Speler > Spoelstra , Jan |
---|
Spoelstra , Jan |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Vereniging: |
Rumpener Beemden |
Organisatie: |
Nederlandse Poolbiljart Bond |
Spelersnr.: | 828 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Rumpener Beemden-A | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 1e League C, Beker `t Patronaat 1e league |
Rumpener Beemden-C | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 1e League A, Beker `t Patronaat 1e league |
Rumpener Beemden-A (1e) | Beker `t Patronaat |
Rumpener Beemden-B (1e) | Beker `t Patronaat |
Rumpener Beemden-C (1e) | Beker `t Patronaat |
Rumpener Beemden-B | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 1e League D, Beker `t Patronaat 1e league |
2022-2023 | |
Gorissen-A | Perfect Preventie SL, Beker `t Patronaat |
2021-2022 | |
Gorissen-A | Perfect Preventie league A |
2020-2021 | |
Gorissen-A | Installatiebedrijf Lemmens PL A |
Gorissen-B | Installatiebedrijf Lemmens PL B |
2019-2020 | |
Gorissen-B | Installatiebedrijf Lemmens PL A |
Gorissen-A | Installatiebedrijf Lemmens PL B |
Gorissen-A (PL-B) | Jack Wolter Beker |
Gorissen-B (PL-A) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker PL |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Uitslag |
---|---|---|---|
02.05.2024 1e League A 18. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C |
Lazdins, Danielle
Auwt Einekoeze-A |
Winst |
02.05.2024 1e League A 18. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C |
Eijkenboom, Peter
Auwt Einekoeze-A |
Verlies |
02.05.2024 1e League A 18. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C |
Gruisen, Jan
Auwt Einekoeze-A |
Winst |
23.04.2024 1e League A 17. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C |
Rulkens, Leonie
D`n Aezel-A |
Winst |
23.04.2024 1e League A 17. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C |
Dreissen, Jos
D`n Aezel-A |
Verlies |
23.04.2024 1e League A 17. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C |
Poulsen, Shirley
D`n Aezel-A |
Winst |
18.04.2024 1e League A 16. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C |
Dohmen , Jean
Bie Alois-B |
Winst |
18.04.2024 1e League A 16. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C |
Janssen, Rene
Bie Alois-B |
Verlies |
18.04.2024 1e League A 16. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C |
Geelen , W.
Bie Alois-B |
Verlies |
28.03.2024 Beker `t Patronaat 1e league 5. Ronde |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C |
Zelissen , Sonny
In de Vrie-B (1e) |
Verlies |
28.03.2024 Beker `t Patronaat 1e league 5. Ronde |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C |
Timmermans, math
In de Vrie-B (1e) |
Verlies |
28.03.2024 Beker `t Patronaat 1e league 5. Ronde |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C |
Zelissen, Janny
In de Vrie-B (1e) |
Winst |
20.03.2024 1e League A 15. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C |
Dizy, Cynthia
de Reunie-A |
Verlies |
20.03.2024 1e League A 15. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C |
Jurriens , Bart
de Reunie-A |
Verlies |
20.03.2024 1e League A 15. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C |
Dizy , Theo
de Reunie-A |
Winst |
14.03.2024 1e League A 14. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C |
Ubben, Roger
Oud Spaans-D |
Verlies |
14.03.2024 1e League A 14. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C |
Rossum van, Rob
Oud Spaans-D |
Winst |
14.03.2024 1e League A 14. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C |
Bos , Peter
Oud Spaans-D |
Winst |
07.03.2024 1e League A 13. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C |
Schrijnewerkers , Jos
Bie Lowieke-A |
Winst |
07.03.2024 1e League A 13. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C |
Blommaert, Frits
Bie Lowieke-A |
Winst |
07.03.2024 1e League A 13. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C |
Leek v.d, John
Bie Lowieke-A |
Winst |
28.02.2024 1e League A 12. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C |
Kosterman, Wil
de Sjloes-D |
Winst |
28.02.2024 1e League A 12. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C |
Vencken, Robert
de Sjloes-D |
Winst |
28.02.2024 1e League A 12. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C |
Haar v.d, Eva
de Sjloes-D |
Verlies |
23.02.2024 Beker `t Patronaat 6. Ronde |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C (1e) |
Eijpe, Patrick
de Sjloes-A (SL) |
Verlies |
23.02.2024 Beker `t Patronaat 6. Ronde |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C (1e) |
Otten, Ruud
de Sjloes-A (SL) |
Verlies |
23.02.2024 Beker `t Patronaat 6. Ronde |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C (1e) |
Hendrix , Davy
de Sjloes-A (SL) |
Verlies |
15.12.2023 Beker `t Patronaat 1e league 2. Ronde |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-A |
Helzel, Stef
Bie Lowieke-A |
Verlies |
15.12.2023 Beker `t Patronaat 1e league 2. Ronde |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-A |
Blommaert, Frits
Bie Lowieke-A |
Winst |
