Competites > 1e League C   < Terug   Volgende >

1e League C

Pl. Team W W G V Punten
1
Bie Alois-B
0 0 0 0 0
1
D`r Belg-A
0 0 0 0 0
1
d`r Springbron-A
0 0 0 0 0
1
Mio-B
0 0 0 0 0
1
Oud Molenberg-B
0 0 0 0 0
1
Oud Spaans-A
0 0 0 0 0
1
Poolcafe Valkenburg-A
0 0 0 0 0
1
Wetzels-B
0 0 0 0 0
1
`t Brandwapen-B
0 0 0 0 0
1
`t Pumpje-B
0 0 0 0 0
1
`t Volkshuis-B
0 0 0 0 0
 
Datum Thuis Gast Sets Uitslag
1. Speeldag
Ma., 23.09.2019 20:00 Bie Alois-B D`r Belg-A _:_ _:_
Ma., 23.09.2019 20:00 d`r Springbron-A Poolcafe Valkenburg-A 0:0 0:0
live
Ma., 23.09.2019 20:00 Wetzels-B Mio-B _:_ _:_
Vr., 27.09.2019 20:00 Oud Molenberg-B `t Brandwapen-B _:_ _:_
Vr., 27.09.2019 20:00 `t Volkshuis-B Oud Spaans-A _:_ _:_
2. Speeldag
Ma., 30.09.2019 20:00 Poolcafe Valkenburg-A Bie Alois-B _:_ _:_
Ma., 30.09.2019 20:00 `t Pumpje-B d`r Springbron-A _:_ _:_
Di., 01.10.2019 20:00 Oud Spaans-A Oud Molenberg-B _:_ _:_
Vr., 04.10.2019 20:00 D`r Belg-A Wetzels-B _:_ _:_
Vr., 04.10.2019 20:00 Mio-B `t Volkshuis-B _:_ _:_
3. Speeldag
Ma., 07.10.2019 20:00 Bie Alois-B `t Pumpje-B _:_ _:_
Ma., 07.10.2019 20:00 Wetzels-B Poolcafe Valkenburg-A _:_ _:_
Vr., 11.10.2019 20:00 Oud Molenberg-B Mio-B _:_ _:_
Vr., 11.10.2019 20:00 `t Brandwapen-B Oud Spaans-A _:_ _:_
Vr., 11.10.2019 20:00 `t Volkshuis-B D`r Belg-A _:_ _:_
4. Speeldag
Ma., 21.10.2019 20:00 d`r Springbron-A Bie Alois-B _:_ _:_
Ma., 21.10.2019 20:00 Poolcafe Valkenburg-A `t Volkshuis-B _:_ _:_
Ma., 21.10.2019 20:00 `t Pumpje-B Wetzels-B _:_ _:_
Vr., 25.10.2019 20:00 D`r Belg-A Oud Molenberg-B _:_ _:_
Vr., 25.10.2019 20:00 Mio-B `t Brandwapen-B _:_ _:_
5. Speeldag
Ma., 28.10.2019 20:00 Wetzels-B d`r Springbron-A _:_ _:_
Di., 29.10.2019 20:00 Oud Spaans-A Mio-B _:_ _:_
Vr., 01.11.2019 20:00 Oud Molenberg-B Poolcafe Valkenburg-A _:_ _:_
Vr., 01.11.2019 20:00 `t Brandwapen-B D`r Belg-A _:_ _:_
Vr., 01.11.2019 20:00 `t Volkshuis-B `t Pumpje-B _:_ _:_
6. Speeldag
Ma., 04.11.2019 20:00 Bie Alois-B Wetzels-B _:_ _:_
Ma., 04.11.2019 20:00 d`r Springbron-A `t Volkshuis-B _:_ _:_
Ma., 04.11.2019 20:00 Poolcafe Valkenburg-A `t Brandwapen-B _:_ _:_
Ma., 04.11.2019 20:00 `t Pumpje-B Oud Molenberg-B _:_ _:_
Vr., 08.11.2019 20:00 D`r Belg-A Oud Spaans-A _:_ _:_
7. Speeldag
Di., 12.11.2019 20:00 Oud Spaans-A Poolcafe Valkenburg-A _:_ _:_
Vr., 15.11.2019 20:00 Mio-B D`r Belg-A _:_ _:_
Vr., 15.11.2019 20:00 Oud Molenberg-B d`r Springbron-A _:_ _:_
Vr., 15.11.2019 20:00 `t Brandwapen-B `t Pumpje-B _:_ _:_
