Speler > Valkenburg, Manuel |
---|
Valkenburg, Manuel |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Vereniging: |
de Kroeg |
Organisatie: |
Nederlandse Poolbiljart Bond |
Spelersnr.: | 11931 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | Pl. | Deelnemers |
---|---|---|
2019-2020 | ||
NBBR Ranking | 87 | 87 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | Pl. | Deelnemers |
---|---|---|---|---|---|
2019-2020 | |||||
NBBR Ranking 3 GRANDE FINALE | Café d`r Belg | Open | Zo., 08.12.2019 | 129 | 59 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
de Kroeg-B | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League D, Beker `t Patronaat 2e league |
de Kroeg-A | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League C, Beker `t Patronaat 2e league |
de Kroeg-A (2e) | Beker `t Patronaat |
de Kroeg-B (2e) | Beker `t Patronaat |
de Kroeg-C (2e) | Beker `t Patronaat |
de Kroeg-C | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League G, Beker `t Patronaat 2e league |
2021-2022 | |
Het Kroegje Heerlen-A | 1e League A |
Het Kroegje Heerlen-B | 1e League D |
Het Kroegje Heerlen-D | 2e League B |
Het Kroegje Heerlen-C | 2e League D |
Het Kroegje Heerlen-E | 2e League F |
2020-2021 | |
Het Kroegje Heerlen-A | Installatiebedrijf Lemmens PL B |
Het Kroegje Heerlen-D | 1e League B, Jack Wolter Beker |
Het Kroegje Heerlen-B | 1e League C, Jack Wolter Beker |
Het Kroegje Heerlen-F | 2e League E, Jack Wolter Beker |
Het Kroegje Heerlen-C | 2e League F, Jack Wolter Beker |
Het Kroegje Heerlen-E | 2e League B, Jack Wolter Beker |
2019-2020 | |
D`r Toeëre-A | 2e League F |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Uitslag |
---|---|---|---|
01.05.2024 2e League C 18. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A |
Otten, Kevin
Wilhelmina-B |
Verlies |
01.05.2024 2e League C 18. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Winst |
01.05.2024 2e League C 18. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A |
Leegstra, Arnold backer
Wilhelmina-B |
Winst |
26.03.2024 2e League C 16. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A |
Amory, Sjaak
`t Pumpje-D |
Winst |
26.03.2024 2e League C 16. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A |
Jong de, Angelo
`t Pumpje-D |
Verlies |
26.03.2024 2e League C 16. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A |
Stevens, Marc
`t Pumpje-D |
Winst |
18.03.2024 2e League C 15. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A |
Nollgen , Leo
Oud Molenberg-D |
Winst |
18.03.2024 2e League C 15. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A |
Sambo , Zsamir
Oud Molenberg-D |
Winst |
18.03.2024 2e League C 15. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A |
Deursen van, Anja
Oud Molenberg-D |
Verlies |
11.03.2024 2e League C 14. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A |
Wiennekendonk , Bjorn
`t Brandwapen-B |
Winst |
11.03.2024 2e League C 14. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Verlies |
11.03.2024 2e League C 14. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A |
Jong de, Bert
`t Brandwapen-B |
Winst |
06.03.2024 2e League C 13. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A |
Lester, Collin
Fratelli-A |
Winst |
06.03.2024 2e League C 13. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A |
Henkes, Jolanda
Fratelli-A |
Winst |
06.03.2024 2e League C 13. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A |
Dirkx , Richard
Fratelli-A |
Winst |
26.02.2024 2e League C 12. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Winst |
26.02.2024 2e League C 12. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-B |
Verlies |
26.02.2024 2e League C 12. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A |
Janssen, J.
