Speler > Wilbrink , Jo |
---|
Wilbrink , Jo |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Vereniging: |
de Kroeg |
Organisatie: |
Nederlandse Poolbiljart Bond |
Spelersnr.: | 249 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
de Kroeg-B | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League D, Beker `t Patronaat 2e league |
de Kroeg-C | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League G, Beker `t Patronaat 2e league |
de Kroeg-A (2e) | Beker `t Patronaat |
de Kroeg-B (2e) | Beker `t Patronaat |
de Kroeg-C (2e) | Beker `t Patronaat |
de Kroeg-A | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League C, Beker `t Patronaat 2e league |
2022-2023 | |
de Kroeg-A | 1e League C, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
2021-2022 | |
de Kroeg-A | 2e League C |
2020-2021 | |
de Kroeg-A | 1e League B, Jack Wolter Beker |
de Kroeg-B | 1e League D, Jack Wolter Beker |
2019-2020 | |
de Kroeg-A | Installatiebedrijf Lemmens PL A |
de Kroeg-B | 2e League D |
de Kroeg-A (PL-A) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker PL |
de Kroeg-B (2e-D) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Uitslag |
---|---|---|---|
16.04.2024 2e League G 16. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C |
Hoofs , Peter
`t Pumpje-E |
Winst |
16.04.2024 2e League G 16. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Winst |
16.04.2024 2e League G 16. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C |
Vondenhoff, Marian
`t Pumpje-E |
Winst |
26.03.2024 Beker `t Patronaat 2e league 6. Ronde |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C |
Poelmans, Sidney
Dingus-A |
Winst |
26.03.2024 Beker `t Patronaat 2e league 6. Ronde |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C |
Moonen, Bjorn
Dingus-A |
Winst |
26.03.2024 Beker `t Patronaat 2e league 6. Ronde |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C |
Ritzen, Ronny
Dingus-A |
Winst |
19.03.2024 2e League G 15. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C |
Poelmans, Sidney
Dingus-A |
Winst |
19.03.2024 2e League G 15. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C |
Ritzen, Ronny
Dingus-A |
Winst |
19.03.2024 2e League G 15. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C |
Konings, Danny
Dingus-A |
Winst |
12.03.2024 2e League G 14. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C |
Vries de, Luc
de Varenbeuk-C |
Winst |
12.03.2024 2e League G 14. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C |
Smeets, Justin
de Varenbeuk-C |
Winst |
12.03.2024 2e League G 14. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C |
Rijpkema, Auke
de Varenbeuk-C |
Verlies |
05.03.2024 2e League G 13. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C |
Nievelstein, John
Heksenberg-B |
Verlies |
05.03.2024 2e League G 13. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C |
Pappers, Jan
Heksenberg-B |
Winst |
05.03.2024 2e League G 13. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C |
Nievelstein, Frans
Heksenberg-B |
Winst |
21.02.2024 Beker `t Patronaat 2e league 5. Ronde |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Winst |
21.02.2024 Beker `t Patronaat 2e league 5. Ronde |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C |
Kleinen, Udo
`t Steenenkruis-D |
Winst |
21.02.2024 Beker `t Patronaat 2e league 5. Ronde |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C |
Jong de, Maikel
`t Steenenkruis-D |
Winst |
23.01.2024 2e League G 11. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C |
Bleeser, Jos
Brunssum Noord-A |
Winst |
23.01.2024 2e League G 11. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Winst |
23.01.2024 2e League G 11. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C |
Spijkerman, John
Brunssum Noord-A |
Verlies |
16.01.2024 2e League G 10. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C |
Crijns, Paul
de Reunie-B |
Verlies |
16.01.2024 2e League G 10. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C |
Bouhuys, Benny
de Reunie-B |
Winst |
16.01.2024 2e League G 10. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C |
Overmars, Gerard
de Reunie-B |
Winst |
09.01.2024 Beker `t Patronaat 2e league 4. Ronde |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C |
Bouhuys, Benny
de Reunie-B |
Winst |
09.01.2024 Beker `t Patronaat 2e league 4. Ronde |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C |
Overmars, Gerard
de Reunie-B |
Verlies |
09.01.2024 Beker `t Patronaat 2e league 4. Ronde |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C |
Crijns, Paul
de Reunie-B |
Winst |
12.12.2023 Beker `t Patronaat 4. Ronde |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C (2e) |
Kleef v., Arie
Rumpenerhof-A (PL) |
Verlies |
