Speler > Koops, Arnold |
---|
Koops, Arnold |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Vereniging: |
Utopia |
Organisatie: |
Nederlandse Poolbiljart Bond |
Spelersnr.: | 11050 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Utopia-A | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 1e League C, Beker `t Patronaat 1e league |
Utopia-B | 2e League B |
Utopia-A (1e) | Beker `t Patronaat |
Utopia-B (2e) | Inschrijvingen Seizoen 23-24, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
2022-2023 | |
Utopia-A | 1e League D, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
Utopia-B | 2e League F, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
2021-2022 | |
Utopia-B | 1e League A |
`t Eikske-A | 1e League A |
Utopia-A | 1e League B |
`t Eikske-B | 1e League C |
`t Eikske-E | 2e League B |
`t Eikske-F | 2e League D |
`t Eikske-D | 2e League E |
Utopia-C | 2e League G |
2020-2021 | |
`t Eikske-A | 1e League B, Jack Wolter Beker |
`t Eikske-F | 2e League A, Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
`t Eikske-D | 2e League B, Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
`t Eikske-B | 1e League C, Jack Wolter Beker |
`t Eikske-C | 2e League E, Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
`t Eikske-E | 2e League G, Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
2019-2020 | |
`t Eikske-B | 1e League A |
`t Eikske-A | 1e League B |
`t Eikske-D | 2e League D |
`t Eikske-C | 2e League E |
`t Eikske-E | 2e League F |
`t Eikske-C (2e-E) | Jack Wolter Beker |
`t Eikske-D (2e-D) | Jack Wolter Beker |
`t Eikske-E (2e-F) | Jack Wolter Beker |
`t Eikske-A (1e-B) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 1e league |
`t Eikske-B (1e-A) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 1e league |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Uitslag |
---|---|---|---|
09.05.2024 Beker `t Patronaat 2e league Halve finale |
Koops, Arnold
Utopia-B (2e) |
Radcliffe, John
De Sport-D |
Winst |
09.05.2024 Beker `t Patronaat 2e league Halve finale |
Koops, Arnold
Utopia-B (2e) |
Lootes, Dion
De Sport-D |
Winst |
09.05.2024 Beker `t Patronaat 2e league Halve finale |
Koops, Arnold
Utopia-B (2e) |
Jones, Gareth
De Sport-D |
Winst |
02.05.2024 2e League B 18. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Reijerman, Guido
De Koetsch-A |
Verlies |
02.05.2024 2e League B 18. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Jansen, Marcel
De Koetsch-A |
Verlies |
02.05.2024 2e League B 18. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Kalmthout v, Boris
De Koetsch-A |
Winst |
25.04.2024 2e League B 17. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Dekker, Katja
Berg en Dal-B |
Verlies |
25.04.2024 2e League B 17. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Luurssen, Andre
Berg en Dal-B |
Verlies |
25.04.2024 2e League B 17. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Verwoert, Ferry
Berg en Dal-B |
Verlies |
28.03.2024 Beker `t Patronaat 2e league 6. Ronde |
Koops, Arnold
Utopia-B (2e) |
Winkelmolen, Jo
De Sjoester-B |
Verlies |
28.03.2024 Beker `t Patronaat 2e league 6. Ronde |
Koops, Arnold
Utopia-B (2e) |
Vloon, Ruud
De Sjoester-B |
Verlies |
28.03.2024 Beker `t Patronaat 2e league 6. Ronde |
Koops, Arnold
Utopia-B (2e) |
Eggen, L
De Sjoester-B |
Winst |
21.03.2024 2e League B 15. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Gielis, Chris
Dingus-B |
Winst |
21.03.2024 2e League B 15. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Konings, Danny
Dingus-B |
Winst |
21.03.2024 2e League B 15. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Holshuijsen, Jo
Dingus-B |
Winst |
14.03.2024 2e League B 14. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Mennens, Hein
`t Heukske-A |
Winst |
14.03.2024 2e League B 14. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Martens, Nicolle
`t Heukske-A |
Verlies |
14.03.2024 2e League B 14. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Brouwers, Bjorn
`t Heukske-A |
Verlies |
29.02.2024 2e League B 12. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Aretz , John
`t Lauradorp-C |
Winst |
29.02.2024 2e League B 12. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Winst |
29.02.2024 2e League B 12. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Maertzdorf, W
`t Lauradorp-C |
Winst |
14.12.2023 Beker `t Patronaat 4. Ronde |
Koops, Arnold
Utopia-B (2e) |
Tseleppis, J
Oud Spaans-A (PL) |
Verlies |
14.12.2023 Beker `t Patronaat 4. Ronde |
Koops, Arnold
Utopia-B (2e) |
Zwakhalen, F
Oud Spaans-A (PL) |
Winst |
