Competites > 1e League B   < Terug   Volgende >

1e League B

Pl. Team W W G V Punten
1
`t Steenenkruis-B
14 10 2 2 22
2
`t Brandwapen-A
14 9 1 4 19
3
The Royal Pub-D
14 7 4 3 18
4
de Leeuwenhoek-A
15 5 6 4 16
4
`t Eikske-A
15 6 4 5 16
6
Fratelli Billiardairs-A
15 7 1 7 15
6
Het Kroegje Heerlen-B
15 6 3 6 15
8
In de Vrie-B
15 4 5 6 13
9
Oud Molenberg-C
14 4 3 7 11
10
Berg en Dal-A
15 4 2 9 10
11
Oud Spaans-C
15 3 3 9 9
12
Guusje-A
11 2 4 5 8
 
Datum Thuis Gast Sets Uitslag
1. Speeldag
Di., 24.09.2019 20:00 In de Vrie-B de Leeuwenhoek-A 12:12 12:12
Di., 24.09.2019 20:00 The Royal Pub-D Het Kroegje Heerlen-B 12:12 12:12
Wo., 25.09.2019 20:00 Berg en Dal-A Fratelli Billiardairs-A 8:16 8:16
Wo., 25.09.2019 20:00 Oud Spaans-C `t Eikske-A 8:16 8:16
Wo., 25.09.2019 20:00 `t Brandwapen-A Oud Molenberg-C 16:8 16:8
Wo., 25.09.2019 20:00 `t Steenenkruis-B Guusje-A 16:8 16:8
2. Speeldag
Wo., 02.10.2019 20:00 de Leeuwenhoek-A Berg en Dal-A 14:10 14:10
Wo., 02.10.2019 20:00 Fratelli Billiardairs-A `t Steenenkruis-B 6:18 6:18
Wo., 02.10.2019 20:00 Guusje-A `t Brandwapen-A 6:18 6:18
Wo., 02.10.2019 20:00 Het Kroegje Heerlen-B Oud Spaans-C 16:8 16:8
Wo., 02.10.2019 20:00 Oud Molenberg-C The Royal Pub-D 8:16 8:16
Wo., 02.10.2019 20:00 `t Eikske-A In de Vrie-B 16:8 16:8
3. Speeldag
Di., 08.10.2019 20:00 In de Vrie-B Het Kroegje Heerlen-B 8:16 8:16
Di., 08.10.2019 20:00 The Royal Pub-D Oud Spaans-C 12:12 12:12
Wo., 09.10.2019 20:00 Berg en Dal-A `t Eikske-A 12:12 12:12
Wo., 09.10.2019 20:00 Oud Molenberg-C Guusje-A 12:12 12:12
Wo., 09.10.2019 20:00 `t Brandwapen-A Fratelli Billiardairs-A 14:10 14:10
Wo., 09.10.2019 20:00 `t Steenenkruis-B de Leeuwenhoek-A 12:12 12:12
4. Speeldag
Wo., 23.10.2019 20:00 de Leeuwenhoek-A `t Brandwapen-A 4:20 4:20
Wo., 23.10.2019 20:00 Fratelli Billiardairs-A Oud Molenberg-C 12:12 12:12
Wo., 23.10.2019 20:00 Guusje-A The Royal Pub-D 12:12 12:12
Wo., 23.10.2019 20:00 Het Kroegje Heerlen-B Berg en Dal-A 16:8 16:8
Wo., 23.10.2019 20:00 Oud Spaans-C In de Vrie-B 8:16 8:16
Wo., 23.10.2019 20:00 `t Eikske-A `t Steenenkruis-B 8:16 8:16
5. Speeldag
Di., 29.10.2019 20:00 The Royal Pub-D In de Vrie-B 14:10 14:10
Wo., 30.10.2019 20:00 Berg en Dal-A Oud Spaans-C 18:6 18:6
Wo., 30.10.2019 20:00 Guusje-A Fratelli Billiardairs-A 16:8 16:8
Wo., 30.10.2019 20:00 Oud Molenberg-C de Leeuwenhoek-A 16:8 16:8
Wo., 30.10.2019 20:00 `t Brandwapen-A `t Eikske-A 14:10 14:10
Wo., 30.10.2019 20:00 `t Steenenkruis-B Het Kroegje Heerlen-B 14:10 14:10
6. Speeldag
Di., 05.11.2019 20:00 In de Vrie-B Berg en Dal-A 6:18 6:18
Wo., 06.11.2019 20:00 de Leeuwenhoek-A Guusje-A 20:4 20:4
Wo., 06.11.2019 20:00 Fratelli Billiardairs-A The Royal Pub-D 14:10 14:10
Wo., 06.11.2019 20:00 Het Kroegje Heerlen-B `t Brandwapen-A 10:14 10:14
Wo., 06.11.2019 20:00 Oud Spaans-C `t Steenenkruis-B 4:20 4:20
Wo., 06.11.2019 20:00 `t Eikske-A Oud Molenberg-C 10:14 10:14
7. Speeldag
Di., 12.11.2019 20:00 The Royal Pub-D Berg en Dal-A 18:6 18:6
