Speler > Wal v.d, Lambert |
---|
Wal v.d, Lambert |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Vereniging: |
de Ouwe Mert |
Organisatie: |
Nederlandse Poolbiljart Bond |
Spelersnr.: | 6089 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
De Oude Mert-A (2e) | Beker `t Patronaat |
De Oude Mert-A | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League C, Beker `t Patronaat 2e league |
2022-2023 | |
De Oude Mert-A | 2e League F, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
2021-2022 | |
De Oude Mert-A | 2e League E |
2020-2021 | |
De Oude Mert-A | 2e League G, Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
2019-2020 | |
de Ouwe Mert-A | 2e League F |
De Ouwe Mert-A (2e-F) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Uitslag |
---|---|---|---|
24.04.2024 2e League C 17. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Creusen, Ed
`t Brandwapen-B |
Verlies |
24.04.2024 2e League C 17. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Verlies |
24.04.2024 2e League C 17. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Martens , Hans
`t Brandwapen-B |
Verlies |
24.01.2024 2e League C 11. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Verlies |
24.01.2024 2e League C 11. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Janssen, Wiel
Fratelli-A |
Verlies |
24.01.2024 2e League C 11. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Dirkx , Richard
Fratelli-A |
Verlies |
17.01.2024 2e League C 10. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Roer v/d, Marco
de Kroeg-A |
Winst |
17.01.2024 2e League C 10. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Ramakers, Maikel
de Kroeg-A |
Verlies |
17.01.2024 2e League C 10. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A |
Verlies |
06.12.2023 2e League C 9. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Jong de, Brandon
`t Pumpje-D |
Winst |
06.12.2023 2e League C 9. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Stevens, Marc
`t Pumpje-D |
Verlies |
06.12.2023 2e League C 9. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Jong de, Angelo
`t Pumpje-D |
Verlies |
15.11.2023 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Godderij, Silvia
Dingus-A |
Verlies |
15.11.2023 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Ritzen, Ronny
Dingus-A |
Verlies |
15.11.2023 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Verlies |
08.11.2023 2e League C 6. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Leegstra, Arnold backer
Wilhelmina-B |
Winst |
08.11.2023 2e League C 6. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Otten, Kevin
Wilhelmina-B |
Verlies |
08.11.2023 2e League C 6. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Winst |
25.10.2023 2e League C 4. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Kölker , Hans
Oud Molenberg-D |
Verlies |
25.10.2023 2e League C 4. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Nollgen , Leo
Oud Molenberg-D |
Winst |
25.10.2023 2e League C 4. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Pluymakers, Pedro
Oud Molenberg-D |
Verlies |
10.10.2023 2e League C 3. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Roemgens-Moonen, Anita
Heksenberg-C |
Winst |
10.10.2023 2e League C 3. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Noijen, Frank
Heksenberg-C |
Winst |
10.10.2023 2e League C 3. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Sijstermans, Maikel
Heksenberg-C |
Verlies |
25.09.2023 2e League C 1. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Roer v/d, Marco
de Kroeg-A |
Winst |
25.09.2023 2e League C 1. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Ramakers, Maikel
de Kroeg-A |
Winst |
25.09.2023 2e League C 1. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Zannoudi, Mustafa
de Kroeg-A |
Winst |
19.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A (2e) |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B (2e) |
Winst |
19.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A (2e) |
Beyer , May
`t Lauradorp-B (2e) |
Verlies |
19.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A (2e) |
Boorn v.d, Peggy
`t Lauradorp-B (2e) |
Winst |
19.04.2023 2e League F 19. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Dirkx , Richard
Fratelli-A |
Winst |
19.04.2023 2e League F 19. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Winst |
19.04.2023 2e League F 19. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Henkes, Jolanda
Fratelli-A |
Verlies |
12.04.2023 2e League F 15. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Gerekens , Werner
In de Vrie-C |
Verlies |
12.04.2023 2e League F 15. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Zelissen, Janny
In de Vrie-C |
Verlies |
12.04.2023 2e League F 15. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Kessel, P.