14.12.2023 Beker `t Patronaat 4. Ronde |
Koops, Arnold
Utopia-B (2e) |
Eijkenboom, Henk
Oud Spaans-A (PL) |
Verlies |
09.11.2023 2e League B 6. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Klunder, Roger
Dingus-B |
Verlies |
09.11.2023 2e League B 6. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Konings, Danny
Dingus-B |
Verlies |
09.11.2023 2e League B 6. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Gielis, Chris
Dingus-B |
Winst |
02.11.2023 2e League B 5. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Theunissen, Theo
`t Heukske-A |
Winst |
02.11.2023 2e League B 5. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Ruitenberg, Liane
`t Heukske-A |
Winst |
02.11.2023 2e League B 5. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Brouwers, Bjorn
`t Heukske-A |
Verlies |
19.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Koops, Arnold
Utopia-B (2e) |
Maassen, Henk
`t Pumpje-E (2e) |
Winst |
19.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Koops, Arnold
Utopia-B (2e) |
Vondenhoff, Marian
`t Pumpje-E (2e) |
Winst |
19.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Koops, Arnold
Utopia-B (2e) |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E (2e) |
Verlies |
12.10.2023 2e League B 3. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Maertzdorf, W
`t Lauradorp-C |
Verlies |
12.10.2023 2e League B 3. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Aretz , John
`t Lauradorp-C |
Verlies |
12.10.2023 2e League B 3. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Winst |
28.09.2023 2e League B 1. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Jonkman , Wijtze
Het Kroegje Heerlen-D |
Winst |
28.09.2023 2e League B 1. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Puts, Wesley
Het Kroegje Heerlen-D |
Winst |
28.09.2023 2e League B 1. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Spet , M
Het Kroegje Heerlen-D |
Verlies |
07.06.2023 2e League F 22. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Hellebrand, Luc
De Sport-F |
Winst |
07.06.2023 2e League F 22. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Winst |
07.06.2023 2e League F 22. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Kneip, Nicole
De Sport-F |
Verlies |
25.05.2023 2e League F 21. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Oellers, Kirsten
de Varenbeuk-B |
Verlies |
25.05.2023 2e League F 21. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Arts, Nicole
de Varenbeuk-B |
Winst |
25.05.2023 2e League F 21. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Bergers, Cor
de Varenbeuk-B |
Winst |
17.05.2023 2e League F 20. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Lester, Collin
Fratelli-A |
Verlies |
17.05.2023 2e League F 20. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Henkes, Jolanda
Fratelli-A |
Winst |
17.05.2023 2e League F 20. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Verlies |
29.03.2023 2e League F 18. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Meijers, John
Spech-A |
Verlies |
29.03.2023 2e League F 18. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Scaf, Henry
Spech-A |
Winst |
29.03.2023 2e League F 18. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Janssen, Dave
Spech-A |
Winst |
02.03.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Severens, Guus
Oud Spaans-D |
Verlies |
02.03.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Paulissen , Remco
Oud Spaans-D |
Verlies |
02.03.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Coumans, Sandra
Oud Spaans-D |
Verlies |
02.02.2023 2e League F 13. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Bugera, J
Oud Spaans-E |
Verlies |
02.02.2023 2e League F 13. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Colson, Trudy
Oud Spaans-E |
Winst |
02.02.2023 2e League F 13. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-E |
Verlies |
13.01.2023 2e League F 10. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Houkes, Gerda
de Varenbeuk-B |
Winst |
13.01.2023 2e League F 10. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Ommen van, Sharon
de Varenbeuk-B |
Winst |
13.01.2023 2e League F 10. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Oellers, Kirsten
de Varenbeuk-B |
Winst |
24.11.2022 2e League F 6. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Gerekens , Werner
In de Vrie-C |
Verlies |
24.11.2022 2e League F 6. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Zelissen , Sonny
In de Vrie-C |
Winst |
24.11.2022 2e League F 6. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Kessel, P.
