Competites > 2e League C   < Terug   Volgende >

2e League C

Pl. Team W W G V Punten
1
Candlelight-A
0 0 0 0 0
1
Dierks-B
0 0 0 0 0
1
D`r Belg-D
0 0 0 0 0
1
d`r Sjutt-A
0 0 0 0 0
1
Edelweiss-A
0 0 0 0 0
1
Fratelli Billiardairs-B
0 0 0 0 0
1
Guusje-C
0 0 0 0 0
1
Gypsies-A
0 0 0 0 0
1
Het Kroegje Heerlen-E
0 0 0 0 0
1
Hofland-B
0 0 0 0 0
1
Oud Molenberg-D
0 0 0 0 0
1
`t Brandwapen-C
0 0 0 0 0
 
Datum Thuis Gast Sets Uitslag
1. Speeldag
Wo., 25.09.2019 20:00 Candlelight-A `t Brandwapen-C _:_ _:_
Wo., 25.09.2019 20:00 Fratelli Billiardairs-B Hofland-B _:_ _:_
Wo., 25.09.2019 20:00 Guusje-C d`r Sjutt-A _:_ _:_
live
Wo., 25.09.2019 20:00 Gypsies-A Dierks-B _:_ _:_
Wo., 25.09.2019 20:00 Het Kroegje Heerlen-E D`r Belg-D _:_ _:_
Do., 26.09.2019 20:00 Oud Molenberg-D Edelweiss-A _:_ _:_
2. Speeldag
Wo., 02.10.2019 20:00 Dierks-B Het Kroegje Heerlen-E _:_ _:_
Wo., 02.10.2019 20:00 D`r Belg-D Candlelight-A _:_ _:_
Wo., 02.10.2019 20:00 d`r Sjutt-A Fratelli Billiardairs-B _:_ _:_
Wo., 02.10.2019 20:00 Edelweiss-A Guusje-C _:_ _:_
Wo., 02.10.2019 20:00 Hofland-B Gypsies-A _:_ _:_
Wo., 02.10.2019 20:00 `t Brandwapen-C Oud Molenberg-D _:_ _:_
3. Speeldag
Wo., 09.10.2019 20:00 Candlelight-A Oud Molenberg-D _:_ _:_
Wo., 09.10.2019 20:00 D`r Belg-D Dierks-B _:_ _:_
Wo., 09.10.2019 20:00 Fratelli Billiardairs-B Edelweiss-A _:_ _:_
Wo., 09.10.2019 20:00 Guusje-C `t Brandwapen-C _:_ _:_
Wo., 09.10.2019 20:00 Gypsies-A d`r Sjutt-A _:_ _:_
Wo., 09.10.2019 20:00 Het Kroegje Heerlen-E Hofland-B _:_ _:_
4. Speeldag
Wo., 23.10.2019 20:00 Dierks-B Candlelight-A _:_ _:_
Wo., 23.10.2019 20:00 d`r Sjutt-A Het Kroegje Heerlen-E _:_ _:_
Wo., 23.10.2019 20:00 Edelweiss-A Gypsies-A _:_ _:_
Wo., 23.10.2019 20:00 Hofland-B D`r Belg-D _:_ _:_
Wo., 23.10.2019 20:00 `t Brandwapen-C Fratelli Billiardairs-B _:_ _:_
Do., 24.10.2019 20:00 Oud Molenberg-D Guusje-C _:_ _:_
5. Speeldag
Wo., 30.10.2019 20:00 Candlelight-A Guusje-C _:_ _:_
Wo., 30.10.2019 20:00 Dierks-B Hofland-B _:_ _:_
Wo., 30.10.2019 20:00 D`r Belg-D d`r Sjutt-A _:_ _:_
Wo., 30.10.2019 20:00 Fratelli Billiardairs-B Oud Molenberg-D _:_ _:_
Wo., 30.10.2019 20:00 Gypsies-A `t Brandwapen-C _:_ _:_
Wo., 30.10.2019 20:00 Het Kroegje Heerlen-E Edelweiss-A _:_ _:_
6. Speeldag
Wo., 06.11.2019 20:00 d`r Sjutt-A Dierks-B _:_ _:_
Wo., 06.11.2019 20:00 Edelweiss-A D`r Belg-D _:_ _:_
Wo., 06.11.2019 20:00 Guusje-C Fratelli Billiardairs-B _:_ _:_
Wo., 06.11.2019 20:00 Hofland-B Candlelight-A _:_ _:_
Wo., 06.11.2019 20:00 `t Brandwapen-C Het Kroegje Heerlen-E _:_ _:_
Do., 07.11.2019 20:00 Oud Molenberg-D Gypsies-A _:_ _:_
7. Speeldag
Wo., 13.11.2019 20:00 Candlelight-A Fratelli Billiardairs-B _:_ _:_
Wo., 13.11.2019 20:00 Dierks-B Edelweiss-A _:_ _:_
Wo., 13.11.2019 20:00 D`r Belg-D `t Brandwapen-C _:_ _:_
Wo., 13.11.2019 20:00 Gypsies-A Guusje-C _:_ _:_
Wo., 13.11.2019 20:00 Het Kroegje Heerlen-E Oud Molenberg-D _:_ _:_