12.12.2023 Beker `t Patronaat 4. Ronde |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C (2e) |
Brands, Chris
Rumpenerhof-A (PL) |
Winst |
12.12.2023 Beker `t Patronaat 4. Ronde |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C (2e) |
Michiels, Wiel
Rumpenerhof-A (PL) |
Verlies |
21.11.2023 2e League G 7. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C |
Vondenhoff, Marian
`t Pumpje-E |
Verlies |
21.11.2023 2e League G 7. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Winst |
21.11.2023 2e League G 7. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C |
Schots, Ton
`t Pumpje-E |
Verlies |
14.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C (2e) |
Fleuren, Tim
Amicitia-A (1e) |
Winst |
14.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C (2e) |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A (1e) |
Winst |
14.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C (2e) |
Schendel v, Peter
Amicitia-A (1e) |
Verlies |
07.11.2023 2e League G 6. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C |
Kisters, Diego
Dingus-A |
Winst |
07.11.2023 2e League G 6. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C |
Ritzen, Ronny
Dingus-A |
Winst |
07.11.2023 2e League G 6. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C |
Poelmans, Sidney
Dingus-A |
Verlies |
31.10.2023 2e League G 5. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C |
Hout van, Yorin
de Varenbeuk-C |
Verlies |
31.10.2023 2e League G 5. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C |
Hout van, Rick
de Varenbeuk-C |
Winst |
31.10.2023 2e League G 5. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C |
Stijfs, Jason
de Varenbeuk-C |
Verlies |
24.10.2023 2e League G 4. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C |
Heesbeen, M
Heksenberg-B |
Winst |
24.10.2023 2e League G 4. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C |
Brouwer, Patrick
Heksenberg-B |
Winst |
24.10.2023 2e League G 4. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C |
Nievelstein, Frans
Heksenberg-B |
Winst |
17.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C (2e) |
Zuidland, Richard
Oud Genhei-A (2e) |
Verlies |
17.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C (2e) |
Hermans, Jordy
Oud Genhei-A (2e) |
Verlies |
17.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C (2e) |
Wigman, Jo
Oud Genhei-A (2e) |
Winst |
10.10.2023 2e League G 3. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C |
Zinken, Melissa
De Sport-F |
Winst |
10.10.2023 2e League G 3. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C |
Oever van den, Devlin
De Sport-F |
Winst |
10.10.2023 2e League G 3. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C |
Gennar, Nancy
De Sport-F |
Winst |
03.10.2023 2e League G 2. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Verlies |
03.10.2023 2e League G 2. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C |
Spijkerman, John
Brunssum Noord-A |
Verlies |
03.10.2023 2e League G 2. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C |
Bleeser, Jos
Brunssum Noord-A |
Verlies |
26.09.2023 2e League G 1. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C |
Vaassen, Dennis
de Reunie-B |
Winst |
26.09.2023 2e League G 1. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C |
Overmars, Gerard
de Reunie-B |
Winst |
26.09.2023 2e League G 1. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C |
Crijns, Paul
de Reunie-B |
Winst |
21.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C (2e) |
Raaijmakers, Natascha
d`r Sjutt-C (2e) |
Verlies |
21.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C (2e) |
Reinders, Miel
d`r Sjutt-C (2e) |
Winst |
21.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C (2e) |
Cortjeans, Marco
d`r Sjutt-C (2e) |
Verlies |
07.06.2023 1e League C 22. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-A |
Bruls, Roger
Het Kroegje Heerlen-A |
Verlies |
07.06.2023 1e League C 22. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-A |
Henssen , Pascal
Het Kroegje Heerlen-A |
Verlies |
07.06.2023 1e League C 22. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-A |
Oudenaar, Nico
Het Kroegje Heerlen-A |
Winst |
26.05.2023 1e League C 21. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-A |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Winst |
26.05.2023 1e League C 21. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-A |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-B |
Verlies |
26.05.2023 1e League C 21. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-A |
Curvers, Wiel
D`r Sjtee Uul-B |
Winst |
16.05.2023 1e League C 20. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-A |
Spelen met, Optie
`t Steenenkruis-B |
Verlies |
16.05.2023 1e League C 20. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-A |
Deckers , T.
