Speler > Arts, Berbel, |
---|
Arts, Berbel, |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Vereniging: |
Utopia |
Organisatie: |
Nederlandse Poolbiljart Bond |
Spelersnr.: | 10845 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Utopia-A | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 1e League C, Beker `t Patronaat 1e league |
Utopia-B | 2e League B |
Utopia-A (1e) | Beker `t Patronaat |
Utopia-B (2e) | Inschrijvingen Seizoen 23-24, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
2022-2023 | |
Utopia-B | 2e League F, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
Utopia-A | 1e League D, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
2021-2022 | |
Utopia-B | 1e League A |
Utopia-A | 1e League B |
Utopia-C | 2e League G |
2020-2021 | |
Utopia-A | 1e League B, Jack Wolter Beker |
Utopia-B | 2e League B, Jack Wolter Beker |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Uitslag |
---|---|---|---|
04.12.2023 1e League C 9. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Dekker , Erik
Mio-B |
Verlies |
04.12.2023 1e League C 9. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Reuling , Piet
Mio-B |
Verlies |
04.12.2023 1e League C 9. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Hulst v.d, W.
Mio-B |
Verlies |
15.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Arts, Berbel,
Utopia-A (1e) |
Rossum van, Rob
Oud Spaans-D (1e) |
Verlies |
15.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Arts, Berbel,
Utopia-A (1e) |
Loupias, Magda
Oud Spaans-D (1e) |
Verlies |
15.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Arts, Berbel,
Utopia-A (1e) |
Ubben, Roger
Oud Spaans-D (1e) |
Verlies |
01.11.2023 1e League C 5. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Willems , Tom
Heksenberg-A |
Verlies |
01.11.2023 1e League C 5. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Cleef v., Marco
Heksenberg-A |
Verlies |
01.11.2023 1e League C 5. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Grijmans, Lambert
Heksenberg-A |
Verlies |
27.09.2023 1e League C 1. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Verlies |
27.09.2023 1e League C 1. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Heidstra, Vincent
`t Steenenkruis-C |
Verlies |
27.09.2023 1e League C 1. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Verlies |
07.06.2023 1e League D 22. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Dekker , Erik
Mio-B |
Winst |
07.06.2023 1e League D 22. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Hulst v.d, W.
Mio-B |
Verlies |
07.06.2023 1e League D 22. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Reuling , Piet
Mio-B |
Winst |
25.05.2023 1e League D 21. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Rey van, Anton
Apollo-D |
Verlies |
25.05.2023 1e League D 21. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Stoffels, Ronald
Apollo-D |
Verlies |
25.05.2023 1e League D 21. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Zimberlin , J.
Apollo-D |
Verlies |
17.04.2023 1e League D 19. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Salobir, Pascal
D`r Sjpringbron-A |
Verlies |
17.04.2023 1e League D 19. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Baki , A
D`r Sjpringbron-A |
Winst |
17.04.2023 1e League D 19. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Schaefer, Peter
D`r Sjpringbron-A |
Winst |
29.03.2023 1e League D 18. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Brands, Harrie
The Royal Pub-D |
Verlies |
29.03.2023 1e League D 18. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Palmen, Huub
The Royal Pub-D |
Winst |
29.03.2023 1e League D 18. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Frelih, Marcel
The Royal Pub-D |
Verlies |
24.03.2023 1e League D 17. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Odekerken , Hub
Het Kroegje Heerlen-B |
Winst |
24.03.2023 1e League D 17. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Jungblut, Matt
Het Kroegje Heerlen-B |
Verlies |
24.03.2023 1e League D 17. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Jungblut , John
Het Kroegje Heerlen-B |
Verlies |
15.03.2023 1e League D 16. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Janssen, Brian
D`r Toeëre-B |
Winst |
15.03.2023 1e League D 16. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Sanders, Ingrid
D`r Toeëre-B |
Verlies |
15.03.2023 1e League D 16. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Janssen, Brian
D`r Toeëre-B |
Verlies |
15.02.2023 Beker `t Patronaat 1e league 2. Ronde |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Jacobs , Leo
In de Vrie-A |
Winst |
15.02.2023 Beker `t Patronaat 1e league 2. Ronde |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Busschers , Jan
In de Vrie-A |
Verlies |
15.02.2023 Beker `t Patronaat 1e league 2. Ronde |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Wilms, Martin
In de Vrie-A |
Verlies |
09.02.2023 1e League D 14. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Haghwerdy, Farshad
`t Pumpje-B |
Winst |
09.02.2023 1e League D 14. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Lechner, Christel
`t Pumpje-B |
Verlies |
09.02.2023 1e League D 14. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Albers, R
`t Pumpje-B |
Verlies |
25.01.2023 1e League D 12. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Neuman, Michel
Schaesbergerveld-B |
Verlies |
25.01.2023 1e League D 12. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Hanssen , Marco
Schaesbergerveld-B |
Winst |
25.01.2023 1e League D 12. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Ritzen , Marco
Schaesbergerveld-B |
Verlies |
16.01.2023 1e League D 11. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Raeven, Roger
Mio-B |
Verlies |
16.01.2023 1e League D 11. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Beacon , C
Mio-B |
Verlies |
16.01.2023 1e League D 11. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Reuling , Piet
Mio-B |
Winst |
11.01.2023 1e League D 10. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Rey van, Anton
Apollo-D |
Winst |
11.01.2023 1e League D 10. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Zimberlin , J.