Brunssum Noord-B |
Winst |
22.01.2024 2e League C 11. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A |
Noijen, Frank
Heksenberg-C |
Winst |
22.01.2024 2e League C 11. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A |
Roemgens-Moonen, Anita
Heksenberg-C |
Verlies |
22.01.2024 2e League C 11. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A |
Sijstermans, Maikel
Heksenberg-C |
Winst |
17.01.2024 2e League C 10. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A |
Demarteau, Harry
De Oude Mert-A |
Winst |
17.01.2024 2e League C 10. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A |
Palmen, Rick
De Oude Mert-A |
Winst |
17.01.2024 2e League C 10. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Winst |
04.12.2023 2e League C 9. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A |
Lennhaarts, Jos
Wilhelmina-B |
Winst |
04.12.2023 2e League C 9. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A |
Leegstra, Arnold backer
Wilhelmina-B |
Winst |
04.12.2023 2e League C 9. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A |
Otten, Kevin
Wilhelmina-B |
Winst |
20.11.2023 2e League C 7. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A |
Stevens, Marc
`t Pumpje-D |
Winst |
20.11.2023 2e League C 7. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A |
Jong de, Angelo
`t Pumpje-D |
Verlies |
20.11.2023 2e League C 7. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A |
Jong de, Brandon
`t Pumpje-D |
Winst |
13.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A (2e) |
Pelzer , Martin
Apollo-B |
Verlies |
13.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A (2e) |
Schlangen, Wiel
Apollo-B |
Verlies |
13.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A (2e) |
Hoogeveen , John
Apollo-B |
Winst |
10.11.2023 2e League C 6. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A |
Deursen van, Anja
Oud Molenberg-D |
Winst |
10.11.2023 2e League C 6. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A |
Nollgen , Leo
Oud Molenberg-D |
Winst |
10.11.2023 2e League C 6. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A |
Pluymakers, Pedro
Oud Molenberg-D |
Winst |
30.10.2023 2e League C 5. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A |
Jong de, Bert
`t Brandwapen-B |
Verlies |
30.10.2023 2e League C 5. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Winst |
30.10.2023 2e League C 5. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A |
Spelen met, Optie
`t Brandwapen-B |
Verlies |
23.10.2023 2e League C 4. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A |
Dirkx , Richard
Fratelli-A |
Winst |
23.10.2023 2e League C 4. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A |
Henkes, Jolanda
Fratelli-A |
Verlies |
23.10.2023 2e League C 4. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Verlies |
19.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A (2e) |
Jaspers , M.
de Koempels-A (1e) |
Winst |
19.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A (2e) |
Peelen , Marco
de Koempels-A (1e) |
Verlies |
19.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A (2e) |
Vanderheijden, Mirjam
de Koempels-A (1e) |
Verlies |
10.10.2023 2e League C 3. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A |
Jansen, Mischa
Brunssum Noord-B |
Winst |
10.10.2023 2e League C 3. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A |
Janssen, J.
Brunssum Noord-B |
Winst |
10.10.2023 2e League C 3. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A |
Reenen v, Wil
Brunssum Noord-B |
Verlies |
03.10.2023 2e League C 2. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A |
Sijstermans, Maikel
Heksenberg-C |
Winst |
03.10.2023 2e League C 2. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A |
Martens, Wendy
Heksenberg-C |
Winst |
03.10.2023 2e League C 2. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A |
Roemgens-Moonen, Anita
Heksenberg-C |
Winst |
25.09.2023 2e League C 1. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A |
Laan v.d, Herman
De Oude Mert-A |
Winst |
25.09.2023 2e League C 1. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A |
Palmen, Rick
De Oude Mert-A |
Winst |
25.09.2023 2e League C 1. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A |
Demarteau, Harry
De Oude Mert-A |
Verlies |
21.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A (2e) |
Gils van, Leon
Carboon-A (2e) |
Winst |
21.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A (2e) |
Bemelmans, Kim
Carboon-A (2e) |
Verlies |
21.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A (2e) |
Muys, Danielle
Carboon-A (2e) |
Winst |
09.10.2020 Installatiebedrijf Lemmens PL B 3. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
Het Kroegje Heerlen-A |
Verbruggen , Ron
Gorissen-B |
Verlies |
09.10.2020 Installatiebedrijf Lemmens PL B 3. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
Het Kroegje Heerlen-A |
Sciullo, Roberto
Gorissen-B |
Verlies |
02.10.2020 Installatiebedrijf Lemmens PL B 2. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
Het Kroegje Heerlen-A |
Moerkerk, Michel
Rumpener Beemden-A |
Verlies |
02.10.2020 Installatiebedrijf Lemmens PL B 2. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
Het Kroegje Heerlen-A |
Vriesema, Peter
Rumpener Beemden-A |
Winst |
23.09.2020 Installatiebedrijf Lemmens PL B 1. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
Het Kroegje Heerlen-A |
Loo v., Ger
Apollo-C |
Winst |
23.09.2020 Installatiebedrijf Lemmens PL B 1. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
Het Kroegje Heerlen-A |
Pelzer , Martin
Apollo-C |
Verlies |
11.03.2020 2e League F 16. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
D`r Toeëre-A |
Schoot v/d, Rob
de Ouwe Mert-A |
Winst |
11.03.2020 2e League F 16. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
D`r Toeëre-A |
Palmen, Jaimy
de Ouwe Mert-A |
Winst |
11.03.2020 2e League F 16. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
D`r Toeëre-A |
Meer van der, Rick
de Ouwe Mert-A |
Winst |
07.02.2020 2e League F 15. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
D`r Toeëre-A |
Smaling, Stephan
Wilhelmina-A |
Winst |
07.02.2020 2e League F 15. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
D`r Toeëre-A |
Schonfeld , Angelo
Wilhelmina-A |
Winst |
07.02.2020 2e League F 15. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
D`r Toeëre-A |
Thomassen , Heiko
Wilhelmina-A |
Winst |
29.01.2020 2e League F 14. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
D`r Toeëre-A |
Helvoort v, Cor
Apollo-F |
Winst |
29.01.2020 2e League F 14. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
D`r Toeëre-A |
Weckseler, Jeanny
Apollo-F |
Winst |
29.01.2020 2e League F 14. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
D`r Toeëre-A |
Dongen v, Jan
Apollo-F |
Verlies |
23.01.2020 2e League F 13. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
D`r Toeëre-A |
Remmerde , Ben
`t Steenenkruis-F |
Winst |
23.01.2020 2e League F 13. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
D`r Toeëre-A |
Schillings, Darinka
`t Steenenkruis-F |
Verlies |
23.01.2020 2e League F 13. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
D`r Toeëre-A |
Deckers , T.