Wo., 13.11.2019 20:00 Fratelli Billiardairs-A de Leeuwenhoek-A 10:14 10:14
Wo., 13.11.2019 20:00 Guusje-A `t Eikske-A 12:12 12:12
Wo., 13.11.2019 20:00 Oud Molenberg-C Het Kroegje Heerlen-B 8:16 8:16
Wo., 13.11.2019 20:00 `t Brandwapen-A Oud Spaans-C 14:10 14:10
Wo., 13.11.2019 20:00 `t Steenenkruis-B In de Vrie-B 10:14 10:14
8. Speeldag
Di., 19.11.2019 20:00 In de Vrie-B `t Brandwapen-A 14:10 14:10
Wo., 20.11.2019 20:00 Berg en Dal-A `t Steenenkruis-B 14:10 14:10
Wo., 20.11.2019 20:00 de Leeuwenhoek-A The Royal Pub-D 10:14 10:14
Wo., 20.11.2019 20:00 Het Kroegje Heerlen-B Guusje-A 16:8 16:8
Wo., 20.11.2019 20:00 Oud Spaans-C Oud Molenberg-C 18:6 18:6
Wo., 20.11.2019 20:00 `t Eikske-A Fratelli Billiardairs-A 16:8 16:8
9. Speeldag
Di., 26.11.2019 20:00 The Royal Pub-D `t Steenenkruis-B 12:12 12:12
Wo., 27.11.2019 20:00 de Leeuwenhoek-A `t Eikske-A 12:12 12:12
Wo., 27.11.2019 20:00 Fratelli Billiardairs-A Het Kroegje Heerlen-B 14:10 14:10
Wo., 27.11.2019 20:00 Guusje-A Oud Spaans-C 18:6 18:6
Wo., 27.11.2019 20:00 Oud Molenberg-C In de Vrie-B 12:12 12:12
Wo., 27.11.2019 20:00 `t Brandwapen-A Berg en Dal-A 14:10 14:10
10. Speeldag
Di., 03.12.2019 20:00 In de Vrie-B Guusje-A 12:12 12:12
Di., 03.12.2019 20:00 The Royal Pub-D `t Eikske-A 8:16 8:16
Wo., 04.12.2019 20:00 Berg en Dal-A Oud Molenberg-C 10:14 10:14
Wo., 04.12.2019 20:00 Het Kroegje Heerlen-B de Leeuwenhoek-A 6:18 6:18
Wo., 04.12.2019 20:00 Oud Spaans-C Fratelli Billiardairs-A 8:16 8:16
Wo., 04.12.2019 20:00 `t Steenenkruis-B `t Brandwapen-A 14:10 14:10
11. Speeldag
Wo., 11.12.2019 20:00 de Leeuwenhoek-A Oud Spaans-C 12:12 12:12
Wo., 11.12.2019 20:00 Fratelli Billiardairs-A In de Vrie-B 10:14 10:14
Wo., 11.12.2019 20:00 Guusje-A Berg en Dal-A 10:14 10:14
Wo., 11.12.2019 20:00 Oud Molenberg-C `t Steenenkruis-B 8:16 8:16
Wo., 11.12.2019 20:00 `t Brandwapen-A The Royal Pub-D 10:14 10:14
Wo., 11.12.2019 20:00 `t Eikske-A Het Kroegje Heerlen-B 16:8 16:8
12. Speeldag
Wo., 15.01.2020 20:00 de Leeuwenhoek-A In de Vrie-B 16:8 16:8
Wo., 15.01.2020 20:00 Fratelli Billiardairs-A Berg en Dal-A 14:10 14:10
Wo., 15.01.2020 20:00 Het Kroegje Heerlen-B The Royal Pub-D 6:18 6:18
Wo., 15.01.2020 20:00 Oud Molenberg-C `t Brandwapen-A 10:14 10:14
Wo., 15.01.2020 20:00 `t Eikske-A Oud Spaans-C 10:14 10:14
13. Speeldag
Di., 21.01.2020 20:00 In de Vrie-B `t Eikske-A 12:12 12:12
Di., 21.01.2020 20:00 The Royal Pub-D Oud Molenberg-C 8:16 8:16
Wo., 22.01.2020 20:00 Berg en Dal-A de Leeuwenhoek-A 12:12 12:12
Wo., 22.01.2020 20:00 Oud Spaans-C Het Kroegje Heerlen-B 12:12 12:12
Wo., 22.01.2020 20:00 `t Steenenkruis-B Fratelli Billiardairs-A 20:4 20:4
14. Speeldag
Wo., 29.01.2020 20:00 de Leeuwenhoek-A `t Steenenkruis-B 8:16 8:16
Wo., 29.01.2020 20:00 Fratelli Billiardairs-A `t Brandwapen-A 14:10 14:10
Wo., 29.01.2020 20:00 Het Kroegje Heerlen-B In de Vrie-B 12:12 12:12
Wo., 29.01.2020 20:00 Oud Spaans-C The Royal Pub-D 10:14 10:14
Wo., 29.01.2020 20:00 `t Eikske-A Berg en Dal-A 18:6 18:6