Vr., 15.11.2019 20:00 `t Volkshuis-B Bie Alois-B _:_ _:_
8. Speeldag
Ma., 18.11.2019 20:00 Bie Alois-B Oud Molenberg-B _:_ _:_
Ma., 18.11.2019 20:00 d`r Springbron-A `t Brandwapen-B _:_ _:_
Ma., 18.11.2019 20:00 Poolcafe Valkenburg-A Mio-B _:_ _:_
Ma., 18.11.2019 20:00 Wetzels-B `t Volkshuis-B _:_ _:_
Ma., 18.11.2019 20:00 `t Pumpje-B Oud Spaans-A _:_ _:_
9. Speeldag
Di., 26.11.2019 20:00 Oud Spaans-A d`r Springbron-A _:_ _:_
Vr., 29.11.2019 20:00 D`r Belg-A Poolcafe Valkenburg-A _:_ _:_
Vr., 29.11.2019 20:00 Mio-B `t Pumpje-B _:_ _:_
Vr., 29.11.2019 20:00 Oud Molenberg-B Wetzels-B _:_ _:_
Vr., 29.11.2019 20:00 `t Brandwapen-B Bie Alois-B _:_ _:_
10. Speeldag
Ma., 02.12.2019 20:00 Bie Alois-B Oud Spaans-A _:_ _:_
Ma., 02.12.2019 20:00 d`r Springbron-A Mio-B _:_ _:_
Ma., 02.12.2019 20:00 Wetzels-B `t Brandwapen-B _:_ _:_
Ma., 02.12.2019 20:00 `t Pumpje-B D`r Belg-A _:_ _:_
Vr., 06.12.2019 20:00 `t Volkshuis-B Oud Molenberg-B _:_ _:_
11. Speeldag
Ma., 09.12.2019 20:00 Poolcafe Valkenburg-A `t Pumpje-B _:_ _:_
Di., 10.12.2019 20:00 Oud Spaans-A Wetzels-B _:_ _:_
Vr., 13.12.2019 20:00 D`r Belg-A d`r Springbron-A _:_ _:_
Vr., 13.12.2019 20:00 Mio-B Bie Alois-B _:_ _:_
Vr., 13.12.2019 20:00 `t Brandwapen-B `t Volkshuis-B _:_ _:_
12. Speeldag
Ma., 13.01.2020 20:00 Poolcafe Valkenburg-A d`r Springbron-A _:_ _:_
Di., 14.01.2020 20:00 Oud Spaans-A `t Volkshuis-B _:_ _:_
Vr., 17.01.2020 20:00 D`r Belg-A Bie Alois-B _:_ _:_
Vr., 17.01.2020 20:00 Mio-B Wetzels-B _:_ _:_
Vr., 17.01.2020 20:00 `t Brandwapen-B Oud Molenberg-B _:_ _:_
13. Speeldag
Ma., 20.01.2020 20:00 Bie Alois-B Poolcafe Valkenburg-A _:_ _:_
Ma., 20.01.2020 20:00 d`r Springbron-A `t Pumpje-B _:_ _:_
Ma., 20.01.2020 20:00 Wetzels-B D`r Belg-A _:_ _:_
Vr., 24.01.2020 20:00 Oud Molenberg-B Oud Spaans-A _:_ _:_
Vr., 24.01.2020 20:00 `t Volkshuis-B Mio-B _:_ _:_
14. Speeldag
Ma., 27.01.2020 20:00 Poolcafe Valkenburg-A Wetzels-B _:_ _:_
Ma., 27.01.2020 20:00 `t Pumpje-B Bie Alois-B _:_ _:_
Di., 28.01.2020 20:00 Oud Spaans-A `t Brandwapen-B _:_ _:_
Vr., 31.01.2020 20:00 D`r Belg-A `t Volkshuis-B _:_ _:_
Vr., 31.01.2020 20:00 Mio-B Oud Molenberg-B _:_ _:_
15. Speeldag
Ma., 03.02.2020 20:00 Bie Alois-B d`r Springbron-A _:_ _:_
Ma., 03.02.2020 20:00 Wetzels-B `t Pumpje-B _:_ _:_
Vr., 07.02.2020 20:00 Oud Molenberg-B D`r Belg-A _:_ _:_
Vr., 07.02.2020 20:00 `t Brandwapen-B Mio-B _:_ _:_
Vr., 07.02.2020 20:00 `t Volkshuis-B Poolcafe Valkenburg-A _:_ _:_
