Competites > 2e League B   < Terug   Volgende >

2e League B

Pl. Team W W G V Punten
1
The Royal Pub-C
14 11 2 1 24
2
de Residentie-A
14 11 0 3 22
3
de Koempels-B
13 8 3 2 19
3
D`r Belg-E
14 9 1 4 19
3
Het Kroegje Heerlen-D
13 8 3 2 19
6
Trefpunt-B
14 6 1 7 13
7
Oud Genhei-A
13 4 4 5 12
8
Lucky One-A
14 4 2 8 10
9
`t Steenenkruis-E
13 3 3 7 9
10
Guusje-D
14 1 1 12 3
11
Berg en Dal-C
14 0 0 14 0
 
Datum Thuis Gast Sets Uitslag
1. Speeldag
Do., 26.09.2019 20:00 de Residentie-A Berg en Dal-C 18:6 18:6
Do., 26.09.2019 20:00 D`r Belg-E `t Steenenkruis-E 16:8 16:8
Do., 26.09.2019 20:00 Lucky One-A Guusje-D 14:10 14:10
Do., 26.09.2019 20:00 The Royal Pub-C Het Kroegje Heerlen-D 12:12 12:12
Do., 26.09.2019 20:00 Trefpunt-B de Koempels-B 10:14 10:14
2. Speeldag
Do., 03.10.2019 20:00 Berg en Dal-C The Royal Pub-C 6:18 6:18
Do., 03.10.2019 20:00 de Koempels-B D`r Belg-E 12:12 12:12
Do., 03.10.2019 20:00 Guusje-D de Residentie-A 4:20 4:20
Do., 03.10.2019 20:00 Het Kroegje Heerlen-D Trefpunt-B 12:12 12:12
Do., 03.10.2019 20:00 Oud Genhei-A Lucky One-A 12:12 12:12
3. Speeldag
Do., 10.10.2019 20:00 de Residentie-A The Royal Pub-C 8:16 8:16
Do., 10.10.2019 20:00 D`r Belg-E Het Kroegje Heerlen-D 8:16 8:16
Do., 10.10.2019 20:00 Guusje-D Oud Genhei-A 6:18 6:18
Do., 10.10.2019 20:00 Lucky One-A `t Steenenkruis-E 10:14 10:14
Do., 10.10.2019 20:00 Trefpunt-B Berg en Dal-C 20:4 20:4
4. Speeldag
Do., 24.10.2019 20:00 Berg en Dal-C D`r Belg-E 10:14 10:14
Do., 24.10.2019 20:00 de Koempels-B Lucky One-A 24:0 24:0
Do., 24.10.2019 20:00 Oud Genhei-A de Residentie-A 8:16 8:16
Do., 24.10.2019 20:00 The Royal Pub-C Trefpunt-B 14:10 14:10
Do., 24.10.2019 20:00 `t Steenenkruis-E Guusje-D 14:10 14:10
5. Speeldag
Do., 31.10.2019 20:00 de Residentie-A Trefpunt-B 16:8 16:8
Do., 31.10.2019 20:00 D`r Belg-E The Royal Pub-C 10:14 10:14
Do., 31.10.2019 20:00 Guusje-D de Koempels-B 0:24 0:24
Do., 31.10.2019 20:00 Lucky One-A Het Kroegje Heerlen-D 8:16 8:16
Do., 31.10.2019 20:00 Oud Genhei-A `t Steenenkruis-E 12:12 12:12
6. Speeldag
Do., 07.11.2019 20:00 Berg en Dal-C Lucky One-A 10:14 10:14
Do., 07.11.2019 20:00 de Koempels-B Oud Genhei-A 12:12 12:12
Do., 07.11.2019 20:00 Het Kroegje Heerlen-D Guusje-D 16:8 16:8
Do., 07.11.2019 20:00 Trefpunt-B D`r Belg-E 10:14 10:14
Do., 07.11.2019 20:00 `t Steenenkruis-E de Residentie-A 6:18 6:18
7. Speeldag
Do., 14.11.2019 20:00 de Residentie-A D`r Belg-E 20:4 20:4
Do., 14.11.2019 20:00 Guusje-D Berg en Dal-C 18:6 18:6
Do., 14.11.2019 20:00 Lucky One-A The Royal Pub-C 4:20 4:20
Do., 14.11.2019 20:00 Oud Genhei-A Het Kroegje Heerlen-D 12:12 12:12
