Speler > Rademacher., Armin |
---|
Rademacher., Armin |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Vereniging: |
Oud Genhei |
Organisatie: |
Nederlandse Poolbiljart Bond |
Spelersnr.: | 10437 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Oud Genhei-A (2e) | Beker `t Patronaat |
Oud Genhei-A | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League F, Beker `t Patronaat 2e league |
2022-2023 | |
Oud Genhei-A | 2e League A, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
2021-2022 | |
Oud Genhei-B | 2e League B |
2020-2021 | |
Oud Genhei-B | 2e League E |
`t Eikske-F | 2e League A, Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
Oud Genhei-A | 2e League F, Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
2019-2020 | |
de Lounge-A | 2e League G |
de Lounge-A (2e-G) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Uitslag |
---|---|---|---|
08.06.2023 2e League A 22. Speeldag |
Rademacher., Armin
Oud Genhei-A |
Wetzels , Raoul
Dierks-A |
Winst |
08.06.2023 2e League A 22. Speeldag |
Rademacher., Armin
Oud Genhei-A |
Philippen , Tim
Dierks-A |
Winst |
08.06.2023 2e League A 22. Speeldag |
Rademacher., Armin
Oud Genhei-A |
Dreumel van, Theo
Dierks-A |
Winst |
09.03.2023 2e League A 15. Speeldag |
Rademacher., Armin
Oud Genhei-A |
Jonkman , Wijtze
Het Kroegje Heerlen-D |
Winst |
09.03.2023 2e League A 15. Speeldag |
Rademacher., Armin
Oud Genhei-A |
Puts, Wesley
Het Kroegje Heerlen-D |
Verlies |
09.03.2023 2e League A 15. Speeldag |
Rademacher., Armin
Oud Genhei-A |
Berg van den, Guido
Het Kroegje Heerlen-D |
Verlies |
02.02.2023 2e League A 13. Speeldag |
Rademacher., Armin
Oud Genhei-A |
Horsch, Calvin
Berg en Dal-B |
Verlies |
02.02.2023 2e League A 13. Speeldag |
Rademacher., Armin
Oud Genhei-A |
Dekker, Katja
Berg en Dal-B |
Winst |
02.02.2023 2e League A 13. Speeldag |
Rademacher., Armin
Oud Genhei-A |
Verwoert, Sally
Berg en Dal-B |
Winst |
19.01.2023 2e League A 11. Speeldag |
Rademacher., Armin
Oud Genhei-A |
Kuppers, Gwenda
Dierks-A |
Verlies |
19.01.2023 2e League A 11. Speeldag |
Rademacher., Armin
Oud Genhei-A |
Wetzels , Raoul
Dierks-A |
Verlies |
19.01.2023 2e League A 11. Speeldag |
Rademacher., Armin
Oud Genhei-A |
Philippen , Tim
Dierks-A |
Verlies |
22.12.2022 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Rademacher., Armin
Oud Genhei-A |
Eggen, L
De Sjoester-B |
Verlies |
22.12.2022 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Rademacher., Armin
Oud Genhei-A |
Korsten, John
De Sjoester-B |
Verlies |
22.12.2022 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Rademacher., Armin
Oud Genhei-A |
Vloon, Ruud
De Sjoester-B |
Verlies |
08.12.2022 2e League A 8. Speeldag |
Rademacher., Armin
Oud Genhei-A |
Mennens, Hein
Da Visitare-A |
Verlies |
08.12.2022 2e League A 8. Speeldag |
Rademacher., Armin
Oud Genhei-A |
Riedel, Reza
Da Visitare-A |
Winst |
08.12.2022 2e League A 8. Speeldag |
Rademacher., Armin
Oud Genhei-A |
Brouwers, Bjorn
Da Visitare-A |
Verlies |
24.11.2022 2e League A 6. Speeldag |
Rademacher., Armin
Oud Genhei-A |
Jurgens , Armand
de Residentie-A |
Verlies |
24.11.2022 2e League A 6. Speeldag |
Rademacher., Armin
Oud Genhei-A |
Schepper de, Andre
de Residentie-A |
Verlies |
24.11.2022 2e League A 6. Speeldag |
Rademacher., Armin
Oud Genhei-A |
Dorenberg , Sven
de Residentie-A |
Verlies |
03.11.2022 2e League A 3. Speeldag |
Rademacher., Armin
Oud Genhei-A |
Duinhoven van, Michel
Joe`s Place-A |
Verlies |
03.11.2022 2e League A 3. Speeldag |
Rademacher., Armin
Oud Genhei-A |
Duinhoven van, Emile
Joe`s Place-A |
Winst |
03.11.2022 2e League A 3. Speeldag |
Rademacher., Armin
Oud Genhei-A |
Steijaert, Ronald
Joe`s Place-A |
Winst |
06.10.2022 2e League A 2. Speeldag |
Rademacher., Armin
Oud Genhei-A |
Verwoert, Sally
Berg en Dal-B |
Winst |
06.10.2022 2e League A 2. Speeldag |
Rademacher., Armin
Oud Genhei-A |
Verwoert, Ferry
Berg en Dal-B |
Verlies |
06.10.2022 2e League A 2. Speeldag |
Rademacher., Armin
Oud Genhei-A |
Dekker, Katja
Berg en Dal-B |
Winst |
22.09.2022 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Rademacher., Armin
Oud Genhei-A |
Bokken , Wil
Bie Alois-B |
Winst |
22.09.2022 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Rademacher., Armin
Oud Genhei-A |
Geelen , W.
