Competites > Installatiebedrijf Lemmens PL A   < Terug   Volgende >

Installatiebedrijf Lemmens PL A

Pl. Team W W G V Punten
1
Gorissen-B
14 10 2 2 22
2
`t Steenenkruis-A
14 9 2 3 20
3
de Bar-C
14 8 2 4 18
3
In de Vrie-A
13 8 2 3 18
5
Rumpener Beemden-A
14 5 4 5 14
6
Apollo-B
13 4 5 4 13
6
Het Kroegje Heerlen-A
14 5 3 6 13
8
Bie Alois-A
13 3 5 5 11
9
De Sport-C
13 4 1 8 9
10
de Kroeg-A
14 2 3 9 7
11
D`n Aezel-B
14 1 3 10 5
 
Datum Thuis Gast Sets Uitslag
1. Speeldag
Ma., 23.09.2019 20:00 de Bar-C Apollo-B 15:9 15:9
Wo., 25.09.2019 20:00 De Sport-C Het Kroegje Heerlen-A 15:9 15:9
Do., 26.09.2019 20:00 de Kroeg-A `t Steenenkruis-A 12:12 12:12
Vr., 27.09.2019 20:00 D`n Aezel-B Rumpener Beemden-A 8:10 9:15
Vr., 27.09.2019 20:00 Gorissen-B In de Vrie-A 15:4 21:3
2. Speeldag
Di., 01.10.2019 20:00 In de Vrie-A de Bar-C 15:9 15:9
Wo., 02.10.2019 20:00 Bie Alois-A De Sport-C 12:9 18:6
Vr., 04.10.2019 20:00 Het Kroegje Heerlen-A de Kroeg-A 24:0 24:0
Vr., 04.10.2019 20:00 Rumpener Beemden-A Gorissen-B 9:10 9:15
Vr., 04.10.2019 20:00 `t Steenenkruis-A D`n Aezel-B 18:6 18:6
3. Speeldag
Ma., 07.10.2019 20:00 de Bar-C Rumpener Beemden-A 12:7 15:9
Do., 10.10.2019 20:00 Apollo-B In de Vrie-A 9:15 9:15
Do., 10.10.2019 20:00 de Kroeg-A Bie Alois-A 12:12 12:12
Vr., 11.10.2019 20:00 D`n Aezel-B Het Kroegje Heerlen-A 8:10 9:15
Vr., 11.10.2019 20:00 Gorissen-B `t Steenenkruis-A 6:18 6:18
4. Speeldag
Wo., 23.10.2019 20:00 Bie Alois-A D`n Aezel-B 9:10 12:12
Wo., 23.10.2019 20:00 De Sport-C de Kroeg-A 15:9 15:9
Vr., 25.10.2019 20:00 Het Kroegje Heerlen-A Gorissen-B 12:12 12:12
Vr., 25.10.2019 20:00 Rumpener Beemden-A Apollo-B 12:12 12:12
Vr., 25.10.2019 20:00 `t Steenenkruis-A de Bar-C 18:6 18:6
5. Speeldag
Ma., 28.10.2019 20:00 de Bar-C Het Kroegje Heerlen-A 14:6 21:3
Di., 29.10.2019 20:00 In de Vrie-A Rumpener Beemden-A 15:9 15:9
Do., 31.10.2019 20:00 Apollo-B `t Steenenkruis-A 3:21 3:21
Vr., 01.11.2019 20:00 D`n Aezel-B De Sport-C 3:21 3:21
Vr., 01.11.2019 20:00 Gorissen-B Bie Alois-A 18:6 18:6
6. Speeldag
Wo., 06.11.2019 20:00 Bie Alois-A de Bar-C 9:12 9:15
Wo., 06.11.2019 20:00 De Sport-C Gorissen-B 5:14 3:21
Do., 07.11.2019 20:00 de Kroeg-A D`n Aezel-B 6:18 6:18
Vr., 08.11.2019 20:00 Het Kroegje Heerlen-A Apollo-B 12:12 12:12
Vr., 08.11.2019 20:00 `t Steenenkruis-A In de Vrie-A 6:18 6:18
7. Speeldag
Ma., 11.11.2019 20:00 de Bar-C De Sport-C 12:4 18:6
Di., 12.11.2019 20:00 In de Vrie-A Het Kroegje Heerlen-A 15:9 15:9
Do., 14.11.2019 20:00 Apollo-B Bie Alois-A 12:12 12:12
