Competites > Installatiebedrijf Lemmens PL B   < Terug   Volgende >

Installatiebedrijf Lemmens PL B

Pl. Team W W G V Punten
1
`t Pumpje-A
14 5 9 0 19
2
Bie Lowieke-A
14 7 4 3 18
2
D`n Aezel-A
13 7 4 2 18
4
Gorissen-A
13 6 3 4 15
5
Apollo-E
14 4 6 4 14
5
de Bar-B
13 6 2 5 14
5
de Koempels-A
14 5 4 5 14
5
`t Steenenkruis-C
14 5 4 5 14
9
de Heikaatsje-A
14 3 5 6 11
10
Trefpunt-A
13 2 3 8 7
11
`t Volkshuis-A
14 1 4 9 6
 
Datum Thuis Gast Sets Uitslag
1. Speeldag
Di., 24.09.2019 20:00 `t Steenenkruis-C de Bar-B 12:12 12:12
Wo., 25.09.2019 20:00 Bie Lowieke-A Apollo-E 9:15 9:15
Wo., 25.09.2019 20:00 `t Pumpje-A de Heikaatsje-A 12:12 12:12
Do., 26.09.2019 20:00 de Koempels-A `t Volkshuis-A 18:6 18:6
Do., 26.09.2019 20:00 Gorissen-A D`n Aezel-A 12:9 15:9
2. Speeldag
Ma., 30.09.2019 20:00 de Bar-B Gorissen-A 12:12 12:12
Ma., 30.09.2019 20:00 `t Volkshuis-A `t Pumpje-A 12:12 12:12
Wo., 02.10.2019 20:00 Apollo-E `t Steenenkruis-C 12:12 12:12
Wo., 02.10.2019 20:00 Trefpunt-A de Koempels-A 12:12 12:12
Vr., 04.10.2019 20:00 de Heikaatsje-A Bie Lowieke-A 9:15 9:15
3. Speeldag
Di., 08.10.2019 20:00 `t Steenenkruis-C Gorissen-A 6:18 6:18
Wo., 09.10.2019 20:00 Apollo-E de Heikaatsje-A 11:11 12:12
Wo., 09.10.2019 20:00 Bie Lowieke-A `t Volkshuis-A 15:9 15:9
Wo., 09.10.2019 20:00 `t Pumpje-A Trefpunt-A 15:9 15:9
Do., 10.10.2019 20:00 de Koempels-A D`n Aezel-A 9:15 9:15
4. Speeldag
Ma., 21.10.2019 20:00 de Bar-B de Koempels-A 9:15 9:15
Ma., 21.10.2019 20:00 `t Volkshuis-A Apollo-E 12:12 12:12
Wo., 23.10.2019 20:00 D`n Aezel-A `t Pumpje-A 12:12 12:12
Wo., 23.10.2019 20:00 Trefpunt-A Bie Lowieke-A 12:12 12:12
Vr., 25.10.2019 20:00 de Heikaatsje-A `t Steenenkruis-C 13:7 18:6
5. Speeldag
Wo., 30.10.2019 20:00 Apollo-E Trefpunt-A 9:15 9:15
Wo., 30.10.2019 20:00 Bie Lowieke-A D`n Aezel-A 12:12 12:12
Wo., 30.10.2019 20:00 `t Pumpje-A de Bar-B 15:9 15:9
Do., 31.10.2019 20:00 de Koempels-A Gorissen-A 9:13 9:15
Vr., 01.11.2019 20:00 de Heikaatsje-A `t Volkshuis-A 11:10 12:12
6. Speeldag
Ma., 04.11.2019 20:00 de Bar-B Bie Lowieke-A 15:9 15:9
Ma., 04.11.2019 20:00 `t Volkshuis-A `t Steenenkruis-C 6:18 6:18
Wo., 06.11.2019 20:00 D`n Aezel-A Apollo-E 18:6 18:6
Wo., 06.11.2019 20:00 Trefpunt-A de Heikaatsje-A 15:9 15:9
Do., 07.11.2019 20:00 Gorissen-A `t Pumpje-A 9:11 9:15
7. Speeldag
Ma., 11.11.2019 20:00 `t Volkshuis-A Trefpunt-A 21:3 21:3
Di., 12.11.2019 20:00 `t Steenenkruis-C de Koempels-A 21:3 21:3
Wo., 13.11.2019 20:00 Apollo-E de Bar-B 18:6 18:6
