Speler > Eulink, Anita |
---|
Eulink, Anita |
Informatie |
Categorie: | Dames |
Vereniging: |
Dingus |
Organisatie: |
Nederlandse Poolbiljart Bond |
Spelersnr.: | 11645 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | Pl. | Deelnemers |
---|---|---|
2020-2021 | ||
NBBR Ranking | 35 | 76 |
Dames | 4 | 13 |
2019-2020 | ||
NBBR Ranking | 34 | 87 |
Dames | 6 | 17 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | Pl. | Deelnemers |
---|---|---|---|---|---|
2020-2021 | |||||
6e van de 6 NBBR Ranking | Open | Zo., 26.09.2021 | 65 | 47 | |
5e van de 6 NBBR Ranking | Cafe De Sport | Open | Zo., 05.09.2021 | 65 | 47 |
4e van de 6 NBBR ranking | Café Oud Spaans | Open | Zo., 15.08.2021 | 65 | 43 |
3e van de 6 NBBR Ranking | Café de Toeere | Open | Zo., 25.07.2021 | 49 | 43 |
2e van de 6 NBBR Ranking | Café Oud Spaans | Open | Zo., 11.10.2020 | 49 | 48 |
1e van de 6 NBBR Ranking | Tunnelbar | Open | Zo., 20.09.2020 | 97 | 54 |
2019-2020 | |||||
NBBR Ranking 6 GRANDE FINALE | Café De Sjloes | Open | Ma., 27.07.2020 | 129 | 48 |
NBBR Ranking 5 GRANDE FINALE | Café de Toeere | Open | Zo., 12.07.2020 | 49 | 39 |
NBBR Ranking 4 GRANDE FINALE | Café de Tunnelbar | Open | Zo., 05.07.2020 | 49 | 49 |
NBBR Ranking 3 GRANDE FINALE | Café d`r Belg | Open | Zo., 08.12.2019 | 49 | 59 |
NBBR Ranking 2 GRANDE FINALE | Café Oud Spaans | Open | Za., 26.10.2019 | 49 | 53 |
NBBR Ranking 1 GRANDE FINALE | Café De Sport | Open | Zo., 29.09.2019 | 33 | 59 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Dingus-A (2e) | Beker `t Patronaat |
Dingus-B (2e) | Beker `t Patronaat |
Dingus-A | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League G, Beker `t Patronaat 2e league |
Dingus-B | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League B, Beker `t Patronaat 2e league |
2021-2022 | |
De Sport-B | Perfect Preventie league A |
De Sport-C | Perfect Preventie league A |
De Sport-A | Perfect Preventie league B |
De Sport-E | 2e League A |
De Sport-D | 2e League E |
De Sport-F | 2e League F |
De Sport-G | 2e League G |
2020-2021 | |
De Sport-A | Perfect Brandpreventie SL |
De Sport-B | Perfect Brandpreventie SL |
De Sport-C | Installatiebedrijf Lemmens PL B |
De Sport-E | 2e League G, Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
De Sport-D | 2e League E, Jack Wolter Beker |
De Sport-F | 2e League F, Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
2019-2020 | |
De Sport-A | Perfect Brandpreventie SL |
De Sport-B | Perfect Brandpreventie SL |
De Sport-C | Installatiebedrijf Lemmens PL A |
De Sport-E | 2e League D |
De Sport-D | 2e League E |
De Sport-F | 2e League F |
De Sport-A (SL) | Jack Wolter Beker |
De Sport-B (SL) | Jack Wolter Beker |
De Sport-C (PL-A) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker PL |
De Sport-E (2e-D) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
De Sport-F (2e-F) | Jack Wolter Beker |
De Sport-D (2e-E) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Uitslag |
---|---|---|---|
05.03.2024 2e League G 13. Speeldag |
Eulink, Anita
Dingus-A |
Eulink, Eugenie
De Sport-F |
Verlies |
05.03.2024 2e League G 13. Speeldag |
Eulink, Anita
Dingus-A |
Zinken, Melissa
De Sport-F |
Winst |
05.03.2024 2e League G 13. Speeldag |
Eulink, Anita
Dingus-A |
Durinck, Ilona
De Sport-F |
Verlies |
24.10.2023 2e League G 4. Speeldag |
Eulink, Anita
Dingus-A |
Eulink, Eugenie
De Sport-F |
Verlies |
24.10.2023 2e League G 4. Speeldag |
Eulink, Anita
Dingus-A |
Hellebrand, Luc
De Sport-F |
Winst |
24.10.2023 2e League G 4. Speeldag |
Eulink, Anita
Dingus-A |
Haaft ten, Kim
De Sport-F |
Winst |
03.10.2023 2e League G 2. Speeldag |
Eulink, Anita
Dingus-A |
Smeets, Justin
de Varenbeuk-C |
Winst |
03.10.2023 2e League G 2. Speeldag |
Eulink, Anita
Dingus-A |
Rijpkema, Auke
de Varenbeuk-C |
Verlies |
03.10.2023 2e League G 2. Speeldag |