In de Vrie-C |
Verlies |
22.03.2023 2e League F 17. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Meijers, John
Spech-A |
Winst |
22.03.2023 2e League F 17. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Nijsten, Math
Spech-A |
Verlies |
22.03.2023 2e League F 17. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Bouwens, Jan
Spech-A |
Winst |
16.03.2023 2e League F 16. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Weijermans, David
de Reunie-C |
Verlies |
16.03.2023 2e League F 16. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Moederschein, Roland
de Reunie-C |
Verlies |
16.03.2023 2e League F 16. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Dewaide, Jordy
de Reunie-C |
Verlies |
18.01.2023 2e League F 11. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Tholen, Anoek
De Sjoester-A |
Winst |
18.01.2023 2e League F 11. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Dohmen, Andre
De Sjoester-A |
Winst |
18.01.2023 2e League F 11. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Esser, Jean
De Sjoester-A |
Winst |
21.12.2022 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Boesten, Erik
In de Vrie-B |
Winst |
21.12.2022 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Kerres , Ramon
In de Vrie-B |
Verlies |
21.12.2022 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Zelissen, Irma
In de Vrie-B |
Verlies |
07.12.2022 2e League F 8. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Janssen, Wiel
Fratelli-A |
Winst |
07.12.2022 2e League F 8. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Verlies |
07.12.2022 2e League F 8. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Lester, Collin
Fratelli-A |
Verlies |
30.11.2022 2e League F 7. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Parfant, Gregor
De Sport-F |
Winst |
30.11.2022 2e League F 7. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Hellebrand, Luc
De Sport-F |
Verlies |
30.11.2022 2e League F 7. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Winst |
23.11.2022 2e League F 6. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Nijsten, Math
Spech-A |
Verlies |
23.11.2022 2e League F 6. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Janssen, Dave
Spech-A |
Winst |
23.11.2022 2e League F 6. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Bouwens, Jan
Spech-A |
Verlies |
02.11.2022 2e League F 3. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Verlies |
02.11.2022 2e League F 3. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Hofland, Rene
Utopia-B |
Verlies |
02.11.2022 2e League F 3. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Gortzen, Huub
Utopia-B |
Verlies |
11.10.2022 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Kubicsek, Martin
De Sport-H |
Winst |
11.10.2022 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Jones, Gareth
De Sport-H |
Winst |
11.10.2022 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Parry, Daniel
De Sport-H |
Winst |
13.07.2022 2e League E 20. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Gennar, Nancy
De Sport-D |
Winst |
13.07.2022 2e League E 20. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Parfant, Gregor
De Sport-D |
Winst |
13.07.2022 2e League E 20. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Durinck, Ilona
De Sport-D |
Verlies |
23.06.2022 2e League E 17. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Roberts , Dave
In de Vrie-C |
Verlies |
23.06.2022 2e League E 17. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Zelissen , Sonny
In de Vrie-C |
Winst |
23.06.2022 2e League E 17. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Zelissen, Janny
In de Vrie-C |
Verlies |
15.06.2022 2e League E 16. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Hulskens , Givano
`t Kroegje-B |
Verlies |
15.06.2022 2e League E 16. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Timmermans, Diego
`t Kroegje-B |
Verlies |
15.06.2022 2e League E 16. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Roberts, Brendon
`t Kroegje-B |
Winst |
18.05.2022 2e League E 12. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Dirkx , Richard
Fratelli-A |
Winst |
18.05.2022 2e League E 12. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Janssen, Wiel
Fratelli-A |
Winst |
18.05.2022 2e League E 12. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Lester, Collin
Fratelli-A |
Winst |
11.05.2022 2e League E 11. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Linders, Robin
Oud Molenberg-F |
Winst |
11.05.2022 2e League E 11. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Deursen van, Anja
Oud Molenberg-F |
Winst |
11.05.2022 2e League E 11. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Nollgen , Leo
Oud Molenberg-F |
Verlies |
06.04.2022 2e League E 6. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Roberts , Patrick
In de Vrie-C |
Verlies |
06.04.2022 2e League E 6. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Kerres , Ramon
In de Vrie-C |
Verlies |
06.04.2022 2e League E 6. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Zelissen, Janny
In de Vrie-C |
Verlies |
15.03.2022 2e League E 3. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Sijstermans , Mitchel
`t Eikske-D |
Winst |
15.03.2022 2e League E 3. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Sijstermans, Maikel
`t Eikske-D |
Winst |
15.03.2022 2e League E 3. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Foxen , Guus
`t Eikske-D |
Winst |
09.03.2022 2e League E 2. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Kunz, Ben
d`r Sjutt-D |
Verlies |
09.03.2022 2e League E 2. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Senden, Paul
d`r Sjutt-D |
Verlies |
09.03.2022 2e League E 2. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Brasse, Marco
d`r Sjutt-D |
Verlies |
10.11.2021 2e League E 1. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Geel van, Yvonne
Fratelli-A |
Winst |
10.11.2021 2e League E 1. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Henkes, Jolanda
Fratelli-A |
Verlies |
10.11.2021 2e League E 1. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Verlies |
14.10.2020 2e League G 4. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Coffie, Jelano
De Sport-E |
Winst |
14.10.2020 2e League G 4. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Amrani , Achmed
De Sport-E |
Verlies |
14.10.2020 2e League G 4. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Hellebrand, Luc
De Sport-E |
Verlies |
08.10.2020 2e League G 3. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Janssen, Kelly
`t Eikske-E |
Winst |
08.10.2020 2e League G 3. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Lemmens, Iris
`t Eikske-E |
Winst |
08.10.2020 2e League G 3. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Janssen, Mandy
`t Eikske-E |
Verlies |
23.09.2020 2e League G 1. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Boorn v.d, Peggy
`t Lauradorp-B |
Verlies |
23.09.2020 2e League G 1. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Winst |
23.09.2020 2e League G 1. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Moonen , Sjef
`t Lauradorp-B |
Verlies |
20.01.2020 2e League F 13. Speeldag |
Wal v.d, Lambert
de Ouwe Mert-A |
Dongen v, Jan
Apollo-F |
Winst |