Wo., 13.11.2019 20:00 Bie Lowieke-A Gorissen-A 12:12 12:12
Vr., 15.11.2019 20:00 de Heikaatsje-A D`n Aezel-A 9:15 9:15
8. Speeldag
Ma., 18.11.2019 20:00 de Bar-B de Heikaatsje-A 21:3 21:3
Wo., 20.11.2019 20:00 D`n Aezel-A `t Volkshuis-A 12:12 12:12
Wo., 20.11.2019 20:00 Trefpunt-A `t Steenenkruis-C 12:12 12:12
Do., 21.11.2019 20:00 de Koempels-A `t Pumpje-A 12:12 12:12
Do., 21.11.2019 20:00 Gorissen-A Apollo-E 10:8 12:12
9. Speeldag
Ma., 25.11.2019 20:00 `t Volkshuis-A de Bar-B 9:15 9:15
Di., 26.11.2019 20:00 `t Steenenkruis-C `t Pumpje-A 12:12 12:12
Wo., 27.11.2019 20:00 Bie Lowieke-A de Koempels-A 18:6 18:6
Wo., 27.11.2019 20:00 Trefpunt-A D`n Aezel-A 9:15 9:15
Vr., 29.11.2019 20:00 de Heikaatsje-A Gorissen-A 21:7 21:3
10. Speeldag
Ma., 02.12.2019 20:00 de Bar-B Trefpunt-A 18:6 18:6
Di., 03.12.2019 20:00 `t Steenenkruis-C D`n Aezel-A 3:21 3:21
Wo., 04.12.2019 20:00 `t Pumpje-A Bie Lowieke-A 12:12 12:12
Do., 05.12.2019 20:00 de Koempels-A Apollo-E 12:12 12:12
Do., 05.12.2019 20:00 Gorissen-A `t Volkshuis-A 13:7 18:6
11. Speeldag
Wo., 11.12.2019 20:00 Apollo-E `t Pumpje-A 9:12 12:12
Wo., 11.12.2019 20:00 Bie Lowieke-A `t Steenenkruis-C 15:9 15:9
Wo., 11.12.2019 20:00 D`n Aezel-A de Bar-B 15:9 15:9
Wo., 11.12.2019 20:00 Trefpunt-A Gorissen-A 3:21 3:21
Vr., 13.12.2019 20:00 de Heikaatsje-A de Koempels-A 12:12 12:12
12. Speeldag
Ma., 13.01.2020 20:00 de Bar-B `t Steenenkruis-C 6:18 6:18
Ma., 13.01.2020 20:00 `t Volkshuis-A de Koempels-A 6:10 9:15
Wo., 15.01.2020 20:00 Apollo-E Bie Lowieke-A 15:4 21:3
Wo., 15.01.2020 20:00 D`n Aezel-A Gorissen-A 15:9 15:9
Vr., 17.01.2020 20:00 de Heikaatsje-A `t Pumpje-A 8:8 12:12
13. Speeldag
Di., 21.01.2020 20:00 `t Steenenkruis-C Apollo-E 15:9 15:9
Wo., 22.01.2020 20:00 Bie Lowieke-A de Heikaatsje-A 18:6 18:6
Wo., 22.01.2020 20:00 `t Pumpje-A `t Volkshuis-A 15:9 15:9
Do., 23.01.2020 20:00 de Koempels-A Trefpunt-A 15:9 15:9
Do., 23.01.2020 20:00 Gorissen-A de Bar-B 8:11 9:15
14. Speeldag
Wo., 29.01.2020 20:00 D`n Aezel-A de Koempels-A 4:12 6:18
Wo., 29.01.2020 20:00 Trefpunt-A `t Pumpje-A 9:15 9:15
Do., 30.01.2020 20:00 Gorissen-A `t Steenenkruis-C 10:10 15:9
Vr., 31.01.2020 20:00 de Heikaatsje-A Apollo-E 15:9 15:9
Di., 04.02.2020 20:00 `t Volkshuis-A Bie Lowieke-A 6:18 6:18
15. Speeldag
Di., 04.02.2020 20:00 `t Steenenkruis-C de Heikaatsje-A 18:6 18:6
Wo., 05.02.2020 20:00 Apollo-E `t Volkshuis-A 14:7 18:6
Wo., 05.02.2020 20:00 Bie Lowieke-A Trefpunt-A 15:9 15:9