Wo., 13.11.2019 20:00 Hofland-B d`r Sjutt-A _:_ _:_
8. Speeldag
Wo., 20.11.2019 20:00 d`r Sjutt-A Candlelight-A _:_ _:_
Wo., 20.11.2019 20:00 Edelweiss-A Hofland-B _:_ _:_
Wo., 20.11.2019 20:00 Fratelli Billiardairs-B Gypsies-A _:_ _:_
Wo., 20.11.2019 20:00 Guusje-C Het Kroegje Heerlen-E _:_ _:_
Wo., 20.11.2019 20:00 `t Brandwapen-C Dierks-B _:_ _:_
Do., 21.11.2019 20:00 Oud Molenberg-D D`r Belg-D _:_ _:_
9. Speeldag
Wo., 27.11.2019 20:00 Candlelight-A Gypsies-A _:_ _:_
Wo., 27.11.2019 20:00 Dierks-B Oud Molenberg-D _:_ _:_
Wo., 27.11.2019 20:00 D`r Belg-D Guusje-C _:_ _:_
Wo., 27.11.2019 20:00 d`r Sjutt-A Edelweiss-A _:_ _:_
Wo., 27.11.2019 20:00 Het Kroegje Heerlen-E Fratelli Billiardairs-B _:_ _:_
Wo., 27.11.2019 20:00 Hofland-B `t Brandwapen-C _:_ _:_
10. Speeldag
Wo., 04.12.2019 20:00 Candlelight-A Edelweiss-A _:_ _:_
Wo., 04.12.2019 20:00 Fratelli Billiardairs-B D`r Belg-D _:_ _:_
Wo., 04.12.2019 20:00 Guusje-C Dierks-B _:_ _:_
Wo., 04.12.2019 20:00 Gypsies-A Het Kroegje Heerlen-E _:_ _:_
Wo., 04.12.2019 20:00 `t Brandwapen-C d`r Sjutt-A _:_ _:_
Do., 05.12.2019 20:00 Oud Molenberg-D Hofland-B _:_ _:_
11. Speeldag
Wo., 11.12.2019 20:00 Dierks-B Fratelli Billiardairs-B _:_ _:_
Wo., 11.12.2019 20:00 D`r Belg-D Gypsies-A _:_ _:_
Wo., 11.12.2019 20:00 d`r Sjutt-A Oud Molenberg-D _:_ _:_
Wo., 11.12.2019 20:00 Edelweiss-A `t Brandwapen-C _:_ _:_
Wo., 11.12.2019 20:00 Het Kroegje Heerlen-E Candlelight-A _:_ _:_
Wo., 11.12.2019 20:00 Hofland-B Guusje-C _:_ _:_
12. Speeldag
Wo., 15.01.2020 20:00 Dierks-B Gypsies-A _:_ _:_
Wo., 15.01.2020 20:00 D`r Belg-D Het Kroegje Heerlen-E _:_ _:_
Wo., 15.01.2020 20:00 d`r Sjutt-A Guusje-C _:_ _:_
Wo., 15.01.2020 20:00 Edelweiss-A Oud Molenberg-D _:_ _:_
Wo., 15.01.2020 20:00 Hofland-B Fratelli Billiardairs-B _:_ _:_
Wo., 15.01.2020 20:00 `t Brandwapen-C Candlelight-A _:_ _:_
13. Speeldag
Wo., 22.01.2020 20:00 Candlelight-A D`r Belg-D _:_ _:_
Wo., 22.01.2020 20:00 Fratelli Billiardairs-B d`r Sjutt-A _:_ _:_
Wo., 22.01.2020 20:00 Guusje-C Edelweiss-A _:_ _:_
Wo., 22.01.2020 20:00 Gypsies-A Hofland-B _:_ _:_
Wo., 22.01.2020 20:00 Het Kroegje Heerlen-E Dierks-B _:_ _:_
Do., 23.01.2020 20:00 Oud Molenberg-D `t Brandwapen-C _:_ _:_
14. Speeldag
Wo., 29.01.2020 20:00 Dierks-B D`r Belg-D _:_ _:_
Wo., 29.01.2020 20:00 d`r Sjutt-A Gypsies-A _:_ _:_
Wo., 29.01.2020 20:00 Edelweiss-A Fratelli Billiardairs-B _:_ _:_
Wo., 29.01.2020 20:00 Hofland-B Het Kroegje Heerlen-E _:_ _:_
Wo., 29.01.2020 20:00 `t Brandwapen-C Guusje-C _:_ _:_
Do., 30.01.2020 20:00 Oud Molenberg-D Candlelight-A _:_ _:_
15. Speeldag
Wo., 05.02.2020 20:00 Candlelight-A Dierks-B _:_ _:_
Wo., 05.02.2020 20:00 D`r Belg-D Hofland-B _:_ _:_
Wo., 05.02.2020 20:00 Fratelli Billiardairs-B `t Brandwapen-C _:_ _:_
Wo., 05.02.2020 20:00 Guusje-C Oud Molenberg-D _:_ _:_
Wo., 05.02.2020 20:00 Gypsies-A Edelweiss-A _:_ _:_