Bie Alois-B |
Verlies |
22.09.2022 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Rademacher., Armin
Oud Genhei-A |
Voesenek, Christel
Bie Alois-B |
Winst |
19.07.2022 2e League B 21. Speeldag |
Rademacher., Armin
Oud Genhei-B |
Hurkens., Marcel
Brunssum Noord-A |
Verlies |
19.07.2022 2e League B 21. Speeldag |
Rademacher., Armin
Oud Genhei-B |
Bleeser, Jos
Brunssum Noord-A |
Verlies |
19.07.2022 2e League B 21. Speeldag |
Rademacher., Armin
Oud Genhei-B |
Spijkerman, John
Brunssum Noord-A |
Verlies |
06.07.2022 2e League B 19. Speeldag |
Rademacher., Armin
Oud Genhei-B |
Janssen, Sjef
The Royal Pub-E |
Winst |
06.07.2022 2e League B 19. Speeldag |
Rademacher., Armin
Oud Genhei-B |
Opbergen van, Nick
The Royal Pub-E |
Verlies |
06.07.2022 2e League B 19. Speeldag |
Rademacher., Armin
Oud Genhei-B |
Janssen, Marttijn
The Royal Pub-E |
Verlies |
07.06.2022 2e League B 15. Speeldag |
Rademacher., Armin
Oud Genhei-B |
Grzesik, Marcel
`t Lauradorp-B |
Winst |
07.06.2022 2e League B 15. Speeldag |
Rademacher., Armin
Oud Genhei-B |
Moonen , Sjef
`t Lauradorp-B |
Winst |
07.06.2022 2e League B 15. Speeldag |
Rademacher., Armin
Oud Genhei-B |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Verlies |
19.05.2022 2e League B 12. Speeldag |
Rademacher., Armin
Oud Genhei-B |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Verlies |
19.05.2022 2e League B 12. Speeldag |
Rademacher., Armin
Oud Genhei-B |
Lemmens, Iris
`t Eikske-E |
Verlies |
19.05.2022 2e League B 12. Speeldag |
Rademacher., Armin
Oud Genhei-B |
Martens, Wendy
`t Eikske-E |
Winst |
22.04.2022 2e League B 8. Speeldag |
Rademacher., Armin
Oud Genhei-B |
Opbergen van, Nick
The Royal Pub-E |
Verlies |
22.04.2022 2e League B 8. Speeldag |
Rademacher., Armin
Oud Genhei-B |
Scheffers, Jos
The Royal Pub-E |
Verlies |
22.04.2022 2e League B 8. Speeldag |
Rademacher., Armin
Oud Genhei-B |
Hoyer, R.M
The Royal Pub-E |
Winst |
08.04.2022 2e League B 6. Speeldag |
Rademacher., Armin
Oud Genhei-B |
Schmit, Lenny
de Varenbeuk-B |
Winst |
08.04.2022 2e League B 6. Speeldag |
Rademacher., Armin
Oud Genhei-B |
Oellers, Kirsten
de Varenbeuk-B |
Winst |
08.04.2022 2e League B 6. Speeldag |
Rademacher., Armin
Oud Genhei-B |
Arts, Nicole
de Varenbeuk-B |
Verlies |
18.03.2022 2e League B 3. Speeldag |
Rademacher., Armin
Oud Genhei-B |
Aelmans, Janine
Dormans-A |
Winst |
18.03.2022 2e League B 3. Speeldag |
Rademacher., Armin
Oud Genhei-B |
Semler, Ferdi
Dormans-A |
Verlies |
