Speler > Essers, Jo |
---|
Essers, Jo |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Vereniging: |
Galouppe |
Organisatie: |
Nederlandse Poolbiljart Bond |
Spelersnr.: | 1016 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Galouppe-A | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League G, Beker `t Patronaat 2e league |
Galouppe-A (2e) | Beker `t Patronaat |
Galouppe-B (2e) | Beker `t Patronaat |
Galouppe-B | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League E, Beker `t Patronaat 2e league |
2022-2023 | |
Paddock-B | 2e League C, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
Paddock-A | 2e League E, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
2021-2022 | |
Paddock-B | 2e League E |
Paddock-A | 2e League F |
2020-2021 | |
Paddock-B | 2e League F, Jack Wolter Beker |
Paddock-A | 2e League D, Jack Wolter Beker |
2019-2020 | |
Paddock-A | 2e League D |
Paddock-B | 2e League E |
Paddock-A (2e-D) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
Paddock-B (2e-E) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Uitslag |
---|---|---|---|
02.05.2024 2e League E 18. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-F |
Verlies |
02.05.2024 2e League E 18. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Colson, Trudy
Oud Spaans-F |
Winst |
02.05.2024 2e League E 18. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Bugera, B
Oud Spaans-F |
Winst |
30.04.2024 2e League G 18. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-A |
Claassen , Ton
de Kroeg-C |
Verlies |
30.04.2024 2e League G 18. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-A |
Janssens , J
de Kroeg-C |
Winst |
30.04.2024 2e League G 18. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-A |
Seibert , Matthias
de Kroeg-C |
Winst |
23.04.2024 2e League E 17. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Bongartz, M
Witste Waal-A (2e) |
Verlies |
23.04.2024 2e League E 17. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Timmermans, Diego
Witste Waal-A (2e) |
Winst |
23.04.2024 2e League E 17. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Odrossley, Randy
Witste Waal-A (2e) |
Winst |
18.04.2024 2e League E 16. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Mc Inally, Eddie
Het Centrum-A |
Winst |
18.04.2024 2e League E 16. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Zwiers, Andre
Het Centrum-A |
Winst |
18.04.2024 2e League E 16. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Slagter, Arnold
Het Centrum-A |
Verlies |
19.03.2024 2e League E 15. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Savelberg, Patrick
D`n Aezel-B |
Verlies |
19.03.2024 2e League E 15. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Leeuw de, Nico
D`n Aezel-B |
Verlies |
19.03.2024 2e League E 15. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Heber, Johan
D`n Aezel-B |
Verlies |
13.03.2024 2e League E 14. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Bouwens, Jan
Spech-A |
Verlies |
13.03.2024 2e League E 14. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Nijsten, Math
Spech-A |
Winst |
13.03.2024 2e League E 14. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Goessens, Mike
Spech-A |
Winst |
12.03.2024 2e League G 14. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-A |
Maassen, Henk
`t Pumpje-E |
Winst |
12.03.2024 2e League G 14. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-A |
Vondenhoff, Marian
`t Pumpje-E |
Winst |
12.03.2024 2e League G 14. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-A |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Winst |
07.03.2024 2e League E 13. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Post, Willeke
De Sjoester-A |
Verlies |
07.03.2024 2e League E 13. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Dohmen, Andre
De Sjoester-A |
Verlies |
07.03.2024 2e League E 13. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Kamp op Den, Patrick
De Sjoester-A |
Verlies |
05.03.2024 2e League G 13. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-A |
Goertzen, Robin
de Varenbeuk-C |
Winst |
05.03.2024 2e League G 13. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-A |
Hout van, Yorin
de Varenbeuk-C |
Verlies |
05.03.2024 2e League G 13. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-A |
Smeets, Justin
de Varenbeuk-C |
Winst |
