Speler > Oosting, Anita |
---|
Oosting, Anita |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Vereniging: |
`t Steenenkruis |
Organisatie: |
Nederlandse Poolbiljart Bond |
Spelersnr.: | 11091 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
`t Steenenkruis-C | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 1e League C, Beker `t Patronaat 1e league |
`t Steenenkruis-A | Inschrijvingen Seizoen 23-24, P league A, Beker `t Patronaat PL |
`t Steenenkruis-B | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 1e League B, Beker `t Patronaat 1e league |
`t Steenenkruis-A (PL) | Beker `t Patronaat |
`t Steenenkruis-B (1e) | Beker `t Patronaat |
`t Steenenkruis-C (1e) | Beker `t Patronaat |
`t Steenenkruis-D (2e) | Beker `t Patronaat |
`t Steenenkruis-D | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League A, Beker `t Patronaat 2e league |
2022-2023 | |
`t Steenenkruis-A | P league A, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat PL |
`t Steenenkruis-E | 2e League C, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
`t Steenenkruis-D | 2e League B, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
`t Steenenkruis-B | 1e League C, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
`t Steenenkruis-C | 1e League B, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
2021-2022 | |
`t Steenenkruis-A | Perfect Preventie league A |
`t Steenenkruis-B | 1e League A |
`t Steenenkruis-C | 1e League C |
`t Steenenkruis-E | 2e League D |
`t Steenenkruis-D | 2e League F |
2020-2021 | |
`t Steenenkruis-C | Installatiebedrijf Lemmens PL A |
`t Steenenkruis-A | Installatiebedrijf Lemmens PL B |
`t Steenenkruis-B | 1e League D, Jack Wolter Beker |
`t Steenenkruis-D | 2e League E, Jack Wolter Beker |
`t Steenenkruis-E | 2e League D, Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
2019-2020 | |
`t Steenenkruis-A | Installatiebedrijf Lemmens PL A |
`t Steenenkruis-C | Installatiebedrijf Lemmens PL B |
`t Steenenkruis-B | 1e League B |
`t Steenenkruis-D | 2e League A |
`t Steenenkruis-E | 2e League B |
`t Steenenkruis-F | 2e League F |
`t Steenenkruis-B (1e-B) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 1e league |
`t Steenenkruis-F (2e-F) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
`t Steenenkruis-A (PL-A) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker PL |
`t Steenenkruis-C (PL-B) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker PL |
`t Steenenkruis-D (2e-A) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
`t Steenenkruis-E (2e-B) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Uitslag |
---|---|---|---|
01.05.2024 2e League A 18. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Haaft ten, Kim
De Sport-E |
Verlies |
01.05.2024 2e League A 18. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Durinck, Ilona
De Sport-E |
Verlies |
01.05.2024 2e League A 18. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Kneip, Nicole
De Sport-E |
Winst |
17.04.2024 2e League A 16. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Winst |
17.04.2024 2e League A 16. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Mulders, Jack
`t Brandwapen-C |
Verlies |
17.04.2024 2e League A 16. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Boijmans , Rob
`t Brandwapen-C |
Winst |
20.03.2024 2e League A 15. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Jong de, A
Heksenberg-D |
Winst |
20.03.2024 2e League A 15. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Nievelstein, Frans
Heksenberg-D |
Winst |
20.03.2024 2e League A 15. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Oomen, Marian
Heksenberg-D |
Verlies |
13.03.2024 2e League A 14. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Herwegh, Chris
D`r Sjtee Uul-D |
Winst |
13.03.2024 2e League A 14. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Godehardt, Sjereno
D`r Sjtee Uul-D |
Verlies |
13.03.2024 2e League A 14. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Smeets, Alicia
D`r Sjtee Uul-D |
Winst |
06.03.2024 2e League A 13. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Vijgen, Loes
Apollo-E |
Verlies |