Vr., 15.11.2019 20:00 Rumpener Beemden-A `t Steenenkruis-A 18:6 18:6
Wo., 20.11.2019 20:00 Gorissen-B de Kroeg-A 14:7 18:6
8. Speeldag
Wo., 20.11.2019 20:00 Bie Alois-A In de Vrie-A 8:13 9:15
Wo., 20.11.2019 20:00 De Sport-C Apollo-B 6:12 6:18
Do., 21.11.2019 20:00 de Kroeg-A de Bar-C 15:9 15:9
Vr., 22.11.2019 20:00 D`n Aezel-B Gorissen-B 10:19 6:18
Vr., 22.11.2019 20:00 Het Kroegje Heerlen-A Rumpener Beemden-A 9:15 9:15
9. Speeldag
Ma., 25.11.2019 20:00 de Bar-C D`n Aezel-B 13:8 18:6
Di., 26.11.2019 20:00 In de Vrie-A De Sport-C 12:12 12:12
Do., 28.11.2019 20:00 Apollo-B de Kroeg-A 21:3 21:3
Vr., 29.11.2019 20:00 Rumpener Beemden-A Bie Alois-A 12:12 12:12
Vr., 29.11.2019 20:00 `t Steenenkruis-A Het Kroegje Heerlen-A 15:9 15:9
10. Speeldag
Wo., 04.12.2019 20:00 Bie Alois-A `t Steenenkruis-A 8:14 6:18
Wo., 04.12.2019 20:00 De Sport-C Rumpener Beemden-A 8:12 6:18
Do., 05.12.2019 20:00 de Kroeg-A In de Vrie-A 6:10 9:15
Vr., 06.12.2019 20:00 D`n Aezel-B Apollo-B 11:11 12:12
Vr., 06.12.2019 20:00 Gorissen-B de Bar-C 15:9 15:9
11. Speeldag
Di., 10.12.2019 20:00 In de Vrie-A D`n Aezel-B 12:12 12:12
Do., 12.12.2019 20:00 Apollo-B Gorissen-B 18:6 18:6
Vr., 13.12.2019 20:00 Het Kroegje Heerlen-A Bie Alois-A 12:12 12:12
Vr., 13.12.2019 20:00 `t Steenenkruis-A De Sport-C 14:6 18:6
Vr., 20.12.2019 20:00 Rumpener Beemden-A de Kroeg-A 12:12 12:12
12. Speeldag
Di., 14.01.2020 20:00 In de Vrie-A Gorissen-B 8:11 9:15
Do., 16.01.2020 20:00 Apollo-B de Bar-C 12:12 12:12
Vr., 17.01.2020 20:00 Het Kroegje Heerlen-A De Sport-C 21:3 21:3
Vr., 17.01.2020 20:00 `t Steenenkruis-A de Kroeg-A 15:9 15:9
Ma., 03.02.2020 20:00 Rumpener Beemden-A D`n Aezel-B 13:5 18:6
13. Speeldag
Ma., 20.01.2020 20:00 de Bar-C In de Vrie-A 11:6 15:9
Wo., 22.01.2020 20:00 De Sport-C Bie Alois-A 14:5 21:3
Do., 23.01.2020 20:00 de Kroeg-A Het Kroegje Heerlen-A 6:10 9:15
Vr., 24.01.2020 20:00 D`n Aezel-B `t Steenenkruis-A 4:12 6:18
Vr., 24.01.2020 20:00 Gorissen-B Rumpener Beemden-A 11:10 12:12
14. Speeldag
Di., 28.01.2020 20:00 In de Vrie-A Apollo-B 11:8 15:9
Wo., 29.01.2020 20:00 Bie Alois-A de Kroeg-A 16:4 24:0
Vr., 31.01.2020 20:00 Het Kroegje Heerlen-A D`n Aezel-B 21:3 21:3
Vr., 31.01.2020 20:00 Rumpener Beemden-A de Bar-C 2:14 3:21
Vr., 31.01.2020 20:00 `t Steenenkruis-A Gorissen-B 9:11 9:15
15. Speeldag
Ma., 03.02.2020 20:00 de Bar-C `t Steenenkruis-A 9:11 12:12
Do., 06.02.2020 20:00 Apollo-B Rumpener Beemden-A 15:9 15:9
Do., 06.02.2020 20:00 de Kroeg-A De Sport-C 12:4 18:6