Wo., 05.02.2020 20:00 Het Kroegje Heerlen-E d`r Sjutt-A _:_ _:_
16. Speeldag
Wo., 11.03.2020 20:00 d`r Sjutt-A D`r Belg-D _:_ _:_
Wo., 11.03.2020 20:00 Edelweiss-A Het Kroegje Heerlen-E _:_ _:_
Wo., 11.03.2020 20:00 Guusje-C Candlelight-A _:_ _:_
Wo., 11.03.2020 20:00 Hofland-B Dierks-B _:_ _:_
Wo., 11.03.2020 20:00 `t Brandwapen-C Gypsies-A _:_ _:_
Do., 12.03.2020 20:00 Oud Molenberg-D Fratelli Billiardairs-B _:_ _:_
17. Speeldag
Wo., 18.03.2020 20:00 Candlelight-A Hofland-B _:_ _:_
Wo., 18.03.2020 20:00 Dierks-B d`r Sjutt-A _:_ _:_
Wo., 18.03.2020 20:00 D`r Belg-D Edelweiss-A _:_ _:_
Wo., 18.03.2020 20:00 Fratelli Billiardairs-B Guusje-C _:_ _:_
Wo., 18.03.2020 20:00 Gypsies-A Oud Molenberg-D _:_ _:_
Wo., 18.03.2020 20:00 Het Kroegje Heerlen-E `t Brandwapen-C _:_ _:_
18. Speeldag
Wo., 25.03.2020 20:00 d`r Sjutt-A Hofland-B _:_ _:_
Wo., 25.03.2020 20:00 Edelweiss-A Dierks-B _:_ _:_
Wo., 25.03.2020 20:00 Fratelli Billiardairs-B Candlelight-A _:_ _:_
Wo., 25.03.2020 20:00 Guusje-C Gypsies-A _:_ _:_
Wo., 25.03.2020 20:00 `t Brandwapen-C D`r Belg-D _:_ _:_
Do., 26.03.2020 20:00 Oud Molenberg-D Het Kroegje Heerlen-E _:_ _:_
19. Speeldag
Wo., 01.04.2020 20:00 Candlelight-A d`r Sjutt-A _:_ _:_
Wo., 01.04.2020 20:00 Dierks-B `t Brandwapen-C _:_ _:_
Wo., 01.04.2020 20:00 D`r Belg-D Oud Molenberg-D _:_ _:_
Wo., 01.04.2020 20:00 Gypsies-A Fratelli Billiardairs-B _:_ _:_
Wo., 01.04.2020 20:00 Het Kroegje Heerlen-E Guusje-C _:_ _:_
Wo., 01.04.2020 20:00 Hofland-B Edelweiss-A _:_ _:_
20. Speeldag
Wo., 22.04.2020 20:00 Edelweiss-A d`r Sjutt-A _:_ _:_
Wo., 22.04.2020 20:00 Fratelli Billiardairs-B Het Kroegje Heerlen-E _:_ _:_
Wo., 22.04.2020 20:00 Guusje-C D`r Belg-D _:_ _:_
Wo., 22.04.2020 20:00 Gypsies-A Candlelight-A _:_ _:_
Wo., 22.04.2020 20:00 `t Brandwapen-C Hofland-B _:_ _:_
Do., 23.04.2020 20:00 Oud Molenberg-D Dierks-B _:_ _:_
21. Speeldag
Wo., 06.05.2020 20:00 Dierks-B Guusje-C _:_ _:_
Wo., 06.05.2020 20:00 D`r Belg-D Fratelli Billiardairs-B _:_ _:_
Wo., 06.05.2020 20:00 d`r Sjutt-A `t Brandwapen-C _:_ _:_
Wo., 06.05.2020 20:00 Edelweiss-A Candlelight-A _:_ _:_
Wo., 06.05.2020 20:00 Het Kroegje Heerlen-E Gypsies-A _:_ _:_
Wo., 06.05.2020 20:00 Hofland-B Oud Molenberg-D _:_ _:_
22. Speeldag
Wo., 13.05.2020 20:00 Candlelight-A Het Kroegje Heerlen-E _:_ _:_
Wo., 13.05.2020 20:00 Fratelli Billiardairs-B Dierks-B _:_ _:_
Wo., 13.05.2020 20:00 Guusje-C Hofland-B _:_ _:_
Wo., 13.05.2020 20:00 Gypsies-A D`r Belg-D _:_ _:_
Wo., 13.05.2020 20:00 `t Brandwapen-C Edelweiss-A _:_ _:_
Do., 14.05.2020 20:00 Oud Molenberg-D d`r Sjutt-A _:_ _:_
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

Volg ons op social media

Aangesloten bij:

Bezoekadres NPB:

Schinvelderstraat 3
6441 TE Brunssum

openingstijden:
zaterdag van 12.00 tot 14.00 uur

KvK: 40188015
NL 16 ABNA 051 90 02 555
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Aanmelden voor de Nieuwsbrief