Speler > Kroezen , Ger |
---|
Kroezen , Ger |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Vereniging: |
`t Brandwapen |
Organisatie: |
Nederlandse Poolbiljart Bond |
Spelersnr.: | 6099 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
`t Brandwapen-C | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League A, Beker `t Patronaat 2e league |
`t Brandwapen-D | Inschrijvingen Seizoen 23-24, P league A, Beker `t Patronaat PL |
`t Brandwapen-B | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League C, Beker `t Patronaat 2e league |
`t Brandwapen-A (1e) | Beker `t Patronaat |
`t Brandwapen-B (2e) | Beker `t Patronaat |
`t Brandwapen-C (2e) | Beker `t Patronaat |
`t Brandwapen-D (PL) | Beker `t Patronaat |
`t Brandwapen-A | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 1e League C, Beker `t Patronaat 1e league |
2021-2022 | |
de Koempels-A | Perfect Preventie league A |
de Koempels-B | 2e League A |
2020-2021 | |
de Koempels-A | Installatiebedrijf Lemmens PL A |
de Koempels-B | 2e League D |
2019-2020 | |
de Koempels-A | Installatiebedrijf Lemmens PL B |
de Koempels-B | 2e League B |
de Koempels-A (PL-B) | Jack Wolter Beker |
De Koempels-B (2e-B) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Uitslag |
---|---|---|---|
30.04.2024 P league A 18. Speeldag |
Kroezen , Ger
`t Brandwapen-D |
Leek v.d., Dailey
de Gebroken keu-B |
Verlies |
30.04.2024 P league A 18. Speeldag |
Kroezen , Ger
`t Brandwapen-D |
Leek v.d, Math
de Gebroken keu-B |
Verlies |
22.04.2024 P league A 17. Speeldag |
Kroezen , Ger
`t Brandwapen-D |
Henssen , Pascal
Het Kroegje Heerlen-A |
Verlies |
22.04.2024 P league A 17. Speeldag |
Kroezen , Ger
`t Brandwapen-D |
Oudenaar, Nico
Het Kroegje Heerlen-A |
Winst |
18.04.2024 P league A 16. Speeldag |
Kroezen , Ger
`t Brandwapen-D |
Ouden den, Pascal
`t Steenenkruis-A |
Verlies |
18.04.2024 P league A 16. Speeldag |
Kroezen , Ger
`t Brandwapen-D |
Rhee v., Jac
`t Steenenkruis-A |
Verlies |
15.04.2024 2e League C 16. Speeldag |
Kroezen , Ger
`t Brandwapen-B |
Janssen, Wiel
Fratelli-A |
Winst |
15.04.2024 2e League C 16. Speeldag |
Kroezen , Ger
`t Brandwapen-B |
Geel v., Ron
Fratelli-A |
Verlies |
15.04.2024 2e League C 16. Speeldag |
Kroezen , Ger
`t Brandwapen-B |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Verlies |
18.03.2024 P league A 15. Speeldag |
Kroezen , Ger
`t Brandwapen-D |
Michiels, Wiel
Rumpenerhof-A |
Verlies |
18.03.2024 P league A 15. Speeldag |
Kroezen , Ger
`t Brandwapen-D |
Hendricks, Heins
Rumpenerhof-A |
Verlies |
14.03.2024 P league A 14. Speeldag |
Kroezen , Ger
`t Brandwapen-D |
Augustus, Jos
Oud Spaans-B |
Verlies |
14.03.2024 P league A 14. Speeldag |
Kroezen , Ger
`t Brandwapen-D |
Deneer, Martijn
