Speler > Put v.d, Mauro |
---|
Put v.d, Mauro |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Vereniging: |
de Sjloes |
Organisatie: |
Nederlandse Poolbiljart Bond |
Spelersnr.: | 10652 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | Pl. | Deelnemers |
---|---|---|
2019-2020 | ||
NBBR Ranking | 67 | 87 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | Pl. | Deelnemers |
---|---|---|---|---|---|
2019-2020 | |||||
NBBR Ranking 2 GRANDE FINALE | Café Oud Spaans | Open | Za., 26.10.2019 | 33 | 53 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
de Sjloes-B | Inschrijvingen Seizoen 23-24, Perfect Preventie SL |
de Sjloes-C | Inschrijvingen Seizoen 23-24, P league A, Beker `t Patronaat PL |
de Sjloes-E | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 1e League D, Beker `t Patronaat 1e league |
de Sjloes-A | Inschrijvingen Seizoen 23-24, Perfect Preventie SL |
de Sjloes-F | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League E, Beker `t Patronaat 2e league |
de Sjloes-A (SL) | Beker `t Patronaat |
de Sjloes-B (SL) | Beker `t Patronaat |
de Sjloes-C (PL) | Beker `t Patronaat |
de Sjloes-D (1e) | Beker `t Patronaat |
de Sjloes-E (1e) | Beker `t Patronaat |
de Sjloes-F (2e) | Beker `t Patronaat |
de Sjloes-D | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 1e League A, Beker `t Patronaat 1e league |
2022-2023 | |
de Sjloes-C | P league A, Beker `t Patronaat |
de Sjloes-E | 1e League A, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
de Sjloes-F | 2e League D, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
de Sjloes-A | Perfect Preventie SL, Beker `t Patronaat |
de Sjloes-B | Perfect Preventie SL, Beker `t Patronaat |
2021-2022 | |
de Sjloes-B | Perfect Preventie league A |
de Sjloes-A | Perfect Preventie league B |
de Sjloes-C | Perfect Preventie league B |
de Sjloes-G | 1e League D |
2020-2021 | |
The Hustler-A | Installatiebedrijf Lemmens PL B |
2019-2020 | |
The Hustler-A | 1e League A |
The Hustler-A (1e-A) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 1e league |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Uitslag |
---|---|---|---|
08.05.2024 Beker `t Patronaat Halve finale |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C (PL) |
Isenberg , Melvin
Apollo-A (SL) |
Verlies |
08.05.2024 Beker `t Patronaat Halve finale |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C (PL) |
Haegmans , Joey
Apollo-A (SL) |
Verlies |
08.05.2024 Beker `t Patronaat Halve finale |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C (PL) |
Heyboer, Dave
Apollo-A (SL) |
Verlies |
01.05.2024 P league A 18. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Bruls, Roger
Het Kroegje Heerlen-A |
Winst |
01.05.2024 P league A 18. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Henssen , Pascal
Het Kroegje Heerlen-A |
Winst |
24.04.2024 P league A 17. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Brands, Chris
Rumpenerhof-A |
Winst |
24.04.2024 P league A 17. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Michiels, Wiel
Rumpenerhof-A |
Winst |
17.04.2024 P league A 16. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Hanssen , Marco
Schaesbergerveld-B |
Winst |
17.04.2024 P league A 16. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Ritzen , Marco
Schaesbergerveld-B |
Winst |
29.03.2024 Beker `t Patronaat 7. Ronde |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C (PL) |
Houwen, Math
Schaesbergerveld-A (SL) |
Winst |
29.03.2024 Beker `t Patronaat 7. Ronde |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C (PL) |
Smits, Leon
Schaesbergerveld-A (SL) |
Winst |
29.03.2024 Beker `t Patronaat 7. Ronde |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C (PL) |
Hermans, J.