18.03.2022 2e League B 3. Speeldag |
Rademacher., Armin
Oud Genhei-B |
Lohuizen van, Marc
Dormans-A |
Verlies |
10.11.2021 2e League B 1. Speeldag |
Rademacher., Armin
Oud Genhei-B |
Martens, Wendy
`t Eikske-E |
Winst |
10.11.2021 2e League B 1. Speeldag |
Rademacher., Armin
Oud Genhei-B |
Visker, Sven
`t Eikske-E |
Winst |
10.11.2021 2e League B 1. Speeldag |
Rademacher., Armin
Oud Genhei-B |
Lemmens, Iris
`t Eikske-E |
Winst |
30.09.2020 2e League E 2. Speeldag |
Rademacher., Armin
Oud Genhei-B |
Hendriks, F
`t Steenenkruis-D |
Winst |
30.09.2020 2e League E 2. Speeldag |
Rademacher., Armin
Oud Genhei-B |
Hinskens, Peter
`t Steenenkruis-D |
Verlies |
30.09.2020 2e League E 2. Speeldag |
Rademacher., Armin
Oud Genhei-B |
Schillings, Darinka
`t Steenenkruis-D |
Verlies |
12.03.2020 2e League G 16. Speeldag |
Rademacher., Armin
de Lounge-A |
Bosch, Lies
Oud Spaans-D |
Verlies |
12.03.2020 2e League G 16. Speeldag |
Rademacher., Armin
de Lounge-A |
Uden v., Frank
Oud Spaans-D |
Winst |
12.03.2020 2e League G 16. Speeldag |
Rademacher., Armin
de Lounge-A |
Coumans, Sandra
Oud Spaans-D |
Winst |
11.02.2020 Jack Wolter Beker 2e league 5. Ronde |
Rademacher., Armin
de Lounge-A (2e-G) |
Blomen , S
Slek-B (2e-G) |
Verlies |
11.02.2020 Jack Wolter Beker 2e league 5. Ronde |
Rademacher., Armin
de Lounge-A (2e-G) |
Crutzen , P.
Slek-B (2e-G) |
Verlies |
11.02.2020 Jack Wolter Beker 2e league 5. Ronde |
Rademacher., Armin
de Lounge-A (2e-G) |
Thoor van, H
Slek-B (2e-G) |
Verlies |
06.02.2020 2e League G 15. Speeldag |
Rademacher., Armin
de Lounge-A |
Peters , Ruud
`t Volkshoes-A |
Winst |
06.02.2020 2e League G 15. Speeldag |
Rademacher., Armin
de Lounge-A |
Sieswerda, Wil
`t Volkshoes-A |
Verlies |
06.02.2020 2e League G 15. Speeldag |
Rademacher., Armin
de Lounge-A |
Sieswerda , J
`t Volkshoes-A |
Winst |
04.02.2020 2e League G 14. Speeldag |
Rademacher., Armin
de Lounge-A |
Bouhuys, Benny
Oud Spaans-G |
Winst |
04.02.2020 2e League G 14. Speeldag |
Rademacher., Armin
de Lounge-A |
Bugera, J
Oud Spaans-G |
Winst |
04.02.2020 2e League G 14. Speeldag |
Rademacher., Armin
de Lounge-A |
Wilting, Roland
Oud Spaans-G |
Verlies |
23.01.2020 2e League G 13. Speeldag |
Rademacher., Armin
de Lounge-A |
Mooren, L.ion
Mofert-A |
Verlies |
23.01.2020 2e League G 13. Speeldag |
Rademacher., Armin
de Lounge-A |
Beek v.d, R.
Mofert-A |
Verlies |
23.01.2020 2e League G 13. Speeldag |
Rademacher., Armin
de Lounge-A |
Mooren-Coenen, M.