Oud Spaans-B |
Verlies |
04.03.2024 P league A 13. Speeldag |
Kroezen , Ger
`t Brandwapen-D |
Hanssen , Marco
Schaesbergerveld-B |
Verlies |
04.03.2024 P league A 13. Speeldag |
Kroezen , Ger
`t Brandwapen-D |
Janssen , Alexander
Schaesbergerveld-B |
Verlies |
26.02.2024 P league A 12. Speeldag |
Kroezen , Ger
`t Brandwapen-D |
Janssen, Bjorn
D`r Toeëre-B |
Verlies |
26.02.2024 P league A 12. Speeldag |
Kroezen , Ger
`t Brandwapen-D |
Somers , Jeremy
D`r Toeëre-B |
Verlies |
02.02.2024 P league A 11. Speeldag |
Kroezen , Ger
`t Brandwapen-D |
Thans, Michel
de Sjloes-C |
Verlies |
02.02.2024 P league A 11. Speeldag |
Kroezen , Ger
`t Brandwapen-D |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Verlies |
15.01.2024 P league A 10. Speeldag |
Kroezen , Ger
`t Brandwapen-D |
Ridder, Wesley
De Burcht-B |
Verlies |
15.01.2024 P league A 10. Speeldag |
Kroezen , Ger
`t Brandwapen-D |
Beumers, Stefan
De Burcht-B |
Verlies |
27.12.2023 P league A 9. Speeldag |
Kroezen , Ger
`t Brandwapen-D |
Leek v.d., Dailey
de Gebroken keu-B |
Verlies |
27.12.2023 P league A 9. Speeldag |
Kroezen , Ger
`t Brandwapen-D |
Willems, Nick
de Gebroken keu-B |
Verlies |
11.12.2023 Beker `t Patronaat PL 1. Ronde |
Kroezen , Ger
`t Brandwapen-D |
Hochstenbach , Henk
de Bar-B |
Verlies |
11.12.2023 Beker `t Patronaat PL 1. Ronde |
Kroezen , Ger
`t Brandwapen-D |
Blommaert , Patrick
de Bar-B |
Verlies |
11.12.2023 Beker `t Patronaat PL 1. Ronde |
Kroezen , Ger
`t Brandwapen-D |
Marks , Rido
de Bar-B |
Winst |
29.11.2023 P league A 8. Speeldag |
Kroezen , Ger
`t Brandwapen-D |
Henssen , Pascal
Het Kroegje Heerlen-A |
Verlies |
29.11.2023 P league A 8. Speeldag |
Kroezen , Ger
`t Brandwapen-D |
Bruls, Roger
Het Kroegje Heerlen-A |
Verlies |
15.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Kroezen , Ger
`t Brandwapen-D (PL) |
Hellebrand, Luc
De Sport-D (2e) |
Verlies |
15.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Kroezen , Ger
`t Brandwapen-D (PL) |
Lootes, Dion
De Sport-D (2e) |
Verlies |
15.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Kroezen , Ger
`t Brandwapen-D (PL) |
Parry, Daniel
De Sport-D (2e) |
Winst |
09.11.2023 P league A 6. Speeldag |
Kroezen , Ger
`t Brandwapen-D |
Kleef v., Arie
Rumpenerhof-A |
Verlies |
09.11.2023 P league A 6. Speeldag |
Kroezen , Ger
`t Brandwapen-D |
Hendricks, Heins
Rumpenerhof-A |
Verlies |
30.10.2023 P league A 5. Speeldag |
Kroezen , Ger
`t Brandwapen-D |
Augustus, Jos
Oud Spaans-B |
Verlies |
30.10.2023 P league A 5. Speeldag |
Kroezen , Ger
`t Brandwapen-D |
Deneer, Martijn
Oud Spaans-B |
Verlies |
25.10.2023 P league A 4. Speeldag |
Kroezen , Ger
`t Brandwapen-D |
Neuman, Michel
Schaesbergerveld-B |
Verlies |
25.10.2023 P league A 4. Speeldag |