06.03.2024 2e League A 13. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Frederiks, Sjef
Apollo-E |
Winst |
06.03.2024 2e League A 13. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Starmans , Math
Apollo-E |
Winst |
28.02.2024 2e League A 12. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Motman van, Erwin
de Varenbeuk-A |
Verlies |
28.02.2024 2e League A 12. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Veeken v/d, Mark
de Varenbeuk-A |
Winst |
28.02.2024 2e League A 12. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Verbaten, Piet
de Varenbeuk-A |
Verlies |
21.02.2024 Beker `t Patronaat 2e league 5. Ronde |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C |
Verlies |
21.02.2024 Beker `t Patronaat 2e league 5. Ronde |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Seibert , Matthias
de Kroeg-C |
Winst |
21.02.2024 Beker `t Patronaat 2e league 5. Ronde |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Hugens , Wiel
de Kroeg-C |
Verlies |
07.02.2024 2e League A 10. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Baar, Henk
D`r Toeëre-C |
Verlies |
07.02.2024 2e League A 10. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Salden, Bjorn
D`r Toeëre-C |
Verlies |
07.02.2024 2e League A 10. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Slangen, Bob
D`r Toeëre-C |
Verlies |
11.01.2024 Beker `t Patronaat 2e league 4. Ronde |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Harlock , Steven
Apollo-F |
Winst |
11.01.2024 Beker `t Patronaat 2e league 4. Ronde |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Winst |
11.01.2024 Beker `t Patronaat 2e league 4. Ronde |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Verlies |
13.12.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Esser, Jean
De Sjoester-A |
Winst |
13.12.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Neubert, Linda
De Sjoester-A |
Winst |
13.12.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Tholen, Anoek
De Sjoester-A |
Winst |
06.12.2023 2e League A 9. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Hellebrand, Luc
De Sport-E |
Winst |
06.12.2023 2e League A 9. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-E |
Winst |
06.12.2023 2e League A 9. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Kneip, Nicole
De Sport-E |
Verlies |
14.11.2023 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Nievelstein, H
Heksenberg-B |
Verlies |
14.11.2023 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Heesbeen, M
Heksenberg-B |
Winst |
14.11.2023 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Nievelstein, John
Heksenberg-B |
Winst |
08.11.2023 2e League A 6. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Vermeer, Albert
Heksenberg-D |
Verlies |
08.11.2023 2e League A 6. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Jong de, Patricia
Heksenberg-D |
Winst |
08.11.2023 2e League A 6. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Oomen, Marian
Heksenberg-D |
Verlies |
01.11.2023 2e League A 5. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Herwegh, Chris
D`r Sjtee Uul-D |
Winst |
01.11.2023 2e League A 5. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Godehardt, Sjereno
D`r Sjtee Uul-D |
Winst |
01.11.2023 2e League A 5. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Engelen, Nivenka
D`r Sjtee Uul-D |
Winst |
30.10.2023 1e League C 5. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-C |
Beckers, Jens
`t Pumpje-C |
Verlies |
30.10.2023 1e League C 5. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-C |
Greven, Hicham
`t Pumpje-C |
Winst |
30.10.2023 1e League C 5. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-C |
Martis, Marco
`t Pumpje-C |
Verlies |
25.10.2023 2e League A 4. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Sangen , Wiel
Apollo-E |
Verlies |
25.10.2023 2e League A 4. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Starmans , Math
Apollo-E |
Winst |
25.10.2023 2e League A 4. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Loo v., Ger
Apollo-E |
Winst |
23.10.2023 1e League C 4. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-C |
Hulst v.d, W.