Mofert-A |
Winst |
14.01.2020 2e League G 12. Speeldag |
Rademacher., Armin
de Lounge-A |
Thoor van, H
Slek-B |
Verlies |
14.01.2020 2e League G 12. Speeldag |
Rademacher., Armin
de Lounge-A |
Jägers, Otto
Slek-B |
Verlies |
14.01.2020 2e League G 12. Speeldag |
Rademacher., Armin
de Lounge-A |
Blomen , S
Slek-B |
Winst |
09.01.2020 Jack Wolter Beker 2e league 4. Ronde |
Rademacher., Armin
de Lounge-A (2e-G) |
Beckers, Martin
`t Steenenkruis-D (2e-A) |
Winst |
09.01.2020 Jack Wolter Beker 2e league 4. Ronde |
Rademacher., Armin
de Lounge-A (2e-G) |
Hinskens, Peter
`t Steenenkruis-D (2e-A) |
Winst |
09.01.2020 Jack Wolter Beker 2e league 4. Ronde |
Rademacher., Armin
de Lounge-A (2e-G) |
Rutten, Twan
`t Steenenkruis-D (2e-A) |
Winst |
19.12.2019 Jack Wolter Beker 2e league 3. Ronde |
Rademacher., Armin
de Lounge-A (2e-G) |
Raaijmakers, Natascha
D`r Sjutt-B (2e-E) |
Winst |
19.12.2019 Jack Wolter Beker 2e league 3. Ronde |
Rademacher., Armin
de Lounge-A (2e-G) |
Kunz, Ben
D`r Sjutt-B (2e-E) |
Winst |
19.12.2019 Jack Wolter Beker 2e league 3. Ronde |
Rademacher., Armin
de Lounge-A (2e-G) |
Reinders, Miel
D`r Sjutt-B (2e-E) |
Verlies |
11.12.2019 2e League G 11. Speeldag |
Rademacher., Armin
de Lounge-A |
Kanders, Leon
de Sjloes-E |
Winst |
11.12.2019 2e League G 11. Speeldag |
Rademacher., Armin
de Lounge-A |
Baggen, Daisy
de Sjloes-E |
Winst |
11.12.2019 2e League G 11. Speeldag |
Rademacher., Armin
de Lounge-A |
Heuts, Belinde
de Sjloes-E |
Winst |
05.12.2019 2e League G 10. Speeldag |
Rademacher., Armin
de Lounge-A |
Verspaget , Michel
Kroegje-B |
Verlies |
05.12.2019 2e League G 10. Speeldag |
Rademacher., Armin
de Lounge-A |
Bongartz, M
Kroegje-B |
Verlies |
05.12.2019 2e League G 10. Speeldag |
Rademacher., Armin
de Lounge-A |
Timmermans, Diego
Kroegje-B |
Verlies |
28.11.2019 2e League G 9. Speeldag |
Rademacher., Armin
de Lounge-A |
Dizy, Astrid
de Reunie-D |
Verlies |
28.11.2019 2e League G 9. Speeldag |
Rademacher., Armin
de Lounge-A |
Day, Patrick
de Reunie-D |
Winst |
28.11.2019 2e League G 9. Speeldag |
Rademacher., Armin
de Lounge-A |
Dizy, Cynthia
de Reunie-D |
Verlies |
20.11.2019 2e League G 8. Speeldag |
Rademacher., Armin
de Lounge-A |
List, Roy
de Reunie-B |
Winst |
20.11.2019 2e League G 8. Speeldag |
Rademacher., Armin
de Lounge-A |
Jurriens , Bart
de Reunie-B |
Verlies |
20.11.2019 2e League G 8. Speeldag |
Rademacher., Armin
de Lounge-A |
Dizy , Theo
de Reunie-B |
Winst |
14.11.2019 2e League G 7. Speeldag |
Rademacher., Armin
de Lounge-A |
Schlösser , Yves
In de Vrie-D |
Winst |
14.11.2019 2e League G 7. Speeldag |
Rademacher., Armin
de Lounge-A |
Bierstekers, Maikel
In de Vrie-D |
Winst |
14.11.2019 2e League G 7. Speeldag |
Rademacher., Armin
de Lounge-A |
Bosgraaf , Piet
In de Vrie-D |
Winst |
06.11.2019 2e League G 6. Speeldag |
Rademacher., Armin
de Lounge-A |
Frings , Rob
t Centrum-A |
Verlies |
06.11.2019 2e League G 6. Speeldag |
Rademacher., Armin
de Lounge-A |
Langeslag , Jan
t Centrum-A |
Winst |
06.11.2019 2e League G 6. Speeldag |
Rademacher., Armin
de Lounge-A |
Visser , Harie
t Centrum-A |
Verlies |
31.10.2019 2e League G 5. Speeldag |
Rademacher., Armin
de Lounge-A |
Uden v., Frank
Oud Spaans-D |
Winst |