Vr., 07.02.2020 20:00 D`n Aezel-B Bie Alois-A 8:10 9:15
Vr., 07.02.2020 20:00 Gorissen-B Het Kroegje Heerlen-A 10:8 15:9
16. Speeldag
Wo., 11.03.2020 20:00 Bie Alois-A Gorissen-B _:_ _:_
Wo., 11.03.2020 20:00 De Sport-C D`n Aezel-B _:_ _:_
Vr., 13.03.2020 20:00 Het Kroegje Heerlen-A de Bar-C _:_ _:_
Vr., 13.03.2020 20:00 Rumpener Beemden-A In de Vrie-A _:_ _:_
Vr., 13.03.2020 20:00 `t Steenenkruis-A Apollo-B _:_ _:_
17. Speeldag
Ma., 16.03.2020 20:00 de Bar-C Bie Alois-A _:_ _:_
Di., 17.03.2020 20:00 In de Vrie-A `t Steenenkruis-A _:_ _:_
Do., 19.03.2020 20:00 Apollo-B Het Kroegje Heerlen-A _:_ _:_
Vr., 20.03.2020 20:00 D`n Aezel-B de Kroeg-A _:_ _:_
Vr., 20.03.2020 20:00 Gorissen-B De Sport-C _:_ _:_
18. Speeldag
Wo., 25.03.2020 20:00 Bie Alois-A Apollo-B _:_ _:_
Wo., 25.03.2020 20:00 De Sport-C de Bar-C _:_ _:_
Do., 26.03.2020 20:00 de Kroeg-A Gorissen-B _:_ _:_
Vr., 27.03.2020 20:00 Het Kroegje Heerlen-A In de Vrie-A _:_ _:_
Vr., 27.03.2020 20:00 `t Steenenkruis-A Rumpener Beemden-A _:_ _:_
19. Speeldag
Ma., 30.03.2020 20:00 de Bar-C de Kroeg-A _:_ _:_
Di., 31.03.2020 20:00 In de Vrie-A Bie Alois-A _:_ _:_
Do., 02.04.2020 20:00 Apollo-B De Sport-C _:_ _:_
Vr., 03.04.2020 20:00 Gorissen-B D`n Aezel-B _:_ _:_
Vr., 03.04.2020 20:00 Rumpener Beemden-A Het Kroegje Heerlen-A _:_ _:_
20. Speeldag
Wo., 22.04.2020 20:00 Bie Alois-A Rumpener Beemden-A _:_ _:_
Wo., 22.04.2020 20:00 De Sport-C In de Vrie-A _:_ _:_
Do., 23.04.2020 20:00 de Kroeg-A Apollo-B _:_ _:_
Vr., 24.04.2020 20:00 D`n Aezel-B de Bar-C _:_ _:_
Vr., 24.04.2020 20:00 Het Kroegje Heerlen-A `t Steenenkruis-A _:_ _:_
21. Speeldag
Ma., 04.05.2020 20:00 de Bar-C Gorissen-B _:_ _:_
Di., 05.05.2020 20:00 In de Vrie-A de Kroeg-A _:_ _:_
Do., 07.05.2020 20:00 Apollo-B D`n Aezel-B _:_ _:_
Vr., 08.05.2020 20:00 Rumpener Beemden-A De Sport-C _:_ _:_
Vr., 08.05.2020 20:00 `t Steenenkruis-A Bie Alois-A _:_ _:_
22. Speeldag
Wo., 13.05.2020 20:00 Bie Alois-A Het Kroegje Heerlen-A _:_ _:_
Wo., 13.05.2020 20:00 De Sport-C `t Steenenkruis-A _:_ _:_
Do., 14.05.2020 20:00 de Kroeg-A Rumpener Beemden-A _:_ _:_
Vr., 15.05.2020 20:00 D`n Aezel-B In de Vrie-A _:_ _:_
Vr., 15.05.2020 20:00 Gorissen-B Apollo-B _:_ _:_
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

Volg ons op social media

Aangesloten bij:

Bezoekadres NPB:

Schinvelderstraat 3
6441 TE Brunssum

openingstijden:
zaterdag van 12.00 tot 14.00 uur

KvK: 40188015
NL 16 ABNA 051 90 02 555
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Aanmelden voor de Nieuwsbrief