Mio-B |
Verlies |
23.10.2023 1e League C 4. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-C |
Raeven, Roger
Mio-B |
Verlies |
23.10.2023 1e League C 4. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-C |
Beacon , C
Mio-B |
Verlies |
18.10.2023 Beker `t Patronaat 2e league 1. Ronde |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Stevens, Marc
`t Pumpje-D |
Winst |
18.10.2023 Beker `t Patronaat 2e league 1. Ronde |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Jong de, Angelo
`t Pumpje-D |
Winst |
18.10.2023 Beker `t Patronaat 2e league 1. Ronde |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Amory, Sjaak
`t Pumpje-D |
Winst |
11.10.2023 2e League A 3. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Haja, Mieczyslaw
de Varenbeuk-A |
Verlies |
11.10.2023 2e League A 3. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Franken, Ferry
de Varenbeuk-A |
Winst |
11.10.2023 2e League A 3. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Motman van, Erwin
de Varenbeuk-A |
Verlies |
27.09.2023 2e League A 1. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Coffie, Jelano
D`r Toeëre-C |
Verlies |
27.09.2023 2e League A 1. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Baar, Henk
D`r Toeëre-C |
Winst |
27.09.2023 2e League A 1. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Kersten, Richard
D`r Toeëre-C |
Winst |
20.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D (2e) |
Motman van, Erwin
de Varenbeuk-A (2e) |
Winst |
20.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D (2e) |
Veeken v/d, Mark
de Varenbeuk-A (2e) |
Verlies |
20.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D (2e) |
Franken, Ferry
de Varenbeuk-A (2e) |
Winst |
07.06.2023 2e League C 22. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-E |
Lennhaarts, Jos
Wilhelmina-B |
Verlies |
07.06.2023 2e League C 22. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-E |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Winst |
07.06.2023 2e League C 22. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-E |
Otten, Kevin
Wilhelmina-B |
Verlies |
25.05.2023 2e League C 21. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-E |
Schoonbroodt, Leon
`t Eikske-C |
Verlies |
25.05.2023 2e League C 21. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-E |
Schendel v, Peter
`t Eikske-C |
Winst |
25.05.2023 2e League C 21. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-E |
Fleuren, Tim
`t Eikske-C |
Verlies |
20.04.2023 2e League C 19. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-E |
Jones, Gareth
De Sport-H |
Verlies |
20.04.2023 2e League C 19. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-E |
Parry, Daniel
De Sport-H |
Verlies |
20.04.2023 2e League C 19. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-E |
Radcliffe, John
De Sport-H |
Verlies |
28.03.2023 2e League C 18. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-E |
Nievelstein, H
Heksenberg-A |
Verlies |
28.03.2023 2e League C 18. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-E |
Nievelstein, John
Heksenberg-A |
Verlies |
28.03.2023 2e League C 18. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-E |
Nievelstein, Frans
Heksenberg-A |
Verlies |
14.03.2023 2e League C 16. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-E |
Moonen , Sjef
`t Lauradorp-B |
Verlies |
14.03.2023 2e League C 16. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-E |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Verlies |
14.03.2023 2e League C 16. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-E |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Verlies |
09.03.2023 2e League C 15. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-E |
Hout van, Rick
de Varenbeuk-C |
Winst |
09.03.2023 2e League C 15. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-E |
Hout van, Yorin
de Varenbeuk-C |
Verlies |
09.03.2023 2e League C 15. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-E |
Smeets, Justin
de Varenbeuk-C |
Winst |
16.02.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-E |
Jaspers , M.
de Koempels-B |
Verlies |
16.02.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-E |
Peelen , Ron
de Koempels-B |
Verlies |
16.02.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-E |
Vanderheijden, Mirjam
de Koempels-B |
Winst |
07.02.2023 2e League C 14. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-E |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Verlies |
07.02.2023 2e League C 14. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-E |
Brendel, Lars
Apollo-F |
Winst |
07.02.2023 2e League C 14. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-E |
Soerland van, Tom
Apollo-F |
Winst |
31.01.2023 2e League C 13. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-E |
Schreuder, Peter
Paddock-B |
Winst |
31.01.2023 2e League C 13. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-E |
Vluggen, J0hn
Paddock-B |
Winst |
31.01.2023 2e League C 13. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-E |
Essers, Jo
Paddock-B |
Verlies |
26.01.2023 2e League C 12. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-E |
Vondenhoff, Marian
`t Pumpje-E |
Winst |
26.01.2023 2e League C 12. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-E |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Winst |
26.01.2023 2e League C 12. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-E |
Schots, Ton
`t Pumpje-E |
Verlies |
19.01.2023 2e League C 11. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-E |
Spelen met, Optie
Wilhelmina-B |
Verlies |
19.01.2023 2e League C 11. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-E |
Leegstra, Arnold backer
Wilhelmina-B |
Winst |
19.01.2023 2e League C 11. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-E |
Otten, Kevin
Wilhelmina-B |
Verlies |
11.01.2023 2e League C 10. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-E |
Schoonbroodt, Leon
`t Eikske-C |
Winst |
11.01.2023 2e League C 10. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-E |
Eijden van, Henk
`t Eikske-C |
Verlies |
11.01.2023 2e League C 10. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-E |
Snellen, Theo
`t Eikske-C |
Winst |
09.01.2023 1e League B 10. Speeldag |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-C |
Poulsen, Maurice
de Bar-C |
Verlies |