27.02.2024 2e League E 12. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Winst |
27.02.2024 2e League E 12. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Thans, Melissa
de Sjloes-F |
Winst |
27.02.2024 2e League E 12. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Spelen met, Optie
de Sjloes-F |
Verlies |
01.02.2024 2e League E 10. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Dewaide, Jordy
de Reunie-C |
Winst |
01.02.2024 2e League E 10. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Weijermans, David
de Reunie-C |
Winst |
01.02.2024 2e League E 10. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Alphen van, Chevy
de Reunie-C |
Winst |
23.01.2024 2e League E 11. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Troquet, Peter
de Gebroken Keu-C |
Verlies |
23.01.2024 2e League E 11. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Herten van, Herbert
de Gebroken Keu-C |
Winst |
23.01.2024 2e League E 11. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Schaefer , T
de Gebroken Keu-C |
Verlies |
13.12.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Leeuw de, Nico
D`n Aezel-B |
Verlies |
13.12.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Leeuw de, Bart
D`n Aezel-B |
Winst |
13.12.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Jägers, Otto
D`n Aezel-B |
Verlies |
12.12.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Essers, Jo
Galouppe-A |
Bouhuys, Benny
de Reunie-B |
Verlies |
12.12.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Essers, Jo
Galouppe-A |
Overmars, Gerard
de Reunie-B |
Winst |
12.12.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Essers, Jo
Galouppe-A |
Crijns, Paul
de Reunie-B |
Verlies |
05.12.2023 2e League E 9. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Bugera, J
Oud Spaans-F |
Verlies |
05.12.2023 2e League E 9. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Colson, Trudy
Oud Spaans-F |
Verlies |
05.12.2023 2e League E 9. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Bugera, B
Oud Spaans-F |
Verlies |
30.11.2023 2e League E 8. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Delaet, Frans
Witste Waal-A (2e) |
Verlies |
30.11.2023 2e League E 8. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Odrossley, Randy
Witste Waal-A (2e) |
Verlies |
30.11.2023 2e League E 8. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Saya, Quincy
Witste Waal-A (2e) |
Verlies |
28.11.2023 2e League G 8. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-A |
Poelmans, Sidney
Dingus-A |
Verlies |
28.11.2023 2e League G 8. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-A |
Ritzen, Ronny
Dingus-A |
Winst |
28.11.2023 2e League G 8. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-A |
Moonen, Bjorn
Dingus-A |
Verlies |
21.11.2023 2e League E 7. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Welling, Marianne
Het Centrum-A |
Winst |
21.11.2023 2e League E 7. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Agostinho, Miton
Het Centrum-A |
Verlies |
21.11.2023 2e League E 7. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Zwiers, Andre
Het Centrum-A |
Winst |
16.11.2023 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Essers, Jo
Galouppe-A |
Steijaert, Ronald
Joe`s Place-A |
Winst |
16.11.2023 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Essers, Jo
Galouppe-A |
Metzen, Frans
Joe`s Place-A |
Winst |
16.11.2023 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Essers, Jo
Galouppe-A |
Duinhoven van, Michel
Joe`s Place-A |
Verlies |
14.11.2023 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Herten van, Herbert
de Gebroken Keu-C |
Winst |
14.11.2023 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Schaefer , T
de Gebroken Keu-C |
Winst |
14.11.2023 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Jejanan, Ton
de Gebroken Keu-C |
Winst |
08.11.2023 2e League E 6. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Leeuw de, Nico
D`n Aezel-B |
Verlies |
08.11.2023 2e League E 6. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Jägers, Otto
D`n Aezel-B |
Verlies |
08.11.2023 2e League E 6. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Leeuw de, Bart
D`n Aezel-B |
Winst |
07.11.2023 2e League G 6. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-A |
Eulink, Eugenie
De Sport-F |
Verlies |
07.11.2023 2e League G 6. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-A |
