Competites > 2e League F   < Terug   Volgende >

2e League F

Pl. Team W W G V Punten
1
Apollo-F
0 0 0 0 0
1
Brunssum Noord-A
0 0 0 0 0
1
de Ouwe Mert-A
0 0 0 0 0
1
De Sport-F
0 0 0 0 0
1
D`r Belg-C
0 0 0 0 0
1
D`r Toeëre-A
0 0 0 0 0
1
Sportcafe Schaesbergerveld-C
0 0 0 0 0
1
Wilhelmina-A
0 0 0 0 0
1
`t Eikske-E
0 0 0 0 0
1
`t Steenenkruis-F
0 0 0 0 0
1
`t Volkshuis-C
0 0 0 0 0
 
Datum Thuis Gast Sets Uitslag
1. Speeldag
Ma., 23.09.2019 20:00 Apollo-F Wilhelmina-A _:_ _:_
Ma., 23.09.2019 20:00 `t Volkshuis-C D`r Toeëre-A _:_ _:_
Di., 24.09.2019 20:00 Brunssum Noord-A Sportcafe Schaesbergerveld-C _:_ _:_
Wo., 25.09.2019 20:00 D`r Belg-C De Sport-F _:_ _:_
Do., 26.09.2019 20:00 `t Steenenkruis-F de Ouwe Mert-A _:_ _:_
2. Speeldag
Ma., 30.09.2019 20:00 De Sport-F Brunssum Noord-A _:_ _:_
Wo., 02.10.2019 20:00 de Ouwe Mert-A Apollo-F _:_ _:_
Wo., 02.10.2019 20:00 D`r Toeëre-A `t Steenenkruis-F _:_ _:_
Wo., 02.10.2019 20:00 Sportcafe Schaesbergerveld-C `t Volkshuis-C _:_ _:_
Vr., 04.10.2019 20:00 Wilhelmina-A `t Eikske-E _:_ _:_
3. Speeldag
Ma., 07.10.2019 20:00 Apollo-F D`r Toeëre-A _:_ _:_
Ma., 07.10.2019 20:00 `t Volkshuis-C De Sport-F _:_ _:_
Wo., 09.10.2019 20:00 `t Eikske-E D`r Belg-C _:_ _:_
Do., 10.10.2019 20:00 `t Steenenkruis-F Sportcafe Schaesbergerveld-C _:_ _:_
Vr., 11.10.2019 20:00 Wilhelmina-A de Ouwe Mert-A _:_ _:_
4. Speeldag
Ma., 21.10.2019 20:00 De Sport-F `t Steenenkruis-F _:_ _:_
Wo., 23.10.2019 20:00 de Ouwe Mert-A `t Eikske-E _:_ _:_
Wo., 23.10.2019 20:00 D`r Belg-C Brunssum Noord-A _:_ _:_
Wo., 23.10.2019 20:00 D`r Toeëre-A Wilhelmina-A _:_ _:_
Wo., 23.10.2019 20:00 Sportcafe Schaesbergerveld-C Apollo-F _:_ _:_
5. Speeldag
Ma., 28.10.2019 20:00 Apollo-F De Sport-F _:_ _:_
Ma., 28.10.2019 20:00 `t Volkshuis-C D`r Belg-C _:_ _:_
Wo., 30.10.2019 20:00 de Ouwe Mert-A D`r Toeëre-A _:_ _:_
Wo., 30.10.2019 20:00 `t Eikske-E Brunssum Noord-A _:_ _:_
Vr., 01.11.2019 20:00 Wilhelmina-A Sportcafe Schaesbergerveld-C _:_ _:_
6. Speeldag
Ma., 04.11.2019 20:00 De Sport-F Wilhelmina-A _:_ _:_
Di., 05.11.2019 20:00 Brunssum Noord-A `t Volkshuis-C _:_ _:_
Wo., 06.11.2019 20:00 D`r Belg-C `t Steenenkruis-F _:_ _:_
Wo., 06.11.2019 20:00 D`r Toeëre-A `t Eikske-E _:_ _:_
Wo., 06.11.2019 20:00 Sportcafe Schaesbergerveld-C de Ouwe Mert-A _:_ _:_
7. Speeldag
Ma., 11.11.2019 20:00 Apollo-F D`r Belg-C _:_ _:_
Wo., 13.11.2019 20:00 de Ouwe Mert-A De Sport-F _:_ _:_
Wo., 13.11.2019 20:00 D`r Toeëre-A Sportcafe Schaesbergerveld-C _:_ _:_
Wo., 13.11.2019 20:00 `t Eikske-E `t Volkshuis-C _:_ _:_