Schaesbergerveld-A (SL) |
Winst |
22.03.2024 P league A 15. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Jong de, Ben
`t Steenenkruis-A |
Verlies |
22.03.2024 P league A 15. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Rhee v., Jac
`t Steenenkruis-A |
Winst |
15.03.2024 P league A 14. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Dircks, Leo
de Gebroken keu-B |
Winst |
15.03.2024 P league A 14. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Willems, Nick
de Gebroken keu-B |
Winst |
07.03.2024 P league A 13. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Henssen, Marc
Oud Spaans-B |
Winst |
07.03.2024 P league A 13. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Deneer, Martijn
Oud Spaans-B |
Winst |
27.02.2024 P league A 12. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Dijkstra, Danny
De Burcht-B |
Winst |
27.02.2024 P league A 12. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Dijkstra, Yuri
De Burcht-B |
Winst |
22.02.2024 Beker `t Patronaat 6. Ronde |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C (PL) |
Gortzen, Huub
Utopia-B (2e) |
Winst |
22.02.2024 Beker `t Patronaat 6. Ronde |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C (PL) |
Hofstede , David
Utopia-B (2e) |
Winst |
22.02.2024 Beker `t Patronaat 6. Ronde |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C (PL) |
Hofland, Rene
Utopia-B (2e) |
Winst |
02.02.2024 P league A 11. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Ridder, Patrick
`t Brandwapen-D |
Winst |
02.02.2024 P league A 11. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Kroezen , Ger
`t Brandwapen-D |
Winst |
24.01.2024 Perfect Preventie SL 11. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-B |
Lopes, Pedro
De Sport-A |
Winst |
24.01.2024 Perfect Preventie SL 11. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-B |
Colson, Ron
De Sport-A |
Winst |
19.01.2024 P league A 10. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Janssen, Bjorn
D`r Toeëre-B |
Winst |
19.01.2024 P league A 10. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Dauven, Patrick
D`r Toeëre-B |
Winst |
13.12.2023 Beker `t Patronaat 4. Ronde |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C (PL) |
Willems , Tom
Heksenberg-A (1e) |
Winst |
13.12.2023 Beker `t Patronaat 4. Ronde |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C (PL) |
Grijmans, Lambert
Heksenberg-A (1e) |
Verlies |
13.12.2023 Beker `t Patronaat 4. Ronde |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C (PL) |
Cleef v., Marco
Heksenberg-A (1e) |
Verlies |
08.12.2023 P league A 9. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Carlits, Loek
Het Kroegje Heerlen-A |
Winst |
08.12.2023 P league A 9. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Bruls, Roger
Het Kroegje Heerlen-A |
Winst |
24.11.2023 P league A 7. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Hanssen , Marco
Schaesbergerveld-B |
Winst |
24.11.2023 P league A 7. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Ritzen , Marco
Schaesbergerveld-B |
Winst |
17.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C (PL) |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C (1e) |
Winst |
17.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C (PL) |
Heidstra, Vincent
`t Steenenkruis-C (1e) |
Winst |
17.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C (PL) |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C (1e) |
Winst |
17.11.2023 P league A 8. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Brands, Chris
Rumpenerhof-A |
Winst |
17.11.2023 P league A 8. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Kleef v., Arie
Rumpenerhof-A |
Verlies |
15.11.2023 Perfect Preventie SL 6. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-B |
Henderickx , Gerrie
de Gebroken Keu-A |
Winst |
15.11.2023 Perfect Preventie SL 6. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-B |
Wroniewicz, Patrik
de Gebroken Keu-A |
Verlies |
10.11.2023 P league A 6. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Ouden den, Pascal
`t Steenenkruis-A |
Winst |
10.11.2023 P league A 6. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Rhee v., Jac
`t Steenenkruis-A |
Winst |
03.11.2023 P league A 5. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Leek v.d, Math
de Gebroken keu-B |
Winst |
03.11.2023 P league A 5. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Leek v.d., Dailey
de Gebroken keu-B |
Verlies |
01.11.2023 Perfect Preventie SL 5. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-B |
Fuchs , Maikel
de Bar-A |
Winst |
01.11.2023 Perfect Preventie SL 5. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-B |
Fuchs , Davy
de Bar-A |
Verlies |
27.10.2023 P league A 4. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Augustus, Jos
Oud Spaans-B |
Winst |
27.10.2023 P league A 4. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Deneer, Martijn
Oud Spaans-B |
Winst |
25.10.2023 1e League D 4. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-E |
Laeven, Rick
De Sport-C |
Winst |
25.10.2023 1e League D 4. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-E |
Holthuijsen, Frank
De Sport-C |
Verlies |
25.10.2023 1e League D 4. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-E |
Parfant, Gregor
De Sport-C |
Winst |
13.10.2023 P league A 3. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Dijkstra, Jacqueline
De Burcht-B |
Winst |
13.10.2023 P league A 3. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Dijkstra, Yuri
