Skip to main content

Teams > D`r Sjtee Uul-A

D`r Sjtee Uul-A

Speler
Babb, Michel
12191
Bleijlevens, Ad
11097
Curvers, Wiel
10646
Dam, Jolanda
11492
Damrow, Peter
12008
Damrow, Tim
9468
Engelen, Nivenka
12175
Godehardt, Sandra
12179
Godehardt, Sjereno
12052
Groeneveld, C
10752
Heldens, Roland
11956
Herwegh, Chris
12054
Konsten, Patrick
08096
Laven, Sharon
12176
Leeuwenhage, Lies
10198
Leistra, Raimond
7134
Luthjens, Rian
12063
Meesen, Marian
10806
Pas in, aanvraag
333
Ploemen, Roel
10560
Smeets, Alicia
12177
Sonntag , Kris
11898
Spelen met, Optie
999
Ter Linde, Angelo
11596
Vestjens, Manuel
12181
 
Informatie
Vereniging: D`r Sjtee Uul
Organisatie: Nederlandse Poolbiljart Bond
Type tafel: 8-Ball
Thuis speeltijd: Woensdag vanaf 20:00 Uur
Thuis: D`r Sjtee Uul
Sloterstr 86, 6374gs Landgraaf-06-13355037
Volgende wedstrijden: Beker `t Patronaat
Beker `t Patronaat 1e league
Inschrijvingen Seizoen 23-24
 
Wedstrijden 1e League B
Speelweek Datum Tegenstander Plaats Punten Uitslag
1 Wo., 27.09.2023 20:00
Thuiswedstrijd
`t Pumpje-B
D`r Sjtee Uul
Sloterstr 86, 6374gs Landgraaf-06-13355037
8-Ball
10:14 10:14
2 Di., 03.10.2023 20:00
Uitwedstrijd
Wilhelmina-A
café Wilhemnina
Akerstraat 166, 6466 HP Kerkrade-045-5410123
8-Ball
16:8 16:8
3 Di., 10.10.2023 20:00
Uitwedstrijd
Berg en Dal-A
café Berg & Dal
Heerlenseweg 8, 6371 HS Landgraaf-0622151577
8-Ball
8:16 8:16
4 Wo., 25.10.2023 20:00
Thuiswedstrijd
Apollo-D
D`r Sjtee Uul
Sloterstr 86, 6374gs Landgraaf-06-13355037
8-Ball
12:12 12:12
5 Do., 02.11.2023 20:00
Uitwedstrijd
de Koempels-A
café Steenenkruis (Lauradorp-Koempels-Um
Maastrichterlaan 2, 6374 VR Landgraaf-045-5310750
8-Ball
8:16 8:16
6 Wo., 08.11.2023 20:00
Thuiswedstrijd
d`r Sjutt-A
D`r Sjtee Uul
Sloterstr 86, 6374gs Landgraaf-06-13355037
8-Ball
14:10 14:10
7 Ma., 20.11.2023 20:00
Uitwedstrijd
D`r Sjpringbron-A
café A jen Bouwerwei (Sjpringbron)
Franciscanerstr. 44, 6462 CP Kerkrade-045-5452852
8-Ball
12:12 12:12
8 Wo., 29.11.2023 20:00
Thuiswedstrijd
Dierks-A
D`r Sjtee Uul
Sloterstr 86, 6374gs Landgraaf-06-13355037
8-Ball
16:8 16:8
9 Wo., 06.12.2023 20:00
Uitwedstrijd
`t Steenenkruis-B
café Steenenkruis (Lauradorp-Koempels-Um
Maastrichterlaan 2, 6374 VR Landgraaf-045-5310750
8-Ball
12:12 12:12
10 Do., 18.01.2024 20:00
Uitwedstrijd
`t Pumpje-B
café `t Pumpje
St. Pieterstraat 38, 6463 CT Kerkrade-045-5671640
8-Ball
16:8 16:8
11 Wo., 24.01.2024 20:00
Thuiswedstrijd
Wilhelmina-A
D`r Sjtee Uul
Sloterstr 86, 6374gs Landgraaf-06-13355037
8-Ball
12:12 12:12
12 Wo., 28.02.2024 20:00
Thuiswedstrijd
Berg en Dal-A
D`r Sjtee Uul
Sloterstr 86, 6374gs Landgraaf-06-13355037
8-Ball
14:10 14:10
13 Do., 07.03.2024 20:00
Uitwedstrijd
Apollo-D
café Apollo
Industriestr. 19, 6466 GA Kerkrade-045-5414198
8-Ball
8:16 8:16
14 Wo., 13.03.2024 20:00
Thuiswedstrijd
de Koempels-A
D`r Sjtee Uul
Sloterstr 86, 6374gs Landgraaf-06-13355037
8-Ball
16:8 16:8
15 Di., 19.03.2024 20:00
Uitwedstrijd
d`r Sjutt-A
café D`r Sjutt
Markt 30, 6372 AT Landgraaf-045-2059858
8-Ball
12:12 12:12
16 Wo., 17.04.2024 20:00
Thuiswedstrijd
D`r Sjpringbron-A
D`r Sjtee Uul
Sloterstr 86, 6374gs Landgraaf-06-13355037
8-Ball
17 Do., 25.04.2024 20:00
Uitwedstrijd
Dierks-A
café Dierks
Hoogstraat 65, 6373 HP Landgraaf-06-51768888
8-Ball
18 Wo., 01.05.2024 20:00
Thuiswedstrijd
`t Steenenkruis-B
D`r Sjtee Uul
Sloterstr 86, 6374gs Landgraaf-06-13355037
8-Ball
 
Wedstrijden Beker `t Patronaat
Ronde Datum Tegenstander Plaats Punten Uitslag
2 Wo., 18.10.2023 20:00
Thuiswedstrijd
D`r Toeëre-C (2e)
D`r Sjtee Uul
Sloterstr 86, 6374gs Landgraaf-06-13355037
8-Ball
2
18:6 18:6
3 Di., 14.11.2023 20:00
Uitwedstrijd
d`r Sjutt-A (1e)
café D`r Sjutt
Markt 30, 6372 AT Landgraaf-045-2059858
8-Ball
2
71:83 10:14
 
Wedstrijden Beker `t Patronaat 1e league
Ronde Datum Tegenstander Plaats Punten Uitslag
2 Wo., 13.12.2023 20:00
Uitwedstrijd
`t Brandwapen-A
café Brandwapen
Markt 7, 6372 AT Landgraaf-045-5313329
8-Ball
59:152 6:18
 
Kalender Export van de wedstrijden zonder alarm melding…
Kalender Export van de wedstrijden met alarm melding (2 uur van te voren)…