Kroezen , Ger
`t Brandwapen-D |
Janssen , Alexander
Schaesbergerveld-B |
Winst |
02.10.2023 P league A 2. Speeldag |
Kroezen , Ger
`t Brandwapen-D |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Verlies |
02.10.2023 P league A 2. Speeldag |
Kroezen , Ger
`t Brandwapen-D |
Schellekens, Peter
de Sjloes-C |
Verlies |
26.09.2023 P league A 1. Speeldag |
Kroezen , Ger
`t Brandwapen-D |
Dijkstra, Danny
De Burcht-B |
Verlies |
26.09.2023 P league A 1. Speeldag |
Kroezen , Ger
`t Brandwapen-D |
Ridder, Wesley
De Burcht-B |
Verlies |
12.10.2020 Installatiebedrijf Lemmens PL A 4. Speeldag |
Kroezen , Ger
de Koempels-A |
Smits , John
de Bar-C |
Verlies |
12.10.2020 Installatiebedrijf Lemmens PL A 4. Speeldag |
Kroezen , Ger
de Koempels-A |
Blommaert , Jo
de Bar-C |
Verlies |
08.10.2020 Installatiebedrijf Lemmens PL A 3. Speeldag |
Kroezen , Ger
de Koempels-A |
Boelema, Tim
D`n Aezel-A |
Winst |
08.10.2020 Installatiebedrijf Lemmens PL A 3. Speeldag |
Kroezen , Ger
de Koempels-A |
Janssen, Marcel
D`n Aezel-A |
Verlies |
01.10.2020 Installatiebedrijf Lemmens PL A 2. Speeldag |
Kroezen , Ger
de Koempels-A |
Leek v.d., Dailey
de Gebroken keu-B |
Verlies |
01.10.2020 Installatiebedrijf Lemmens PL A 2. Speeldag |
Kroezen , Ger
de Koempels-A |
Roij van, H
de Gebroken keu-B |
Verlies |
12.03.2020 Installatiebedrijf Lemmens PL B 16. Speeldag |
Kroezen , Ger
de Koempels-A |
Diederen , Harrie
Gorissen-A |
Verlies |
12.03.2020 Installatiebedrijf Lemmens PL B 16. Speeldag |
Kroezen , Ger
de Koempels-A |
Repin , Ivo
Gorissen-A |
Verlies |
05.03.2020 Jack Wolter Beker 6. Ronde |
Kroezen , Ger
de Koempels-A (PL-B) |
Roberts-Tekelenburg, Mignon
In de Vrie-B (1e-B) |
Winst |
05.03.2020 Jack Wolter Beker 6. Ronde |
Kroezen , Ger
de Koempels-A (PL-B) |
Boesten, Erik
In de Vrie-B (1e-B) |
Winst |
05.03.2020 Jack Wolter Beker 6. Ronde |
Kroezen , Ger
de Koempels-A (PL-B) |
Rompelberg, Wim
In de Vrie-B (1e-B) |
Winst |
13.02.2020 Jack Wolter Beker 5. Ronde |
Kroezen , Ger
de Koempels-A (PL-B) |
Verbruggen , Ron
Gorissen-B (PL-A) |
Winst |
13.02.2020 Jack Wolter Beker 5. Ronde |
Kroezen , Ger
de Koempels-A (PL-B) |
Spoelstra , Jan
Gorissen-B (PL-A) |
Winst |
13.02.2020 Jack Wolter Beker 5. Ronde |
Kroezen , Ger
de Koempels-A (PL-B) |
Sciullo, Roberto
Gorissen-B (PL-A) |
Verlies |
06.02.2020 Installatiebedrijf Lemmens PL B 15. Speeldag |
Kroezen , Ger
de Koempels-A |
Blommaert , Patrick
de Bar-B |
Verlies |
06.02.2020 Installatiebedrijf Lemmens PL B 15. Speeldag |
Kroezen , Ger
de Koempels-A |
Marks , Rido
de Bar-B |
Verlies |
29.01.2020 Installatiebedrijf Lemmens PL B 14. Speeldag |
Kroezen , Ger
de Koempels-A |
Golsteijn , Roel
D`n Aezel-A |
Verlies |
29.01.2020 Installatiebedrijf Lemmens PL B 14. Speeldag |