De Burcht-B |
Verlies |
02.10.2023 P league A 2. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Kroezen , Ger
`t Brandwapen-D |
Winst |
02.10.2023 P league A 2. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Janssen, Patrick
`t Brandwapen-D |
Winst |
27.09.2023 Perfect Preventie SL 1. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-B |
Houwen, Math
Schaesbergerveld-A |
Winst |
27.09.2023 Perfect Preventie SL 1. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-B |
Pennings , Ryan
Schaesbergerveld-A |
Winst |
25.09.2023 P league A 1. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Sanders, Ingrid
D`r Toeëre-B |
Winst |
25.09.2023 P league A 1. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Struver, Yvo
D`r Toeëre-B |
Verlies |
16.06.2023 Beker `t Patronaat Kwart finale |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Ucur, Hasan
Mio-A |
Verlies |
16.06.2023 Beker `t Patronaat Kwart finale |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Dijk van, Gerrit
Mio-A |
Verlies |
16.06.2023 Beker `t Patronaat Kwart finale |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Raeven, Rick
Mio-A |
Winst |
14.06.2023 Beker `t Patronaat Kwart finale |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-B |
Haegmans , Joey
Apollo-A |
Winst |
14.06.2023 Beker `t Patronaat Kwart finale |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-B |
Wanders, Theo
Apollo-A |
Winst |
14.06.2023 Beker `t Patronaat Kwart finale |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-B |
Isenberg , Melvin
Apollo-A |
Verlies |
08.06.2023 P league A 22. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Schellekens, Mika
De Sport-C |
Verlies |
08.06.2023 P league A 22. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Schellekens, Peter
De Sport-C |
Verlies |
24.05.2023 Perfect Preventie SL 21. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-B |
Vroemen, Ilja
Gorissen-A |
Winst |
24.05.2023 Perfect Preventie SL 21. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-B |
Diederen , Harrie
Gorissen-A |
Winst |
22.05.2023 P league A 21. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Blommaert , Patrick
de Bar-B |
Winst |
22.05.2023 P league A 21. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Marks , Rido
de Bar-B |
Winst |
19.05.2023 P league A 20. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Ouden den, Pascal
`t Steenenkruis-A |
Winst |
19.05.2023 P league A 20. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Wind, Willy
`t Steenenkruis-A |
Winst |
19.04.2023 P league A 19. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Hendriks, W.
De Sport-B |
Verlies |
19.04.2023 P league A 19. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Zibret , M.
De Sport-B |
Winst |
07.04.2023 Beker `t Patronaat 5. Ronde |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Odekerken , Hub
Het Kroegje Heerlen-B |
Verlies |
07.04.2023 Beker `t Patronaat 5. Ronde |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Steins , Tim
Het Kroegje Heerlen-B |
Verlies |
07.04.2023 Beker `t Patronaat 5. Ronde |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Jungblut, Matt
Het Kroegje Heerlen-B |
Verlies |
31.03.2023 P league A 18. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Dircks, Leo
de Gebroken keu-B |
Winst |
31.03.2023 P league A 18. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Leek van der, Djorney
de Gebroken keu-B |
Winst |
24.03.2023 P league A 17. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Seuskens , Rob
Apollo-B |
Winst |
24.03.2023 P league A 17. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Vluggen , Angelo
Apollo-B |
Winst |
14.03.2023 P league A 16. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Marcic , Leroy
`t Lauradorp-A |
Verlies |
14.03.2023 P league A 16. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Brinkhoff , Jack
`t Lauradorp-A |
Winst |
09.03.2023 P league A 15. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Meijer, Ted
`t Eikske-B |
Winst |
09.03.2023 P league A 15. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Cleef v., Marco
`t Eikske-B |
Winst |
24.02.2023 Beker `t Patronaat 4. Ronde |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Auckel , Hans
`t Brandwapen-A |
Winst |
24.02.2023 Beker `t Patronaat 4. Ronde |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Winst |
24.02.2023 Beker `t Patronaat 4. Ronde |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Linssen, Wil
`t Brandwapen-A |
Winst |
10.02.2023 P league A 14. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Fuchs , Davy
de Bar-A |
Winst |
10.02.2023 P league A 14. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Fuchs , Maikel
de Bar-A |
Winst |
01.02.2023 P league A 13. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Dirkx, Joey
de Caumerbron-A |
Winst |
01.02.2023 P league A 13. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Wijngaarden v., Wil
de Caumerbron-A |
Winst |
27.01.2023 P league A 12. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Zwakhalen, F
Oud Spaans-G |
Winst |
27.01.2023 P league A 12. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Eijkenboom, Henk
Oud Spaans-G |
Verlies |
20.01.2023 P league A 11. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Eulink, Jessica
De Sport-C |
Winst |
20.01.2023 P league A 11. Speeldag |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Willemsen, Bert
De Sport-C |
Winst |