Apollo-D |
Verlies |
11.01.2023 1e League D 10. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Stoffels, Ronald
Apollo-D |
Winst |
21.12.2022 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Auckel , Hans
`t Brandwapen-A |
Verlies |
21.12.2022 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Meegen v, Roger
`t Brandwapen-A |
Verlies |
21.12.2022 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Verlies |
13.12.2022 1e League D 9. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Thoor van, H
Slek-A |
Verlies |
13.12.2022 1e League D 9. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Heber, Johan
Slek-A |
Verlies |
13.12.2022 1e League D 9. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Jägers, Otto
Slek-A |
Verlies |
07.12.2022 1e League D 8. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Salobir, Pascal
D`r Sjpringbron-A |
Winst |
07.12.2022 1e League D 8. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Severins, Jo
D`r Sjpringbron-A |
Winst |
07.12.2022 1e League D 8. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Schaefer, Peter
D`r Sjpringbron-A |
Winst |
01.12.2022 1e League D 7. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Palmen, Huub
The Royal Pub-D |
Winst |
01.12.2022 1e League D 7. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Frelih, Marcel
The Royal Pub-D |
Verlies |
01.12.2022 1e League D 7. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Bours, Frank
The Royal Pub-D |
Verlies |
23.11.2022 1e League D 6. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Jungblut , John
Het Kroegje Heerlen-B |
Verlies |
23.11.2022 1e League D 6. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Jungblut, Matt
Het Kroegje Heerlen-B |
Verlies |
23.11.2022 1e League D 6. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Steins , Tim
Het Kroegje Heerlen-B |
Verlies |
16.11.2022 1e League D 5. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Dauven, Patrick
D`r Toeëre-B |
Verlies |
16.11.2022 1e League D 5. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Janssen, Bjorn
D`r Toeëre-B |
Verlies |
16.11.2022 1e League D 5. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Janssen, Brian
D`r Toeëre-B |
Winst |
11.11.2022 1e League D 4. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Pluymakers, Harrie
Oud Molenberg-A |
Winst |
11.11.2022 1e League D 4. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Knobbe, Ger
Oud Molenberg-A |
Winst |
11.11.2022 1e League D 4. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Gerritsen , Hens
Oud Molenberg-A |
Verlies |
02.11.2022 1e League D 3. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Haghwerdy, Farshad
`t Pumpje-B |
Winst |
02.11.2022 1e League D 3. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Albers, R
`t Pumpje-B |
Verlies |
02.11.2022 1e League D 3. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Paffen, Anja
`t Pumpje-B |
Verlies |
14.10.2022 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Gerritsen , Hens
Oud Molenberg-A |
Verlies |
14.10.2022 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Pluymakers, Harrie
Oud Molenberg-A |
Winst |
14.10.2022 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Os v, Remco
Oud Molenberg-A |
Verlies |
28.09.2022 1e League D 1. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Diepen, Steven
Schaesbergerveld-B |
Verlies |
28.09.2022 1e League D 1. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Ritzen , Marco
Schaesbergerveld-B |
Winst |
28.09.2022 1e League D 1. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Hanssen , Marco
Schaesbergerveld-B |
Winst |
27.07.2022 1e League A 22. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-B |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Winst |
27.07.2022 1e League A 22. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-B |
Melchers , T
Oud Molenberg-C |
Verlies |
27.07.2022 1e League A 22. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-B |
Spelen met, Optie
Oud Molenberg-C |
Verlies |
20.07.2022 1e League A 21. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-B |
Wijngaarden v., Wil
de Caumerbron-A |
Verlies |
20.07.2022 1e League A 21. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-B |
Dirkx, Joey
de Caumerbron-A |
Verlies |
20.07.2022 1e League A 21. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-B |
Ringma, M.
de Caumerbron-A |
Verlies |
13.07.2022 1e League A 20. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-B |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Verlies |
13.07.2022 1e League A 20. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-B |
Doren van, Ron
`t Steenenkruis-B |
Winst |
13.07.2022 1e League A 20. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-B |
Jong de, Ben
`t Steenenkruis-B |
Winst |
06.07.2022 1e League A 19. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-B |
Creusen, Ed
Berg en Dal-A |
Verlies |
06.07.2022 1e League A 19. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-B |
Smeets, Jo
Berg en Dal-A |
Verlies |
06.07.2022 1e League A 19. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-B |
Cremers , Jan
Berg en Dal-A |
Verlies |
29.06.2022 1e League A 18. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-B |
Boerestein , Brian
Het Kroegje Heerlen-A |
Verlies |
29.06.2022 1e League A 18. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-B |
Oudenaar, Nico
Het Kroegje Heerlen-A |
Verlies |
29.06.2022 1e League A 18. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-B |
Henssen , Pascal
Het Kroegje Heerlen-A |
Verlies |
15.06.2022 1e League A 16. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-B |
Holthuijsen, Frank
de Varenbeuk-A |
Verlies |
15.06.2022 1e League A 16. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-B |
Veeken v/d, Mark
de Varenbeuk-A |
Verlies |
15.06.2022 1e League A 16. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-B |
Franken, Ferry
de Varenbeuk-A |
Winst |
08.06.2022 1e League A 15. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-B |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Winst |
08.06.2022 1e League A 15. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-B |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Verlies |
08.06.2022 1e League A 15. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-B |
Sulman, M-
`t Brandwapen-A |
Verlies |
01.06.2022 1e League A 14. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-B |
Neuman, Michel
Schaesbergerveld-B |
Winst |
01.06.2022 1e League A 14. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-B |
Ritzen , Marco
Schaesbergerveld-B |
Verlies |
01.06.2022 1e League A 14. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-B |
Hanssen , Marco
Schaesbergerveld-B |
Winst |
27.05.2022 1e League A 17. Speeldag |
Arts, Berbel,
Utopia-B |
Geenen van, Jeroen
`t Eikske-A |
Verlies |