Eulink, Anita
Dingus-A |
Hout van, Yorin
de Varenbeuk-C |
Verlies |
15.03.2022 2e League E 3. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-D |
Nijsten, Jerayno
Heksenberg-A |
Winst |
15.03.2022 2e League E 3. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-D |
Nievelstein, H
Heksenberg-A |
Verlies |
15.03.2022 2e League E 3. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-D |
Nievelstein, Frans
Heksenberg-A |
Verlies |
11.11.2021 2e League E 1. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-D |
Zelissen, Janny
In de Vrie-C |
Verlies |
11.11.2021 2e League E 1. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-D |
Helwegen , Thijs
In de Vrie-C |
Verlies |
11.11.2021 2e League E 1. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-D |
Willems, Luc
In de Vrie-C |
Verlies |
14.10.2020 2e League E 4. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-D |
Dizy, Cynthia
de Reunie-B |
Verlies |
14.10.2020 2e League E 4. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-D |
Day, Patrick
de Reunie-B |
Verlies |
14.10.2020 2e League E 4. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-D |
Caanen , Danny
de Reunie-B |
Verlies |
09.10.2020 2e League E 3. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-D |
Janssen, Sjef
The Royal Pub-E |
Verlies |
09.10.2020 2e League E 3. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-D |
Palmen, Huub
The Royal Pub-E |
Verlies |
09.10.2020 2e League E 3. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-D |
Janssen, Marttijn
The Royal Pub-E |
Verlies |
09.03.2020 2e League E 16. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-D |
Starmans , Math
d`r Sjutt-B |
Winst |
09.03.2020 2e League E 16. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-D |
Weiss, R.
d`r Sjutt-B |
Verlies |
09.03.2020 2e League E 16. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-D |
Reinders, Miel
d`r Sjutt-B |
Verlies |
03.02.2020 2e League E 15. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-D |
Koops, Arnold
`t Eikske-C |
Verlies |
03.02.2020 2e League E 15. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-D |
Dupont, Pierre
`t Eikske-C |
Verlies |
03.02.2020 2e League E 15. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-D |
Lemmens, Iris
`t Eikske-C |
Verlies |
27.01.2020 2e League E 14. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-D |
Schobesberger , W.
Paddock-B |
Verlies |
27.01.2020 2e League E 14. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-D |
Essers, Jo
Paddock-B |
Verlies |
27.01.2020 2e League E 14. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-D |
Schlenter, Kenneth
Paddock-B |
Verlies |
22.01.2020 2e League E 13. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-D |
Pranger, Sidney
Oud Genhei-B |
Verlies |
22.01.2020 2e League E 13. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-D |
Meyer , Jan
Oud Genhei-B |
Verlies |
22.01.2020 2e League E 13. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-D |
Jong de, A
Oud Genhei-B |
Verlies |
13.01.2020 2e League E 12. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-D |
Curvers, Wiel
Guusje-B |
Verlies |
13.01.2020 2e League E 12. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-D |
Niesing, Hendrik
Guusje-B |
Verlies |
13.01.2020 2e League E 12. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-D |
Niesing, Karel
Guusje-B |
Verlies |
06.01.2020 Jack Wolter Beker 2e league 4. Ronde |
Eulink, Anita
De Sport-D (2e-E) |
Crutzen , P.
Slek-B (2e-G) |
Verlies |
06.01.2020 Jack Wolter Beker 2e league 4. Ronde |
Eulink, Anita
De Sport-D (2e-E) |
Blomen , S
Slek-B (2e-G) |
Verlies |
06.01.2020 Jack Wolter Beker 2e league 4. Ronde |
Eulink, Anita
De Sport-D (2e-E) |
Jägers, Otto
Slek-B (2e-G) |
Verlies |
18.12.2019 Jack Wolter Beker 3. Ronde |
Eulink, Anita
De Sport-C (PL-A) |
Ringma, M.