Kroezen , Ger
de Koempels-A |
Aarts , Eric
D`n Aezel-A |
Winst |
13.01.2020 Installatiebedrijf Lemmens PL B 12. Speeldag |
Kroezen , Ger
de Koempels-A |
Koenen, Wim
`t Volkshuis-A |
Verlies |
13.01.2020 Installatiebedrijf Lemmens PL B 12. Speeldag |
Kroezen , Ger
de Koempels-A |
Poelmans, Sidney
`t Volkshuis-A |
Winst |
17.12.2019 Jack Wolter Beker 3. Ronde |
Kroezen , Ger
de Koempels-A (PL-B) |
Spijkerman, John
Brunssum Noord-A (2e-F) |
Winst |
17.12.2019 Jack Wolter Beker 3. Ronde |
Kroezen , Ger
de Koempels-A (PL-B) |
Hurkens., Marcel
Brunssum Noord-A (2e-F) |
Winst |
17.12.2019 Jack Wolter Beker 3. Ronde |
Kroezen , Ger
de Koempels-A (PL-B) |
Bleeser, Jos
Brunssum Noord-A (2e-F) |
Verlies |
13.12.2019 Installatiebedrijf Lemmens PL B 11. Speeldag |
Kroezen , Ger
de Koempels-A |
Gelder de, Maurice
de Heikaatsje-A |
Winst |
13.12.2019 Installatiebedrijf Lemmens PL B 11. Speeldag |
Kroezen , Ger
de Koempels-A |
Nelissen, Wim
de Heikaatsje-A |
Verlies |
05.12.2019 Installatiebedrijf Lemmens PL B 10. Speeldag |
Kroezen , Ger
de Koempels-A |
Loo v., Ger
Apollo-E |
Winst |
05.12.2019 Installatiebedrijf Lemmens PL B 10. Speeldag |
Kroezen , Ger
de Koempels-A |
Pelzer , Martin
Apollo-E |
Verlies |
21.11.2019 Installatiebedrijf Lemmens PL B 8. Speeldag |
Kroezen , Ger
de Koempels-A |
Luurssen, M
`t Pumpje-A |
Winst |
21.11.2019 Installatiebedrijf Lemmens PL B 8. Speeldag |
Kroezen , Ger
de Koempels-A |
Burtscheid, Markus
`t Pumpje-A |
Verlies |
12.11.2019 Installatiebedrijf Lemmens PL B 7. Speeldag |
Kroezen , Ger
de Koempels-A |
Oosting, John
`t Steenenkruis-C |
Verlies |
12.11.2019 Installatiebedrijf Lemmens PL B 7. Speeldag |
Kroezen , Ger
de Koempels-A |
Gaertner , Henk
`t Steenenkruis-C |
Verlies |
21.10.2019 Installatiebedrijf Lemmens PL B 4. Speeldag |
Kroezen , Ger
de Koempels-A |
Blommaert , Patrick
de Bar-B |
Verlies |
21.10.2019 Installatiebedrijf Lemmens PL B 4. Speeldag |
Kroezen , Ger
de Koempels-A |
Geluck , John
de Bar-B |
Verlies |
10.10.2019 Installatiebedrijf Lemmens PL B 3. Speeldag |
Kroezen , Ger
de Koempels-A |
Golsteijn , Roel
D`n Aezel-A |
Winst |
10.10.2019 Installatiebedrijf Lemmens PL B 3. Speeldag |
Kroezen , Ger
de Koempels-A |
Eijpe, Patrick
D`n Aezel-A |
Verlies |
02.10.2019 Installatiebedrijf Lemmens PL B 2. Speeldag |
Kroezen , Ger
de Koempels-A |
Dirkx, Joey
Trefpunt-A |
Verlies |
02.10.2019 Installatiebedrijf Lemmens PL B 2. Speeldag |
Kroezen , Ger
de Koempels-A |
Ringma, M.
Trefpunt-A |
Verlies |
26.09.2019 Installatiebedrijf Lemmens PL B 1. Speeldag |
Kroezen , Ger
de Koempels-A |
Koenen, Wim
`t Volkshuis-A |
Winst |
26.09.2019 Installatiebedrijf Lemmens PL B 1. Speeldag |
Kroezen , Ger
de Koempels-A |
Poelmans, Sidney
`t Volkshuis-A |
Winst |