15. Speeldag
Di., 04.02.2020 20:00 In de Vrie-B Oud Spaans-C 8:16 8:16
Wo., 05.02.2020 20:00 Berg en Dal-A Het Kroegje Heerlen-B 8:16 8:16
Wo., 05.02.2020 20:00 Oud Molenberg-C Fratelli Billiardairs-A 8:16 8:16
Wo., 05.02.2020 20:00 `t Brandwapen-A de Leeuwenhoek-A 12:12 12:12
Wo., 05.02.2020 20:00 `t Steenenkruis-B `t Eikske-A 16:8 16:8
16. Speeldag
Di., 10.03.2020 20:00 In de Vrie-B The Royal Pub-D _:_ _:_
Wo., 11.03.2020 20:00 de Leeuwenhoek-A Oud Molenberg-C _:_ _:_
Wo., 11.03.2020 20:00 Het Kroegje Heerlen-B `t Steenenkruis-B _:_ _:_
Wo., 11.03.2020 20:00 Oud Spaans-C Berg en Dal-A _:_ _:_
Wo., 11.03.2020 20:00 `t Eikske-A `t Brandwapen-A _:_ _:_
17. Speeldag
Di., 17.03.2020 20:00 The Royal Pub-D Fratelli Billiardairs-A _:_ _:_
Wo., 18.03.2020 20:00 Berg en Dal-A In de Vrie-B _:_ _:_
Wo., 18.03.2020 20:00 Oud Molenberg-C `t Eikske-A _:_ _:_
Wo., 18.03.2020 20:00 `t Brandwapen-A Het Kroegje Heerlen-B _:_ _:_
Wo., 18.03.2020 20:00 `t Steenenkruis-B Oud Spaans-C _:_ _:_
18. Speeldag
Di., 24.03.2020 20:00 In de Vrie-B `t Steenenkruis-B _:_ _:_
Wo., 25.03.2020 20:00 Berg en Dal-A The Royal Pub-D _:_ _:_
Wo., 25.03.2020 20:00 de Leeuwenhoek-A Fratelli Billiardairs-A _:_ _:_
Wo., 25.03.2020 20:00 Het Kroegje Heerlen-B Oud Molenberg-C _:_ _:_
Wo., 25.03.2020 20:00 Oud Spaans-C `t Brandwapen-A _:_ _:_
19. Speeldag
Di., 31.03.2020 20:00 The Royal Pub-D de Leeuwenhoek-A _:_ _:_
Wo., 01.04.2020 20:00 Fratelli Billiardairs-A `t Eikske-A _:_ _:_
Wo., 01.04.2020 20:00 Oud Molenberg-C Oud Spaans-C _:_ _:_
Wo., 01.04.2020 20:00 `t Brandwapen-A In de Vrie-B _:_ _:_
Wo., 01.04.2020 20:00 `t Steenenkruis-B Berg en Dal-A _:_ _:_
20. Speeldag
Di., 21.04.2020 20:00 In de Vrie-B Oud Molenberg-C _:_ _:_
Wo., 22.04.2020 20:00 Berg en Dal-A `t Brandwapen-A _:_ _:_
Wo., 22.04.2020 20:00 Het Kroegje Heerlen-B Fratelli Billiardairs-A _:_ _:_
Wo., 22.04.2020 20:00 `t Eikske-A de Leeuwenhoek-A _:_ _:_
Wo., 22.04.2020 20:00 `t Steenenkruis-B The Royal Pub-D _:_ _:_
21. Speeldag
Wo., 06.05.2020 20:00 de Leeuwenhoek-A Het Kroegje Heerlen-B _:_ _:_
Wo., 06.05.2020 20:00 Fratelli Billiardairs-A Oud Spaans-C _:_ _:_
Wo., 06.05.2020 20:00 Oud Molenberg-C Berg en Dal-A _:_ _:_
Wo., 06.05.2020 20:00 `t Brandwapen-A `t Steenenkruis-B _:_ _:_
Wo., 06.05.2020 20:00 `t Eikske-A The Royal Pub-D _:_ _:_
22. Speeldag
Di., 12.05.2020 20:00 In de Vrie-B Fratelli Billiardairs-A _:_ _:_
Di., 12.05.2020 20:00 The Royal Pub-D `t Brandwapen-A _:_ _:_
Wo., 13.05.2020 20:00 Het Kroegje Heerlen-B `t Eikske-A _:_ _:_
Wo., 13.05.2020 20:00 Oud Spaans-C de Leeuwenhoek-A _:_ _:_
Wo., 13.05.2020 20:00 `t Steenenkruis-B Oud Molenberg-C _:_ _:_
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

Volg ons op social media

Aangesloten bij:

Bezoekadres NPB:

Schinvelderstraat 3
6441 TE Brunssum

openingstijden:
zaterdag van 12.00 tot 14.00 uur

KvK: 40188015
NL 16 ABNA 051 90 02 555
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Aanmelden voor de Nieuwsbrief