Do., 14.11.2019 20:00 `t Steenenkruis-E de Koempels-B 10:14 10:14
8. Speeldag
Do., 21.11.2019 20:00 Berg en Dal-C Oud Genhei-A 6:18 6:18
Do., 21.11.2019 20:00 de Koempels-B de Residentie-A 14:10 14:10
Do., 21.11.2019 20:00 Het Kroegje Heerlen-D `t Steenenkruis-E 18:6 18:6
Do., 21.11.2019 20:00 The Royal Pub-C Guusje-D 20:4 20:4
Do., 21.11.2019 20:00 Trefpunt-B Lucky One-A 14:10 14:10
9. Speeldag
Do., 28.11.2019 20:00 de Koempels-B Het Kroegje Heerlen-D 10:14 10:14
Do., 28.11.2019 20:00 Guusje-D Trefpunt-B 4:20 4:20
Do., 28.11.2019 20:00 Lucky One-A D`r Belg-E 2:22 2:22
Do., 28.11.2019 20:00 Oud Genhei-A The Royal Pub-C 8:16 8:16
Do., 28.11.2019 20:00 `t Steenenkruis-E Berg en Dal-C 22:2 22:2
10. Speeldag
Do., 05.12.2019 20:00 Berg en Dal-C de Koempels-B 8:16 8:16
Do., 05.12.2019 20:00 de Residentie-A Het Kroegje Heerlen-D 6:18 6:18
Do., 05.12.2019 20:00 D`r Belg-E Guusje-D 16:8 16:8
Do., 05.12.2019 20:00 The Royal Pub-C `t Steenenkruis-E 14:10 14:10
Do., 05.12.2019 20:00 Trefpunt-B Oud Genhei-A 18:6 18:6
11. Speeldag
Do., 12.12.2019 20:00 de Koempels-B The Royal Pub-C 12:12 12:12
Do., 12.12.2019 20:00 Het Kroegje Heerlen-D Berg en Dal-C 16:8 16:8
Do., 12.12.2019 20:00 Lucky One-A de Residentie-A 8:16 8:16
Do., 12.12.2019 20:00 Oud Genhei-A D`r Belg-E 4:20 4:20
Do., 12.12.2019 20:00 `t Steenenkruis-E Trefpunt-B 8:16 8:16
12. Speeldag
Wo., 15.01.2020 20:00 Guusje-D Lucky One-A 10:14 10:14
Do., 16.01.2020 20:00 Berg en Dal-C de Residentie-A 2:22 2:22
Do., 16.01.2020 20:00 de Koempels-B Trefpunt-B 14:10 14:10
Do., 16.01.2020 20:00 Het Kroegje Heerlen-D The Royal Pub-C 10:14 10:14
Do., 16.01.2020 20:00 `t Steenenkruis-E D`r Belg-E 6:18 6:18
13. Speeldag
Do., 23.01.2020 20:00 de Residentie-A Guusje-D 16:8 16:8
Do., 23.01.2020 20:00 D`r Belg-E de Koempels-B 10:14 10:14
Do., 23.01.2020 20:00 Lucky One-A Oud Genhei-A 8:16 8:16
Do., 23.01.2020 20:00 The Royal Pub-C Berg en Dal-C 14:10 14:10
Do., 23.01.2020 20:00 Trefpunt-B Het Kroegje Heerlen-D 10:14 10:14
14. Speeldag
Do., 30.01.2020 20:00 Berg en Dal-C Trefpunt-B 10:14 10:14
Do., 30.01.2020 20:00 Het Kroegje Heerlen-D D`r Belg-E 10:14 10:14
Do., 30.01.2020 20:00 Oud Genhei-A Guusje-D 16:8 16:8
Do., 30.01.2020 20:00 The Royal Pub-C de Residentie-A 10:14 10:14
Do., 30.01.2020 20:00 `t Steenenkruis-E Lucky One-A 12:12 12:12
15. Speeldag
Wo., 05.02.2020 20:00 Guusje-D `t Steenenkruis-E 12:12 12:12
Do., 06.02.2020 20:00 de Residentie-A Oud Genhei-A 14:10 14:10
Do., 06.02.2020 20:00 D`r Belg-E Berg en Dal-C 14:10 14:10
Do., 06.02.2020 20:00 Lucky One-A de Koempels-B 14:10 14:10