15.12.2023 Beker `t Patronaat 1e league 2. Ronde |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-A |
Widdershoven, Hen
Bie Lowieke-A |
Winst |
14.12.2023 Beker `t Patronaat 4. Ronde |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C (1e) |
Simons , Pascal
de Bar-A (SL) |
Winst |
14.12.2023 Beker `t Patronaat 4. Ronde |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C (1e) |
Pellegrom, Leon
de Bar-A (SL) |
Winst |
14.12.2023 Beker `t Patronaat 4. Ronde |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C (1e) |
Kerstens , Leon
de Bar-A (SL) |
Winst |
07.12.2023 1e League A 9. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C |
Wordragen van, John
Auwt Einekoeze-A |
Verlies |
07.12.2023 1e League A 9. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C |
Alofs, Jos
Auwt Einekoeze-A |
Winst |
07.12.2023 1e League A 9. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C |
Gruisen, Jan
Auwt Einekoeze-A |
Winst |
30.11.2023 1e League A 8. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C |
Boelema, Tim
D`n Aezel-A |
Winst |
30.11.2023 1e League A 8. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C |
Dreissen, Jos
D`n Aezel-A |
Verlies |
30.11.2023 1e League A 8. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C |
Poulsen, Shirley
D`n Aezel-A |
Winst |
21.11.2023 1e League A 7. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C |
Dohmen , Jean
Bie Alois-B |
Verlies |
21.11.2023 1e League A 7. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C |
Geelen , W.
Bie Alois-B |
Verlies |
21.11.2023 1e League A 7. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C |
Mols , Ben
Bie Alois-B |
Winst |
16.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C (1e) |
Krijntjes , Jack
Bie Alois-A (PL) |
Winst |
16.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C (1e) |
Hodzelmans , Noel
Bie Alois-A (PL) |
Winst |
16.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C (1e) |
Widdershoven, Magda
Bie Alois-A (PL) |
Winst |
09.11.2023 1e League A 6. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C |
Widlak, Marc
de Reunie-A |
Winst |
09.11.2023 1e League A 6. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C |
Dizy, Cynthia
de Reunie-A |
Verlies |
09.11.2023 1e League A 6. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C |
Gulikers, Paul
de Reunie-A |
Verlies |
31.10.2023 1e League A 5. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C |
Ubben, Roger
Oud Spaans-D |
Winst |
31.10.2023 1e League A 5. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C |
Rossum van, Rob
Oud Spaans-D |
Verlies |
31.10.2023 1e League A 5. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C |
Cleef , Jannie
Oud Spaans-D |
Winst |
26.10.2023 1e League A 4. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C |
Schrijnewerkers , Jos
Bie Lowieke-A |
Winst |
26.10.2023 1e League A 4. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C |
Widdershoven, Hen
Bie Lowieke-A |
Verlies |
26.10.2023 1e League A 4. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C |
Ritzen, Ron
Bie Lowieke-A |
Winst |
17.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C (1e) |
Goddery , Ben
Dingus-A (2e) |
Verlies |
17.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C (1e) |
Kisters, Diego
Dingus-A (2e) |
Winst |
17.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C (1e) |
Moonen, Bjorn
Dingus-A (2e) |
Winst |
12.10.2023 1e League A 3. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C |
Vencken, Robert
de Sjloes-D |
Winst |
12.10.2023 1e League A 3. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C |
Kosterman, Wil
de Sjloes-D |
Winst |
12.10.2023 1e League A 3. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C |
Kosterman, Kelly
de Sjloes-D |
Winst |
09.10.2023 1e League C 3. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-A |
Cuijpers, Melvin
`t Pumpje-C |
Winst |
09.10.2023 1e League C 3. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-A |
Lousberg , Danny
`t Pumpje-C |
Verlies |
09.10.2023 1e League C 3. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-A |
Beckers, Jens
`t Pumpje-C |
Verlies |
05.10.2023 1e League A 2. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C |
Hendriks, Marcus
de Bar-C |
Winst |
05.10.2023 1e League A 2. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C |
Rademakers, Wim
de Bar-C |
Winst |
05.10.2023 1e League A 2. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C |
Janssen, Paul
de Bar-C |
Verlies |
26.09.2023 1e League A 1. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C |
Jacobs , Leo
In de Vrie-A |
Verlies |
26.09.2023 1e League A 1. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C |
Busschers , Jan
In de Vrie-A |
Winst |
26.09.2023 1e League A 1. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Rumpener Beemden-C |
Rompelberg, Wim
In de Vrie-A |
Winst |
17.11.2022 Perfect Preventie SL 5. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Gorissen-A |
Houwen, Rick
Schaesbergerveld-A |
Winst |
17.11.2022 Perfect Preventie SL 5. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Gorissen-A |
Hermans, J.
