
15.12.2022 2e League F 9. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Gortzen, Huub
Utopia-B |
Winst |
07.12.2022 2e League F 8. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Demarteau, Harry
De Oude Mert-A |
Verlies |
07.12.2022 2e League F 8. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Winst |
07.12.2022 2e League F 8. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Kroes, Ron
De Oude Mert-A |
Verlies |
23.11.2022 2e League F 6. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Blokzijll, Natasja
Oud Spaans-E |
Winst |
23.11.2022 2e League F 6. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Vaessen, Ad
Oud Spaans-E |
Winst |
23.11.2022 2e League F 6. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Bugera, J
Oud Spaans-E |
Verlies |
17.11.2022 2e League F 5. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Oellers, Kirsten
de Varenbeuk-B |
Winst |
17.11.2022 2e League F 5. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Arts, Nicole
de Varenbeuk-B |
Verlies |
17.11.2022 2e League F 5. Speeldag |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Schmit, Lenny
de Varenbeuk-B |
Winst |
12.10.2022 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Coenders, Rogier
Rumpener Beemden-A |
Winst |