`t Steenenkruis-F |
Winst |
15.01.2020 2e League F 12. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
D`r Toeëre-A |
Wolter , Mike
`t Volkshuis-C |
Winst |
15.01.2020 2e League F 12. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
D`r Toeëre-A |
Zoetbrood, George
`t Volkshuis-C |
Winst |
15.01.2020 2e League F 12. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
D`r Toeëre-A |
Swinkels , Antonio
`t Volkshuis-C |
Winst |
11.12.2019 2e League F 11. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
D`r Toeëre-A |
Hurkens., Marcel
Brunssum Noord-A |
Winst |
11.12.2019 2e League F 11. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
D`r Toeëre-A |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Winst |
11.12.2019 2e League F 11. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
D`r Toeëre-A |
Spijkerman, John
Brunssum Noord-A |
Verlies |
04.12.2019 2e League F 10. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
D`r Toeëre-A |
Ghijsen, Roy
D`r Belg-C |
Winst |
04.12.2019 2e League F 10. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
D`r Toeëre-A |
Flas, Henk
D`r Belg-C |
Winst |
04.12.2019 2e League F 10. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
D`r Toeëre-A |
Habets , Wiel
D`r Belg-C |
Winst |
06.11.2019 2e League F 6. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
D`r Toeëre-A |
Lemmens, Iris
`t Eikske-E |
Verlies |
06.11.2019 2e League F 6. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
D`r Toeëre-A |
Janssen, Mandy
`t Eikske-E |
Verlies |
06.11.2019 2e League F 6. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
D`r Toeëre-A |
Dupont, Pierre
`t Eikske-E |
Verlies |
23.10.2019 2e League F 4. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
D`r Toeëre-A |
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A |
Winst |
23.10.2019 2e League F 4. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
D`r Toeëre-A |
Janssen , Roy
Wilhelmina-A |
Winst |
23.10.2019 2e League F 4. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
D`r Toeëre-A |
Thomassen , Heiko
Wilhelmina-A |
Verlies |
07.10.2019 2e League F 3. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
D`r Toeëre-A |
Helvoort v, Cor
Apollo-F |
Winst |
07.10.2019 2e League F 3. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
D`r Toeëre-A |
Weckseler, Jeanny
Apollo-F |
Verlies |
07.10.2019 2e League F 3. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
D`r Toeëre-A |
Mies , A.
Apollo-F |
Winst |
02.10.2019 2e League F 2. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
D`r Toeëre-A |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-F |
Verlies |
02.10.2019 2e League F 2. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
D`r Toeëre-A |
Hinskens, Peter
`t Steenenkruis-F |
Verlies |
02.10.2019 2e League F 2. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
D`r Toeëre-A |
Remmerde , Ben
`t Steenenkruis-F |
Verlies |
23.09.2019 2e League F 1. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
D`r Toeëre-A |
Konings, Danny
`t Volkshuis-C |
Winst |
23.09.2019 2e League F 1. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
D`r Toeëre-A |
Wierke te, Thomas
`t Volkshuis-C |
Winst |
23.09.2019 2e League F 1. Speeldag |
Valkenburg, Manuel
D`r Toeëre-A |
Wolter , Mike
`t Volkshuis-C |
Winst |