Trefpunt-A (PL-B) |
Verlies |
18.12.2019 Jack Wolter Beker 3. Ronde |
Eulink, Anita
De Sport-C (PL-A) |
Wijngaarden v., Wil
Trefpunt-A (PL-B) |
Verlies |
18.12.2019 Jack Wolter Beker 3. Ronde |
Eulink, Anita
De Sport-C (PL-A) |
Dirkx, Joey
Trefpunt-A (PL-B) |
Verlies |
17.12.2019 Jack Wolter Beker 2e league 3. Ronde |
Eulink, Anita
De Sport-D (2e-E) |
Koeken, Richard
Goldfinger-A (2e-D) |
Verlies |
17.12.2019 Jack Wolter Beker 2e league 3. Ronde |
Eulink, Anita
De Sport-D (2e-E) |
Orzechowski, Kamil
Goldfinger-A (2e-D) |
Verlies |
17.12.2019 Jack Wolter Beker 2e league 3. Ronde |
Eulink, Anita
De Sport-D (2e-E) |
Habets, Rick
Goldfinger-A (2e-D) |
Verlies |
09.12.2019 2e League E 11. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-D |
Leistra, Raimond
Lucky One-B |
Verlies |
09.12.2019 2e League E 11. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-D |
Magielsen , B
Lucky One-B |
Verlies |
09.12.2019 2e League E 11. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-D |
Douven , Andrew
Lucky One-B |
Verlies |
05.12.2019 2e League E 10. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-D |
Berg van den, Guido
Het Kroegje Heerlen-F |
Verlies |
05.12.2019 2e League E 10. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-D |
Boots, Joshua
Het Kroegje Heerlen-F |
Verlies |
05.12.2019 2e League E 10. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-D |
Willems , Willem
Het Kroegje Heerlen-F |
Verlies |
28.11.2019 2e League E 9. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-D |
Zelissen, Janny
In de Vrie-C |
Winst |
28.11.2019 2e League E 9. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-D |
Bosgraaf , Piet
In de Vrie-C |
Verlies |
28.11.2019 2e League E 9. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-D |
Kerres , Ramon
In de Vrie-C |
Verlies |
18.11.2019 2e League E 8. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-D |
Janssen, Sjef
The Royal Pub-E |
Verlies |
18.11.2019 2e League E 8. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-D |
Opbergen van, Nick
The Royal Pub-E |
Verlies |
18.11.2019 2e League E 8. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-D |
Janssen, Marttijn
The Royal Pub-E |
Verlies |
12.11.2019 2e League E 7. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-D |
Verwoerdt, Johan
Berg en Dal-B |
Verlies |
12.11.2019 2e League E 7. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-D |
Bogman , Bjorn
Berg en Dal-B |
Winst |
12.11.2019 2e League E 7. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-D |
Luurssen, Andre
Berg en Dal-B |
Verlies |
04.11.2019 2e League E 6. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-D |
Stevens, Marc
Rolduc-B |
Verlies |
04.11.2019 2e League E 6. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-D |
Vondenhoff, Marian
Rolduc-B |
Winst |
04.11.2019 2e League E 6. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-D |
Amory, Sjaak
Rolduc-B |
Verlies |
28.10.2019 2e League E 5. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-D |
Starmans , Math
d`r Sjutt-B |
Verlies |
28.10.2019 2e League E 5. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-D |
Reinders, Miel
d`r Sjutt-B |
Verlies |
28.10.2019 2e League E 5. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-D |
Weiss, R.
d`r Sjutt-B |
Verlies |
21.10.2019 2e League E 4. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-D |
Dupont, Pierre
`t Eikske-C |
Verlies |
21.10.2019 2e League E 4. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-D |
Lemmens, Iris
`t Eikske-C |
Verlies |
21.10.2019 2e League E 4. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-D |
Janssen, Mandy
`t Eikske-C |
Winst |
15.10.2019 Jack Wolter Beker 2. Ronde |
Eulink, Anita
De Sport-F (2e-F) |
Grzesik, Marcel
`t Lauradorp-B (2e-D) |
Verlies |
15.10.2019 Jack Wolter Beker 2. Ronde |
Eulink, Anita
De Sport-F (2e-F) |
Moonen , Sjef
`t Lauradorp-B (2e-D) |
Verlies |
15.10.2019 Jack Wolter Beker 2. Ronde |
Eulink, Anita
De Sport-F (2e-F) |
Beyer , May
`t Lauradorp-B (2e-D) |
Winst |
30.09.2019 2e League E 2. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-D |
Wiersma, Peter
Oud Genhei-B |
Winst |
30.09.2019 2e League E 2. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-D |
Spelen met, Optie
Oud Genhei-B |
Verlies |
30.09.2019 2e League E 2. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-D |
Jong de, A
Oud Genhei-B |
Verlies |
26.09.2019 2e League E 1. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-D |
Roumans, Jack
Guusje-B |
Verlies |
26.09.2019 2e League E 1. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-D |
Curvers, Wiel
Guusje-B |
Verlies |
26.09.2019 2e League E 1. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-D |
Niesing, Hendrik
Guusje-B |
Verlies |
25.09.2019 2e League F 1. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-F |
Ghijsen, Roy
D`r Belg-C |
Verlies |
25.09.2019 2e League F 1. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-F |
Habets , Wiel
D`r Belg-C |
Verlies |
25.09.2019 2e League F 1. Speeldag |
Eulink, Anita
De Sport-F |
Flas, Henk
D`r Belg-C |
Verlies |
16.09.2019 Jack Wolter Beker 1. Ronde |
Eulink, Anita
De Sport-D (2e-E) |
Stevens, Marc
Rolduc-B (2e-E) |
Winst |
16.09.2019 Jack Wolter Beker 1. Ronde |
Eulink, Anita
De Sport-D (2e-E) |
Vondenhoff, Marian
Rolduc-B (2e-E) |
Winst |
16.09.2019 Jack Wolter Beker 1. Ronde |
Eulink, Anita
De Sport-D (2e-E) |
Amory, Sjaak
Rolduc-B (2e-E) |
Verlies |