Do., 06.02.2020 20:00 Trefpunt-B The Royal Pub-C 8:16 8:16
16. Speeldag
Do., 12.03.2020 20:00 de Koempels-B Guusje-D _:_ _:_
Do., 12.03.2020 20:00 Het Kroegje Heerlen-D Lucky One-A _:_ _:_
Do., 12.03.2020 20:00 The Royal Pub-C D`r Belg-E _:_ _:_
Do., 12.03.2020 20:00 Trefpunt-B de Residentie-A _:_ _:_
Do., 12.03.2020 20:00 `t Steenenkruis-E Oud Genhei-A _:_ _:_
17. Speeldag
Wo., 18.03.2020 20:00 Guusje-D Het Kroegje Heerlen-D _:_ _:_
Do., 19.03.2020 20:00 de Residentie-A `t Steenenkruis-E _:_ _:_
Do., 19.03.2020 20:00 D`r Belg-E Trefpunt-B _:_ _:_
Do., 19.03.2020 20:00 Lucky One-A Berg en Dal-C _:_ _:_
Do., 19.03.2020 20:00 Oud Genhei-A de Koempels-B _:_ _:_
18. Speeldag
Do., 26.03.2020 20:00 Berg en Dal-C Guusje-D _:_ _:_
Do., 26.03.2020 20:00 de Koempels-B `t Steenenkruis-E _:_ _:_
Do., 26.03.2020 20:00 D`r Belg-E de Residentie-A _:_ _:_
Do., 26.03.2020 20:00 Het Kroegje Heerlen-D Oud Genhei-A _:_ _:_
Do., 26.03.2020 20:00 The Royal Pub-C Lucky One-A _:_ _:_
19. Speeldag
Wo., 01.04.2020 20:00 Guusje-D The Royal Pub-C _:_ _:_
Do., 02.04.2020 20:00 de Residentie-A de Koempels-B _:_ _:_
Do., 02.04.2020 20:00 Lucky One-A Trefpunt-B _:_ _:_
Do., 02.04.2020 20:00 Oud Genhei-A Berg en Dal-C _:_ _:_
Do., 02.04.2020 20:00 `t Steenenkruis-E Het Kroegje Heerlen-D _:_ _:_
20. Speeldag
Do., 23.04.2020 20:00 Berg en Dal-C `t Steenenkruis-E _:_ _:_
Do., 23.04.2020 20:00 D`r Belg-E Lucky One-A _:_ _:_
Do., 23.04.2020 20:00 Het Kroegje Heerlen-D de Koempels-B _:_ _:_
Do., 23.04.2020 20:00 The Royal Pub-C Oud Genhei-A _:_ _:_
Do., 23.04.2020 20:00 Trefpunt-B Guusje-D _:_ _:_
21. Speeldag
Wo., 06.05.2020 20:00 Guusje-D D`r Belg-E _:_ _:_
Do., 07.05.2020 20:00 de Koempels-B Berg en Dal-C _:_ _:_
Do., 07.05.2020 20:00 Het Kroegje Heerlen-D de Residentie-A _:_ _:_
Do., 07.05.2020 20:00 Oud Genhei-A Trefpunt-B _:_ _:_
Do., 07.05.2020 20:00 `t Steenenkruis-E The Royal Pub-C _:_ _:_
22. Speeldag
Do., 14.05.2020 20:00 Berg en Dal-C Het Kroegje Heerlen-D _:_ _:_
Do., 14.05.2020 20:00 de Residentie-A Lucky One-A _:_ _:_
Do., 14.05.2020 20:00 D`r Belg-E Oud Genhei-A _:_ _:_
Do., 14.05.2020 20:00 The Royal Pub-C de Koempels-B _:_ _:_
Do., 14.05.2020 20:00 Trefpunt-B `t Steenenkruis-E _:_ _:_
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

Volg ons op social media

Aangesloten bij:

Bezoekadres NPB:

Schinvelderstraat 3
6441 TE Brunssum

openingstijden:
zaterdag van 12.00 tot 14.00 uur

KvK: 40188015
NL 16 ABNA 051 90 02 555
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Aanmelden voor de Nieuwsbrief