16. Speeldag
Ma., 09.03.2020 20:00 d`r Springbron-A Wetzels-B _:_ _:_
Ma., 09.03.2020 20:00 Poolcafe Valkenburg-A Oud Molenberg-B _:_ _:_
Ma., 09.03.2020 20:00 `t Pumpje-B `t Volkshuis-B _:_ _:_
Vr., 13.03.2020 20:00 D`r Belg-A `t Brandwapen-B _:_ _:_
Vr., 13.03.2020 20:00 Mio-B Oud Spaans-A _:_ _:_
17. Speeldag
Ma., 16.03.2020 20:00 Wetzels-B Bie Alois-B _:_ _:_
Di., 17.03.2020 20:00 Oud Spaans-A D`r Belg-A _:_ _:_
Vr., 20.03.2020 20:00 Oud Molenberg-B `t Pumpje-B _:_ _:_
Vr., 20.03.2020 20:00 `t Brandwapen-B Poolcafe Valkenburg-A _:_ _:_
Vr., 20.03.2020 20:00 `t Volkshuis-B d`r Springbron-A _:_ _:_
18. Speeldag
Ma., 23.03.2020 20:00 Bie Alois-B `t Volkshuis-B _:_ _:_
Ma., 23.03.2020 20:00 d`r Springbron-A Oud Molenberg-B _:_ _:_
Ma., 23.03.2020 20:00 Poolcafe Valkenburg-A Oud Spaans-A _:_ _:_
Ma., 23.03.2020 20:00 `t Pumpje-B `t Brandwapen-B _:_ _:_
Vr., 27.03.2020 20:00 D`r Belg-A Mio-B _:_ _:_
19. Speeldag
Di., 31.03.2020 20:00 Oud Spaans-A `t Pumpje-B _:_ _:_
Vr., 03.04.2020 20:00 Mio-B Poolcafe Valkenburg-A _:_ _:_
Vr., 03.04.2020 20:00 Oud Molenberg-B Bie Alois-B _:_ _:_
Vr., 03.04.2020 20:00 `t Brandwapen-B d`r Springbron-A _:_ _:_
Vr., 03.04.2020 20:00 `t Volkshuis-B Wetzels-B _:_ _:_
20. Speeldag
Ma., 20.04.2020 20:00 Bie Alois-B `t Brandwapen-B _:_ _:_
Ma., 20.04.2020 20:00 d`r Springbron-A Oud Spaans-A _:_ _:_
Ma., 20.04.2020 20:00 Poolcafe Valkenburg-A D`r Belg-A _:_ _:_
Ma., 20.04.2020 20:00 Wetzels-B Oud Molenberg-B _:_ _:_
Ma., 20.04.2020 20:00 `t Pumpje-B Mio-B _:_ _:_
21. Speeldag
Di., 05.05.2020 20:00 Oud Spaans-A Bie Alois-B _:_ _:_
Vr., 08.05.2020 20:00 D`r Belg-A `t Pumpje-B _:_ _:_
Vr., 08.05.2020 20:00 Mio-B d`r Springbron-A _:_ _:_
Vr., 08.05.2020 20:00 Oud Molenberg-B `t Volkshuis-B _:_ _:_
Vr., 08.05.2020 20:00 `t Brandwapen-B Wetzels-B _:_ _:_
22. Speeldag
Ma., 11.05.2020 20:00 Bie Alois-B Mio-B _:_ _:_
Ma., 11.05.2020 20:00 d`r Springbron-A D`r Belg-A _:_ _:_
Ma., 11.05.2020 20:00 Wetzels-B Oud Spaans-A _:_ _:_
Ma., 11.05.2020 20:00 `t Pumpje-B Poolcafe Valkenburg-A _:_ _:_
Vr., 15.05.2020 20:00 `t Volkshuis-B `t Brandwapen-B _:_ _:_
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

Volg ons op social media

Aangesloten bij:

Bezoekadres NPB:

Schinvelderstraat 3
6441 TE Brunssum

openingstijden:
zaterdag van 12.00 tot 14.00 uur

KvK: 40188015
NL 16 ABNA 051 90 02 555
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Aanmelden voor de Nieuwsbrief