Do., 14.11.2019 20:00 `t Steenenkruis-F Brunssum Noord-A _:_ _:_
8. Speeldag
Ma., 18.11.2019 20:00 De Sport-F D`r Toeëre-A _:_ _:_
Ma., 18.11.2019 20:00 `t Volkshuis-C `t Steenenkruis-F _:_ _:_
Di., 19.11.2019 20:00 Brunssum Noord-A Apollo-F _:_ _:_
Wo., 20.11.2019 20:00 D`r Belg-C Wilhelmina-A _:_ _:_
Wo., 20.11.2019 20:00 Sportcafe Schaesbergerveld-C `t Eikske-E _:_ _:_
9. Speeldag
Ma., 25.11.2019 20:00 Apollo-F `t Volkshuis-C _:_ _:_
Wo., 27.11.2019 20:00 de Ouwe Mert-A D`r Belg-C _:_ _:_
Wo., 27.11.2019 20:00 Sportcafe Schaesbergerveld-C De Sport-F _:_ _:_
Wo., 27.11.2019 20:00 `t Eikske-E `t Steenenkruis-F _:_ _:_
Vr., 29.11.2019 20:00 Wilhelmina-A Brunssum Noord-A _:_ _:_
10. Speeldag
Ma., 02.12.2019 20:00 `t Volkshuis-C Wilhelmina-A _:_ _:_
Di., 03.12.2019 20:00 Brunssum Noord-A de Ouwe Mert-A _:_ _:_
Wo., 04.12.2019 20:00 D`r Belg-C D`r Toeëre-A _:_ _:_
Wo., 04.12.2019 20:00 `t Eikske-E De Sport-F _:_ _:_
Do., 05.12.2019 20:00 `t Steenenkruis-F Apollo-F _:_ _:_
11. Speeldag
Ma., 09.12.2019 20:00 Apollo-F `t Eikske-E _:_ _:_
Wo., 11.12.2019 20:00 de Ouwe Mert-A `t Volkshuis-C _:_ _:_
Wo., 11.12.2019 20:00 D`r Toeëre-A Brunssum Noord-A _:_ _:_
Wo., 11.12.2019 20:00 Sportcafe Schaesbergerveld-C D`r Belg-C _:_ _:_
Vr., 13.12.2019 20:00 Wilhelmina-A `t Steenenkruis-F _:_ _:_
12. Speeldag
Ma., 13.01.2020 20:00 De Sport-F D`r Belg-C _:_ _:_
Wo., 15.01.2020 20:00 de Ouwe Mert-A `t Steenenkruis-F _:_ _:_
Wo., 15.01.2020 20:00 D`r Toeëre-A `t Volkshuis-C _:_ _:_
Wo., 15.01.2020 20:00 Sportcafe Schaesbergerveld-C Brunssum Noord-A _:_ _:_
Vr., 17.01.2020 20:00 Wilhelmina-A Apollo-F _:_ _:_
13. Speeldag
Ma., 20.01.2020 20:00 Apollo-F de Ouwe Mert-A _:_ _:_
Ma., 20.01.2020 20:00 `t Volkshuis-C Sportcafe Schaesbergerveld-C _:_ _:_
Di., 21.01.2020 20:00 Brunssum Noord-A De Sport-F _:_ _:_
Wo., 22.01.2020 20:00 `t Eikske-E Wilhelmina-A _:_ _:_
Do., 23.01.2020 20:00 `t Steenenkruis-F D`r Toeëre-A _:_ _:_
14. Speeldag
Ma., 27.01.2020 20:00 De Sport-F `t Volkshuis-C _:_ _:_
Wo., 29.01.2020 20:00 de Ouwe Mert-A Wilhelmina-A _:_ _:_
Wo., 29.01.2020 20:00 D`r Belg-C `t Eikske-E _:_ _:_
Wo., 29.01.2020 20:00 D`r Toeëre-A Apollo-F _:_ _:_
Wo., 29.01.2020 20:00 Sportcafe Schaesbergerveld-C `t Steenenkruis-F _:_ _:_
15. Speeldag
Ma., 03.02.2020 20:00 Apollo-F Sportcafe Schaesbergerveld-C _:_ _:_
Di., 04.02.2020 20:00 Brunssum Noord-A D`r Belg-C _:_ _:_
Wo., 05.02.2020 20:00 `t Eikske-E de Ouwe Mert-A _:_ _:_
Do., 06.02.2020 20:00 `t Steenenkruis-F De Sport-F _:_ _:_
Vr., 07.02.2020 20:00 Wilhelmina-A D`r Toeëre-A _:_ _:_