Schaesbergerveld-A |
Winst |
14.07.2022 Perfect Preventie league A 20. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Gorissen-A |
Isenberg , Melvin
Apollo-A |
Verlies |
14.07.2022 Perfect Preventie league A 20. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Gorissen-A |
Heyboer, Dave
Apollo-A |
Verlies |
21.04.2022 Perfect Preventie league A 8. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Gorissen-A |
Knoben, Theo
de Gebroken Keu-A |
Verlies |
21.04.2022 Perfect Preventie league A 8. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Gorissen-A |
Wroniewicz, Patrik
de Gebroken Keu-A |
Verlies |
17.03.2022 Perfect Preventie league A 3. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Gorissen-A |
Kroezen , Jan
`t Steenenkruis-A |
Winst |
17.03.2022 Perfect Preventie league A 3. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Gorissen-A |
Ouden den, Pascal
`t Steenenkruis-A |
Winst |
14.10.2020 Installatiebedrijf Lemmens PL B 4. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Gorissen-B |
Krijntjes , Jack
Bie Alois-A |
Winst |
14.10.2020 Installatiebedrijf Lemmens PL B 4. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Gorissen-B |
Widdershoven, Magda
Bie Alois-A |
Verlies |
09.10.2020 Installatiebedrijf Lemmens PL B 3. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Gorissen-B |
Hermans, J.
Het Kroegje Heerlen-A |
Verlies |
09.10.2020 Installatiebedrijf Lemmens PL B 3. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Gorissen-B |
Koster, Jessin
Het Kroegje Heerlen-A |
Verlies |
02.10.2020 Installatiebedrijf Lemmens PL B 2. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Gorissen-B |
Blommaert , Patrick
de Bar-B |
Verlies |
02.10.2020 Installatiebedrijf Lemmens PL B 2. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Gorissen-B |
Custers, Pieter
de Bar-B |
Verlies |
25.09.2020 Installatiebedrijf Lemmens PL B 1. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Gorissen-B |
Moerkerk, Michel
Rumpener Beemden-A |
Verlies |
25.09.2020 Installatiebedrijf Lemmens PL B 1. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Gorissen-B |
Coenders, Rogier
Rumpener Beemden-A |
Winst |
11.03.2020 Installatiebedrijf Lemmens PL A 16. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Gorissen-B |
Schrijnewerkers , Jos
Bie Alois-A |
Winst |
11.03.2020 Installatiebedrijf Lemmens PL A 16. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Gorissen-B |
Widdershoven , Harrie
Bie Alois-A |
Verlies |
06.03.2020 Jack Wolter Beker PL 6. Ronde |
Spoelstra , Jan
Gorissen-B (PL-A) |
Erkens, Ron
Rumpener Beemden-A (PL-A) |
Verlies |
06.03.2020 Jack Wolter Beker PL 6. Ronde |
Spoelstra , Jan
Gorissen-B (PL-A) |
Coenders, Rogier
Rumpener Beemden-A (PL-A) |
Verlies |
06.03.2020 Jack Wolter Beker PL 6. Ronde |
Spoelstra , Jan
Gorissen-B (PL-A) |
Berkers, Theo
Rumpener Beemden-A (PL-A) |
Winst |
13.02.2020 Jack Wolter Beker 5. Ronde |
Spoelstra , Jan
Gorissen-B (PL-A) |
Klippelaar , R.
de Koempels-A (PL-B) |
Verlies |
13.02.2020 Jack Wolter Beker 5. Ronde |
Spoelstra , Jan
Gorissen-B (PL-A) |
Kroezen , Ger
de Koempels-A (PL-B) |
Verlies |
13.02.2020 Jack Wolter Beker 5. Ronde |
Spoelstra , Jan
Gorissen-B (PL-A) |
Janssen, Patrick
de Koempels-A (PL-B) |
Verlies |
07.02.2020 Installatiebedrijf Lemmens PL A 15. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Gorissen-B |
Bruls, Roger
Het Kroegje Heerlen-A |
Winst |
07.02.2020 Installatiebedrijf Lemmens PL A 15. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Gorissen-B |
Houwen, Rick
Het Kroegje Heerlen-A |
Winst |
31.01.2020 Installatiebedrijf Lemmens PL A 14. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Gorissen-B |
Ouden den, Pascal
`t Steenenkruis-A |
Winst |
31.01.2020 Installatiebedrijf Lemmens PL A 14. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Gorissen-B |
Czerw, Dennis
`t Steenenkruis-A |
Winst |
24.01.2020 Installatiebedrijf Lemmens PL A 13. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Gorissen-B |
Vriesema, Peter
Rumpener Beemden-A |
Winst |
24.01.2020 Installatiebedrijf Lemmens PL A 13. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Gorissen-B |
Coenders, Peter
Rumpener Beemden-A |
Verlies |
14.01.2020 Installatiebedrijf Lemmens PL A 12. Speeldag |
Spoelstra , Jan
Gorissen-B |
Roberts , Dave
In de Vrie-A |
Winst |