`t Steenenkruis-B |
Winst |
16.05.2023 1e League C 20. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-A |
Kroezen , Jan
`t Steenenkruis-B |
Winst |
18.04.2023 1e League C 19. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-A |
Damoiseaux , Huub
Oud Spaans-A |
Winst |
18.04.2023 1e League C 19. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-A |
Winkens , Frank
Oud Spaans-A |
Winst |
18.04.2023 1e League C 19. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-A |
Eijpe, Deborah
Oud Spaans-A |
Winst |
31.03.2023 1e League C 18. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-A |
Herwig, Alex
Rumpener Beemden-A |
Verlies |
31.03.2023 1e League C 18. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-A |
Erkens, Ron
Rumpener Beemden-A |
Verlies |
31.03.2023 1e League C 18. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-A |
Slenders, Geert
Rumpener Beemden-A |
Winst |
08.03.2023 1e League C 15. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-A |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Verlies |
08.03.2023 1e League C 15. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-A |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Verlies |
08.03.2023 1e League C 15. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-A |
Auckel , Hans
`t Brandwapen-A |
Verlies |
07.02.2023 1e League C 14. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-A |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Winst |
07.02.2023 1e League C 14. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-A |
Spijkerman, John
Brunssum Noord-A |
Winst |
07.02.2023 1e League C 14. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-A |
Bleeser, Jos
Brunssum Noord-A |
Winst |
31.01.2023 1e League C 13. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-A |
Meer van der, Rick
De Burcht-A |
Winst |
31.01.2023 1e League C 13. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-A |
Schoot v/d, Rob
De Burcht-A |
Winst |
31.01.2023 1e League C 13. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-A |
Kulkes, Ramon
De Burcht-A |
Verlies |
17.01.2023 1e League C 11. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-A |
Henssen , Pascal
Het Kroegje Heerlen-A |
Winst |
17.01.2023 1e League C 11. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-A |
Bruls, Roger
Het Kroegje Heerlen-A |
Verlies |
17.01.2023 1e League C 11. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-A |
Boerestein , Brian
Het Kroegje Heerlen-A |
Winst |
10.01.2023 1e League C 10. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-A |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Verlies |
10.01.2023 1e League C 10. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-A |
Spelen met, Optie
D`r Sjtee Uul-B |
Verlies |
10.01.2023 1e League C 10. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-A |
Curvers, Wiel
D`r Sjtee Uul-B |
Winst |
14.12.2022 1e League C 9. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-A |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Verlies |
14.12.2022 1e League C 9. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-A |
Deckers , T.
`t Steenenkruis-B |
Winst |
14.12.2022 1e League C 9. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-A |
Oosting, John
`t Steenenkruis-B |
Verlies |
29.11.2022 1e League C 7. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-A |
Coenders, Peter
Rumpener Beemden-A |
Verlies |
29.11.2022 1e League C 7. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-A |
Slenders, Geert
Rumpener Beemden-A |
Winst |
29.11.2022 1e League C 7. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-A |
Coenders, Rogier
Rumpener Beemden-A |
Verlies |
22.11.2022 1e League C 6. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-A |
Eijfferts, Albert
d`r Sjutt-A |
Verlies |
22.11.2022 1e League C 6. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-A |
Lemaire, Ger
d`r Sjutt-A |
Winst |
22.11.2022 1e League C 6. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-A |
Braun, Patrick
d`r Sjutt-A |
Verlies |
08.11.2022 1e League C 4. Speeldag |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-A |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Winst |