In de Vrie-C |
Winst |
10.11.2022 2e League F 4. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Post, Willeke
De Sjoester-A |
Winst |
10.11.2022 2e League F 4. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Tholen, Anoek
De Sjoester-A |
Verlies |
10.11.2022 2e League F 4. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Esser, Jean
De Sjoester-A |
Winst |
02.11.2022 2e League F 3. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Winst |
02.11.2022 2e League F 3. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Demarteau, Harry
De Oude Mert-A |
Verlies |
02.11.2022 2e League F 3. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Kroes, Ron
De Oude Mert-A |
Winst |
13.10.2022 Beker `t Patronaat 2e league 1. Ronde |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Kroonen, Eric
Wilhelmina-A |
Winst |
13.10.2022 Beker `t Patronaat 2e league 1. Ronde |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Bosten , Rick
Wilhelmina-A |
Winst |
13.10.2022 Beker `t Patronaat 2e league 1. Ronde |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A |
Winst |
06.10.2022 2e League F 2. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Colson, Trudy
Oud Spaans-E |
Winst |
06.10.2022 2e League F 2. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Latten, Sandra
Oud Spaans-E |
Winst |
06.10.2022 2e League F 2. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Blokzijll, Natasja
Oud Spaans-E |
Winst |
21.09.2022 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Kole, Martin
`t Eikske-F |
Winst |
21.09.2022 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Schendel v, Peter
`t Eikske-F |
Verlies |
21.09.2022 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Fleuren, Tim
`t Eikske-F |
Winst |
14.07.2022 2e League G 20. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-C |
Latten, Sandra
Oud Spaans-E |
Winst |
14.07.2022 2e League G 20. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-C |
Colson, Trudy
Oud Spaans-E |
Winst |
14.07.2022 2e League G 20. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-C |
Kip, Tiny
Oud Spaans-E |
Winst |
06.07.2022 2e League G 19. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-C |
Moederschein, Roland
de Reunie-D |
Winst |
06.07.2022 2e League G 19. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-C |
Hondong , Jo
de Reunie-D |
Winst |
06.07.2022 2e League G 19. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-C |
Smit, John
de Reunie-D |
Winst |
01.06.2022 2e League G 14. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-C |
Ter Linde, Angelo
The Royal Pub-F |
Verlies |
01.06.2022 2e League G 14. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-C |
Hoyer, Jordy
The Royal Pub-F |
Verlies |
01.06.2022 2e League G 14. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-C |
Hoyer, R.M
The Royal Pub-F |
Verlies |
26.05.2022 2e League G 13. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-C |
Duinhoven v, Marlon
Joe`s Place-B |
Verlies |
26.05.2022 2e League G 13. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-C |
Duinhoven van, Emile
Joe`s Place-B |
Winst |
26.05.2022 2e League G 13. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-C |
Steijaert, Ronald
Joe`s Place-B |
Winst |
27.04.2022 2e League G 9. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-C |
Blokzijll, Natasja
Oud Spaans-E |
Winst |
27.04.2022 2e League G 9. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-C |
Bugera, J
Oud Spaans-E |
Winst |
27.04.2022 2e League G 9. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-C |
Colson, Trudy
Oud Spaans-E |
Winst |
18.04.2022 2e League G 8. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-C |
Moederschein, Roland
de Reunie-D |
Winst |
18.04.2022 2e League G 8. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-C |
Smit, John
de Reunie-D |
Winst |
18.04.2022 2e League G 8. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-C |
Vissers, John
de Reunie-D |
Verlies |
31.03.2022 2e League G 5. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-C |
Roberts, Brendon
`t Kroegje-A |
Verlies |
31.03.2022 2e League G 5. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-C |
Verspaget , Michel
`t Kroegje-A |
Verlies |
31.03.2022 2e League G 5. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-C |
Saya, Quincy
`t Kroegje-A |
Verlies |
23.03.2022 2e League G 4. Speeldag |
Koops, Arnold
Utopia-C |
Vloon, Ruud
De Sjoester-B |
Winst |