Wo., 05.02.2020 20:00 `t Pumpje-A D`n Aezel-A 12:12 12:12
Do., 06.02.2020 20:00 de Koempels-A de Bar-B 3:21 3:21
16. Speeldag
Ma., 09.03.2020 20:00 de Bar-B `t Pumpje-A _:_ _:_
Ma., 09.03.2020 20:00 `t Volkshuis-A de Heikaatsje-A _:_ _:_
Wo., 11.03.2020 20:00 D`n Aezel-A Bie Lowieke-A _:_ _:_
Wo., 11.03.2020 20:00 Trefpunt-A Apollo-E _:_ _:_
Do., 12.03.2020 20:00 Gorissen-A de Koempels-A _:_ _:_
17. Speeldag
Di., 17.03.2020 20:00 `t Steenenkruis-C `t Volkshuis-A _:_ _:_
Wo., 18.03.2020 20:00 Apollo-E D`n Aezel-A _:_ _:_
Wo., 18.03.2020 20:00 Bie Lowieke-A de Bar-B _:_ _:_
Wo., 18.03.2020 20:00 `t Pumpje-A Gorissen-A _:_ _:_
Vr., 20.03.2020 20:00 de Heikaatsje-A Trefpunt-A _:_ _:_
18. Speeldag
Ma., 23.03.2020 20:00 de Bar-B Apollo-E _:_ _:_
Wo., 25.03.2020 20:00 D`n Aezel-A de Heikaatsje-A _:_ _:_
Wo., 25.03.2020 20:00 Trefpunt-A `t Volkshuis-A _:_ _:_
Do., 26.03.2020 20:00 de Koempels-A `t Steenenkruis-C _:_ _:_
Do., 26.03.2020 20:00 Gorissen-A Bie Lowieke-A _:_ _:_
19. Speeldag
Ma., 30.03.2020 20:00 `t Volkshuis-A D`n Aezel-A _:_ _:_
Di., 31.03.2020 20:00 `t Steenenkruis-C Trefpunt-A _:_ _:_
Wo., 01.04.2020 20:00 Apollo-E Gorissen-A _:_ _:_
Wo., 01.04.2020 20:00 `t Pumpje-A de Koempels-A _:_ _:_
Vr., 03.04.2020 20:00 de Heikaatsje-A de Bar-B _:_ _:_
20. Speeldag
Ma., 20.04.2020 20:00 de Bar-B `t Volkshuis-A _:_ _:_
Wo., 22.04.2020 20:00 D`n Aezel-A Trefpunt-A _:_ _:_
Wo., 22.04.2020 20:00 `t Pumpje-A `t Steenenkruis-C _:_ _:_
Do., 23.04.2020 20:00 de Koempels-A Bie Lowieke-A _:_ _:_
Do., 23.04.2020 20:00 Gorissen-A de Heikaatsje-A _:_ _:_
21. Speeldag
Ma., 04.05.2020 20:00 `t Volkshuis-A Gorissen-A _:_ _:_
Wo., 06.05.2020 20:00 Apollo-E de Koempels-A _:_ _:_
Wo., 06.05.2020 20:00 Bie Lowieke-A `t Pumpje-A _:_ _:_
Wo., 06.05.2020 20:00 D`n Aezel-A `t Steenenkruis-C _:_ _:_
Wo., 06.05.2020 20:00 Trefpunt-A de Bar-B _:_ _:_
22. Speeldag
Ma., 11.05.2020 20:00 de Bar-B D`n Aezel-A _:_ _:_
Di., 12.05.2020 20:00 `t Steenenkruis-C Bie Lowieke-A _:_ _:_
Wo., 13.05.2020 20:00 `t Pumpje-A Apollo-E _:_ _:_
Do., 14.05.2020 20:00 de Koempels-A de Heikaatsje-A _:_ _:_
Do., 14.05.2020 20:00 Gorissen-A Trefpunt-A _:_ _:_
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

Volg ons op social media

Aangesloten bij:

Bezoekadres NPB:

Schinvelderstraat 3
6441 TE Brunssum

openingstijden:
zaterdag van 12.00 tot 14.00 uur

KvK: 40188015
NL 16 ABNA 051 90 02 555
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Aanmelden voor de Nieuwsbrief