16. Speeldag
Ma., 09.03.2020 20:00 De Sport-F Apollo-F _:_ _:_
Di., 10.03.2020 20:00 Brunssum Noord-A `t Eikske-E _:_ _:_
Wo., 11.03.2020 20:00 D`r Belg-C `t Volkshuis-C _:_ _:_
Wo., 11.03.2020 20:00 D`r Toeëre-A de Ouwe Mert-A _:_ _:_
Wo., 11.03.2020 20:00 Sportcafe Schaesbergerveld-C Wilhelmina-A _:_ _:_
17. Speeldag
Ma., 16.03.2020 20:00 `t Volkshuis-C Brunssum Noord-A _:_ _:_
Wo., 18.03.2020 20:00 de Ouwe Mert-A Sportcafe Schaesbergerveld-C _:_ _:_
Wo., 18.03.2020 20:00 `t Eikske-E D`r Toeëre-A _:_ _:_
Do., 19.03.2020 20:00 `t Steenenkruis-F D`r Belg-C _:_ _:_
Vr., 20.03.2020 20:00 Wilhelmina-A De Sport-F _:_ _:_
18. Speeldag
Ma., 23.03.2020 20:00 De Sport-F de Ouwe Mert-A _:_ _:_
Ma., 23.03.2020 20:00 `t Volkshuis-C `t Eikske-E _:_ _:_
Di., 24.03.2020 20:00 Brunssum Noord-A `t Steenenkruis-F _:_ _:_
Wo., 25.03.2020 20:00 D`r Belg-C Apollo-F _:_ _:_
Wo., 25.03.2020 20:00 Sportcafe Schaesbergerveld-C D`r Toeëre-A _:_ _:_
19. Speeldag
Ma., 30.03.2020 20:00 Apollo-F Brunssum Noord-A _:_ _:_
Wo., 01.04.2020 20:00 D`r Toeëre-A De Sport-F _:_ _:_
Wo., 01.04.2020 20:00 `t Eikske-E Sportcafe Schaesbergerveld-C _:_ _:_
Do., 02.04.2020 20:00 `t Steenenkruis-F `t Volkshuis-C _:_ _:_
Vr., 03.04.2020 20:00 Wilhelmina-A D`r Belg-C _:_ _:_
20. Speeldag
Ma., 20.04.2020 20:00 De Sport-F Sportcafe Schaesbergerveld-C _:_ _:_
Ma., 20.04.2020 20:00 `t Volkshuis-C Apollo-F _:_ _:_
Di., 21.04.2020 20:00 Brunssum Noord-A Wilhelmina-A _:_ _:_
Wo., 22.04.2020 20:00 D`r Belg-C de Ouwe Mert-A _:_ _:_
Do., 23.04.2020 20:00 `t Steenenkruis-F `t Eikske-E _:_ _:_
21. Speeldag
Ma., 04.05.2020 20:00 Apollo-F `t Steenenkruis-F _:_ _:_
Ma., 04.05.2020 20:00 De Sport-F `t Eikske-E _:_ _:_
Wo., 06.05.2020 20:00 de Ouwe Mert-A Brunssum Noord-A _:_ _:_
Wo., 06.05.2020 20:00 D`r Toeëre-A D`r Belg-C _:_ _:_
Vr., 08.05.2020 20:00 Wilhelmina-A `t Volkshuis-C _:_ _:_
22. Speeldag
Ma., 11.05.2020 20:00 `t Volkshuis-C de Ouwe Mert-A _:_ _:_
Di., 12.05.2020 20:00 Brunssum Noord-A D`r Toeëre-A _:_ _:_
Wo., 13.05.2020 20:00 D`r Belg-C Sportcafe Schaesbergerveld-C _:_ _:_
Wo., 13.05.2020 20:00 `t Eikske-E Apollo-F _:_ _:_
Do., 14.05.2020 20:00 `t Steenenkruis-F Wilhelmina-A _:_ _:_
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

Volg ons op social media

Aangesloten bij:

Bezoekadres NPB:

Schinvelderstraat 3
6441 TE Brunssum

openingstijden:
zaterdag van 12.00 tot 14.00 uur

KvK: 40188015
NL 16 ABNA 051 90 02 555
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Aanmelden voor de Nieuwsbrief