Zinken, Melissa
De Sport-F |
Winst |
07.11.2023 2e League G 6. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-A |
Oever van den, Devlin
De Sport-F |
Winst |
31.10.2023 2e League E 5. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Bolderink, Hans
Spech-A |
Winst |
31.10.2023 2e League E 5. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Janssen, Dave
Spech-A |
Winst |
31.10.2023 2e League E 5. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Scaf, Henry
Spech-A |
Verlies |
24.10.2023 2e League E 4. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Dohmen, Andre
De Sjoester-A |
Winst |
24.10.2023 2e League E 4. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Esser, Jean
De Sjoester-A |
Verlies |
24.10.2023 2e League E 4. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Tholen, Anoek
De Sjoester-A |
Verlies |
17.10.2023 Beker `t Patronaat 2e league 1. Ronde |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Verwoert, Sally
Berg en Dal-B |
Winst |
17.10.2023 Beker `t Patronaat 2e league 1. Ronde |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Verwoert, Ferry
Berg en Dal-B |
Verlies |
17.10.2023 Beker `t Patronaat 2e league 1. Ronde |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Dekker, Katja
Berg en Dal-B |
Winst |
17.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Essers, Jo
Galouppe-A (2e) |
Moonen , Sjef
`t Lauradorp-B (2e) |
Verlies |
17.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Essers, Jo
Galouppe-A (2e) |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B (2e) |
Winst |
17.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Essers, Jo
Galouppe-A (2e) |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B (2e) |
Verlies |
11.10.2023 2e League E 3. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Geeraets, Monique
de Sjloes-F |
Verlies |
11.10.2023 2e League E 3. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Thans, Melissa
de Sjloes-F |
Winst |
11.10.2023 2e League E 3. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Verlies |
10.10.2023 2e League G 3. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-A |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Verlies |
10.10.2023 2e League G 3. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-A |
Spijkerman, John
Brunssum Noord-A |
Winst |
10.10.2023 2e League G 3. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-A |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Verlies |
03.10.2023 2e League E 2. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Haest, Aries
de Gebroken Keu-C |
Verlies |
03.10.2023 2e League E 2. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Troquet, Peter
de Gebroken Keu-C |
Winst |
03.10.2023 2e League E 2. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Schaefer , T
de Gebroken Keu-C |
Winst |
26.09.2023 2e League E 1. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Dewaide, Jordy
de Reunie-C |
Winst |
26.09.2023 2e League E 1. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Hondong , Jo
de Reunie-C |
Winst |
26.09.2023 2e League E 1. Speeldag |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Weijermans, David
de Reunie-C |
Winst |
21.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Essers, Jo
Galouppe-A (2e) |
Pas in, aanvraag
Witste Waal-A (2e) |
Verlies |
21.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Essers, Jo
Galouppe-A (2e) |
Rummens, Mark
Witste Waal-A (2e) |
Winst |
21.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Essers, Jo
Galouppe-A (2e) |
Timmermans, Diego
Witste Waal-A (2e) |
Winst |
19.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Essers, Jo
Galouppe-B (2e) |
Vijgen, Loes
Apollo-E |
Verlies |
19.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Essers, Jo
Galouppe-B (2e) |
Frederiks, Sjef
Apollo-E |
Verlies |
19.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Essers, Jo
Galouppe-B (2e) |
Starmans , Math
Apollo-E |
Verlies |
06.06.2023 2e League C 22. Speeldag |
Essers, Jo
Paddock-B |
Kerrigan, Dave
De Sport-H |
Winst |
06.06.2023 2e League C 22. Speeldag |
Essers, Jo
Paddock-B |
Lootes, Dion
De Sport-H |
Verlies |
06.06.2023 2e League C 22. Speeldag |
Essers, Jo
Paddock-B |
Radcliffe, John
De Sport-H |
Verlies |
25.05.2023 2e League E 21. Speeldag |
Essers, Jo
Paddock-A |
Ottenhoff, J.
Wilhelmina-C |
Winst |